Opinie o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Herbapol S.A. Wrocław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Herbapol S.A. Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Jane

Pytanie do osób pracujących w Herbapolu (Wroclaw).Chciałabym odbyć tam praktyki,jednakże,by się na praktykę dostać trzeba zdać test.Chciałam zapytać czy wystarczy znać zioła podane na stronie Herbapolu (podstawowe),by mieć jakieś pojęcie.Oraz jakie metody instrumentalne są wykorzystywane oraz jakich obliczeń dokonują Państwo w Herbapolu?w przypadku tworzenia preparatów ziołowych,leków?Byłabym wdzięczna za odpowiedź (teraz nie tak latwo dostać się na praktyki).Bardzo proszę o odpowiedz tutaj bądź na maila:jane2011[eto].vp.pl

ap

Jakie są tam zarobki na początek na produkcji? Proszę o szczerą odpowiedź.

rez

(usunięte przez administratora) KASA i KASA ,DOBRE ZAROBKI i.t.d,jak tak strasznie malutko zarabiasz albo brak ci środków do życia to udaj sie do MOPS-u albo do kościoła tam otrzymasz jakieś dary albo coś na ząb,z tego głodu i nędzy ciągle czepiasz sie Bogu ducha winnego Herbapolu;-( przecież on nie jest nic winnien że jesteś jakimś nieudacznikiem,.

inness

specjalistą to ty jesteś ale od robienia parówek,marne masz też info dotyczące zarobków sprzątaczek poniewasz zarabia DUUUŻo więcej niż ci sie wydaje,ty pewnie na tych swoich parówkach to takiej kwoty w życiu nie widziałaś,inaczej nie czepiałabyś sie HERBAPOLU

Mistrz Produkcji

Jak wszędzie wymagania wysokie, czas oczekiwania na decyzje czy cie zatrudniają długi..kompetencje osób z firmy żenujące. PRL tyle w podsumowaniu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
werr

zapomniałeś sie pochwalić że twój znajomy juz tam nie pracuje

sibi

Bezrobotna nigdy nie byłam, a w pracy mam stanowisko specjalisty, więc myślę,że to ty człowieku jestem mini mini prymitywny :-( razem z Herbapolem.Ale cóż tam najwazniejsza jest kasa, bo tam nawet sprzątaczka zarabia 1800zł.,a ledwo co podpisać się potrafi.

aa

W zależności od wydziału, przełożonego można pracę znieść i czekać długoo na awans (jak skończą się znajomki wpływowych osób). Dość wysokie pensje na szeregowych stanowiskach przy niskim poziomie wykształcenia nie związanym z chemią czy biotechnologia obrazują ciekawy klimat tam panujący. Manipulowanie informacjami, brak motywowania, brak wymiany informacji między działami, charakterystyczny folklor i przyzwyczajenia cechują te miejsce. Szkoła życia.

serg

a od kiedy to buraku asystent czy starszy asystent chodzi w fartuchu? nie masz się widze do czego (usunięte przez administratora) żal mi takich zawistnycjh ,psychicznie chorych ludzi

niektórzy pracownicy na stanowisku aststenta i starszego asystenta chodzą w brudnych fartuchach, często strasznie pogniecionych, lubią mieć tłuste włosy

teli

a ty sibi już tyle lat bezrobotna jesteś że czepiasz się herbapolu?widzę ze tu zaglądasz nie pierwszy raz ,i bardzo dobrze że nie pracujesz w tym zakładzie nie potrzeba tam szczurów twojego pokroju,nie dziwi mnie fakt że o dobrej pracy możesz sobie pomarzyć i oby tak do końca twego złośliwego żywota;)

teli

Następna zazdrośnica się znalazła i żal (usunięte przez administratora) ściska że o pracy w herbapolu może pomarzyć.... a ty prymitywie po jakiej szkole jesteś że oczerniasz ludzi tam pracujących? Zazdrość ludzka nie zna granic i uważaj bo wszystko to obróci się przeciwko tobie,ale wydaje mi sie że już się obróciło...

sibi

Ciekawe jak długo pociągną na rynku po tym jak konkurencja ich wyprzedza zawsze o krok? Poza tym z roku na rok coraz mniejsze zyski, choć dyrekcja robi wszystko,aby szaraczki o tym nie wiedzieli.Poza tym nie rządzą tam prezesi, a związki zawodowe i ich prymitywni liderzy, którzy ledwo co potrafią sie podpisać, ale dużo lubią mówić.Ale nawet jak się zapiszesz do związków,to nic cie nie ochroni,jesli będziesz na nich nastawać i coś zmienic. Pracy tam nie znajdziecie, tylko ciotki, synowie, mamy, córki itp.Kasa bardzo dobra, a nic sie nie robi (3 razy dziennie kawa, przecież się należy nie?)Ogólnie firma pełna prymitywów i pijaczków, mało wykształconych, żeby łatwo było nimi rządzić,zastraszać i pokazywać gdzie się podpisać. Można pospać w robocie po wczorajszym.

masz rację takiego raju jak w herbapolu nie ma nigdzie

Praca W Herbapolu jest przyjemna miła atmosfera i człowiek czuje sie tam jak w domu . Kierownictwo jest wporządku w stosunku do pracowników . Ludzie którzy piszą żle na Herbapol są chyba zazdrośni bo takiego zakładu nie ma w Polsce

agawa

Jak dostać się do pracy we wrocławskim Herbapolu. Anonim odezwij się,,,,

szukajaca pracy

tylko jak tam sie dostac ????

(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niską... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3200zł. brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Wrocław?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herbapol S.A. Wrocław?

Kandydaci do pracy w Herbapol S.A. Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herbapol S.A. Wrocław