Aptekarz Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Aptekarz Sp. z o.o.

Zadowolony Pracownik

Jedna Wielka Pomyłka . Aptekarz zarządzany jest przez starych ludzi wychowanych w czasach komunizmu. Kierowniczką jest pani która obrażona jest na cały świat od rano do wieczora ma minę jak by nie do końca zrobiła potrzeby fizjologiczne. Pracuje się na dwie zmiany z tym że druga jak zaznacza kierowniczka kończy sie po 24 ale nigdy tak nie jest jest to godz 2,3,4 . Nadgodziny które powinny być wypłacane za godziny nocne są wrzucane do premii żeby hajs się zgadzał czyli nie zgodnie z prawam pracy . Pracuje sie w Niedziele ale nie jest dodatkowo płatna bo po co . Szczerze nie POLECAM NIKOMU !!!!! a najśmieszniejsze jest to że pracuje tam wujek ciotka brat kuzyn brat całymi rodzinami haha kpina a pieniążki tak niskiej wypłaty nikt nie daje

Sabina

Pani Tereso a co to jest ten mobbing?

danniell

Czy ktos wie jak tam wygląda praca jako podwynowaca do rozwou leków? jakie warunki stawki itd?

rafi

Moja opinia o rozmowie rekrutacyjnej osoby zajmują się z "doskoku" (polecałbym zatrudnić fachowców firmę z branży do rekrutacji a nie wykorzystywać pracowników którzy się do tego nie nadają) nie mają bladego pojęcia jak rekrutować chcą być fajni na każdym etapie natomiast nie potrafią dostrzec nic w człowieku może być namalowane w cv! szkoda czasu i tak dostanie się osoba z rodzinki jeśli ma ktoś ochotę pogadać do ściany! to polecam firmę Aptekarze Sp. z o.o. w Rzeszowie to jest moja skromna opinia

Zostaw opinię o Aptekarz Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aptekarz Sp. z o.o.