Opinie o Kobi Light Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kobi Light Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kobi Light Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobi Light Sp. z o.o. w Rzeszów

Czy względem omawianej kiedyś atmosfery mogło już dojść do poprawy? Pytam bo są teraz dostępne oferty pracy dla handlowców a tutaj pojawiały się negatywne opinie, odnośnie zarobków zresztą także. skoro tak to ile średnio w tym roku wyciągnie przedstawiciel?

Imo 56 Nowy wpis

Firma tzw rodzinna zwalniają pracowników którzy robili kilka lat i biorą swoich .Niskie zarobki, atmosfera nie bardzo dobra .Chodzenie kontrolowanie pracowników ,np o której zaczyna się prace,ile min na przerwie,co się zrobiło kontrola jak w obozie koncentracyjnym (usunięte przez administratora) jednym słowem.Nie polecam!!!

Pracownik Nowy wpis

Beznadziejna firma, słabe zarobki, marna atmosfera. Niekompetentne szefostwo a rekrutacja leży...

Iza Nowy wpis

Czyli rekrutacja według Ciebie leży? Skoro udało Ci się tutaj popracować to twierdzisz, że niesłusznie się dostałeś czy coś? To w zasadzie wiesz jak ona obecnie może wyglądać czy dawno temu rekrutowałeś? Ile średni staż pracy tutaj teraz wynosi?

Henry

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna część umowy, to się ustala na rozmowie!

Omg
@Henry

Czyli zarobki najniższe z możliwych. Wystarczyło tak napisać, a nie farmazony stroić.

Jerzykrak
@Omg

(usunięte przez administratora) pełną gebą, ale to azazwyczaj tak jest, nawięcej mają do powiedzenbia ci, którzy najgorzej pracują ;-)

Joanna
@Jerzykrak

Hej, a Ty jesteś pracownikiem firmy Kobi Light? Jeśli tak, to może napiszesz jak realnie wygląda wynagrodzenie w firmie? Czy są dodatki takie jak premie/prowizje? Jak tak, to jak one wyglądają?

Omg
@Jerzykrak

Ty dzbanie się nie odzywaj. Każdy wie jaką masz ksywkę i jak każdy tobą gardzi...

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Arek

Ile tra tu okres próbny dla przedstawiciela?

Magdalena

@mixx podpinam się pod pytanie, czy ktoś z pracowników tu zagląda i napisze co i jak?

mixx

Pracował ktoś w tej firmie i może się podzielić opinią na temat zarobków i atmosfery.

Elebele

Jakie zarobki w biurze? (nie przedstawiciel)

Weronika

@Wiktor, czy uważasz, że negatywne komentarze na forum dotyczącym pracy w Kobi Light są wynikiem tego, że nie wszyscy pracownicy radzą sobie ze sprzedażą i nie posiadają umiejętności handlowych? Wobec tego nasuwa się mi pytanie, czy w tej firmie prowadzone są szkolenia związane z handlem?

Wiktor

Może tego właśnie potrzeba żeby mieć umiejętności handlowe? Nie wszyscy do takiej pracy się nadają i dlatego są słabe wyniki.

Szkoda Waszego czasu na pracę w tej firmie. Zarobki nie należą do najlepszych, chociaż jak będziecie sprzedawać baaaaardzo dużo to może uda się zarobić średnią krajową ha ha :). Pozdrawiam Wszystkich chcących spróbować swoich sił.

Irek

Czy zmieniło się w firmie na lepsze? Wprawdzie dawno narzekaliście ale liczę, że jest lepiej. Warto aplikować?

Weronika

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Kobi Light? W sieci pojawiła się oferta pracy dla Specjalisty ds. handlu zagranicznego - jakie są oferowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Weronika

@JayZ, dlaczego odradzasz? Jakieś konkretne powody?

Miś

A może wyjaśnisz dlaczego nie polecasz i twierdzisz, ze ludzie nie chcą tam pracować? Na co można tam narzekać?

JayZ

Przy obrocie 100.000 i zapłaceniu podatków i ZUS zostanie Tobie ok 2000zł netto, przy 150.000- 2500 , sporadycznie będziesz mógł wziąć hotel (przeważnie wraca się do domu), GPS jest- 1 z upierdliwych dyrektorów będzie Twoją kropkę obserwował i wyliczał każdą minutę. Na wsparcie w regionie w postaci umów z sieciówkami bym nie liczył. Nikomu do Wielkopolski nie chce się przyjeżdżać. Przy tym układzie, który jest w tej chwili obroty powyżej 100.000 to cud, który zdarza się w sezonie :). Jeśli Tobie to wystarcza to startuj ostro. Nie daj się zwieźć bajeczkom opowiadanym przez dyrektorów. Po 3M sprowadzą Ciebie na ziemię. Auta- Hyundai I20 z zagazowanym silnikiem 1,2 :). W biurze pracuje kilku kapusi, którzy za "utrzymanie się w siodle" przez lata zrobią wszystko.

Ph Piotr

Witam. Chce aplikować na stanowisko ph Na wielkopolskie może mi ktoś rzetelnie napisać na jakie mogę oczekiwać widełki zarobkowe, jak wygląda sytuacja z gps w aucie, rozliczenia hoteli noclegów,

JayZ

odradzam, kilka osób przez te regiony się przewinęło w krótkim czasie.... naprawdę szkoda Waszego czasu

Słyszeć, a przeżyć to jest różnica. Uwierz mi, nie są równo traktowani no chyba, że jesteś jednym z tych trzech traktowanych lepiej, pozostałych siedmiu nie ma lekko.....

Igor

Działalność jak najbardziej, ale gdy od lat nie zmienia się podstawa, a koszty ubezpieczeń kilka razy wzrosły....komputer ??? Kupisz raz na dwa lata.. do tego dojdą koszty księgowej itp. GPS jest dobry, gdy używa się go do dobrych celów...., a nie do sprawdzania czy ktoś wyjechał o 8:03, a nie o 8 (nie zwracając uwagi, że poprzedniego dnia dymał od 05:30 do 20:00), albo służy do sprawdzania ile czasu spędziłeś u klienta- śmiechu warte- spędzasz tam tyle czasu ile w danym dniu potrzeba, to handlowiec potrafi to najlepiej ocenić, a nie dyrektorzyna za biurkiem obserwująca "kropki" (może czas zmienić pracę na kontrolera lotów :) )

Jeśli pytasz o źródła światła i oprawy oświetleniowe, którymi firma handluje to są złej jakości. Co prawda nie utrudniają z wymianą wadliwych, ale jeśli będziesz w nieskończoność klientowi towar wymieniał to ani Ty nie zarobisz, a klientowi w końcu żyłka pęknie :). Z kasą nie jest tragicznie, ale niestety zarabiają dobrze "wybrani", reszcie rzuca się kłody pod nogi...

Zostaw merytoryczną opinię o Kobi Light Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Kobi Light Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobi Light Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobi Light Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kobi Light Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobi Light Sp. z o.o.