Valeant Polska

Rzeszów

Opinie o Valeant Polska

Olga

Czy wakacje odsunęły ludzi od pisania opinii czy jest tak dobrze?

Nova
@VP 12.09.2017 08:34
Arłamów był, pukanko również. Firma robi kolejne zmiany, przesuniecia terenu, zwalniaja sie kierownicy i przedstawiciele....

A Ty co z tym pukankiem? Brałeś udział? Widziałeś? Czy masz takie fantazje?

It
@VP 12.09.2017 08:34

Oj nie tylko Arłamów, nie tylko Arłamów ... W sławnym biurowcu to samo. Niektórzy się już nawet przestali kryć z romansem. A kierownictwo udaje, że nie widzi :D:D

Joanna

Ze strony internetowej Valeant Polska wynika, że pracodawca wraz z pracownikami już od kilku lat spotyka się na premierach teatralnych, które odbywają się w karnawale. Firma uważa, że jest to dobra okazja do integracji i podziękowania za wspólnie przepracowany cały rok. Czy w tym roku szykuje się podobne wydarzenie? Co sądzicie o takich spotkaniach? Chętnie na nie chodzicie?

Gościówa

Który dział z Rzeszowa był ostatnim razem w Arłamowie?

robol

Jakie auta są w specjalistyce ? Czekam na odpowiedź po drugim etapie na pm.

ola
@robol 20.10.2017 21:10
Jakie auta są w specjalistyce ? Czekam na odpowiedź po drugim etapie na pm.

robolu jedyny model cie czeka auris .. kogo obchodzi jakas specjalistyka

Robol
@ola 22.10.2017 08:46
robolu jedyny model cie czeka auris .. kogo obchodzi jakas specjalistyka

Mnie obchodzi. Hatchback czy kombi?

Kolega ...Bartka :-)

Który Bartek ?????? :-) :-) :-)

Bartek

Jestem pracownikiem firmy Valeant Polska i nie mogę powiedzieć złego słowa! Ja pracuję z wielki oddaniem i może to jest ten powód, że firma jest ze mnie zadowolona a ja zadowolony z pracy i płacy. Lubię to co robię!

Daro

A tak w ogóle to które działy z Valeanta były tym razem w Arłamowie w sierpniu?

Weronika

@aneta Dlaczego tak piszesz? Może jak komuś nie zależy na pracy w Valeant Polska to tak postępuje? To po co akurat tu się zatrudniać, bez sensu piszesz.

Miron

Miałem zamiar aplikować ale trochę zaniepokoiły mnie wpisy na forum. Możecie napisać jaka jest atmosfera w pracy? Czy zarobki są w miarę godziwe? Jak rekrutacja wyglada?

aneta
@Miron 08.10.2017 08:25

firma na przeczekanie jak nie masz co robić

Stanley

Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć sie jak wygląda praca na produkcji na maszynach typu kapsułkarki bądź tabletkarki?

Stanley

Narek

Jaki jest w sumie powód, że niektórzy są niezadowoleni z pracy w firmie? Wygląda tak jakby konkurencja namawiała do robienia negatywnych wpisów, bo nic konkretnego!

Wera

Chciałabym aplikować do firmy i bardzo proszę o kilka informacji . Jaka jest atmosfera w pracy? Jak przebiega rekrutacja? Czy trudno jest przejść? Czy do podstawy macie jakieś dodatki socjalne lub inne?

Andrzej

Hej, jakie zarobki? Podstawa premia? ??

Ola

Wiecie coś nt pracy w IT w Rzeszowie atmosfera, kierownictwo, rotacja?

Slawa

Kogo ta firma wynajęła do pisania pozytywnych komentarzy na forum? Dział HR działa - szkoda tylko , ze nie tu gdzie trzeba! Czy nic do Was nie dociera , że dzieje się źle, ludzie szukają pracy.... Popatrzcie kto u Was pracuje np. Kardio- Krzykacz i mało skuteczny BUD czego się nie dotknie wszystko pada!

Mądrala

Rotacje w firmach w dzisiejszych czasach to zupełnie normalna sprawa. Jeśli firmie bardzo zależy na jakimś pracowniku to z pewnością podniosą mu wynagrodzenie żeby został. Czasami nie podoba sie komuś praca to chyba lepiej odejść i to będzie z korzyścią dla wszystkich

N
@Mądrala 12.09.2017 19:16

no da jakiś ochłap 300 brutto ;)

Prawa
@Mądrala 12.09.2017 19:16

Człowieku nie wiesz co piszes teraz to zatrzymają każdego bo nikt tam nie chce iść i maja problemy bo albo ktoś pracuje 10 lat i nikt go nie chce i czeka sobie nic nie robiąc albo ludzie z polotem i wizja nie chcą tam iść . Wiec albo dinozaury albo tacy których nikt nie chce

Wiola

Zawsze można zmienić pracę oby tylko udało się na lepszą! Szkoda, że niektórzy nie znając znaczenia słów używają je wobec firmy!!!

Mocna

Być może nie dla wszystkich Valeant Polska jest dobrym miejscem pracy tak jak dla mnie. Mam swój staż w firmie i nie uważam żebym źle pracowała. Dobra firma nie trzyma leni bez względu na staż pracy. Jak ktoś nie lubi pracować niech nie oczernia firmy!

@Op 05.09.2017 19:31
Człowieku daj sobie spokój jest wiele innych lepszych firm, bez układów i wazeliny

Za późno, nie cofam się przed wyzwaniami... Ale widzę, że nie ma podstaw żeby się martwić... skoro osoby pracujące lub nie nie nie potrafią się obiektywnie się wypowiedzieć...

Jacek
@storecheck 05.09.2017 23:04

a kto ci broni zatrzymywać się przed pseudo wyzwaniami... pamietaj że 5 :45 godz w terenie jest niedopuszczalne i wiele innych ciekawych wyzwań ;);)

storecheck

A czy może ktoś coś napisać na temat RKSów z działu Aptecznego?

Mr
@storecheck 02.09.2017 13:35
A czy może ktoś coś napisać na temat RKSów z działu Aptecznego?

Region ktory Cie interesuje

@Mr 02.09.2017 15:33
Region ktory Cie interesuje

Generalnie chodzi o południe, obecnie jest ogłoszenie na Lublin i okolice...

Misia

To że firma jest dobrym pracodawcą nie znaczy, że będzie tolerowała nieróbstwo lub inne wybryki. Jest takie mądre powiedzenie, że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Jak pracujesz tak cię ocenią i zapłacą to dla mnie jest oczywiste i bardzo uczciwe.

Prawda
@Misia 29.08.2017 12:33

Ależ przecież właśnie firma nieróbstwo toleruje, ile jest osób które nie robią wyników, niski traper etc. A są gwiazdami bo pracują przez zasiedzenie ponad 10 lat i myślą ze wszytko im wolno

Andrzej

Jakie zarobki ? Podstawa premia??

Gość

No ale co tu dużo mówić o profilu pracownika napić się i pobz... za darmo to jest coś....raczej dno

Viva

Dowiedziałem się, że Valeant Polska należy do grona dobrych pracodawców. Interesuje mnie praca w firmie w związku z tym mam pytanie jak się tu pracuje?

Moro
@Viva 25.08.2017 20:59

W Valeancie pracuje się bardzo dobrze.Firma naprawdę dba o ludzi.Dobre samochody,social i atmosfera.Jest sporo frustratów na forum,ale oni muszą gdzieś się wyrzyć więc narzekają.Tak jest niestety na forach wszystkich pracodawców.Śmiało startuj i sam oceń firmę.

Opinia
@Moro 26.08.2017 06:53

Chyba te pozytywne opinie to pisze HR bo w sumie im płaca za pozytywny wizerunek ale dlaczego tego nie robią w praktyce tylko na forum to aż dziw

Nowa

Tak z przyjemnością powiem, że zaliczam się do grona kilkuset osób pracujących w Valeant Polska. Przypuszczam, że niektóre osoby z forum potrafią wykazać się jedynie ostrą krytyką najpierw firmy a następnie innych współpracowników. Gratuluję wielu sukcesów.

Real
@Nowa 22.08.2017 20:46

A Ty chyba zażyłeś coś z asortymentu CNS skoro masz taka różowa opinie i wizje

Ja

...............o Kasia to pewnie z grona zwolnionych i rozczarowanych :-)

rado
@Ja 20.08.2017 07:53
...............o Kasia to pewnie z grona zwolnionych i rozczarowanych :-)

a ty pewnie z grona tych ambitnych..

Nowa

Sądzę , że Valeant Polska jest firmą dla osób ambitnych i nie wszyscy mogą tu pracować.

kasia
@Nowa 19.08.2017 14:12

ambitnych inaczej ;) tkwi tam wielu baranów ktorzy sie boją wlasnego cienia , jest im zle ale dopoki ich nie zwolnia to siedza.. narzekają miedzy sobą do upadlego ale jak tylko widzą kogos z wyzszego stołka W normalnych firmach praca nie polega tylko na wazelinie ...

Ktos
@Nowa 19.08.2017 14:12

Chyba nie rozumiesz znaczenia słowa ambitny

Cyklówka w Arłamowie. Firma bogata jest.

Sławciu

Rozumiem, że niektórzy nie są zadowoleni z pracy w firmie. Ale mam pytanie czy firma jest zadowolona z waszej pracy? Niestety na forum nikt nie pisze jak ludzie pracują, szkoda bo może opinia byłaby zupełnie inna

taki

jest ich sporo, derma to to jest HIT w tych sprawach, zwłaszcza wsród RKS.

Prawda
@taki 11.08.2017 22:43
jest ich sporo, derma to to jest HIT w tych sprawach, zwłaszcza wsród RKS.

Tak w dermie Rks to znana z tego persona nie tylko w tej firmie ale w poprzedniej tez,

Viva

Wiadomo, że jeszcze nie ma takiej firmy, która by wszystkim sie podobała. Zawsze znajdzie się ktoś mający negatywną ocenę firmy. Nie wnikając w powody.

Nowa

Mam nadzieję, że potwierdzą się te dobre opinie a niedługo ton sprawdzę.

Stary
@Nowa 15.07.2017 17:15
Mam nadzieję, że potwierdzą się te dobre opinie a niedługo ton sprawdzę.

A gdzie były te dobre opinie bo nie zauważyłam , jest gorzej niż było przynajmniej w niektórych liniach

Norma

Valeant ma potrzeby kadrowe głównie potrzebują przedstawicieli. Mam pytanie jakie warunki otrzymuje pf na starcie?

Joanna

@Stella rozumiem, że Ty jesteś zadowolona z pracy w Valeant Polska. Mogłabyś napisać co konkretnie podoba Ci się w pracy w firmie? @Puma wspominasz o dużych rotacjach. Jaka jest ich skala? Ile osób odeszło z firmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy odejścia dotyczą szczególnie jakiegoś działu?

Viva

Mam zamiar aplikować na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego i dlatego mam prośbę. Chodzi mi o kilka informacji o pracy, jakiego wyposażenia mogę oczekiwać? Jaka jest generalnie atmosfera w firmie bo po wpisach to nie bardzo? Czy umowa jest o pracę?

Tori
@Viva 20.06.2017 08:54

a na jaki teren koleżanko?

Viva

@marek Czy mógłbyś uzasadnić swoja opinię? Naproście tak oskarżać i oczerniać firmę ale to jest bardzo nieuczciwe. Jeśli nawet są jakieś kłopoty to jeszcze nie jest powód do takiego pisania, kłopoty zdarzają się wszędzie .

VP sp. z o.o. Sp. j
@Agnieszka 14.06.2017 18:13
Cześć :) z tego co się dowiedziałam to w Valeant PF jeżdżą Toyotami Auris w kombi, czy samochody można używać prywatnie, czy je...

Ale Ty Agnieszka jesteś poj..... Kup sobie prywatny samochód darmozjadzie.

VP sp. z o.o. Sp. j
@Agnieszka 14.06.2017 18:13

Ale Ty Agnieszka jesteś poj..... Kup sobie prywatny samochód darmozjadzie.

marek

firma pokroju krka więc polecam .A poważnie to dramat wrogowi nie życzę takiego syfu

Viva

@Puma Uważam, że dziś są takie czasy iż ludzie często zmieniają pracę i to z rożnych powodów niekoniecznie związanych z firmą. Firma zawsze będzie miała wrogów.

Puma

Skoro jest tak fajnie to dlaczego wciaz rotacje i wiszące w nieskończoność vacaty. Odpowiedź nasuwa się sama ; )

Puma

Stella

Valeant Polska to moje miejsce pracy z którego jestem zadowolona. Jak zaczynałam miałam obawy czy poradzę sobie a teraz jest super. Wiele dobrego robi fajny zespół ludzi z którymi pracuję i myślę, że to jest ważne.

Nowa

Cześć zastanawiam się nad pracą w biurze w Warszawie w Valeant. Czy możecie napisać coś o osobach i atmosferze jaka panuje? Ile osób tam pracuje, coś o holenderskim dyrektorze i innych zarządzających? PLS :)

Joanna

@raczej nierozumiem, że rozmowa kwalifikacyjna nie spełniła Twoich oczekiwań. Jak dawno temu miała ona miejsce? Wspominasz, że "czuć korporacją". Czy masz na myśli właśnie procedury, których musiał trzymać się rekruter?

raczej nie

Byłem kiedyś na rozmowie kw. na pm. Z pozoru ok., ale mocno czuć korporacją. Regionalny zadawał pytania z tabelki, którą miał na bieżąco wypełnić. Nie nadążał wpisywać moich odpowiedzi. Wyciągał błędne wnioski. Ważniejsza była tabelka niż rozmówca-kandydat. Podejrzewam, że miał z góry narzuconą ilość takich tabelek do wypełnienia. Wykazał się również brakiem znajomości geograficznej terenu, na którym pracują jego ludzie.

Joanna

@damian rozumiem, że jesteś pracownikiem Valeant Polska. Co więcej możesz powiedzieć o tym jak wygląda Twoja praca? Na jakie warunki pracy, benefity mogą liczyć osoby, w Twoim dziale?

Sami

damian
@Sami 01.05.2017 19:30
Co ile są premie i w jakich kwotach?

premie dobry żart , chyba jałmużna

Sami

Wiolka

@Luka Studio Myślę, że za szybko wystawiasz opinię firmie. Valeant to dobra, profesjonalna firma a której pracują ludzie i być może ktoś przeoczył płatność, to sie zdarza. A może wystarczy telefon i będzie po sprawie?

Gość
@Wiolka 01.05.2017 16:50

Płatności się nie przeocza a o stabilności firmy (stabilności której nie ma) warto poczytać na amerykańskich stronach, tam jest cała prawda o firmie , Polska jest tylko ziarenkiem w tej układance, czasem mam wrazenie ze piszą tutaj ludzie którzy albo nie widza co się dzieje doookola albo nie chcą zobaczyć bo im tak dobrze

Luka Studio

2 miesiące temu wykonałem korporacyjną sesje zdjęciową pracowników na zlecenie Valeant w Mysłowicach. Zdjęcia przekazałem, wystawiłem FV i cisza. Słaby kontakt, bałągan, przelewu oczywiście brak. Nie wiadomo kiedy i czy będzie. Bardzo słaba firma, nie polecam współpracy.

Joanna

@Romato ważne, że firma robi dobre wrażenie podczas procesu rekrutacyjnego. Co sprawiło, że poziom rozmowy kwalifikacyjnej do Valeant oceniasz jako wysoki? Czy wyróżniała się od Twoich dotychczasowo odbytych rozmów?

Zostaw opinię o Valeant Polska - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valeant Polska