Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Joanna

@damian rozumiem, że jesteś pracownikiem Valeant Polska. Co więcej możesz powiedzieć o tym jak wygląda Twoja praca? Na jakie warunki pracy, benefity mogą liczyć osoby, w Twoim dziale?

Sami

Co ile są premie i w jakich kwotach?

damian
@Sami

premie dobry żart , chyba jałmużna

Sami

Co ile są premie i w jakich kwotach?

Wiolka

@Luka Studio Myślę, że za szybko wystawiasz opinię firmie. Valeant to dobra, profesjonalna firma a której pracują ludzie i być może ktoś przeoczył płatność, to sie zdarza. A może wystarczy telefon i będzie po sprawie?

@Wiolka

Płatności się nie przeocza a o stabilności firmy (stabilności której nie ma) warto poczytać na amerykańskich stronach, tam jest cała prawda o firmie , Polska jest tylko ziarenkiem w tej układance, czasem mam wrazenie ze piszą tutaj ludzie którzy albo nie widza co się dzieje doookola albo nie chcą zobaczyć bo im tak dobrze

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Luka Studio

2 miesiące temu wykonałem korporacyjną sesje zdjęciową pracowników na zlecenie Valeant w Mysłowicach. Zdjęcia przekazałem, wystawiłem FV i cisza. Słaby kontakt, bałągan, przelewu oczywiście brak. Nie wiadomo kiedy i czy będzie. Bardzo słaba firma, nie polecam współpracy.

Joanna

@Romato ważne, że firma robi dobre wrażenie podczas procesu rekrutacyjnego. Co sprawiło, że poziom rozmowy kwalifikacyjnej do Valeant oceniasz jako wysoki? Czy wyróżniała się od Twoich dotychczasowo odbytych rozmów?

Roma

Mam ostatni etap do specjalistyki w Valeant - jak się tam pracuje? Rozmowy były super - wysoki poziom ... pracuje Ktoś tam?

Joanna

Rozumiem, że w firmie odbyła się impreza integracyjna? Często Valeant Polska organizuje takie wydarzenia?

Rep

Zaraz zaraz...a czy jedno wyklucza drugie ??? :-) :-) :-)

To sie zdecydujcie czy fałsz mobbing chlanie imprezy bzykanko czy pełna profeska i super atmosfera na cyklówce w Serocku bo jak widzę zdania są podzielone.

PM
@pracownik

Zawsze jest tak, że są grzeczni i Ci którzy tylko na bałagan czekają 50/50

@HR

Jak można być taki obłudnym i wrednym człowiekiem...... Cyklówka była superr, naprawdę pełna profeska ! Atmosfera super- Enej, Sierocki Hołek- fajnie sie bawiliśmy tak jak za starych dobrych czasów

Obecny
@@HR

A masz autografy? Jak nie wiele ciemnocie do szczęścia potrzeba.

HR

I po cyklówce. A działo się, oklaski dla latającego Holendra, obłuda, fałsz, wazelina, alkohol, mobbing, imprezy, bzykanko. Aż żal patrzeć jak wchodzą do łóżka za lepsze traktowanie, kasę. Menegment zjechał z kija.

DR
@HR

widziałeś czy tylko fantazjujesz?

Uczestnik
@HR

Wreszcie znowu ktoś napisał prawdę ale pewnie zaraz wykasuja

HR
@DR

A Ciebie ominęła pokojowa libacja ?

Joanna

@Przedstawiciela Ty pracujesz obecnie w firmie? Rozumiem, że masz inne zdanie. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak Ty odbierasz Valeant Polska jako pracodawcę.

I dojRZejesz :)

Przedstawiciel

Tak się zastanawiam..............skoro w tej firmie jest tak bardzo źle ??.....to po co tu pracujesz ???.....nikt nikogo chyba na siłę nie trzyma ??!!!! .............jeśli mi coś w pracy nie odpowiada to zmieniam ją. Praca to nie wszystko......Praca to nie życie !!!...to tylko jego część ...............ale do tego trzeba dojżeć.

@Przedstawiciel

Jeszcze dojRZysz tą dobrą zmianę :)

farmaceutyczny

jak bedziesz tyle siedział/a na forum, to dochody na pewno spadną..... Do pracy a nie szukanie sensacji. Apteki czekają na recepty!

Medyczny
@farmaceutyczny

No właśnie do pracy a nie pilnowanie PR upadającej firmy, wstyd likwidować wpisy o prawdzie

@farmaceutyczny

Sensacji? Widziałeś nowe podziały cegieł? Podobno tego podziału dokonała jakaś fantastyczna firma konsultingowa-czyli jak to zazwyczaj bywa wzięła grube pieniądze żeby coś zepsuć, a za pół roku weźmie 2 razy tyle żeby powiedzieć, że poprzednie zmiany były jednak złe. Czy ktoś patrzył np. na wzrost kosztów paliwa skoro są osoby które mają np. 200 km do jakiegoś lekarza, a ktoś inny z tej samej linii mieszka 20 km od niego? Zapewniam Cię, że wkurzenie ludzi sięgnie niebawem zenitu i nie będzie już komu chodzić załatwiać tych recept.

Medyczny

Widzę, że ktoś sprawnie z firmy zadziałał i mój poprzedni wpis zniknął. Wiec napisze jeszcze raz: ten kto wymyślił obecne zmiany terenów nie ma chyba kompletnego pojęcia o funkcjonowaniu tego rynku. Pewnie wygodnie się siedzi w menedżerskim fotelu i wymyśla te idiotyzmy. Będzie tak: najpierw spadek przychodów, potem wkurzenie przedstawicieli i wielu z nas odejdzie... A tym którzy się zastanawiają nad pracą w Valeant to radzę się 2 razy zastanowić.

iwo34

cześć. czy w zwiazku ze zmianami warto isc na repa do valeanta czy beda zwalniac?

Joanna

@Yummakmożesz powiedzieć coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie?

Wiking

Podobno ten drugi za niego wszystko robi a ten się lansuje...

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów