Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

RKS od dekady

Teraz pracuje się bardzo dobrze zupełnie inna firma.Za czasów szefa działu (usunięte przez administratora)wiele konfliktów a praca na wariata.Zmiany po odejściu (usunięte przez administratora)i jego(usunięte przez administratora) tylko z korzyścią dla organizacji.Czas pokazał jacy to byli managerowie.(usunięte przez administratora)Obecnie mogę śmiało polecić prace u nas.

@RKS od dekady

Mniej konfliktów, lepsza organizacja pracy to i efektywność na wyższym poziomie? W takim razie zarobki też musiały dzięki temu podskoczyć, co nie?

@RKS od dekady

Ktoś chyba chciał zaplusowac w tej dziwnej firmie. Nic w tej wypowiedzi nie odnosi się prawdy. Praca na wariata, zmiana nic dobrego nie wniosła a ta pani raczej dzieli ludzi a nie łączy

ania
@RKS od dekady

i tak biegacie jak (usunięte przez administratora) ???????? ale nieudacznicy tkwią tam latami

@RKS od dekady

Tylko weźcie pod uwagę, że M.B. był zawsze kompetentny i trzeźwy czego nie może powiedzieć o obecnym FFM :-)

Nie wiem na ile w tej sugestii jest prawdy ale jaki jest dalszy jej wniosek? Każesz na to zwrócić uwagę, bo co dalej?

Od 2 lat komfort pracy jest straszny. Dział SPRZEDAŻY totalna porażka.Praca w bardzo stresującej i nie fajnej atmosferze . Nie polecam nikomu!!!!!

Małgorzata

A co się dzieje dokładnie, że praca tutaj jest taka niby stresująca? Napiszesz coś więcej na ten temat?

Małgorzata

Czy ilość obowiązków i stresu przekłada się chociaż na wysokość wypłaty? Na ile można liczyć?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na Przedstawiciel farmaceutyczny? 22 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Xyz

Wynagrodzenie wyolacane jest w systemie miesięcznym, do 6 dnia kolejnego miesiąca.

@Xyz

tak dopytam, wszystko na konto wypłacane? nikt sie nie bawi w rozdzielanie kasy ze na konto, do koperty itp ?

Bartosz

Czy według Waszej wiedzy Valeant Polska na tyle dba o swoich pracowników i zapewnia takie warunki współpracy, że moglibyście polecić aplikowanie? Jak z wynagrodzeniem i jakie godziny pracy?

@Bartosz

Bartosz to zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jeżeli chodzi o przedstawicielskie to jeżeli nie masz wyboru no to trudno pójdziesz gdziekolwiek jeżeli masz wybór nawet nie aplikuj szkoda czasu. Pracuje tu niecałe 2 lata i bardzo żałuję. Teraz ciężko będzie zmienić pracę przez tego wirusa ale będę uciekać przy najbliższej okazji.

Jakie są zarobki ? Podstawa prowizja? Flot?

@Bartosz

Wynagrodzenie tragiczne , od kilku lat bez podwyżek a jak są to mało znaczące . Przy promocji RX notorycznie zmieniane są zasady systemu i wychodzi na to ze premii nigdy nie uwidzisz albo jakies śmieszne pieniądze . Na łączeniach z Panem dyrektorem są przedstawiane duże wzrosty a pracownicy premii nie widza jeszcze zależy jaka linia. Niestety jeśli chcesz się uwstecznić to zapraszam w te progi ale jeśli masz ambicje, chcesz sie rozwijać i brać premie to nie w tej firmie. Zero szkoleń , zero rozwoju zero motywacji . Po covidzie posypie sie pewnie mnóstwo wypowiedzeń bo takie słyszę głosy z terenu od ludzi.

michał

tragiczne wynagrodzenie tzn na ile można liczyć ?

@michał

Zarobki na produkcji to ok. 4000 zł brutto. Sporządzanie różnego rodzaju leków, maści itp to ok. 4500 brutto przy czym są duże (np. chore zachowania aseptyczne przeczące logice i zdrowemu rozsądku)wymagania i nauka zajmuje dużo czasu(aparatowy produkcji galenowej ok. 2lat). Podwyżki ok.150-200 zł brutto gdzie przy obecnej inflacji to kropla w morzu.

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kali

Bardzo fajna firma, w której pracują fajni ludzie. Ciężką pracą można uzyskać ciekawe premie, polecam

Cwancyk

Zgadzam się, do tego wszystkiego dostali awans w postaci przejścia do B&L i dalej będą kręcić lody.

Maciejjj

O co chodzi teraz w Bausch Health z umowami na zastępstwo? Dziwnym trafem każda oferta pracy jest na zastępstwo??????

@Maciejjj

Poprawność polityczna

Brajan

Czy przy tak szalejącej inflacji firma nie powinna pomyśleć o podwyżkach?! I to szybko?! Nie chodzi tu o 200 zł, gdzie obecna nflacja zrzera mi 400 - 500 zł miesięcznie tylko realną podwyżkę rzędu min. 10% obecnych zarobków. To jest minimum, które wyrównuje obecną inflację - żebym mógł realnie poczuć wzrost swoich zarobków podwyżka musiałaby być rzędu 20% i wyżej. Taka prawda.

Barbara
@Brajan

Myślę, że przy tej szalejącej inflacji firma też nie ma pieniędzy na podwyżki, niestety. Ale przecież od nowego roku podnieśli minimalną, to może przy tej okazji kierownictwo dorzuciło parę groszy?

One

Czy po odejściu z firmy jest możliwośc aplikacji na innym terenie?

Paulina
@One

To jest ciekawe, wiesz? Ale mi się zdaje, że raczej przejście na inny teren powinno się udać bez problemu jeszcze w trakcie zatrudnienia. Jeżeli odszedłeś sam, z zaskoczenia, to kto wie. Czasem w takiej sytuacji są kwasy. Może ktoś da znać, jak jest w B.?

Katarzyna

PF zarobki bardzo niskie przy tak duzej inflacji. Firma jest bardzo wymagająca a sama góra ręki do pracownika nie wyciąga tylko krytykuje...

Słabo płacą, dużo wymagają.

Kandy

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko PF na Toruń. Przeprowadzający tą rozmowę kierownik nie wywarł na mnie dobrego wrażenia.Również rozeznanie na rynku na jego temat potwierdziło moje wrażenie.

Kr
@Kandy

Również jestem po rozmowie, gość bardzo nieprzyjemny

Anja

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Pracownicy bazują na układach w hurcie, to co dzieje się w koneksji z grupą Neuca przechodzi najśmielsze oczekiwania. Pracownicy, którzy nie mają wejść do hurtow nie maja czego szukać w tej firmie. Kierownicy o wszystkim wiedza, pracownicy zgłaszają co się dzieje i nic z tym nie robią. Raporty lataja po całej Polsce , ale to co dzieje się na południu Mazowszu i północy to przesada. Cały region południowy oraz pan R B z północy robią takie cuda, nikt nie reaguje... i ta siec kasowska na Mazowszu.

Na jakie wsparcie w Valeant Polska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Majkel

gdyby nie były przestrzegane konieczny byłby kontakt z PIP

Ratatam

Droga przez mękę w RZ kolesiostwo, lizusostwo, poniżanie, wyzysk, ciągłe nadgodziny. Stare układy rządzą. Początki jeszcze w miarę ale z czasem widzi się, że to brudne, zakłamane, zdemoralizowane (usunięte przez administratora) Obietnice awansów, wspólnego sukcesu rodem z PRL-u a tak naprawdę mają cie za nic, jesteś maleńkim trybikiem. Odradzam młodym i ambitnym. Szkoda czasu, zdrowia i energii.

kiki
@Ratatam

zdecydowanie zgadzam się, atmosfera jak za PRL-u, amatorzy i miernoty, same układy i kolesiostwo, wyzysk ludzi i opowiadanie bzdur, jak słuchałem tych wszystkich wypowiedzi na formu przy okazji tzw. cyklówek to ogólnie mówiąc bajkopisarze i opowiadacze pierdół. Nic wspólnego z rzeczywistością, kompletny brak profesjonalizmu, doświadczenia, klasy i same układy.

Jessica82

Praca przedstawiciela polega na znoszeniu wiecznej presji na sprzedaż w aptekach, ciągła rotacja leków, przy nowych umowach nie liczy się wynik a poziom sympatii kierownika, na jawne przykłady dzielenia pracowników na lepszych i gorszych HR nie podejmuje żadnej reakcji, potrafią też zwodzić obietnicami podwyżki i zmiany umowy, żeby później pozbyć się pracownika pod byle pretekstem, kierownik na południu lubi sobie wysyłać dziesiątki maili w środku nocy, plusem jest premia i fajni ludzie

@Jessica82

Pod warunkiem że ta premia jest. W zespole OTC jest dramat. Na około 30 przedstawicieli (pisze około bo ciągle jakieś vacaty) może 2 albo 3 osoby wezmą. W Rx jeszcze jakoś to idzie. A jak bardzo żałosne jest robienie z inteligentnych ludzi (usunięte przez administratora) kiedy się zgłasza, że towar pływa w hurcie. Słyszy się ciągle że nie jest to możliwe....bez jaj. Niemożliwe jest to że ludziom z wieloletnim doświadczeniem wmawia się takie rzeczy. Hurtowi to święte krowy, szlachta której nie można dotykać baaa nawet nie można nic powiedzieć. Co prawda nie miałem za dużo pracodawców bo jestem wieloletnim pracownikiem ale w żadnej firmie nie widziałem żeby z hurtowymi się tak cackano. Czekam aż minie koronawirus i sypna się jakoes propozycje. Te pieniądze nie są warte takiego traktowania. Wszyscy ci co są u góry zachowują się jak takie pisiory albo jak dziennikarze z TVP OBŁUDA I KŁAMSTWA

Witam, czy orientuje się ktoś jak wyglada transport w Valeant ? Tzn. Czy mają swój czy podwykonawców ?

koqa

Witam, jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne na stanowisko pm . Jestem ciekawa jak wygląda rozmowa, na co zwracaja uwagę? Dziekuję za ewentualne podpowiedzi:)

michał
@koqa

lepiej sobie to odpuść valeant od dawna to słaba opcja

Jakub
@michał

Tego typu krótkie opinie na pewno nie pomogą @koqa. Przecież zawsze warto wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie tej rozmowy będzie miała możliwość uzyskania odpowiedzi w z pierwszej ręki. Określenie słaba opcja jest bardzo ogólne, czy możesz przytoczyć argumenty?

janek
@michał

na jaką podstawę netto można liczyć? jak wyglądają początki pracy gdzie prowadzone są szkolenia?

@Jakub

Argumenty są takie że to czego dowiesz się na rozmowie nie ma poźniej nic wspólnego z rzeczywistością, zwyczajnie oszukują.

Loka

Firma mało kompetentna. Po drugim etapie nie doczekałam się odpowiedzi. A zapewniono mnie że ją dostanę do końca listopada bez względu czy pozytywna czy nie. Poświęciłam czas i poniosłam koszty związane z wyjazdem do Warszawy i uważam, że należy się informacja. Widać że ludzi mają w (usunięte przez administratora) Osoby rekrutujące nie mają pojęcia o sprzedaży!

@Loka

to żadna nowość kierownicy - nieudacznicy nie wspomnę o dyrektorach w większosci gamoniach lizusostwo jest bardzo w cenie, stad siedzą tam latami bo w normalnych strukturach po okresie próbnym każdy by im podziękował

obserwator
@Ania

To kolejny ananas do was dołączył miauuuuuu ????????????????????????????

@Loka

Ani o rekrutacji.

wiarygodny

Podstawa w regionie środkowej polski 5500 brutto. Częste cyklowki oraz duża presja przełożonego. pozdrawiam

Suntree
@wiarygodny

Częste tzn?

@wiarygodny

Dwa razy w roku :-) to może i dużo

Gustaw

To wątek dotyczący firmy ale w Rzeszowie a nie w Warszawie. Mam nadzieję, że dobrze się pracuje a mam zamiar aplikować, więc trochę mnie martwi ta cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów