Opinie o Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A. w Jelenia góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A. w Jelenia góra

Czy w Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Qwerty

Można sobie mówić że nie ma środków do pracy, że sprzęt jest stary, że nie działa, że trzeba wymienić/naprawić. Ale korpo ma to głęboko w (usunięte przez administratora)

Ilona

Jak się pracuje pod zarządem Sanitas? Interesuje mnie praca w administracji firmy, ale ofert nie widać tak samo, jak i na produkcji. Wątpię, czy "biuro" naciska tylko "kopiuj-wklej", jak to ktoś z produkcji tutaj pisał, ale też nie wiem wiele więcej. Może ktoś z Was zdradzi, jaka jest sytuacja?

@Qwerty

a czy zawalanie innych pracowników obowiązkami nie powoduje, że ten pracownik musi robić wtedy nadgodziny? to realne by wyrobić się ze swoimi zadaniami plus kogoś? I to już tak zostaje, czy szukają jednak i tak kogoś na miejscu zwolnionej osoby?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Witam może ktoś z firmy opowiedzieć jak wygląda praca automatyka w tej firmie? Jak wygląda park maszynowy? I jakiej widełki? @Pracodawca

Wik Nowy wpis

Nie wiem skąd te zle opinie na temat zakładu. Pracuje tu już (usunięte przez administratora) lat i nie wiele jest osób, które jak przyjda to się zwalniają. Chyba, że z tabletek bo tam to nikt nie chce iść, zwykla produkcja beż jalowosci. Na ampulkach i masciarni trzeba mieć poukładane w glowie bo praca wymaga logicznego myślenia. Pozycja mistrza wymaga większego dokształcenia ponieważ nadzorują tylko produkcję nie znając pracy od środka i wiąże się to z częstymi pytaniami operatorów a nie na odwrót. Ze swojej strony polecam.

Toja Nowy wpis
@Wik

Dostarczyłam CV. Czekam na razie na odzew. Czy mógłby ktoś przybliżyć mniej więcej wypłatę i jak ogólnie wygląda praca. Stanowisko : Operator Produkcji. Czy pracujecie często w soboty? Jak wygląda podejście przełożonych kiedy potrzebujesz wolnego?

Samanta Nowy wpis

Widzę że również firma współpracuje z uczelniami i można odbyć u nich praktyki. A czy może dostaje się jakiś grosz za to czy są one w 100 procentach bezłpatne? fajnie by było sobie coś dorobić :P Studiuje na wydziale farmaceutycznym i w sumie chętnie bym spróbowała ale nie wiem czy ktoś z was poleca?

Sławek

Witam. Orientuje się ktoś czy mechanicy z działu tabletek pracują w przestoju ? Kiedy mogą brać urlopy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ilona

Qwert
@Ilona

To nie Sanitas tylko Valeant aka Bauschhealth. Praca na produkcji czy magazynie to jeden wielki bajzel. Wynagrodzenie wcale nie jest jakieś super. Brak kadry, pracy na pewno każdemu dokładają, a zarobków już nie! Mówią że nie nie mają kasy na lepsze wynagrodzenia, za to ilości produkcyjne bardzo zwiększyli. Kpina! Kolejny korpo (usunięte przez administratora) w JG.

@Qwert

A tak mniej więcej to o jakie kwoty Ci chodzi? Co to za wynagrodzenia, że chcecie większe jak obowiązków doszło? A może zatrudniają teraz kogoś do pomocy? Bo właśnie szukam czegoś

Qwerty

Nie rozśmieszaj. Tu nie nie ma żadnego systemu premiowego, na dodatek jak ktoś idzie na emeryturę (a w tym zakładzie dużo osób już przeszło, lub przejdzie w ciągu najbliższego czasu), lub jest na chorobowym, to na garb innego pracownika zwalają obowiązki nieobecnej osoby. Robisz swoje+ za inną osobę, bez dodkowego wynagrodzenia. Prawda jest taka że póki się kręci to nikogo nie zatrudniają, na tych działach o których się orientuję. No chyba że głównie chodzi o produkcję, to czasem się słyszy . Chyba że masz rodzinę, to Ciebie wciągnie. Ale z tego co wiem, to nie polecam się zatrudniać tu na produkcję, szczególnie jeśli chodzi o dział tabletek, czy ampułek.

@Qwerty

Cześć. Był ktoś na rozmowie na Mistrza Produkcji? Pozdrawiam

Czy Mistrz może zarobić w tej firmie 10000 netto?

@Piotr

W sensie mistrz zmiany czy jakie konkretnie stanowisko masz na myśli? Firma generalnie teraz ma taką ofertę, czy próbujesz wybadać konkurencję? Mnie interesuje proces rekrutacji u nich, jeśli zaaplikujesz to daj znać, jak to wyglądąło.

Oki

Na stronie znalazłam ofertę praktyk dla studentów, czy ktoś może wie jak to wygląda w rzeczywistości? Bo znalazłam trochę negatywnych komentarzy, że w firmie jest brak rozwoju a praca polega na robieniu cały czas tego samego.

szamot113

nie ma skutecznej reakcji, nie ma żadnej reakcji najczęściej

Alicja

O, określenie "syfkorpo" to widzę pierwszy raz.xd Masz ochotę je uzasadnić?

@szamot113

Ta firma to (usunięte przez administratora) Niskie zarobki. A i nie możesz pokazać że masz parę komórek więcej od przełożonych bo cie zjedzą.

Jadzia

Czy ktoś mógłby opisać prace w laboratorium. Widzę ofertę pracy i zastanawiam się nad aplikowaniem - jakich cech szuka się u pracownika?

Asdf
@Jadzia

Praca bez perspektyw, bez rozwoju. Robisz w kółko to samo, brak możliwości awansu.

Jan
@Asdf

Pisząc o barku rozwoju masz na myśli że nie ma żadnych szkoleń dla pracowników żeby podnosić kwalifikacje? Praca jest aż tak monotonna? Jak szukają kogoś na lepsze stanowisko to wolą wziąć z rekrutacji zewnętrznej niż z ludzi którzy już pracują?

Wino z biedry

Hej. Może ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji? Jakie zarobki? Jaka forma rozliczeń (akord czy co), jaki strój roboczy obowiązuje?

Witam. Jak wyglada praca mechanika w Jelfie? i jak płatna, widziałem ogłoszenie?

@anonymous

Mechanik jest od wszystkiego. No i musi byś cudotwórca.

Alicja
@Brenda

No i jak go za takie cuda wynagradzają? ;) Prowizja od cudu?

Romek

@Rymarz W zupełnej sprzeczności jest ta opinia z faktem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Refill
@Romek

Jeżeli chcesz się przekonać to śmiało zapraszam. Firma płaci porównywalnie jak w innych zakładach. Tylko czemu ludzie kilkoma pełnymi autokarami przejeżdżają przez Maciejową skoro w Dr. Schneider ciągle brakuje ludzi oraz mieli by znacznie bliżej? To że pracodawca płaci na czas nie znaczy że jest dobrym pracodawcą. Ja rozumiem że w biurach ludzie mogą mieć nieco lepiej bo siedzą przed komputerem i jedynie naciskają na klawiaturze Ctrl+c i Ctrl+v oraz ewentualnie obsługują interesantów co jakiś czas. Ale na produkcji ludzie są po prostu niszczeni.

@Romek

Krążą takie mity.

KlosJ23

Sie ma.Jestem z Hasco-Lek Wrocław chciałbym dowiedzieć sie co nieco o róznicach płacowych między firmami na działach !?

Elektromechanik
@KlosJ23

Daj sobie spokój. CHC Poznań bardzo dobre zarobki 6000 br. i doceniani pracownicy z doświadczeniem.

Antoni
@Elektromechanik

Mnie bardziej interesuje jakie zarobki są tutaj a nie w innej firmie. Wiesz coś na ten temat? Tu 6 tysi się nie wyciągnie? Pytam bo chce aplikować.

Małgorzata

A właśnie miałam wysłać tam cv :( Napiszesz może konkretną sytuacje dlaczego masz takie zdanie?

Bartosz

Wiecie może czy firma ma jakieś braki kadrowe?

Weronika

Widzę, że Jelfa ma rozbudowaną ofertę współpracy dla uczelni wyższych http://jelfa.pl/pracawspolpraca-z-uczelniami/ Ktoś był u nich na praktykach/stażu z ramienia uczelni i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Rymarz

W Dr. Schneider ludzie na liniach montażowych pracują z wykształceniem średnim i wyższym za 2200 Netto miesięcznie i są traktowani jak zwierzęta i boją się odejść ponieważ przez systematyczne zastraszanie przez przełożonych stracili już wiarę że może być lepiej w innym zakładzie jeżeli nikt się nie boi zastraszać tak ogromnej liczby pracowników jak 1364. Polecam przeczytać poniższy link i wsiąść sobie to do serca co dzieje się w Jeleniogórskich zakładach gdzie pracują setki pracowników: (usunięte przez administratora)

Weronika

@Zainteresowany Niestety, żadnych informacji na ten temat nie znalazłam w internecie. Jednak jakbyś zdecydował się aplikować do firmy Jelfa - zachęcam do użycia zakładki kontakt na stronie firmy, tutaj podaję link - http://jelfa.pl/kontakt/ Ponadto, chciałabym Cię prosić, abyś napisał, co zostało Ci zaproponowane na rozmowie rekrutacyjnej, jeśli zdecydujesz się wysłać swoje CV.

Jak praca w laboratoriach? Jakie są zarobki? Interesuje mnie w szczeglości mirobiologia.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A.?

Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A.
2.5/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Wincentego Pola 21
    58-500 Jelenia góra
  • NIP: 6110203055 KRS: 0000066687

Przedsiębiorsto Farmaceutyczne Jelfa S.A.