Opinie o Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k. w Jelenia Góra

Administrator Nowy wpis

O pracę w mieście Szczecin nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.?

Samanta Nowy wpis

Aktualnie szukają przedstawiciela farmaceutycznego i się zastanawiam czy to dla mnie. Na uop zarobki to 6-12 tyś i zastanawia mnie skąd ta różnica i jak można zarobić tę górną granicę. Skoro pracownicy dostają opiekę medyczna to mogą również dopisać do ubezpieczenia swoich bliskich?

Nina Nowy wpis
@Samanta

Stąd że dają umowę B2B i musisz założyć firmę. Musisz sama opłacić Zusy wszystko. Najgorsza umowa. Pracodawca unika kosztów.

Mg Nowy wpis

Dlaczego firma non stop co 2 msce regularnie szuka pracownika na Kraków. Czyżby słabiutka weryfikacja na rekrutacji???? (usunięte przez administratora)

Teresa

Dobre porównanie. Niemniej jednak w poprzednich komentarzach pisali że atmosfera jest dobra. Mógłbyś jeszcze napisać jak z zarobkami? Można tutaj dobrze zarobić?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jaka atmosfera jest między działami w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.?

R.K.

Według mnie bez zastrzeżeń- wszyscy mili i przyjaźnie nastawieni.

Rekruter

Żenada, śmieszna kasa za robienie czegoś z niczego. Produkty nieznane, ani tanie, ani dobre. Masz zrobić plan i nikogo nie interesuje jak. Robisz jesteś super, nie robisz, do niczego się nie nadajesz. Zarząd oderwany od rzeczywistości. Szkoda czasu

R.K.
@Rekruter

Muszę się nie zgodzić z tą wypowiedzią. Coś z niczego? Czyli szkolenia, opieka i stały kontakt z osobą bardziej doświadczoną, niezależnie od stanowiska na nic się zdały? W każdej pracy należy dać coś od siebie- to się nazywa zaangażowanie. Zarząd oderwany od rzeczywistości? Czyli osoby, które długo siedzą w tej branży nie mają według Pana/ Pani doświadczenia i obeznania w rynku? Osobiście nie znam osób z bardziej racjonalnym podejściem do biznesu. Niezależnie od miejsca pracy masz jakiś plan do zrobienia, jeśli chodziło tu o stanowisko przedstawicielskie to wydaje mi się, że wszystko było do dogadania, ale nie zauważyłam by plany, zwłaszcza dla nowych pracowników były wygórowane. Może należałoby zacząć od rozwoju kompetencji miękkich? Oczywiście mówię jedynie z własnego doświadczenia i obserwacji.

Łukasz Karczewski

Dzień dobry, w ostatnim czasie pojawiło się wiele wpisów, więc postaram się na kilka odpowiedzieć: @Kaja - współpraca w Salvum odbywa się na podstawie umowy agencyjnej (B2B), oczywiście wszystkie narzędzia takie jak samochód służbowy, karta paliwowa, czy telefon gwarantuje Salvum. Wspomnę tylko, że pomimo współpracy B2B każdy w Salvum ma zagwarantowane PŁATNE DNI WOLNE OD PRACY (w 2021 r. w sumie 25 takich dni - czyli podobnie jak na "etacie"). @ Mateusz - jak jest z urlopami "już wiesz" - napisałem powyżej. Jak jest ze świadczeniami w przypadku dłuższego zachorowania - tego nie wiesz - chętnie to przedstawimy w procesie rekrutacji. Co do rozwoju firmy... Salvum LAB istnieje na rynku od przeszło 10 lat. Zaczynając od 4 produktów - dziś w sprzedaży ma ponad 50 (będą kolejne). Produkty są dostępne chociażby w największych aptekach internetowych w Polsce (co może każdy sprawdzić). Reasumując: osoby zainteresowane pracą w Salvum zachęcam do składania CV. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiemy. Jeszcze raz zachęcam do opierania się w życiu na informacjach u źródła, a nie z anonimowych źródeł, które z jakiegoś powodu krępują przedstawić się z imienia i nazwiska. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.

Marcin K.K.
@Łukasz Karczewski

Panie Łukaszu, Dziękuję za pełne wyjaśnienia. Na portalach pojawiły się ogłoszenia do działu KAM. Czy może Pan powiedzieć jak duże są tereny dla 1 takiego pracownika? I jak wygląda proces rekrutacji (ile etapów, czy są w formie zdalnej?) Pozdrawiam Marcin K.

Tomasz Z.
@Marcin K.K.

Wszystkie ogłoszenia i stanowiska pracy dotyczą KAM bo to lepiej wygląda. W praktyce nie ma przedstawicieli więc to żaden awans no chyba ze dla kogoś najważniejsze jest to co ma na wizytówce.

Kaja

Możecie coś więcej napisać jak się pracuje w Salvum, jakie są warunki, czy da się wyrobić premie? Nie mam własnej działalności, jest możliwość wynegocjowania umowy o pracę?

Widze znowu ogloszenia na wszystkue tereny , wymiana ekipy , wszyscy sie zwolnili czy tak super sie firma rozwija ? ijak to iest z tà dzialanoscia bo u mnie to nie wchodzi w gre (jak bede chcial zalozyc firme to swojà a nie w ramach pracy dla kogos ) nie jest to jasno napisane

Mateusz

Musisz założyć działalność bo inna forma zatrudnienia nie wchodzi w grę. Więc jak jest z urlopem oraz świadczeniami w razie np covidu już wiesz.

Odp
@Mateusz

Nie zamierzam zakladac zadnej dzialalnosci hehe

Mariusz Czosnkowski

Właśnie wysłałem aplikacje tam. Poniżej dowiedziałem się jakie są wynagrodzenia. A jak wygląda teren pracy, ile województw dla każdego z przedstawicieli KAM? Pozdrawiam , Mariusz Cz.

Mateusz
@Mariusz Czosnkowski

kiedyś było mniej więcej województwo na osobę (regionalny miał też część swoich klientów). Teraz nie mam pojęcia czy coś się pozmieniało

Łukasz Karczewski

Witam, jestem pracownikiem Salvum od 3 lat. Do wpisu skłania mnie fakt, że wiele stwierdzeń poniżej jest nieprawdziwych. - "zapomnij o urlopie i wsparciu w razie np wypadku" - każdy w Salvum ma dni wolne od pracy (ponad 20 w ciągu roku) + firma zapewnia wsparcie w razie dłuższej przerwy spowodowanej chorobą/wypadkiem. - "firma jest słaba i nastawiona na zysk 4 właścicieli lubiących znaczek BMW" - firma jest 10 rok na rynku, jest obecna w największych aptekach internetowych (co każdy może sprawdzić) i każdego roku wprowadza po kilka nowych produktów. Nie tylko właściciele są nastawieni na zysk, przedstawiciele również... ;-) - "rotacji nie ma końca" - sam pracuję 3 lata, są również osoby z dużo dłuższym stażem. - cała wypowiedź tajemniczego, anonimowego Wojtka - bez komentarza... Dodam, że na tego typu portalach przy każdej firmie jest więcej negatywnych komentarzy - raczej nikt, kto jest zadowolony ze swojej pracy nie wchodzi na forum - jest zajęty pracą. W przypadku prowadzenia rekrutacji - złóż CV, przyjdź na rozmowę, dopytaj o wszystkie szczegóły u źródła - nie opieraj się na anonimowych komentarzach.

Wojtek
@Łukasz Karczewski

Łukaszu ciesze się, ze wywołałeś mnie do tablicy. Pozwolę sobie odpowiedzieć zgodnie z prawda ze strony byłego pracownika: 1. Jesteś zatrudniony na umowę agencyjna. Prowadzisz własna działalność i firma Salvum wynajmuje Cię ba 6 mcy. Nawet mając 10 lat stażu, Twoja umowa to max 6 mcy. 2. Kiepsko płaca. Po odliczeniu zusu (1500) i podatku dochodowego z podstawy zostaje 2.500 netto. Premie owszem są. Co kwartał. Znów musisz od nich zapłacić podatek wiec nawet jak wyrobisz 10k minus podatek zostaje 7 k. Na 3 miesiące to ok 2500 zł netto. Matma prosta 2500 podstawy + 2500 premii masz wielce 5 k wypłaty w farmacji. Mega nie ? I to jeszcze gdy twój region w kwartale naprawdę robi dobry wynik. O podwyżce zapomnij. Rozmowa przysporzy Ci tyle nerwow ze sam zrezygnuje 3. Te produkty o których wspominał Łukasz owszem co roku nowe, ale nie oszukujmy się to są podróbki często już podróbek. Firma chwali się certyfikatami i jakością ale są to te same certyfikaty które ma np. wędlina w spożywczych. Nowości są. Połowa trafiona. Połowa nie. A wymagania co do promocji ogromne. Wsparcia marketingowego zero. Nie mowie o reklamie w tv bo rozumiem ze to koszty, ale zwykly fejsbook firmowy nie aktualizowany od 3 lat. 4. Salvum ma swoje produkty w aptekach internetowych ale ta akurat największa czyli DOZ nawet nie chce o nich słyszeć. 5. Auto z Gps. Sprawdzają o której wyjeżdżasz i wracasz. Niby nic wielkiego jeśli chcesz pracować to Ci to nie przeszkadza, ale przypominam o umowie. Nikt tu nie napisał ze praca 8 h, a wymogi w tym kierunku jak najbardziej są. 6. Nakręcanie na siebie przedstawicieli. Ranking sprzedaży, jak Cię kolega wyprzedzi to Twój kierownik nie omieszka Ci o tym wspomnieć. Jak nic nie sprzedaż 2 dni z rzędu, Twój kierownik nie omieszka Ci o tym wspomnieć. Jak sprzedajesz jesteś super, jak się cos wysypie, nawet nie z twojej winy, już sobie nie radzisz. 7. Jak już zdecydujesz się odejść z tego przybytku rozkoszy to na następnej cyklowce możesz być pewny, ze Twoja osoba zostanie od góry do dołu obsmarowana przez zarząd i kierowników do byłych już kolegów z pracy. Podsumowując. Firma spoko jak chcesz złapać doświadczenie w farmacji i iść dalej. Nic więcej. W samej farmacji dużo lepsze warunki zatrudnienia, socjal i po prostu lepsza kasa, a i można trafić na nieco bardziej rozpoznawalna markę. Pozdrawiam !

Robert
@Łukasz Karczewski

Łukaszu, obaj wiemy, że szefowie czyli firma są nastawieni na zysk a nie na rozwój. Produkty słabe, nieznane, połowa portfolio to witamina D3 w różnych kombinacjach (czyli prawie jak Aflofarm tyle, że prawie). Jak nie wyrabiasz premii, co jest niezwykle trudne na poczatku pracy, zarabiasz gorzej niż w Biedronce. Nie polecam

On

niestety to prawda

G.e

Podpiszę się pod tym

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Viki

To zależy czy jest się ładną dziewczyną czy nienachalnie przystojnym brunetem. Ostatecznie nie czeka się długo, trzeba tylko otworzyć własna działalność, uporać się z ZUSem i można zaczynać

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.?

Janek

Podejście do pracowników? A został tam w ogóle jakiś pracownik?

Malinowski
@Janek

A już nie ma ?

zainteresowany

Witam, jaką podstawę na działalności oferuje Salvum Lab? Czy samochód służbowy jest dostępny jako narzędzie pracy? jak rozliczane jest paliwo? dziękuję za odpowiedź

Jakub
@zainteresowany

Taką, że jeżeli nie wyrabiasz premii to nie wystarczy ci na życie. A z premią jest naprawdę ciężko bo produkty są zupełnie nieznane i mało kto chce nawet posłuchać nie mówiąc o zakupie. Samochód jak najbardziej jest, natomiast tak jak napisałeś jest ABSOLUTNIE służbowy...

szukający

Witam, ukazało się ogłoszenie na stanowisko PF-KAM w rejonie podkarpacia. Prosze o informacje na temat warunków zatrudnienia, floty oraz atmosfery panującej w dziale sprzedaży. dziękuję .

Chetny
@szukający

Cześć, znowu się ukazało ogłoszenie. Czy wiesz coś więcej?

@szukający

czy firma zatrudnia też osoby bez doświadczenia? Słyszałam że produkty ciężkie ale jak na pierwszą w farmacji może być

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.?

Thomas

Zastanawiam się nad aplikacją, ogłoszenie na Wielkopolskę widzę już od dłuższego czasu. Napiszcie proszę coś więcej o pracy, targetach, premiach i czy jest rotacja

Wojtek

Aplikując do tej firmy musicie mieć świadomość, że będziecie handlować produktami "no name". Suplami których na rynku tysiące i o których farmaceuci nie chcą zazwyczaj rozmawiać. Ogłoszenia o rekrutacji wiszą na całą Polskę bo rotacji nie ma końca. Pracownik z rocznym stażem to już u nich stary wyjadacz. Pracujesz na własnej działalności gospodarczej. Na start otrzymujesz 3000 zł netto podstawy, za którą musisz opłacić ZUS, podatek i ewentualną księgową. Przy dużym ZUSie zostaje Ci na rękę 1200-1300 zł podstawy. Oprócz tego jest kwartalna premia, procent od obrotu który sobie na początku wynegocjujesz. Oczywiście przy założeniu, że wykona się plan. Jeśli go nie wykonasz, szefostwo z łaską wypłaci Ci część premii na podstawie tego, jaki wynik udało Ci się osiągnąć. Zdarzało się, że osoby nie dostawały w ogóle premii i zostawały z gołą podstawą. Przelewy premii zazwyczaj z obsówą. Zdarzało się, że wynagrodzenie przychodzi miesiąc po terminie płatności który wystawiłeś na fakturze, bo akurat firma nie ma płynności. Ważniejsze są faktury kontrahentów i dostawców, twoje są na samym końcu. Jeśli zwalniasz się w połowie kwartału bądź po kwartale w którym nie zrobisz planu to w ogóle zapomnij o kasie. Z właścicielami się raczej nie dogadasz. Czy warto inwestować swój czas w pracę dla Salvum zdecydujcie sami.

Krzysztof
@Wojtek

Napisałeś o premii, którą sobie pracownik sam musi wynegocjować. Znasz może osoby, którym udało się zarobić z premii chociaż dwukrotność podstawy?

Staś
@Wojtek

premia jest do zrobienia czy targety są raczej z kosmosu? Napiszesz coś więcej? Jakim autem można jeździć?

Poldek

Świetny pracodawca to słyszałem, tylko żałuję, że nic więcej nie mogę się dowiedzieć, jakiś powód takiej ciszy istnieje

Zuzanna
@Poldek

Prawdą jest, że na bieżącym wątku w ostatnim czasie niewiele się dzieje i sama chciałabym wiedzieć, skąd to właściwie wynika - firma Salvum Lab działa przecież normalnie. A byłabyś może zainteresowany podjęciem w niej pracy? Pytam, ponieważ widziałam, iż właśnie poszukują Przedstawicieli Farmaceutycznych (praktycznie na każdy teren Polski): https://pracodawcy.pracuj.pl/salvum-lab-sp-z-o-o-sp-k,20921 I jak? Rozważysz aplikowanie?

Zuzanna

@Rick, w przypadku zatrudniania na zasadzie działalności, pracodawca nie ma obowiązku udzielania płatnego urlopu. Kwestia urlopu jest dobrą wolą pracodawcy. @Stomion, poleciłbyś pracę w tej firmie? @Norbi, nie chodzi o "wylewanie gorzkich żali" a o Twoją ocenę warunków pracy w Salvum Lab.

Tender

Ktoś pracował lub pracuje w Salvum? Jakie są warunki, ile płacą? Da się wyrobić premię?

samuraj
@Tender

hej ,firma bardzo dobrze postrzegana przez farmaceutów ,teren woj .lubelskiego po bardzo dobrym przedstawicielu z branży ,fajna atmosfera w pracy,itd...

Aga
@samuraj

Jasne, produkty gnioty, ceny mocno słabe i zero reklamy. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.?

Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Jana Sobieskiego 53
    58-500 Jelenia Góra

Salvum Lab Sp. z o.o. sp.k.