Dw Mieszko - karpacz

Karpacz

Opinie o Dw Mieszko - karpacz

józek

@qkaja, tadaaam przyjęcia są i to całkiem okazałe :) Co prawda, ogłoszenia pojawiły się kilka dni temu, więc pewnie już sporo osób zainteresowanych wysłało CV. Szukają pomocników druku no i standardowo pakowaczy. Wymagane jest doświadczenie i dobra organizacja pracy

kelnerka

Pracowałam tam, na szczęście niedługo, gdy sama się zwolniłam. O właścicielu nie wspomnę. Kiedys był to podobny lepszy ośrodek, ale byli właściele oddali ośrodek w ręce synowi, który jest bezczelnym dużym dzieckiem i myśli, ze wszystko mu wolno, z bogatą przeszłością. Niczym sie nie interesuje i olewa wszystkich wczasowiczów. Warunki są tragiczne. Podczas mojej pracy akurat odwiedził ich sanepid, po czym zaplacili i umówili na drugą kontrolę. W dzień kiedy po raz drugi miał ichn odwiedzić sanepid, chowali wszystko pzeterminowane w skrzynkach do magazynów do których sanepid nie miał dostępu. Serki dla dzieci na stole przeterminowane prawie pół roku, zupy zlewane razem ze sobą. Warunki tragiczne, odradzam wszystkim.

aga

lukasz - 2010-01-17 16:24:42 Najlepszy hotel w Karpaczu. Bylem tam kilka razy i naprawde polecam ten hotel. Swietne jedzenie, doskonala obsluga i bardzo czyste pokoje. POLECAM !Twoja opinia jest w ogóle nieprzydatna; nie o to chodzi na tej stronie...

Szukasz pracy?

Jurek

Świetnym pomysłem jest obiad w formie stołu szwedzkiego, który się zaczyna od 13.00 a kończy 19.00 Wszystkim polecam i nie czytajcie opinii ludzi którzy nic nie widzieli, nigdzie nie byli, a w domu nie mają porządnej łazienki, śniadania jedzą byle jakie i tak można by było jeszcze długo wymieniać.

lukasz

Leg

(usunięte przez administratora).Najwytrzymalsi wytrzymują góra 2 tygodnie ogłoszenia w(usunięte przez administratora) są dodawane codziennie.Na koniec jak niećpają to maja dobry dzień i da rady się dogadać,ale jest mało takich dni kiedy tego nie robią. Ocena powinna być nisza od tej co wystawiam i to o dużo

Zostaw opinię o Dw Mieszko - karpacz - Karpacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dw Mieszko - karpacz