Jagodna Schronisko PTTK
0 0 4 5 1
Marzena Nowy wpis

Szukam pracy i pomyślałam o Jagodna. Przyznam, że zależy mi na dobrej atmosferze. Pracownicy dogadują się między sobą?

Troszkę zawiedziony Nowy wpis

Witam. Mam zamiar tam aplikować, naprawdę jest ta osoba aż taką osobowością? Nie da się z tym nic zrobić?

Nick Nowy wpis

Dopóki jest tam zatrudniony facet bez poczucia humoru i dystansu,zazdrosny o względy turystów to sytuacja będzie taka że wciąż ktoś będzie przychodził i odchodził.Trzymają tam kolesia bo dobrze sobie radzi w kuchni,ze sprzątaniem itd natomiast jeśli chodzi o osobowość to jest to osobnik ciężki w kontakcie..Mowa tu o pracowniku który ma najdłuższy staż na pokładzie,imienia nie pamiętam.Dzierżawcy którzy niestety nie mieszkają w schronisku są sympatycznymi ludźmi i szkoda że ograniczają prowadzenie jagodnej do prac biurowo-organizacyjnych pozostawiając resztę temu indywiduum z deficytem humoru,zwłaszcza humoru abstrakcyjnego co nie jest bez znaczenia gdy trzeba ostro zasuwać..;) Na sezon to może i ok natomiast na dłużej to raczej mocno wątpię.

TakNie2

adelajde

bez zarzutów :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Jagodna Schronisko PTTK - Spalona

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie