D.W. Morskie Oko
3 17 35 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w D.W. Morskie Oko są paczki/bony świąteczne?

BleBle Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Tak. Jaka firma taka postawa.

Lolek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

To się nie patrz ;) jak cię pewna cześć ciała sfedzi, oddaj się masarzowi

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 144 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z D.W. Morskie Oko?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

piotr

Pracuje w Morskim Oku i nie zgadzam się z opiniami na temat szefostwa sa naprawdę wporzadku!!!! Nie raz została zwrocona mi uwaga jeżeli cos było z mojej winy ale od tego jest szef.wiec polecam to miejsce do pracy.Piotr

anonymous
@piotr

Źalosne to co piszesz Piotr pewnie ze strachu bo niemasz dokąd isc a zawsze narzekasz ze cię wykorzystują po 16 godz bez wolnego więc pomysl co piszesz najpierw mówisz ze jesteś tam poniewierany jako parobek za miske zupy i dach nad głową a teraz ich bronisz śmiechu warte.

Marek
@anonymous

Wiesz fałszywcu że twoje IP już jest namierzone przez policję i niedługo dostaniesz sympatyczną pocztówkę od Kancelarii adwokackiej? ;) Gratuluję, udało ci się!!

Tak1Nie

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy D.W. Morskie Oko na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

TakNie

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja D.W. Morskie Oko na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Karpacz i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

TakNie

No niestety teraz sie tam pracuje po 12 lub 10 godz bez dnia wolnego porazka wykorzystywanie ludzi ktorzy pracują po 300 a nawet 400 godz za jedyne 1600 zl a atmosfera masakra zero szacunku dla pracownikow pytam tylko gdzie tak jest byc może powinna tą sprawą zająć inspekcja pracy juz nie wspomne o sanepidzie gdyż ludzie pracują bez książeczek sanepidowskich i na czarno nie wspominając już jaki tam bałgan i smród zepsutego jedzenia po lodówkach i magazynach.Mam nadzieję że wkrótce ktoś się zajmie tą żałosną sprawą.Nie polecam fatalne miejsce do pracy.

Tak13Nie

Ludzie, nie dajcie się robić w bambuko :) Szanowny pan właściciel zobaczył, że ma negatywne opinie jako pracodawca i poprosił znajomych żeby napisali dobre albo sam je spreparował ;P Zwróćcie choćby uwagę na to, że ciągle pojawiają się te same sformułowania (serdeczni, dobrzy ludzie, luźna atmosfera w pracy, dużo roboty w sezonie i odpoczynek poza nim itd) - te same , które pojawiają się w ogłoszeniach o pracę. Prawda jest taka, że owszem obchodzi pracownika uzależnienie szefa, bo proszę sobie wyobrazić, że mam jako pracownik wydać od rana 30 śniadań, a w restauracji zastaję szefa leżącego na podłodze bez kontaktu wśród potłuczonego szkła i rozlanych alkoholi. To jest tylko jeden z wielu przykładów. A prawo pracy? ten Pan nie ma zielonego pojęcia co to znaczy ;) on by chciał, żeby wszyscy tam pracowali jakby byli współwłaścicielami czyli 24/7 ale z płacą maksimum 1500 (minus 600zł za jedzenie i spanie). Ponieważ nikt by się na coś takiego nie zgodził to pracuje się 6 dni w tygodniu po 9 godzin czyli sporo ponad etat (jak to czytasz Mareczku to sprawdź w kodeksie, co to słowo oznacza) oczywiście w najlepszym wypadku otrzymując umowę zlecenie (na której jest jakaś śmieszna stawka typu 120 zł za 3 miesiące). a wypłata na czas? no tak, jak się upomnisz to z łaski łapiąc się za głowę i zawodząc 'o boże, to już znów koniec miesiąca? kiedy ja coś zarobię na tym biznesie a nie tylko wy'? zapłaci (czasem się okazuje, że tyle nie ma akurat więc daje część a resztę później). Ogólnie nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką patologią.

Tak21Nie

Janusz
@pracownik

Ja pracowałem prawię 4 lata w tym Morskim Oku w Karpaczu. W tym czasie przewinęło się kilku pracowników " czyli w większości, odpad społeczny - kanalie, alkoholicy" . Tylko człowiek prostak tak zwany cham potrafi być do końca chamem. Te bydlęce opinie świadczą o złośliwości wobec właściciela stać na to tylko kanalie. Człowieka bez honoru stać na chamstwo i na złośliwość, normalny człowiek jak mu nie pasuje praca - odchodzi. Natomiast Świna nic nie warta - niechluj, nierób - ryje pod kimś dołki, przeważnie z zazdrości. i stać go na podłość!!!! Polak tak po chamsku nie zrobi, to są stalinowskie metody, chamstwo!!!! chamstwo!!!!! chamstwo!!!!! Stalin strzelał w tył głowy i ty wpisując to złośliwie strzelasz w tył głowy. Popatrz na swoją twarz w lustrze i dowiesz się kim jesteś parszywcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego Cię nie stać podać swoje dane potworny tchórzu i chamie. Jan z Gorzowa Wlkp.

&&&
@Janusz

Mareczku tata dobrze pomaga tobie w pisaniu. Firma i tak spaliona!!!!!!

Tak6Nie

@pracownik

Agata

@Janusz przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników w obraźliwy sposób. Takie wpisy nie mają prawa pojawiać się na forum. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie D.W. Morskie Oko, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź. @anna dlaczego tak uważasz? Mogłabyś uzasadnić swoja opinię?

Agata

@Pracownik US ja wiem, ale jeden z użytkowników napisał takie stwierdzenie i chce potwierdzić czy na pewno firma D.W. Morskie Oko taki układ zaproponowała. I tylko chodziło o to, żeby to potwierdzić.

Pracownik US

Nie polecam pracy w tym miejscu. Agato nie ma czegoś takiego jak praca za darmo patrz Nowa ustawa o warunkach pracy i płacy. Wiec nawet jak przyjdzie bezdomny, to oprócz dachu nad głową trzeba mu za jego prace zapłacić. Ale zapewne się tego nie robi...

Agata

Czy ktoś może potwierdzić, że praca bezdomnych byłaby za darmo? Mimo wszystko ja bym odbierała to jako pomoc dla tych ludzi, ponieważ firma D.W. Morskie Oko oferowała tym ludziom dach nad głową. Ktoś o tym słyszał i chciałby więcej powiedzieć na ten temat? Informacje przydadzą się przyszłym pracownikom.

TakNie

tragedia - to dobrze powiedziane! Janusz (czyżby ojciec właściciela?) mówi "odpad społeczny - kanalie i alkoholicy" - takie mają właśnie opinie o pracownikach ;P z resztą może to nie dziwne, że w większości na takich ludzi trafiają bo kto normalny zgodziłby się pracować na czarno za kilkaset złotych miesięcznie po 54h na tydzień? no chyba tylko desperat albo DEGENERAT. w sumie to kiedyś szukali, (UWAGA! w ogłoszeniu zamieszczonym w necie) BEZDOMNYCH do pracy! hehe Ciekawe, jaki bezdomny ma dostęp do netu? a taki bezdomny to łakomy kąsek dla nich by był - zgodzi się pracować bez wypłaty za samo łóżko i talerz frytek dziennie (inne produkty są za drogie, żeby nimi karmić preacownika) - MARZENIE takiego pracodawcy! może niedługo będą szukać kryminalistów oferując ukrycie przed psami :D jeszcze lepiej - będą mogli nocować w jakiejś piwnicy hehehe

Tak14Nie

Tragedia

Pol

D.W. Morskie Oko to jest Hotel w Karpaczu ja dobrze mówię?

TakNie

uniwersalną to znaczy, że dobrze by było gdybyś jako kucharz w razie np. braku ruchu w restauracji mogła/ mógł np pójść posprzątać pokoje

Gosia były pracownik

Nikt nie jest idealny, zawsze znajdzie się osoba, której coś nie pasuje. Mamy przecież większą skłonność do krytykowania niź wystawiania pozytywnych opinii, jeśli nam tak źle to po co pracować... Życie to sztuka wyboru... Mnie w danej firmie traktowano z należytym pietyzmem ☺ co więcej, miejsce to na zawsze pozostanie bliskie menu sercu i bedę tu wracać by odpocząć. Jeśli jesteś osobą pracowitą, odpowiedzialną, twórczą, nie żyjesz życiem innych, to ta praca jest dla Ciebie. Nikt w żadnej firmie nie da tobie tyle swobody w działaniu co tutaj. Z właścicielem można się dogadać na każdej płaszczyźnie... to zabawny, poczciwy człowiek ☺

Tak3Nie

Agnieszka

Szef jest młodym, energicznym człowiekem z wielkim potencjałem i ogromnym sercem, otwartym na ludzi. Jedyne, czego można się dowiedzieć na podstawie tych negatywnych opinii powyżej jest tak naprawdę to, że właściciel ma "szczęście" do pracowników, którzy nie traktują poważnie swojej pracy.. Prawda jest taka, że jeżeli wywiązujesz się ze swoich obowiązków, przykładasz się do powierzonych Ci zadań (a na tym chyba właśnie polega praca, prawda?), to w Morskim krzywda Ci się nie stanie i nikt nie da powiedzieć na Ciebie złego słowa. Szacunek za szacunek, to chyba najbardziej trafne podsumowanie współpracy i relacji z szefem. Osobiście nigdy nie miałam z nim problemu i bardzo dobrze wspominam to miejsce. Szczerze, z całego serca polecam.

czajka

Miałam tą wielką przyjemność pracować w magicznym Morskim Oczku, początkowo na sezon letni, po czym z wielka radością wróciłam po roku, początkowo również na wakacje, lecz ciężko było mi rozstać się z tym miejscem, co spowodowało moją decyzje o zostanie na dłużej. Pracując tam w sumie rok mogę jak najbardziej polecić to miejsce, bardzo klimatyczne, a przez panującą tam atmosferę można poczuć się jak w domku. Wszystko to dzięki właścicielom o dużym sercu, którzy stają się człowiekowi na tyle bliscy, ze nie można traktować ich inaczej niż jak członków najbliższej rodziny. Szef wyrozumiały, w sytuacjach krytycznych z wielką chęcią oraz szerokim uśmiechem pomaga każdemu pracownikowi, rozlicza się zawsze na czas, dotrzymuje słowa związanego z pomocą, umowami, wolnym, jak również z wynagrodzeniem. Stwarza miłą atmosferę pracy dzięki żartom i luźnemu podejściu gdy sytuacja (ruch w domu wczasowym i restauracji) na to pozwala. Docenia ludzi uczciwych i pracowitych. Zarówno jak właściciele jest osobą o dużym sercu, co niestety niektórzy ludzie nie doceniają, a wręcz wykorzystują. Jeżeli popełni się błąd, można liczyć na drugą szanse, lecz chodzi tu o poprawę, nie o kolejne wykorzystanie pracodawcy. Dla każdego praca jest szarym, smutnym obowiązkiem, lecz nie w tym miejscu. Z wielką radością wstawałam, wiedząc ze czeka mnie tam kolejny wspaniały dzień. Pracowałam w wielu miejscach, ale żadne choć po części nie było tak wyjątkowe jak ten dom wczasowy. Na zawsze zostaną ze mną cudowne wspomnienia związane z tym miejscem, a samo Morskie moim oczkiem w głowie, do którego zawsze będę wracać. Zachęcam do podjęcia się pracy w tych magicznych czterech ścianach. Zapewniam, że można tam przeżyć najwspanialszą przygodę życia, a w samym miejscu się zakochać.

Aza

Pracowałam w tym miejscu, teraz z chęcią tam wracam. W tym miejscu tak jak w każdym innym punkcie gastronomicznym są okresy "gorące" kiedy rzeczywiście należny dać z siebie więcej ale i odpowiednio się ma za to zapłacone. Mila atmosfera. Nawiązując do poprzednich komentarzy związanymi z zarzutami dotyczącymi uzależnień szefa: Ludzie co was to interesuje czy wasz szef jest od czegokolwiek uzależniony?

rafał j

jesli jestes inteligentny i masz swoje zdanie nie czytasz tych bzdur ludzi najpierw czeba poznac by potem oceniac jesli przyjmujac sie do pracy chcesz pracowac i robisz co do ciebie nalezy nikt sie nie czepia a jesli ciagle cpasz i pijesz i przychodzisz na kacu to juz twoja wina ja pracuje na morskim oku i jestem zadowolony i czuje sie jak w domu

Anonim

Jak Najbardziej Polecam pracę w tym miejscu. Luzna i wesoła atmosfera w pracy wiadomo czasem był zapiernicz jak to w każdej pracy ale generalnie nie można na nic narzekać . Nigdy nie zdarzyło się zeby Szef na mnie krzyczał czy wulgarnie się odnosił .

Anonim

Pracowałam w D.W. Morskie Oko i choc bylo czasami cieżko jak to w kazdej pracy, nie moge zlego slowa na to miejsce powiedziec. Szef jak kazdy czlowiek mial czasami gorszy lub lepszy dzien, jak musial to zwrocil uwage(taki jego obowiazek), a jak bylo wszystko OK, to zawsze z usmiechem na twarzy mozna bylo z nim porozmawiac i pozartowac. Wyplata zawsze na czas i bez problemu wyplacana. ;) Ogolnie polecam prace w tym miejscu ;) Jesli pracownik bedzie fair, to pracodawca rowniez bedzie go dobrze traktowal.

pracownik2016

szef katastrofa! nie moja opinie tylko równniez moich współpracowników! pracodawca używa przekleńst do pracowników, krzyczy itd. sama to znosiłam przez miesiąc. Nie dałó się tam wytrzymać, Pracodawca nadużywający alkoholu itp rzeczy.Na dodatek wszystkiego co tam się dzieje to jeszcze włamal mi sie na fb i dodawał rózne dziwne treści w moim imieniu. Brak słów, wystarczy zapytać ludzi i odradzają tam prace. Kolejną opinie napewno doda kolega któremu "szef" groził przez sms.

Tak11Nie

@UP

WLASCIEL SAM OLKOCHOLIK I ZLODZIEJ ! JAK COS TO POWIEM NAWET W SADZIE! FATALNE MIEJSCE PRACY ! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Tak9Nie

morskieoko

Panie Mietku, dziękujemy za opinię. Chętnie na zapytanie kogokolwiek wyślemy Pana umowę... został Pan wyrzucony z pracy za kradzież, alkoholizm, w związku z tym Pana opinia jest nie na miejscu... Był Pan nieuczciwym człowiekiem. Życzymy Panu powodzenia w krótkoterminowych pracach.

TakNie

Miałem wątpliwą przyjemność pracowania w Morskim Oku. Niestety nie polecam. Nieuczciwy pracodawca, fatalne pieniądze, zero szacunku dla pracowników, brak umowy - wszystko na czarno. Dodatkowo właściciel nadużywa alkoholu i innych środków odurzających, nigdy nie wiadomo, czego się można po nim spodziewać. każdemu, kto rozważa pracę u niego odradzam i polecam przemyślenie choćby faktu (potwierdzającego moją opinię), że średnio co 3 miesiące szuka pracowników na te same stanowiska. Łatwo można to sprawdzić w ogłoszeniach archiwalnych na portalach typu OLX, Lento. Pozdrawiam i życzę znalezienia lepszego pracodawcy!

Tak22Nie

pr
@Pracownik

wszystko to prawda ..... fatalne mejsce pracy

Tak16Nie

anna

szambo a nie firma! pozew do sądu ha ha ! i oskarzony toJan Cz.

Tak4Nie

Zostaw opinię o D.W. Morskie Oko - Karpacz