Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Metalowiec Paweł Obrzyński w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Metalowiec Paweł Obrzyński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa Metalowiec Paweł Obrzyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Metalowiec Paweł Obrzyński w Jelenia Góra

Paweł Nowy wpis

Tragedia. Nie chciałbym pracować z w takiej firmie. - Towar według strony dostępny od razu. Po paru dniach informacja, że jednak mają bałagan w systemie i trzeba poczekać dłużej. Towar dotarł po ponad tygodniu od zamówienia. - Dostarczony towar jest wybrakowany (zamówiony komplet miska+deska, dostarczono samą miskę). Na infolinie oczywiście nie idzie się dodzwonić. Sprzedawca odmawia przyjęcia odpowiedzialności za wybrakowany towar. Przy zgłoszeniu chęci odstąpienia od umowy twierdzą, że będą musieli zatrzymać kwotę równą wartości towaru którego nie otrzymałem... - Obsługa nieprofesjonalna i nieuprzejma,

Dariusz

Firma nierzetelna. Anulowane zamówienie 14.09 a zwrot nastąpił dopiero 15.10, po wielu monitach - e-mailowych oraz telefonicznych.

Pati
@Dariusz

To mnie spotkało niestety to samo , anulowałam zamówienie gdyż czekałam ponad 7 tygodni na umywalkę i czekam na zwrot pieniędzy już do czerwca i nic a jest połowa sierpnia. Obsługa jest bardzo niemiła i wciąż powtarzają to samo , że przekażą informację do kierownika i nic z tego nie wynika. Nie polecam i nic już więcej u nich nie kupię nigdy.

Renata Nowy wpis
@Pati

Czyli z tego co piszecie oni mają ogromne problemy z systemem do sprzedaży i ogólnie wymianą info w firmie. Szkoda, że z upomnień dalej nic nie wynika, myślałam, że jak zauważą, co jest źle to, to poprawią. Macie jakieś inne pomysły jak im zasugerować zmiany?

Monika Nowy wpis

Jestem (usunięte przez administratora)klientką jak widać jedną z bardzo wielu. „Jaki Pan taki kram” skoro (usunięte przez administratora) Klientów to (usunięte przez administratora) również pracowników. Po co narażać się na stres w miejscu pracy i wstydzić się za pracodawcę.

Helena Nowy wpis
@Monika

Pamiętasz jakąś konkretną sytuację kiedy wstydziłaś się za pracodawcę? Opisz ją proszę, na pewno wiele osób chce wiedzieć o co dokładnie chodzi.

Zbynio

@Pawełl Tylko, że to jest forum dla pracowników i nie widzę związku takiego wpisu z opinią o pracy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Handlowo-Usługowa Metalowiec Paweł Obrzyński? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Ja zakupiłem u nich kilka dni temu piec dwufunkcyjny Junkers. Wysłałem pieniądze przelewem i dopiero później przeczytałem opinie o firmie. Trochę się przestraszyłem, ale piec dotarł w ciągu dwóch dni roboczych, taki jak zamówiłem, oryginalnie zapakowany. Nie mogę powiedzieć nic złego.

Tt

Uwaga! Można stracić pieniądze!

Patrycja

@halina a w jaki sposób ?

Jakieś opinie od pracowników firmy Metalowiec? Czy są uczciwi wobec pracowników? Proszę o pomoc i podpowiedzi.

Halina
@Monika

Malo prawdopodobne aby byli uczciwi wobec pracownikow skoro oszukuja klientow !!!!!

Edward

nie polecam pracy w firmie, która oszukuje klientów, chyba, że chcecie od nich otrzymywać telefony, od miesiąca nie oddają mi kasy choć towar zwróciłem (przysłali nie ten co trzeba), telefony odbierają rzadko, na maile z reguły nie odpisują, kłamią, że kasa poszła... nic tylko do sądu

Halina
@Edward

Witam ! Tez zostalam oszukana!!! Czy mam Pan nr tel do tej firmy? Jezeli tak , to bardzo prosze o podanie tego numeru. Sprobuje odzyskac pieniadze. Halina

NIki

Przychylam się do opinii powyższych. Firma Metalowiec to (usunięte przez administratora) Nie mam ani towaru ani pieniędzy.

Katarzyna

Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą. Otrzymałam niekompletną, odpakowaną wcześniej baterię, proces reklamacyjny trwał wieki a na koniec otrzymałam odpowiedź że reklamacja nie została uznana, kpina kompletna. Kontakt bardzo utrudniony, kompletne ignorowanie klienta. Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Metalowiec Paweł Obrzyński - Jelenia Góra

Firma Handlowo-Usługowa Metalowiec Paweł Obrzyński
  • Wolności 150