Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

pytajnik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat
 Pytanie

witam, jak wygląda sprawa z umowami? czy wszyscy dostają zgodnie z ustaleniami czy klasycznie część na umowie i część pod stołem bo taniej? jeśli pod stołem też to czy urlopy są rozliczania uczciwie czy tylko według tego co na papierku?

Kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy w tym obiekcie jest aktualnie prowadzona rekrutacja w dziale kuchnia, na stanowisko cukiernik?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
 Pytanie

Czy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Specjalista ds. Marketingu, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 14 marca.

Benefitów brak Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Benefitów brak.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Recepcjonista. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Praca
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś z obecnie pracujących osób może powiedzieć szczerze jak się pracuje w seidorfie? Słyszałam kilka opinii i nie są dobre a wysłałam cvh co z wyzywaniem pracowników, płaceniem za przekleństwa czy wystawianiem dziwnych wezwań do zapłaty po złożeniu wypowiedzenia ?

Pracodawca

 Pytanie
@Praca

Dzień dobry, należy zastanowić kto wystawia negatywne opinie ? Prawda jest taka, że pracują tu ludzie którzy chcą pracować. Tworzymy zgrany zespół w którym nie ma miejsca dla osób które przychodzą tylko w jednym dla siebie znanym celu. Serdecznie pozdrawiam Elwira Pleszewska

Pracownik
Pracownik
@Praca

Pracuje tutaj od samego początku ,tak jak wiele innych osób i nie wiem o czym Ty mówisz. Totalne bzdury!!!!! .

2
Praca
Kandydat
@Pracownik

Dlatego zadałem pytanie tutaj do osob pracujących obecnie aby wyjaśnic plotki. Dziękuje.

Nikolaus
Pracownik
@Praca

Opienie pokrywają się z rzeczywistoscią. Hotel piękny, personel przyjazny i to tyle.

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Ja
Pracownik
@Pytanie

Nienormowane. 13h albo i dluzej, do ostatniego klienta

Olala
Pracownik
@Pytanie

Zależy w ktorym dziale hotelu.

Karolina
Pracownik
@Pytanie

Sądzę, iż zależy to od działu. Dział housekeepingu - pokojowe pracują głównie w godzinach 7-15, zdarzają się dni 10-18 i 14-22.

Oko
Klient
 Pytanie
@Pytanie

A w jakich godzinach pracuje recepcja? Zdarzają się tam nadgodziny? Jak wygląda kwestia zmian nocnych?

Pracodawca

@Oko

Dzień dobry, w hotelu 5* recepcja jest całodobowa, zatem godziny w nocy również się zdarzają, ale zostają podzielone równomiernie na wszystkie osoby, dodatkowo jest ogłoszenie na pracę wyłącznie w nocy, po zatrudnieniu pracownika, nocnych zmian będzie mniej lub wcale. Nadgodziny zdarzają się bardzo rzadko - wyłącznie w sytuacjach niespodziewanych ( choroba innego recepcjonisty) lub na życzenie samego pracownika.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pytanie
 Pytanie

Czy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Beata Jońska
Pracownik
@Pytanie

Witam serdecznie. Pracownikom zapewniamy szkolenia na każdym dziale począwszy od rececji po HSK. Szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym.

Emilia
@Beata Jońska

Co to jest HSK? Bo nie jestem zbytnio wtajemniczona w sprawy firmy

Beata Jońska
Pracownik
@Emilia

HSK - Housekkeping czyli dział porządkowy Hotelu.

Alicja
@Beata Jońska

I za co on tutaj jest odpowiedzialny? Jak praca w nim aktualnie wygląda?

Pracodawca

@Alicja

dział HSK - to sprzątanie- odpowiada za porządek w pokojach, częściach wspólnych.

MAŁGORZATA
Klient

HOTEL jeden z piękniejszych w Polsce., dla bardzo wymagających gości .Przepięknie położony .obsługa bardzo miła ,pomocna i profesjonalna. kelner Łukasz przepiły młody człowiek, opiekował się nami cały weekend. Somalier absolutnie na właściwym miejscu . Restauracja w hotelu jest na bardzo wysokim poziomie , kucharz absolutna rewelacja , spa urządzone z rozmachem , od recepcji po kucharzy cała obsługa hotelu bardzo pomocna i miła ,wisienką na torcie są koncerty p.Tomasza Krajewskiego ,na pewno wrócimy do tego hotelu

Małgorzata - bardzo wymagająca
Klient
@MAŁGORZATA

To napisała Małgorzata - bardzo wymagająca, jak sama o sobie piszę, klientka.

Pracodawca

@Małgorzata - bardzo wymagająca

Jest nam niezmiernie miło, w imieniu Łukasza, Somelliera Piotra oraz naszego Teamu Seidorf pięknie dziękujemy.

Pracodawca

 Aktualność
Sesja zdjęciowa - karta menu maj/czerwiec

Pracodawca

 Aktualność
sesja zdjęciowa

Pracodawca

 Aktualność
Kolacja urodzinowa w Hotelu Seidorf***** to dla nas wyjątkowy wieczór, dziękujemy naszym koleżankom i kolegom za pomoc w tym ważnym wydarzeniu.  
Rec
Kandydat
 Pytanie

Witam. Co się dzieje w dziale Recepcji w tym hotelu? Ogłoszenie z dobrą stawką od miesięcy jest dodawane na portalach a mimo wszystko nikt nie zatrzymuje się w tym miejscu na stałe. Jak wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie kompetencje są doceniane u pracowników? Jak atmosfera?

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Czy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracuś
Pracownik
@Pytanie

Nie

Julia

Hej, myślałam o pracy jako recepcjonistka w Seidorfie :) Jednak zastanawiam się, czy istnieje może możliwość zatrudnienia na okres wakacyjny tak do końca września? I właśnie na takie okresy wakacyjne/zimowe? Jeśli tak, to jaka umowa jest wtedy zawierana z pracownikiem i jaka stawka jest dla niego proponowana?

Seidorf Mountain Resort
Pracownik
@Julia

Szanowna Pani, zapraszamy uprzejmie do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą oraz warunkami zatrudnienia. Więcej informacji pod adresem rekrutacja@seidorf.pl bądź pod numerem 664 412 225. Pozdrawiamy serdecznie, Hotel Seidorf

Nowe wyzwania
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą pracy. Jestem zainteresowany pracą w Recepcji. Czy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej o atmosferze i warunkach pracy w tym dziale? Z góry dziękuję za merytoryczne opinie. Mam doświadczenie i dużą motywację do działania. Hotel Seidorf wygląda fantastycznie. Pozdrawiam serdecznie !

Seidorf Mountain Resort
Pracownik
@Nowe wyzwania

Szanowny Panie, dziękujemy za zainteresowanie praca w Seidorf Mountain Resort. W celu zapoznania się z oferta oraz warunkami pracy zachęcamy do wysłania cv na adres : rekrutacja@seidorf.pl, bądź kontaktu telefonicznego pod numerem : 664 412 225. Pozdrawiamy serdecznie, Seidorf Mountain Resort

Szyszka????
Pracownik

Jeśli chodzi o prace nie można narzekać jeśli chce się pracować to się pracuje wymogi są wysokie ponieważ to 5 gwiazdkowy hotel.Pracuje w hotelu od stycznia i nie mogę złego słowa powiedzieć na pracę jak i na szefostwo które stara się jak może co potrzebujemy to zawsze mamy????Załoga mloda doświadczeni pracownicy. Wypłaty na czas i nie małe pieniądze.????Przyjdź a zostaniesz z nami ☺☺

6
K.S
Pracownik

Fajna praca,w pięknym miejscu Jeżeli chodzi o nadgodziny to oczywiście są wypłacane. Nie wypraszamy gości,więc to chyba normalne że kelner lub barman musi czasami zostać dłużej. Wiele osób ma stałe godziny pracy Szefowa konkretna,potrafi zwrócić uwagę jak coś jest źle,ale potrafi także pochwalić kiedy dobrze pracujemy i to jest bardzo motywujace

Administrator

Macie jakieś info o firmie Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. w mieście Sosnówka? Zastanawiamy się czy jest u nich praca.

Kandydat
Kandydat
@Administrator

Aktualne oferty pracy w Seidorf Mountain Resort dostępne są na stronie internetowej hotelu: https://www.hotelseidorf.pl/kariera Pozdrawiam.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. - Sosnówka

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii