Izery Sp. z o.o. Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych

Lubomierz

Opinie o Izery Sp. z o.o. Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych

ciekawski

niedługo tylko ukraińcy bedą tam chcieli pracować

KAS

chciała bym dodać ze pracownice tego zakładu dostają raz na tydzień rękawice ochronne gdzie przy takiej pracy powinny codziennie zmieniać na nowe w końcu to są zarazki, gdzie jest wtedy behapowiec

z

czego można się nauczyć :) i w czym są ci profesjonaliści przepraszam Bardzo ale śmiać mi się chce z tej opinii każecie pracować ludzia na dworze w mrozie bez ciepłych posiłków czy nie powinno być wtedy postojowe przy takich minusowych temperaturach nie maja płaconego szkodliwego

Zostaw opinię o Izery Sp. z o.o. Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych - Lubomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izery Sp. z o.o. Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych