Finepharm

Jelenia góra

Opinie o Finepharm

Natalia

@rty, zależy to pewnie od stanowiska, na jakie chcesz aplikować. Może ktoś z obecnych pracowników firmy, jest w stanie napisać, jakie warunki należy spełniać by być zatrudnionym? Doświadczenie jest wymagane na wszystkich stanowiskach?

rty

@mog a nie pameitasz ilu letnie dosiwadczenie trzeba bylo miec zeby sie do nich dostac do pracy na to stanowisko

lok

czy ktoś moze opisac jak to jest z waszym lekiem TFX Lek jest niedostepny od roku czy wam nie zalezy na nim czy bedzie jeszcze w produkcji

grzzzzzz

człowieku dołącz do nas a zobaczysz ile można wytrzymać obelg i czekania na wypłaty po kilka razy w miesiącu uda się że po parę groszy zaliczki rzucą, ale jak się zwolnisz to o kasie zapomnij może po dwóch a nawet kilku latach dostaniesz na raty od komornika tak jak nasi byli koledzy dostają

abc

pozdrawiam wszystkich co slychac w mojej bylej firmie ? doszly mnie sluchy ze ktos juz przejal firme, a stara gwardia juz nie rzadzi. Za niedlugo wracam do jelonki, moze warto do was wrocic ? czy sie polepszylo czy nadal po staremu ?

ciekawski

no i co w związku z tym ????

gal anonim

moj znajomy pracuje w tej firmie i niema kokosow a ponadto za przeproszeniem srajoa po marnym groszu zamiast wyplacac co miesiac chcialem sie w tej firmie zatrudnic ale wiecej zarobie miesiecznie zbierajac surowce wturne tj.puszki zlom makulature.

pracujemy nadal ponieważ czekamy ze w końcu wypłaca i mamy jeszcze inne dochody jakoś nie widzę żeby się ktoś pchał drzwiami i oknami, a jak ktoś nie wierz to zapraszamy do pracy i sami się nowi przekonają na własnej skórze czy jest super i 10-go na konto jest wpływ za pracę

PRACOWNIK (NADAL)

Nikt nikogo przymusem nie trzyma, wolny kraj, wolny wybór. Narzekacie, narzekacie, odstraszacie innych chętnych a sami jednak pracujecie nadal.

PRACOWNIK (jeszcze niestety)

Byli pracownicy mają już odwagę pisać co się w tej firmie dzieję, natomiast ci którzy pracują boją się już nawet oddychać tak są zastraszeni bo wiedzą że na zaległe pensje będą czekać i czekać i czekać miesiącami na nawet latami. Ciekawe dlaczego dziesiątki naszych kolegów odeszło skoro jest tak dobrze i sprawy o pensje toczą się w sądzie. Pozdrawiam byłych kolegów i koleżanki

PRACOWNIK (NADAL)

Nie wierzcie w bzdury które wypisują byli (na szczęście) pracownicy, no bo niby co mieli by teraz napisać ??? zapraszamy do nas.

owszem cieszy się to co napiszą na swojej stronie internetowej a ona jest już 3 rok nieaktualizowana a rządzący nie nadają się do działania na dużą skalę i bez certyfikatów nie polecą

haha

do "jjj" akurat to wcale mnie nie dziwi nie tylko składki zus są nie opłacone również pzu, fiskus i oczywiście pensje. W FINEPHARM to wszystko po staremu nic się nie zmienia jak było przed 3 latami jak pracowałem tak dalej się dzieje to samo jedynie co jakiś czas mądrzejsi pracownicy decydują się na odejście z tego bagna wiedząc że na zaległe pensje dalej czekają. Szkoda mi tych co jeszcze tam siedzą przez zasiedzenie pozdrawiam naiwniaków

jjj

w KRS figuruje informacja że składek na ZUS nie płacą za pracowników

były pracownik

" do prawdziwek" sam nie wierzysz w to co mówisz skoro było tak dobrze w tej firmie to dlaczego dalej tam nie pracujesz nie jesteś już pracownikiem FINEPHARM,w latach 2003-2005 to faktycznie było tam całkiem nieźle finansowo i również ok co do rządzących tą firmą, znam język tej krasomówczej mowy i jest powtarzany od paru lat jak mantra ale działa to tylko na tego co to mówi ponieważ tylko on jest taki naiwny i sam w to wierzy a fakty niestety mówią co innego, okręt buja aż rzygać się chce lecz odwrotu już nie ma i trzeba cudu aby kapitan z tym okrętem nie zatonął,na koniec mogę tylko powiedzieć żal mi tych pracowników że jeszcze tam siedzą pozdrawiam moich byłych kolegów !!!!

prawdziwek

Czytam i nie wierzę, same negatywne opinie, z którymi nie mogę się zgodzić. Pracowałam w tej firmie kilka lat i mogę odpowiedzialnie stwierdzić że atmosfera miła, zarządzający kompetentni i profesjonalni, zarobki na wysokim poziomie (nie licząc małych poślizgów), aż chce się pracować. A jeśli komuś coś się nie podoba i ma inne zdanie, to przecież nikt go nie zmusza, świat stoi otworem, jest mnóstwo innych możliwości. Okręt płynie i będzie płynął dalej, ahoj kapitanie, cała naprzód ku nowej przygodzie !!! Pozdrawiam najwytrwalszych pracowników, prawdziwych twardzieli.

barbituran
@prawdziwek 24.06.2014 02:52

Co to są "małe poślizgi"?

smiechy

norin to radzę podejmij pracę w tej firmie a potem komentuj życzę ci powodzenia w tym zakładzie i dobrej dużej kasy

smiechy

śmiechu warte i do niczego nie przydatne są te opinie ponieważ........ jeżeli ktoś napisze całą prawdę co się dzieje w tej firmie o kondycji finansowej której nie maja, o wypłatach których nie wypłacają lub cykają raz na dwa tygodnie po 100 lub 200 zł, o tym jak poniżani są pracownicy zaraz zostaje usunięte przez moderatora

mary

podobno mają mieć nowego partnera z wybrzeża , który ma ich uratować , byle nie był to taki sam przekrętas bo się nie pozbieramy i pensji nie ujrzymy

już były pracownik

ja też mam trzy pensje nie wypłacone i już chyba ich nie dostanę pomimo tego że pracowałam u znajomej osoby, z przykrością potwierdzam że jest to szczera prawda

na całe szczęście były pracownik

najlepsza firma w Jelonce ja już czekam rok na wypłacenie wypracowanych 6 pensji prędzej doczekam emerytury jak swoich wypłat. Finepharm nawet sad ma daleko gdzieś

szok

to ta firma jeszcze nie jebła???

były pracownik

Edmund ty chyba nie masz zielonego pojęcia mówiąc o pracy w tym zakładzie naprawdę trzymaj się z bardzo daleka od tego zakładu(usunięte przez administratora)Najlepsze jest to jak oznajmią Ci niestety wypłaty nie będzie ponieważ nie zarobiliście na nią a my jedziemy na tym samym wózku co wszyscy ;-) wasze dzieci uczą się w Polsce a moje tylko studiują w stanach oczywiście podkreślam tylko za darmo ;-)

na szczęście również były pracownik

do Anonim i były pracownik Kurcze umowy dają a jeszcze więcej obiecują, co do tej zaliczki po miesiącu pracy to nie tak do końca na dojazd do tego syfu zapewniam, że musisz pożyczyć od kogoś z innej firmy która ma dochód bo ty zanim dostaniesz już te może aż 200 zł to musisz jakoś dojechać przez jakieś 2 tygodnie kolejnego miesiąca pracy ;-)jak można z serca doradzić to mijaj ten syf dalekim łukiem jak nie chcesz mieć problemów i wielu komorników jak właśnie FINEPHARM

BYŁY PRACOWNIK (NASZCZĘŚCIE)

umowe o prace dostaniesz ale pieniędzy za prace nie zobaczysz na oczy może po miesiącu pracy dostaniesz 200zł byś kupił sobie bilet by dojeżdżać [usunięte przez moderatora] następny miesiąc :)

Caro
@BYŁY PRACOWNIK (NASZCZĘŚCIE) 22.01.2014 08:58

To ta firma jeszcze dycha

klepacz

odebrać i temat zaklepać ot i cała filozofia

byly pracownik

ano szczesliwi...tylko dziwne ze wy pracujecie na takich warunkach i za takie pieniadze

kolagen

( usunięte przez administratora ) nie jesteśmy z tobą, a ty aprotynina mow za siebie

WOW dostaliśmy zaliczke za miesiąc ,,styczeń\" Aż całe 200zł zaje fajnie kupie sobie paczke ryżu nawet na waciki mi nie wystarczy. ludzie omijajcie tą firme jak tylko możecie to totalna ( usunięte przez administratora )

aprotynina

( usunięte przez administratora )powinny leczyć swoje frustracje życiowe u psychiatry lub ( usunięte przez administratora ) a nie w internecie, ( usunięte przez administratora ) jesteśmy z Tobą!!!

to chyba nie miejsce na pisanie o sprawach prywatnych

rtęć

500 złotych zaliczki za grudzień w lutym, w sam raz żeby się nawalić, dziękuję!

Znam ta firme co do pieniedzy to byly na czas ale tylko przez 2 lata od dnia zalozenia jej i potem sie skonczylo i tak do dnia dzisiejszego a z tego co mi wiadomo to zawsze jest wina pracownikow nigdy nie ( usunięte przez administratora )pozdrawiam wszystkich byly pracownik

Ambrozja

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu i to co się tam dzieje to istna masakra więc obawiam się że powyższe opinie są niestety w dużej mierze prawdziwe. Dużym plusem jest zgrana załoga i miła atmosfera w pracy dopóki nie wpadnie ( usunięte przez administratora ). Jest to dobre miejsce na staż ale w innym przypadku nie polecam. Zarobki? Za moich czasów więcej niż 2500 brutto się nie wyciągnęło, może się coś od tego czasu zmieniło, aha pensja nigdy nie była na czas. ( usunięte przez administratora )

były pracownik

Problemy finansowe Fimefarmu to efekt stylu zarządzania ( usunięte przez administratora ) który lubi wszystko i wszystkich mieć osobiście pod kontrolą, rotacji kompetentnych i porządnych pracowników, atmosfery t( usunięte przez administratora ) bałaganu w każdym zakątku firmy i zatrudnianiu ludzi z przypadku na odpowiedzialnych stanowiskach. Jeżeli jesteś specjalistą to i tak po czasie zostaniesz zdegradowany do poziomu ( usunięte przez administratora ) Trzymajcie się! Szczególne pozdrowienia dla dziewczyn z "biurowca"! :-)

Michał

Firma ma ogromne problemy finansowe od paru lat, kto chce tam pracować niech się zastanowi bo wypłata się spóźnia parę miesięcy i tak nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie.

Zostaw opinię o Finepharm - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finepharm