Promatic Paweł Paliwoda

Jelenia Góra

Promatic Paweł Paliwoda
3 9

Opinie o Promatic Paweł Paliwoda

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Promatic Paweł Paliwoda? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Nie polecam. Tylko wyzysk i brak szacunku dla pracownika.

Ziom

Ciekawe co sie stalo ze wczesniejszymi opiniami. Jakby co, to powtorze swoja: Jesli macie na oku inna prace niz promatic, to nawet sie nie zastanawiajcie. Tu was zgnoja.

o to ja

Jezeli chodzi o zalozyciela firmy oraz ludzi naprawde sa ok a wracajac do kordynatorow i kierownictwa kawal hamstwa traktowanie ludzi jak zwykla szm....do podlogi.brak slow by opisac to w slowa nie polecam

Zostaw opinię o Promatic Paweł Paliwoda - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promatic Paweł Paliwoda