Promatic Paweł Paliwoda

Opinie o Promatic Paweł Paliwoda

Nie polecam!!!!

Artur
@Były pracownik 23.08.2018 10:19

Pracowałeś w firmie i stąd Twoja opinia? Czy mógłbyś ją rozwinąć i napisać bardziej szczegółowo na temat zatrudnienia? Jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby ubiegać się o posadę i czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Podziel się swoim doświadczeniem z osobami odwiedzającymi ten wątek i szukającymi zatrudnienia w firmie.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Promatic Paweł Paliwoda? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Nie polecam. Tylko wyzysk i brak szacunku dla pracownika.

Ziom

Ciekawe co sie stalo ze wczesniejszymi opiniami. Jakby co, to powtorze swoja: Jesli macie na oku inna prace niz promatic, to nawet sie nie zastanawiajcie. Tu was zgnoja.

o to ja

Jezeli chodzi o zalozyciela firmy oraz ludzi naprawde sa ok a wracajac do kordynatorow i kierownictwa kawal hamstwa traktowanie ludzi jak zwykla szm....do podlogi.brak slow by opisac to w slowa nie polecam

Zostaw opinię o Promatic Paweł Paliwoda - Jelenia Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promatic Paweł Paliwoda