Cosinus Jarosław Łukowicz

Siedlce

Opinie o Cosinus Jarosław Łukowicz

ulotkarz Rz-ów

Minęło 2 miesiące odkąd podpisałem rachunek a pieniędzy dalej nie widać na koncie !!! Kombinatorzy!!!

Kasia

świadczyłam dla nich usługę na dzien kobiet fotobudka mija juz ponad 1,5 miesiaca jak nie uzyskałam należności. Zbywają nie odbierają telefonów. Sprawę oddaje do sądu. Usługa cosinus torun srostowanie!!!

Kasia

Nie poleciłbym nawet największemu wrogowi!!!Najgorsza firma z którą miałem do czynienia.Brak wypłaty,dziwne praktyki dotyczące rozliczeń,urlopów. Omijać szerokim łukiem.Załatwienie czegoś w centrali graniczy z cudem.Totalna porażka!!!

gość

brak wypłaty od listopada a jest połowa lutego, dostałam jedynie za październik.

toja

Nie płacą nauczycielom,pracownikom- jedno wielkie nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!!!

zeus

W przypadku upomnienia się o należność zwalniają. Nie płacą w terminie!!!!!!!

dany

Potwierdzam w Opolu nie płacą

belfer

Może zależy to od miasta. W Toruniu za poprzedni miesiąc płacą zawsze do 20 następnego miesiąca, czasem parę dni później, ale bywa , że i wcześniej. Niektóre szkoły w Toruniu płacą kwartalnie.

Oczko

Że płaci nie w terminie, yo za mało powiedziane.(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w Cosinusie.

grgor

Potwierdzam, nie płaca w terminie, (usunięte przez administratora) do tego wymagania idą tylko w jedną stronę a przecież za prace należny się zapłata ale o tym to już zapominają.

Czarny

Takich bzdur już dawno nie słyszałem. Stawki mają niezłe ale co do terminów płatności .... usprawiedliwienie, że przelew idzie tydzień jest delikatnie mówiąc nieporozumieniem. Brak kontaktu w przypadku upomnienia się o kasę.

Zostaw opinię o Cosinus Jarosław Łukowicz - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosinus Jarosław Łukowicz