Opinie o Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o. w Łódź

Grażyna

No takie te opinie są wasze dziwne, niby nic się takiego nie dzieje, ale jednak jakieś teksty o zabieraniu pensji, w których nie wiadomo co chodzi. Tylko się dowiedziałam konkretów że są trzy zmiany. Może chociaż powiecie no jakiej umowie pracujecie? Byłoby super.

@Grażyna

Praca w trybie 3 zmianowym tylko na centrach CNC reszta zakładu pracuje na 2 zmiany zresztą zawsze można się dogadać z Ryśkiem Umowa tylko o Pracę

Dominika
@Młody

Piszesz że można się dogadać, czyli można pracować np. tylko na pierwszych zmianach? Soboty też są pracujące? To dla mnie ważne bo mam dziecko i mogę pracować tylko w tych godzinach gdy czynne jest przedszkole.

@Dominika

A no można frezerzy i Tokarze pracują na jedna zmianę ( a pracowali na 2 ) 2 operatorów z maszyn CNC tez pracują na 1 zmianę bo ich zmiennicy wolą 2 i 3 i tylko oni się wymieniają . Tylko jest jeden mały szkopuł Pań na produkcji tam jakoś nie widziałem ( prócz przedstawicieli pracowników biura )

@Młody

Właśnie zastanawiam się dlaczego nikt tutaj o biurze nie wspomina? Po prostu jest tam standardowo i nie ma co drążyć? Orientujesz się jak tam jest?

@Gabriela

Dla czego nie ma co drożyć. Biuro od momentu zatrudnienia Marcina działa naprawdę dobrze . gość jest nowym pracownikiem ale ogarnia. Wie gdzie ma zadzwonić i wyjaśnić rysunki . Z narzędziami tez nie ma problemu dział zaopatrzenia działa i jest Ok.

@Młody

O to brzmi spoko czyli ciężko w sumie to nie jest? Tutaj ludzie jakoś dobrze się dogadują czy raczej panują formalne relacje?

@Gabriela

To zależy od osoby , są ludzie którzy zawszę będą szukać dziury w całym, są też tacy co im to lata i ci co chcą coś osiągnąć i nauczyć, mi się naprawdę dobrze spół pracuję z Mistrzami. sami oni też lubią sobię po narzekać na Technologów ale ogólnie dogadują się, w szegolnisci Marciny

Justyna
@Młody

Prawda, nigdy nikomu nie dogodzisz :) A jak zarobki? Są adekwatne do pracy?

@Justyna

Czy adekwatne to pracy może i tak i nie ........ ale każdy z nas rozmawiał z Dyrektorem produkcji a Mistrz pokazywała hale i nie owijał w bawełnę ze praca do najlżejszych nie należy . Każdy wiedział za ile zaczyna. Podwyżki są co roku

Gabriela Nowy wpis
@Młody

A jeszcze jeśli chodzi o podwyżki to one jakieś stałe czy różnie się trafia?

Mlody Nowy wpis
@Gabriela

Wszystko zależy od wiedzy, umiejętności i osobistego zagazowania danej osoby ale co najważniejszej ze są co roku ( i jest przekroczona na magiczna linia 1 zł jak to ktoś tu wcześniej pisał ) ogólnie zakład ma jakieś mankamenty ( jak to w każdym innym zakładzie ) ale i tak się wszyscy lubimy . Ja na swoim przykładzie powiem ze pracownicy bardzo mi dużo pomogli i wiele się od nich nauczyłem ( i wiele mam jeszcze do nauki ). Ale z deko co przez te parę lat zauważyłem ze to i tak jest " JAKAŚ MAŁA RODZINKA" zresztą zawsze możesz zadzwoń do zakładu i spytać się o prace może coś się zmieni i zatrudnią dziewczynę na produkcji

Natalia Nowy wpis
@Młody

A to frezerzy i tokarze na którą zmiane pracują, jak piszesz, że na jedną? W jakich godzinach :)

Młody Nowy wpis
@Natalia

Na pierwszą czyli od 6 do 14 ( ale szkoli się w tej chwil młodzieniec to przynajmniej jedna z dwóch maszyn ruszy na 2 , i tak samo jest już z jedną tokarka ) jeśli chodzi o maszyny manualne nie CNC

Mimi

Warto aplikować?

Przemek
@Mimi

Nie warto, chyba że chcesz gradowac na ślusarni i gwintować otworki za 2500 zł..

@Mimi

Teraz Ryszard wystawił ogłoszenie, ale nie idźcie tam, będziecie ganiani przez grubego mistrza zmiany nie znającego się na niczym odyńca , poza tym pensja (usunięte przez administratora) raz w miesiącu zebrania żeby (usunięte przez administratora) od rycha zebrać. Pozdrawiam !

Ktoś
@Maciek

Co ty wiesz o ganianiu w pracy kolego chyba nic???Gruby mistrz to cienki Bolek,a jak się dałeś to byłeś ganiany,zarobki takie jak wszędzie!

@Ktoś

A co ty wiesz o zarobkach kolego, jak się zgodziłeś za tyle robić to tak masz, i to na 3 zmiany jeszcze :) Premie zabierze ci wyżelowany rychu za nic, chyba, że masz małe doświadczenie w robocie, ale tam się nie nauczysz za wiele, same krążki robią do ABB. Trzymaj się, a gruby jojcol mistrz zmiany to nie rozróżniał centymetra od milimetra :)

Aleksandra
@Maciek

O jakim ogłoszeniu PUT-u piszesz? Jedyne do znalezienia w sieci na dziś, to praca dla technologa, ale oferta jest sprzed pół roku. Piszą tam, że jest spory socjal - dopłata do wczasów, ubezpieczenie, bony świąteczne. To się zgadza? Pracownicy produkcji też je mają?

Maciek@
@Aleksandra

Dadzą Ci wczasy pod gruszą, i na Boże Narodzenie 270 zł , ale tak to ten Rysiek to bałwan ⛄ jest, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) premię da 330 brutto ale sobie zabiera za byle co , maszyny złom, szopa za komunalnych fabryk. Brak szkoleń.

T
@Maciek@

Najlepsza opcja z tym Ryskiem jest to że sam kiedyś robił na produkcji, na maszynach. Firma jest mieszanina alkoholików, troglodytow oraz emerytów. Jeden mistrz sam leje pracownikom, drugi kiedyś spał przy plazmie w różnych stanach... Jako auto firmowe limuzyna to idealna fura:) Pracownicy zarabiają grosze, chyba że ogarniają fuchy jak co poniektórzy(wiadomo o kim mowa).

Witek
@T

a ty to której (usunięte przez administratora)należałeś ...bo sądząc po twych opiniach to do troglodytów jeśli uważasz ze Suzuki Vitara to limuzyna to gratuluje

T
@Witek

Mówię łbie o tym Audi które jest autem firmowym :) Podwyzeczki są?

@T

Zgadza się co mówisz o Ryśku z klanu, pensja cieniutka, będzie dorzucał raz na rok 1 zł brutto na godzinę heh

@Maciek

I co, bo mamy już 2022, dorzucił więcej brutto? Albo może was miło zaskoczył i przekroczył próg tej złotówki, o której wspomniałeś?

witek
@T

No tak zapomniałem o Audi... W takim razie dolicz jeszcze Mazdę Stanisława Renault Marcina Forda Michała i nie zapomnij o 2 Skodach Jacków

@witek

A to jakieś świeże te modele, że tak nimi się fascynujecie?

Witek
@Przemek

tak panie Przemku nie warto aplikować naprawdę nie warto ale z drugiej strony jak się pilnowało kielicha nie pracy i rozstało się z firmą w konflikcie to zapewnię wina firmy ze się pana pozbyła

Przemek

Mamy opinie tylko, że wy je usuwacie, Rysiek z putu to (usunięte przez administratora) i tyle, (usunięte przez administratora) i koniec pensja bliska najniższej i nikomu nie polecam tam robić

Zostaw merytoryczną opinię o Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o.
  • Aleksandrowska 67/93
    91-205 Łódź
  • NIP: 9471984147 REGON: 101804358 KRS: 0000515866

Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o.