Pro Cinema Agencja Kino Charlie

Łódź

Opinie o Pro Cinema Agencja Kino Charlie

jolka

gość - 2013-03-07 15:16:46 Właściciel nie radzi sobie ze swoimi sprawami osobistymi i próbuje rozładować frustrację na pracownikach. Jednocześnie sytuacja w firmie wymyka mu się spod kontroli a faktyczną władzę sprawują nad nim pracownicy - oczywiście ci z najdłuższym stażem lub cieszący się "szczególnymi względami""szczególnymi względami"??

gość

Zostaw opinię o Pro Cinema Agencja Kino Charlie - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Cinema Agencja Kino Charlie