Opinie o EGEO-POLSKA w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EGEO-POLSKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w EGEO-POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGEO-POLSKA w Łódź

Jakie wartości są cenione w EGEO-POLSKA?

Sun Nowy wpis

Wartości ? W tej firmie nie ma żadnych wartości ;) ah poza jedna ! Ceni się chęć do pracy charytatywnej :))))) bo prace za wynagrodzenie co kilka miesięcy nie da się nazwać inaczej :)

Zgorszony Nowy wpis

Pracowałam w egeo przez niecały rok.. jako pomoc księgowa.. szczerze odradzam pracę. Problem z wypłatą, komunikacją, o dokumenty trzeba się prosić po kilka razy. Z resztą o wypłatę też. Dostałam ochrzan za to że jestem za często w pracy, bo nie ma co robić i mnie nie potrzebują tak często w pracy. Nie polecam ludziom, którzy pragną się rozwijać. W takim miejscu po prostu się nie da.

stanley

Stefan na 100% nic dobrego się nie dzieje w egeo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Beata Nowy wpis
@stanley

@stanley, jak długo pracujesz w firmie? Twoja opinia jest krótka i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, jaka jest atmosfera? Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza.

stanley

koszmar i robienie ludzi w balona nie polecam wręcz odradzam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EGEO-POLSKA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Stefan

Bardzo różnie piszecie o firmie. Można myśleć o pracy w firmie?

Dzień dobry chcę powiedzieć o firmie EGEO.vony obiecują wielkie wynagrodzenie, a następnie nie zapłacić nichoho.umovy pracy nie daje.

Dusko

ATMOSFERA JEST SUPER ,LUDZIE TEŻ SUPER!!!!

@Dusko

jeżeli ktoś nie musi mieć kasy na czas, lubi się prosić o zarobione pieniądze i być rozliczanym przez właścicielkę z osobistych wydatków to wymarzona praca. Nie masz pieniędzy to nie pal a nie się prosisz o zarobioną kasę

Sun

Jak sie pracuje to każdy ocenia wg siebie. Panuje atmosfera ogolnej histerii, podpierdzielania i lizania (usunięte przez administratora) Ale jak ktoś lubi to polecam. Natomiast miesięczne( i ponad ) opóźnienia w wyplacaniu wynagrodzenia chyba nikogo nie urządzają. Generalnie omijajcie ludzie to miejsce !

James01

Jedna wielka @MASAKRA@

Pracownik2

Po Twojej wypowiedzi wnioskuje że nadal tam pracujesz, skoro są tak skandaliczne warunki to dlaczego? Może nie jest idealnie (a gdzie jest)ale ogólnie pracuje się dobrze. W pełni zgadzam się z "pracownikiem", jeśli jesteś w porządku, robisz swoje to nikt nie ma pretensji i z batem nie stoi. Czasy "dyrektora" już dawno minęły gdzie za frajer można było dostać opier... co do pensji... chyba nie wiesz co znaczy nieterminowa wypłata... żal mi ludzi którzy narzekają na wszystko dookoła sami nic ze swoim losem nie robiąc. Na koniec historia dot pracy w "dobrej firmie": jeśli spóźnisz się 15 minut lub nie masz dowodu osobistego to w obu przypadkach nie wpuszczą do pracy, co za tym idzie dniówkę masz w plecy.

ela

Witam dlaczego bezczelnie kłamiecie ze jest ok wcale tak nie jest wypłaty nie są wypłacane na czas i do tego na raty z wielkimi pretensjami ,,darku'' ludzie w większości są zaje fajni ale są typowe w du... właziki i to oni na 100% pisza ze jest super tyle szkoda prądu

PRACOWNIK

A MI SIE DOBRZE PRACUJE W TEJ FIRMIE,JEŻELI SIE ROBI SWOJE I NIE LECI W H...,ATMOSFERA JEST OK ,LUDZIE TEŻ SUPER,A CI CO PISZĄ TE NEGATYWNE OPINIE TO CHYBA JESZCZE NIE TRAFILI NA ZŁĄ FIRMĘ. MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ

ela

Witam to wszystko prawda co pisał/a OSZUKANI totalne dno firma NIE POLECAM !!!

OSZUKANI

Witam wszystkich nie zgadzam się z poprzednimi wpisami w firmie nadal jest skandalicznie nadal nie ma wypłat na czas wręcz są wypłacane w ratach , nadal są fatalne warunki do pracy. Jedyne co mogę potwierdzić to to że jak został zwolniony pan dyrektor to trochę się poprawiło .Praca wygląda tam tak jest na 3 zmiany lub dwie zależy od działu na jakim pracujesz ,weekendy niby wolne ale jeżeli nie przyjdziesz w weekend to pani tak zwana szefowa przyjdzie do ciebie i powie ze to ostatni raz bo następnym razem jak cie nie będzie w weekend to od poniedziałku możesz już się nie pokazywać w pracy i nie jest to prawda że poprawiło się finansowo czy praca jest bezstresowa ,wręcz MASAKRA. Parę słów na temat rejestracji rejestracja jest niby na cały etat a okazało się ze spora grupa ludzi została oszukana i przez pół roku mieli rejestracje na 1/2 etatu nie informując nas o tym , nie dano nam nawet żadnych aneksów po prostu robia co się im podoba ty tylko masz robić i się nie odzywać . PODSUMOWUJĄC FIRMA JEDNO WIELKIE OSZUSTWO I ŻEROWANIE NA LUDZIACH NAPRAWDĘ ODRADZAM TAM PRACE !!!!!!!!!!!!!

Andżela2000

W ciągu ostatnich miesięcy w Egeo zmieniło się wiele. I musze szczerze przyznać że zmieniło się na plus.Przede wszystkim,nareszcie wywalono tego....hmmmm dyrektorem to go nie nazwę,a że przeklinać nie lubię,nie przytoczę tego co o tym gościu mówią pracownicy.Gdyby porządził jeszcze kilka miesięcy,po Egeo nie byłoby co zbierać.Taki fachowiec!Po jego odejściu atmosfera w zakładzie zmieniła się o 180 stopni.Wreszcie jest super.Pracuje się bezstresowo,pracy jest dużo i finansowo również sprawy idą ku lepszemu.Reasumując. Idzie nowe! I widać że lepsze.Pozdrawiam.

nicki1970

W firmie po odejściu dyrektora który prawie doprowadził firmę do upadku dzieje się dobrze wszyscy robią to co do nich należy i przynosi to wymierne efekty .Atmosfera jest super.Myślę i mam nadzieję że właściciele firmy nie będą już nigdy szukać wsparcia u pseudodyrektorków i sami poprowadzą zakład do sukcesów.

mania

Szczera prawda,firma działa na podstawie swojego prawa,aż dziwne że nie niepokoją ją żadne kontrole.Nic w tej firmie nie jest przestrzegane, ani kodeks pracy (którego chyba nie widzieli na oczy lub nie wiedzą co to jest) ani przepisy BHP. Bałagan pełną gębą. Omijajcie tę pseudo firmę szerokim łukiem,bo lepiej siedzieć w domu niż się narobić i nic nie zarobić.

Lady

Zgadzam sie w 100% z przedmówcą..... firma Egeo nie dziala zgodnie z litera polskiego prawa zatem mocno sie zastanówcie zanim podejmiecie u nich zatrudnienie!!!!

hemi

Firma-skandal!!!! nic co jest podane na stronie internetowej tej firmy nie jest prawdą.Wszystkie produkty tej firmy są produkowane na miejscu z najtańszych przędz nie raz pozagatunkowych.Park maszynowy czyli dziewiarnia,stabilizacja to sprzęt z włoskiego demobilu nawet z końca lat 70-tych.Farbiarnia to skansen połączony z inwencją twórczą mechaników,którzy robią cuda żeby to wszystko jeszcze działało. [usunięte przez moderatora] i[usunięte przez moderatora] to bezczelni i wulgarni ludzie,którzy bez żenady potrafią wyzwać pracownika od[usunięte przez moderatora]Jakość produktów to "polska chińszczyzna"bogato opakowana za ciężką kasę,te same produkty można kupić w supermarkecie pod inną nazwą , bo firma sprzedaje rajstopy firmom,które pakują je w swoje opakowania i wstawiają do supermarketów gdzie można je kupić za 2-3 złote. Wypłaty pensji to już dowolnie od humoru są albo nie ma a jeśli już to 200-300 zł. tygodniowo,reszta to "jak będą pieniądze". Firma zatrudnia też niepełnosprawnych ale nie zapewnia im odpowiednich warunków pracy,poprostu ci ludzie pracują jak inni zdrowi pracownicy i mimo że PEFRON dofinansowuje takich pracowników to oni też nie dostają na czas swoich pensji. Ostrzegam przed pracą w tej firmie jeśli nie chcecie chodzić bez pieniędzy i być poniżani.

Zostaw merytoryczną opinię o EGEO-POLSKA - Łódź

EGEO-POLSKA
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Elektronowa 18
    94-103 Łódź