Ret-Sat 1 Stowarzyszenie Telewizji Kablowej

Łódź

Opinie o Ret-Sat 1 Stowarzyszenie Telewizji Kablowej

anonymous

Błagam was,przestańcie się rozwijać!!! W związku z dalszym rozwojem...........wyłączone zostaną kanały..... .Jak będziecie się dalej w takim tempie rozwijali,nie będzie żadnych kanałów do oglądania.

były abonent

Totalne dno - konkurencja już dawno ich przegoniła.

Kamil

Witam serdecznie, posiadam Internet i kablówkę w RetSat1 około 15 lat i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zmiany na jakiegokolwiek innego operatora! Nigdy, przenigdy nie miałem żadnego problemu z internetem(konserwacje robią w godzinach nocnych 4-6 nad ranem), co roku zwiększają prędkość. Stabilność łącza jest bardzo widoczna w grach, nikt z moich znajomych nie ma tak dobrego pingu jak ja(chyba że gram z kimś z Ret-Satu, wtedy moja przewaga upada:P) ;) Śmiać mi się chce gdy mój konkurent korzysta z ADSLa czy innego g^*na na łączach telefonii stacjonarnej :D ale to nie mój problem... Kablówka jest ok-przede wszystkim TANIA! Brakuje mi tylko programów eleven i eleven sports. Pomijając te dwa programy mam wszystkie na których mi zależy.

Kuba

Witam mam kablówke i internet w RETSAT 1 i powiem że nic specjalnego nie ma w pakiecie TV cyfrowej gdy były na początku dobre kanały szybko zostały wycofane zostały same badziewia bez Dekodera wcale nie sa gorsze kanały ,internet jest zbyt drogi i czesto jest przeciążony zwalnia NIE POLECAM RETSATU 1 NIKOMU lepiej wykupić coś w NeTi to POLECAM do internetu.

Zostaw opinię o Ret-Sat 1 Stowarzyszenie Telewizji Kablowej - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ret-Sat 1 Stowarzyszenie Telewizji Kablowej