Opinie o autoDNA.pl w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy autoDNA.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w autoDNA.pl o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o autoDNA.pl w Łódź

Aga Ka

Jestem germanistką, w autoDNA pracowałam cztery lata, w dwóch zespołach, w obu doświadczyłam rozwoju i wiele pozytywnych wrażeń. Miałam możliwość wykonywania szerokiego spektrum zadań z przeróżnych obszarów. Dlaczego było warto? *Nauczenie się wielu ciekawych rzeczy *Nabycie ciekawych informacji na temat nowych technologii potrzebnych też w życiu codziennym i ułatwiających je *Rozwinięcie kompetencji społecznych zarówno w pracy zespołowej jak i z Klientami *Ciekawa współpraca z Kierownictwem i Zarządem *Codzienne rozwijanie umiejętności języka obcego w pracy z Niemcami oraz niemieckim *Możliwość rozwijania swojego zainteresowania związanego z grafiką i zdjęciami *Możliwość pracowania jednocześnie studiując, ciągle się rozwijając w zakresie kierunku, który sobie wybrałam *Poszerzenie wiedzy i kompetencji z zakresu języka specjalistycznego motoryzacyjnego *Nauczenie się szukania rozwiązań w trudnych sytuacjach i komunikacji z innymi *Ciekawe zadania takie jak tłumaczenie na język niemiecki artykułów na bloga autoDNA "Automobilblog" *Możliwość realizacji przeróżnych interesujących tłumaczeń w przeróżnych zakresach, które często były publikowane na stronie autoDNA *Ciągły kontakt z ciekawymi ludźmi *Szeroki zakres obowiązków, brak nudy i elastyczność ze strony Firmy *Uporządkowana praca w Scrum'ie z jasno określonymi celami do realizacji *Ciekawe codzienne spotkania poranne, szkolenia i instrukcje, które ułatwiały pracę *Fajne integracje i ich duża liczba *Wygodny biurowiec

Kiedyś Aga Wu
@Aga Ka

Zgaduję, że Piotr S poprosił Cię o ten wpis, bo sama z siebie byś takich bzdur nie wypisywała! Piszesz same oklepane frazesy, podczas gdy każdy robił, to co w danej chwili uwidziało się (usunięte przez administratora)Przypomnij sobie jak despota zwowyłał zebrania po 17 i jechał każdego "z ziemią". Bezpłatne, obowiązkowe nadgodziny też nazwiesz możliwością rozwoju? Ciekawe jak określisz zatem wtrzymanie developmentu i zabranie pracownikom komputerów? Lekcją dyscypliny? A kary za składanie wypowiedzenia pewnie są wyznaczaniem nowych trendów przez ten autosyf? Przestań okłamywać kandydatów! Czy Twoje sumienie naprawdę pozwala Ci na tak obrzydliwą agitację! Przez te Twoje bzdury ktoś może cierpieć psychicznie i finansowo. Dobrze Ci z tym będzie?! (usunięte przez administratora)

Zuzanna Nowy wpis

Hej, w ofercie dla doradcy klienta e-commerce piszą, że mile widziany będzie status studenta lub wyksztalcenie wyższe. Na co może ono wpływać? Chodzi tu tylko o przewagę w naborach czy może podstawa byłaby wtedy wyższa?

Witam, Czy chciałam się zapytać czy ktoś więc jak teraz wygląda praca w auto dna? Pozytywnie czy negatywnie?

Mokry niedźwiedź
@1234

Wygląda wujowo. Tu się nic nie zmieni, bo właściciel (Pan Piotr) jest osobą niestabilną emocjonalnie o niespotykanym wręcz ego. Także ciągle jest (usunięte przez administratora) zwoływanie zebrań przed 17, bezpłatne nadgodziny czy chamstwo ze strony pana P.S. Kiedyś jednak byli liderem rynku polskiego, a teraz car vertical zepchnął ich z piedestału, co pogłębia frustrację pana P.S. Także nie warto wysyłać "cefałki", by mieć do czynienia z tak nikczemnym człowiekiem.

Były pracownik Nowy wpis
@Mokry niedźwiedź

Czy jaśnie wielmożny Pan Piotr wciąż wam przypomina, że pracujecie w międzynarodowej firmie, i czy zdajecie sobie sprawę, jaki to koszt 1 godzina rozmowy z nim? Pracowalem tam kiedyś, i powiem szczerze, najlepsze co można zrobić, to jak najszybciej uciekać z tego (usunięte przez administratora) Widzę z opinii, że nic się nie zmienilo, a nawet jest gorzej. Nie dajcie się nabrać na farmazony typu, że nigdzie nie zarobicie tak dobrze jak tu. Zarobki jedne z niższych (piszę o IT), przymusowe nadgodziny, ochrznianie przez p. Piotra jak na budowie przez chamskiego majstra, to tylko fragment przygód jakie was tam czekają.

Ilonka

Pani z HR na rozmowie kw. powiedziała, że informują telefonicznie o przyjęciu lub mailowo o odrzuceniu kandydatury...no niestety okazała się mało poważna i profesjonalna, brak jakiejkolwiek zwrotnej informacji...słabo i nie żałuje stanowiska, takie sytuacje świadczą o całej firmie.

@Ilonka

Nie ma co liczyć na Feedback od tej firmy, byłem na rozmowie prawie 2 miesiące temu i do tej pory nie otrzymałem nawet głupiego maila z podziękowaniem. Można powiedzieć, że się cieszę z braku informacji zwrotnej, bo nie chciałbym pracować w firmie które nie szanuję kandydatów.

@Ilonka

Hmmm no to faktycznie słabo. Ale ja chętnie dowiem się więcej o samej rozmowie. Jakie pytania padały np. czy było pytanie o powód odejścia z poprzedniej pracy i czy tylko osoba z HR była na rozmowie, nie było np. kierownika, managera??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy można liczyć w autoDNA.pl na prywatną opiekę medyczną?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jak dużo czasu przeważnie zabiera proces rekrutacyjny do samej rozmowy i ewentualnego oczekiwania na feedback? Po niektórych komentarzach widzę, że może być problem z informacją? Jest dostępna oferta dla młodszego doradcy klienta e-commerce i chce się dowiedzieć po jakim czasie już nie mam co liczyć na pracę?

Marlenka

Czy opowiecie jak pracuje się w samym dziale HR? Mam właśnie ofertę do niego, wcześniej już cos wspominano o tym dziale ale tylko w kontekście rozmowy kwalifikacyjnej. A co z pracą? zastanawiają mnie zarobki, ponieważ w tym przypadku widełki nie zostały podane a przy innych stanowiskach o nich pisano. Warto złożyć dokumenty?

A z czego w zasadzie mogła ona wynikać? w sumie jako pracownik jakie zazwyczaj sprawy załatwiałeś w HR jak już na spokojnie się dostałeś? Jakie najczęstsze problemy rozwiązują? Z nimi chodzi się najpierw do przełożonych czy właśnie już od razu do HR?

S.

Co prawda byłam tylko na rozmowie o prace, ale myślę że po niej można dużo wywnioskować. Rozmowa na obsługę klienta trwała 2h, w ciągu tych 2h rozmawiałam najpierw z rekruterką, która oczywiście że nie podała ile bedę zarabiać, później test, gdzie mówili że nie trzeba się znać na samochodach, a na teście pytania o samochody... Następnie gradobicie pytań od kierowniczki. Pytała dosłownie o każde słowo jakie miałam wypisane w CV. To było bardzo niekomfortowe, tym bardziej że praca jest na najniższym szczeblu. Niektóre pytania totalnie bez sensu: po co założyłam tik toka, czy pracowałam z procedurami (a kto nie pracował?). Na koniec kolejny test, tym razem z szybkości pisania. Troche to dziwne tym bardziej, że podobno nie ma dużo telefonów czy rozmów z klientami przez email/czat. Niemniej kieroniczka też nie potrafiła mi powiedzieć ile będę zarabiać. Gdy wyszłam to odetchnęłam że to się w końcu skończyło. Oczywiście odpowiedź nie przyszła do daty o której obie panie wspominały, tylko jakieś 2 tyg później i oczywiście że bez uzasadnienia. Nie polecam, po rozmowie byłam wykończona.

@S.

Może nie było dużo, ale za to klienci dawali popalić. Trzeba mieć mocną psychikę, by słuchać tych wyzwisk.

Jeżeli idziecie na rozmowę rekrutacyjną, to zapomnijcie o feedbacku ze strony tego Januszexu.

Z jakich przyczyn teraz nie ma podawanych widełek w ofertach pracy, skoro kiedyś było to praktykowane? Ze dwa lata temu jako analityk można było zarobić do 8,000 zł a teraz na dzień dzisiejszy ile przykładowo doradca klienta e-commerce zgarnie?

Tomeek

Naciąganie klienta na wydanie pieniędzy , pakiet jest drogi bo 80 zł a treść raportu żadna.. Sprawdzenie 12 krajach czy auto nie było kradzione i nic po za tym. Na tym na czym najbardziej zależy czyli przebieg i historia uszkodzeń to tego brak.. szkoda kasy ! Nie polecam !!

Aga Ka

Kiedyś Aga Wu
@Aga Ka

Widziałem te opinie dotycząca procesu rekrutacyjnego. Nie wiem tylko którego stanowiska dotyczyło, zwłaszcza ze widziałem ostatnio same oferty na te kierownicze, a konkretniej ds. sprzedaży dealerskiej. W tym przypadku jak proces rekrutacyjny może przebiegać? Czy zależne to będzie do miasta, do którego się aplikuje? Są oferty na trzy. I czy faktycznie bywało tak ze inni również nie mieli informacji zwrotnej?

Coco

Napiszę krótką opinię, bowiem mogę tylko ocenić swój proces rekrutacyjny. Chciałam dostać zatrudnienie w powyższej firmie. Spotkanie rekrutacyjne trwało 2,5h. W sumie nikt nie poinformował mnie wcześniej jak takie spotkanie będzie wyglądało i ile powinnam zarezerwować sobie na nie czasu. Kolejne spostrzeżenie to bardzo długa lista oczekiwań w stosunku do pracownika. Jedno stanowisko, które w rzeczywistości powinno wykonywać ok. 5 osób. Kiedy przeszliśmy do kwestii finansowych podałam widełki przy założeniu, że dolne próg to najniższe pieniądze jakie mogłabym zarabiać, a jako górne widełki podałam średnią, którą zarabia się na podanym stanowisku - więc nie były to wygórowane stawki ;) Uargumentowałam to świadomością stawek rynkowych plus obowiązkami, którymi chcą obarczyć pracownika. Rekruter zapytał, czy dolne widełki są do negocjacji. Najbardziej mnie jednak rozczarowało, że umówiłam się z rekruterką na przesłanie feedbacku. Oczywiście dostałam automatyczną odpowiedź odmowną i pomimo przesłaniu maila z prośbą o przesłanie obiecanego feedbacku, kontakt się urwał.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do autoDNA.pl? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Product Owner?

Odpowiedź

Zwróć uwagę najpierw na opinie odnośnie tej firmy, a potem zastanów się czy na pewno chcesz być tam Product Ownerem.

Aleksandra
@Odpowiedź

Wpadła jakiś czas temu opinia dotycząca pracy jako programista, czy cześć z tamtych plusów nie będzie się przypadkiem powielać z tymi na innych stanowiskach? Pracuje teraz ktoś jako PO? Tez chce poznać opinie, zamierzam złożyć papiery w nowym roku

Jakie są mocne strony pracodawcy autoDNA.pl?

Firma szuka na stanowisko Młodszy Programista Frontend. Tam też radzicie nie aplikować? Czy może jako pierwsza praca to dobre rozwiązanie? Pensje umiałabym sobie wynegocjować, zależy mi jednak na zdobyciu doświadczenia. Czy jest możliwość pracy częściowo zdalnej? Dziękuję za pomoc :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w autoDNA.pl?

Odpowiedź

Oni głównie zatrudniają osoby bez doświadczenia. Pytanie tylko czy na pewno chcesz taką pracę? Przeczytaj uważnie wszystkie opinie i dobrze się zastanów zanim złożysz CV.

Hej wszystkim Rekrutują na Analityk Biznesowo – Systemowy / Product Owner. Pytanie do dobrze poinformowanych mam :)) Podobno test pisemny jest na rekrutacyjnym spotkaniu? Ktoś wie może więcej? Czy to 4000zł o którym niektórzy piszą nadal obowiązuje? Jeśli tak to Pani z HR przemilczała ten istotny szczegół. Jak wyglądają biura? Wnętrza? Wyposażenie? Wygląd biurowca nie zachęca....

@Zainteresowany

O tym teście skąd masz info? Co do biura faktycznie ciekawe co w środku mają. Tu pracuje się w jakimś Open Space? Ogólnie to ile osób może teraz w nim w sumie pracować?

@Zainteresowany

Spójrz na produkt, jaki oferują i odpowiedz sobie na pytanie, czy kiedyś będziesz chciał umieścić w CV wpis, że byłeś tam PO ;)

Wincenty

Dzień dobry....Wielokrotnie sprawdzałem poprzez portal auta i muszę stwierdzić jednoznacznie że te raporty nie zawierają istotnych informacji,jest to po prostu naciąganie klienta..Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług,które są coraz droższe a zawartość ,jak dla mnie żadna

Niezrzeszony

Jeśli praca w tej firmie wygląda tak jak rekrutacja, to nie dziwię się tylu negatywnym opiniom. W skrócie: Nie otrzymałem żadnej merytorycznej odpowiedzi na moje pytania, tylko same oklepane frazesy. Do tego jeszcze nie ma możliwości choćby częściowo pracy zdalnej, co dla programistów jest już standardem. Wisienką natomiast jest to, że jeśli po opływie okresu próbnego nie zgodziłbym się przedłużyć umowy, to ukarano by mnie finansowo. W żadnej innej firmie się z taką praktyką nie spotkałem. Także nie polecam firmy, szkoda na nich czasu.

Małgorzata
@Niezrzeszony

A o proponowanych zarobkach coś mówili? Dało się negocjować jakieś dobre stawki?

Niezrzeszony
@Małgorzata

Standardowo zapytali tylko o moje oczekiwania finansowe. Sami z siebie nic nie wspomnieli o premiach czy innych nagrodach, także zakładam, że nic takiego tam nie ma.

@Niezrzeszony

Ktoś potwierdzi? Albo był na rozmowie i pytał wprost o dodatki do podstawy? Ciekawa jestem tej pracy zdalnej i faktycznych powodów jej braku. Jest to jakoś konkretnie uzasadnione przez nich?

@Barbara

Trafiłem do do tej firmy przypadkiem w 2021. Od tamtej pory przeglądanie opinii na GoWorku stało się moją guilty pleasure, bo takiego (usunięte przez administratora) moje oczy jeszcze nie widziały. Przypomnij sobie środek pandemii, ograniczenia, dystans, powszechną pracę zdalną i unikanie kontaktu. Ale AutoDNA szło już wtedy pod prąd z trendami, gdyż rozmowa kwalifikacyjna odbyła się osobiście, w siedzibie firmy, a po pokojach i korytarzu radośnie hasali developerzy. Niezwykłe, zwłaszcza wtedy. Na pytanie, czy jest możliwa praca zdalna, szczególnie w dobie pandemii, usłyszałem, że jak pracownicy są chorzy to idą do lekarza i dostają L4, a jeśli nie, to nie ma powodu, żeby zdrowi z domu pracowali xD Kara za nieprzedłużenie umowy po okresie próbnym to również prawda. Ja się jeszcze spotkałem z pomysłem umowy przedwstępnej, która obciążyła by mnie kosztami, gdybym nawet do okresu próbnego nie przystąpił po zaakceptowaniu oferty xD

@Qc z Bronxu

A to w trakcie pandemii nie byli przez jakiś czas zamknięci? Cały czas tu hulało wszystko? a o tej umowie przedwstępnej coś powiesz więcej? W sensie te koszty to z jakiej paki? jakie występują na niej?

@Barbara

Czy pracowali cała pandemię to nie wiem, ale jeśli firma była otwarta, to na całego, 5 dni w tygodniu w biurze, bez możliwości negocjacji. Koszty to z żadnej paki, taka (usunięte przez administratora) fantazja, żeby się potencjalne ofiary nie rozmyśliły. Oficjalnie było to ujęte, że firma gwarantuje zatrudnienie od konkretnego dnia, a pracownik zobowiązuje się na piśmie, że od danego dnia te prace zacznie.

@Qc z Bronxu

Aha, czyli początki współpracy znane... I co z jej zakończeniem? Nie chodzi mi już o tę karę ale o jakieś wypowiedzenie czy coś? Takie info raczej się znajdzie na każdej dobrej umowie?

Zostaw merytoryczną opinię o autoDNA.pl - Łódź

• Jak się pracuje w autoDNA.pl?

Zobacz opinie na temat firmy autoDNA.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w autoDNA.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy autoDNA.pl?

Kandydaci do pracy w autoDNA.pl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

autoDNA.pl
1.3/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Karolewska 13 C lok. 31
    90-560 Łódź