Adres: Karolewska 13 C lok. 31, 90-560 Łódź

1 158 70 5 1

Opinie o autoDNA.pl

Filtruj opinie po kryteriach:

Monika

Ostatnio pojawiła się oferta na Specjalistę HR. Czy tutaj tez rekomendujecie nie aplikować?

Wór ziemnioków
@Monika

Oprócz HR pojawiła się również oferta dla testera czy programisty, co tylko potwierdza fakt, że w tej firmie jest duża rotacja. Ludzie po prostu nie wytrzymują "popisów szefa" i czasami po bardzo krótkim czasie odchodzą. Jak tu poniżej jest napisane: - pensja poniżej średniej rynkowej, - pomiatanie pracownikami, - bezpłatne nadgodziny, Sama sobie zatem odpowiedz czy chciałabyś w takim miejscu pracować?

Piotr S

Nie polecam firmy. Sam kapitał zakładowy powinien już wiele mówić o jej poważności (12.9 tyś zł... ) przypominając że jest to spółka zoo. Spóźnienia wypłaty wynagrodzenia. Słowne nękanie i brak jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej własciciela. Nikomu nie polecam. Serio, jak chcecie być popychani, poniżani oraz opłacani poniżej standardów rynkowych IT to właśnie tutaj.

Tak5Nie
Olgierd

Pewni jesteście, że nie warto dobrze mówić o firmie? Może to gorszy czas?

@Olgierd

Ten "gorszy czas" trwa od dobrych kilku lat. Także jestem pewien, że nie da się niczego dobrego powiedzieć na temat tej firmy, a szczególnie jej właściciela i nie chodzi mi tu bynajmniej o prezesa.

Mały ptaszek

Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Nie dość, że stres, fatalne warunki, to jeszcze w ogóle nie szanują ludzi i bez żadnych skrupułów pozbywają się wieloletnich pracowników jak Niemcy "starych" aut. Stanowczo odradzam!

Pomidor

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że warunki pracy i atmosfera są kiepskie. Nie polecam, tyle w temacie.

Tak3Nie

@Pomidor

Jasne jest, że szanujemy Twoje zdanie, ale jest ono zbyt ogólnikowe. Jeśli zatem zechciałbyś napisać coś więcej na temat specyfiki pracy w autoDNA.pl, to przyczyniłbyś się do pomocy innym osobom. Jak opisałbyś w paru słowach system wynagradzania pracowników w tej firmie?

Ziemniak
@Maja

W paru słowach, to wygląda to tak, że dostajesz tylko tyle ile wynika z umowy. Żadnych premii czy dodatków nie ma. Co gorsza, bardzo często uzurpator Piotr każe Ci zostać po godzinach, za które nie płaci. Tak wygląda system wynagradzania pracowników w tej "firmie". Jest to tylko wierzchołek góry lodowej, bo stres czy mobbing jest tu na poziomie dziennym.

@Ziemniak

Ale to chyba dobrze, że firma autoDNA.pl trzyma się ściśle tego, co zawiera umowa. I bardzo Cię proszę, abyś jednak nie używał tu danych personalnych - dotyczy to także samych imion. Skoro twierdzisz, że w tej firmie jest mobbing, to czy była jakaś reakcja z Twojej strony?

Maja

@Poszukiwacz Widzę, że masz jednak bardzo duże wątpliwości związane z podjęciem ostatecznej decyzji - w pełni Cie rozumiem. Ja nie jestem pracownikiem w autoDNA.pl, dlatego, choć bardzo bym chciała, nie potrafię udzielić Ci tych informacji. Może warto poczekać, aż ktoś, kto zna aktualną sytuację w tej firmie zabierze tu głos. Ale Ty informuj nas na bieżąco o swoich decyzjach.

Maja

@Poszukiwacz Twoja potrzeba zasięgnięcia informacji na temat autoDNA.pl jest całkowicie zrozumiała. Myślę jednak, że jeśli sam nie spróbujesz, to się nie przekonasz. A już aplikowałeś, czy jeszcze z tym chcesz odczekać? I o jaką posadę się tam starasz? Informuj nas cały czas o swoich decyzjach.

Poszukiwacz
@Maja

Chciałem aplikować, ale po lekturze poniższych wpisów jestem (lekko mówiąc) zszokowany. Dlatego zależy mi na rzetelnej opinii jak obecnie wygląda praca w tej firmie. Chodzi mi o warunki, atmosferę oraz czas pracy. Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację.

Poszukiwacz

Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o atmosferę w tej pracy czy jest dalej tak źle jak pisaliście wcześniej. Szukam pilnie pracy, dlatego składam CV niemal wszędzie. Nie chcę jednak władować się w jakiś łagr, dlatego proszę o opinie.

Maja

@Taka jedna, jeśli taka sytuacja miała miejsce w firmie, powinna być zgłoszona. Czy rozmawiałaś na ten temat z pracodawcą? Rozumiem, że nie masz najlepszych wspomnień związanych ze współpracą z tą firmą, ale sytuacje o jakich piszesz nie mogą mieć miejsca i powinny byś rozwiązywane na bieżąco. Gdybyś chciała dodać jeszcze jakiś merytoryczny i obiektywny komentarz o firmie zrób to.

Maja

@Wilk z Pabianic, to mocne słowa, które piszesz o firmie. Czy sam tego doświadczyłeś? Rozmawiałeś z pracodawcą o tym problemie? Mobbing to bardzo poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu i zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu pracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Tak4Nie

Taka jedna
@Maja

Czy takie sytuacje miały miejsce? Takie sytuacje są standardem w tej firmie! (usunięte przez administratora) oraz mobbing są na poziomie dziennym w tym łagrze! Także przedmówca napisał tylko i wyłącznie szczerą prawdę. Wiem, bo sama tego doświadczyłam.

Tak7Nie

Ocalony

Jakieś 3 miesiące temu złożyłem tam CV na stanowisko programisty. Oddzwonił do mnie bardzo nieuprzejmy Pan, który po krótkiej wymianie zdań zaczął na mnie krzyczeć. Ponieważ sobie na to nie pozwoliłem, to rozmowa w sprawie pracy skończyła się ostrą kłótnią. Także zaczynam wierzyć we wszystkie niepochlebne opinie na temat tego miejsca pracy. Jeśli wszyscy są tam tak chamscy, jak pan który do mnie dzwonił, to praca w tej firmie musi być istnym koszmarem. Nie polecam!

Tak9Nie

@Ocalony

Bo istotnie jest koszmarem. Uzurpator Piotr, uważający się niemal za Boga, stosuje mobbing, przemoc słowną, a także inne formy psychicznego znęcania się nad pracownikami. Do tego dochodzi ciągły stres, presja czasu, bezpłatne nadgodziny. Co ciekawe, uzurpator zamiast zmienić swoje nastawienie wobec swoich podwładnych, to ... załatwił im lekcje angielskiego czy piłkarzyki. Jakby myślał (o ile w ogóle potrafi), że tym ociepli swój wizerunek. Żenada, ale czego się spodziewać po tak nikczemnym, chciwym "człowieku"? Także paradoksalnie dobrze się stało, że Twoja rozmowa skończyła się kłótnią, bo nie władowałeś się do tego bagna. Istotnie jesteś teraz ocalony :)

Tak15Nie

Maja

@podróżnik, udzielając się na forum nie należy nikogo obrażać i szkalować dobrego imienia. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat pracy i pracodawców. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny oraz konstruktywny Przeczytaj regulamin : https://www.gowork.pl/regulamin . Wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane przez administratora.

podróżnik
@Maja

Rozumiem i czytałem regulamin. Po prostu nie da się inaczej określić tego "człowieka", który stoi na czele tego kołchozu. Uwierz mi to są najdelikatniejsze słowa, jakich mogłem użyć. Nie jest to zatem żadne szkalowanie, a eufemizm. Dlatego wszystkim odradzam składanie CV do tej pseudofirmy.

Tak2Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w autoDNA.pl?

podróżnik
@Administrator

W ogóle nie wygląda! Leży, kwiczy i woła o pomstę do nieba. Bezpłatne, obowiązkowe nadgodziny, krzyki, mobbing, wyzwiska, wieczne pretensje, dalej mam wymieniać? Stąd właśnie jest tam ciągła rotacja i ciągle ogłoszenia w internecie wiszą. Także jest to najgorsze miejsce, w którym pracowałem, a szef najgorszą mendą, z jaką miałem kiedykolwiek styczność!

Tak8Nie

Maja

@Upokarzana, piszesz o pokrzykiwaniu i wyzwiskach w pracy. Zgłaszałaś te sprawy do swoich przełożonych?

Upokarzana
@Maja

@Maja Ale to właśnie ze strony swojego przełożonego (szefa, nie mylić z prezesem, tego całego pierdolnika) doświadczyłam mobbingu oraz tych wszystkich wyzwisk. Absurdem zatem byłoby zgłaszanie mu tego. Co więcej awantury i krzyki były zależne wyłącznie od humoru przełożonego. Nawet jak wykonywałam swoją pracę bez zarzutu, to i tak zbierałam burę (delikatnie rzecz ujmując). Także nikomu nie życzę, żeby się władował do tej "firmy". Przerażające jest jednak to, że takie firmy funkcjonują i żadne organy się nimi nie zajmują. Przecież prawa pracownika są tam notorycznie łamane.

Tak11Nie

Upokarzana

Dołączam się do wszystkich negatywnych opinii na temat tej firmy. Pracowałam tam dosyć krótko, ale w pełni doświadczyłam krzyków, stresu, wyzwisk oraz mobbingu. Atmosfera tam jest straszna. Ktoś tu pisał o pomocnym zespole i przyjaznych współpracownikach, co boleśnie się przekonałem, jest kolejną ściemą. Chciałabym, żeby Państwowa Inspekcja Pracy zaczęła zajmować się takimi łagrami jak ten. Także wszystkim Wam odradzam aplikowanie do tej firmy.

Tak10Nie

Naiwny

AutoDNA robi ludzia w ... wuja! Łajzy i (usunięte przez administratora) Ściągają zdjęcia z otomota, pakują do pdf i kasę od ludzi wyciągają. Oddajcie mi moje 20 zł wstrętne luje!

Tak6Nie

Niedoszły

Nie wiem jak wygląda praca w tej firmie, ale proces rekrutacyjny dał mi pogląd na to z jaką wyższością i pogardą szef traktuje innych ludzi. Także nie wyobrażam sobie współpracy z takim "człowiekiem". Szkoda było nawet mojego czasu na tą żenadę alias rozmowę rekrutacyjną. Także wydaje mi się, że większość negatywnych opini na temat szefostwa jest całkowicie uzasadniona. Także odradzam wszystkim nawet aplikowanie do tej "firmy".

Tak13Nie

Kmicic

Byłem w tej firmie bardzo krótko, ale to wystarczyło, żeby zobaczyć w jak nikczemny sposób szef-tyran traktuje swoich podwładnych. Nigdy wcześniej nie byłem świadkiem takiego mobbingu oraz chamstwa. Dlatego wszystkich ostrzegam przed tą firmą.

Tak9Nie

Zainteresowany

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze waszych wpisów nie wiem co robić?

@Zainteresowany

Nie wiem jakie stanowisko by Cię interesowało, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia w tej firmie, bo wszędzie jest jednakowo tragicznie. Co być nie robił w tym kołchozie, to i tak dotknie Cię stres, mobbing, wyzwiska, a bezpłatne nadgodziny staną się standardem. Także naprawdę dobrze Ci radzę, aplikuj gdzie indziej. Gorzej na pewno nie trafisz.

Tak12Nie

Lili

Staram się być obiektywna przy czytaniu opinii na temat pracodawców, nie każdy będzie zadowolony z pracy w danej firmie. Jednak to, co się dzieje w ASDIRECT / AutoDna prosi się o nagranie i zgłoszenie do Państwowej Inspekcji Pracy. Nigdy w życiu nie widziałam takiego traktowania pracowników, takiego chamstwa, mobbingu, traktowania ludzi jak śmieci. Nie wiem jakim "człowiekiem" trzeba być, żeby aż tak nie szanować innych. Miałam to szczęście, że nie pracowałam tam jakoś długo, ponieważ udało mi się znaleźć inną pracę . Przerażające jest, że takie firmy istnieją. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ. Nie dajcie się omamić obietnicami rozwoju, szkoleń czy wyjazdami integracyjnymi. P.S. Ciekawa jestem kto wypisuje tutaj te pozytywne komentarze - prezes Piotr czy prezes Mariusz? :)

Tak17Nie

Ruchacz aka jebaka
@Lili

Jest dokładnie tak, jak Lili napisała. Co gorsza w ogłoszeniu o pracę (znowuż jest ich cała masa, co ponownie daje do myślenia) jeszcze perfidnie napisane: ciekawe szkolenia, przyjazna atmosfera w pracy czy atrakcyjny system wynagradzania. Nie dajcie się omamić. "Szkolenia" wyglądają tak, że będzie się od Was wymagało robienia researchu. Sami będziecie musieli się doszkalać i sobie radzić. Nikt Wam tam nie pomoże. Co do atmosfery, to jest wręcz tragiczna. Czeka Was tam: stres, krzyki, wyzwiska, presja czasu, przydzielanie zadań, nieleżących w zakresie obowiązków oraz bezpłatne nadgodziny. Także tą firmą to PIP powinna się zająć. Szczerze Was ostrzegam.

Tak12Nie

ale19

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to trwałą ona około 1,5h. Jeden z Panów o zbyt wiele nie pytał, całą rozmowę prowadził drugi z nich. Podczas zadanego tematu do przeanalizowania naprowadzał na prawidłową odpowiedź. Obydwoje wywarli na mnie pozytywne wrażenie. Jeżeli chodzi o samą pracę w firmie, to napewno wymagana jest duża samodzielność. Średnio jeśli chodzi o szkolenia. Spoko jest wyjazd integracyjny w grudniu, a resztę da się jakoś przeżyć :) Jako były pracownik mogę powiedzieć, że była to w pewnym sensie szkoła życia :)

TakNie

Nie polecam, szef jest osobą niestabilną emocjonalnie, wyżywa się na ludziach - zero kultury osobistej! Strona autodna jest jednym wielkim przekłamaniem.

Tak20Nie

łowca kretynów
@Były pracownik

Bardzo delikatnie to ująłeś. Dodam jeszcze, że brak jakichkolwiek czynników motywacyjnych, a do tego bezpłatne nadgodziny. Także nie polecam tam pracować ani tymbardziej korzystać z aplikacji autoDNA. Omijać szerokim łukiem!

Tak19Nie

Maja

@Dobra rada rozumiem, że jesteś niezadowolona z pracy w firmie autoDNA.pl. Czy nadgodziny są obowiązkowe? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

Były
@Maja

Szef - tyran z nikim się nie liczy, więc potwierdzam - nadgodziny są obowiązkowe. Oczywiście siedzisz za darmo, a jeszcze nierzadko jest tak, że zabierasz pracę do domu. Także prawa pracownika nie są tu przestrzegane. Istny koszmar na każdym stanowisku w tej "firmie". Także każdego ostrzegam przed tym łagrem. Ostatnio znowuż kolejne osoby miały dość tej firmy i odeszły, także wisi cała masa ogłoszeń o pracę. Nie dajcie się nabrać na te szkolenia, możliwości rozwoju czy przyjazną atmosferę. To zwykła ściema, a rzeczywistość wygląda tak, że szef stosuje mobbing i przemoc słowną, więc skład się cały czas rotuje. Dobrze Wam radze. Nawet nie aplikujcie!

Tak19Nie

@Były

Uczciwie trzeba jednak wspomnieć, że firma organizuje raz w roku wyjazd integracyjny. Nie zmienia to jednak faktu, że praca w autoDNA to istny koszmar. Jest dokładnie tak jak napisano. Dodam jeszcze, że to co możecie przeczytać to jedynie czubek góry lodowej, bo cenzurują komentarze na temat tej firmy. Wszystkich Was zatem ostrzegam. Omijajcie szerokim łukiem to szambo!

Tak26Nie

Maja

@Byłem, doświadczyłem możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? @Dobra radadlaczego nie polecasz pracy w firmie autoDNA.pl? Co możesz więcej o tym powiedzieć?

Dobra rada
@Maja

Odradzam ze względu na fatalnego szefa, którzy w ordynarny sposób odnosi się do swoich podwładnych, a nawet kontrahentów. Do tego ciągły stres, bezpłatne nadgodziny, wieczne pretensje. Dlatego właśnie wszystkim odradzam

Tak23Nie

Byłem, doświadczyłem

Najgorsze w tej firmie jest jednak to, że bez względu na starania i włożoną pracę i tak na samym końcu dostaniesz burę. Usłyszysz jeszcze, że masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] we wyniki, że nic nie robisz etc ... Także dobrze się zastanówcie zanim złożycie CV do tego łagru.

Tak22Nie

Dobra rada

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat szefostwa. Nawet najgorszemu wrogowi nie życzę tego, czego sama doświadczyłam w tej firmie. Także 10 razy się zastanówcie zanim zdecydujecie się aplikować do tej firmy.

Ruchacz

Pracowałem w tej firmie ponad rok i mogę potwierdzić wszystkie negatywne opinie. Cały czas byłem zapracowany, do tego jeszcze musiałem zostawać po godzinach za frajer i łaskawie prosić się o urlop. Wielokrotnie byłem wyzywany, a nawet straszony zwolnieniem. Na szczęście mam to już za sobą. Wszystkich jednak przestrzegam przestrzegam przed tym łagrem.

@Ruchacz

Podpisuję się pod powyższym. Cały czas byłem zawalony robotą, a mimo tego szef miał ciągłe pretensje, obdarowywując mnie niewybrednymi epitetami. Często musiałem zostawać po godzinach, a nawet przyjść w sobotę. Oczywiście o jakimkolwiek wynagrodzeniu za nadgodziny można w tej firmie zapomnieć. Także odradzam wszystkim pracę w tej firmie, bo sytuacja wygląda identycznie na każdym stanowisku. Nawet nie aplikujcie.

Tak29Nie

Byłem naiwny

No i znowuż kolejne osoby miały dosyć tej firmy, bo pojawiły się następne ogłoszenia o prace. To tylko dowodzi tego, co było tu już wielokrotnie pisane. Jest tu notoryczna rotacja ze względu na koszmarne warunki pracy. Także omijajcie szerokim łukiem, dla Waszego dobra.

Tak23Nie

Wolność słowa

Jest dokładnie tak jak napisano w komentarzach powyżej - krzyki, wyzwiska, bezpłatne nadgodziny. A do tego jeszcze usuwają nepochlebne opinie (żadnych wulgaryzmów, komentarz merytoryczny i zgodny z regulaminem) na swój temat. Także to co możecie przeczytać powyżej, to jedynie "kropla w morzu". Także uważajcie na tą firmę, bo jest po prostu tragedia!

Upokorzona

Pracowałam wcześniej w wielu firmach i w żadnej z nich nie traktowano mnie tak źle, jak w autoDNA. Nie dość, że krzyki, wyzwiska, to jeszcze mobbing stosowany przez szefa. Wielokrotnie byłam wyzywana i upokarzania przez szefa, bo przygotowałam research niezgodny z jego wizją. Praca w tej firmie, to istny koszmar! Cieszę się, że się uwolniłam z tego kołchozu. Dlatego odradzam wszystkim nawet aplikowanie do tego łagru. Zresztą czytam powyżej, że nawet na rozmowie rekrutacyjnej szef daje popis swojego chamstwa i braku szacunku do innych. Także odradzam wszystkim.

Tak33Nie

Zostaw opinię o autoDNA.pl - Łódź