AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA PATRONUS

Włocławek

Opinie o AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA PATRONUS

Mariusz

uwaga firma leci na łeb na szyję finansowo. Prezes dba tylko o swoje kochanki. Reszta pracuje za "psie pieniądze". Kto może to ucieka gdzie indziej. Nie polecam !

kat

Kilka sluw o patronus zatrudniają nawet narkomanów którzy zadają się z ludźmi którzy kręcą lewe interesy jezeli ktos pisze prawdę na ich temat to z czyjegoś zycia robią sobie fil do tego dolacza się wynajmek Jakub Tybinkowski

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA PATRONUS? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA PATRONUS - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA PATRONUS