Opinie o Zoo-Ekspres Artykuły Zoologiczne w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Zoo-Ekspres Artykuły Zoologiczne, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zoo-Ekspres Artykuły Zoologiczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zoo-Ekspres Artykuły Zoologiczne w Gdańsk

Marecki Nowy wpis

Obowiązki w ogłoszeniu mają się nijak, w robocie i tak robisz co innego. Codziennie po pracy słyszysz że o podpisaniu umowy pogadamy jutro ( słyszałem że do 2tyg można czekać) Zarobki trochę więcej niż najniższą krajowa. W samym magazynie brak składu i ładu, wszystko leży gdzie chce. ????????

Jak wygląda praca w firmie Zoo-Ekspres Artykuły Zoologiczne ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

pampam Nowy wpis
@admin

wielkie guano. zatrudniasz sie na magazynie a robisz za ogrodnika. Co do wypłaty to nie ma rewelacji szef dusigrosz zatrzymał sie w latach 2000. Atmosfera ogólnie spoko ale to dzieki smieszkom, ale lepiej omijać

Zostaw merytoryczną opinię o Zoo-Ekspres Artykuły Zoologiczne - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zoo-Ekspres Artykuły Zoologiczne
0/5 Na podstawie 0 ocen.