Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek

Opinie o Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy firma Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Iga

A jak wygląda sprawa z zarobkami i warunkami pracy?

@Iga

Najniższa krajowa o ile wywalczysz sobie tyle na rozmowie kwalifikacyjnej, jeżeli masz szacunek to nie idź tam do pracy jako sekretarz. Nie pełnisz tylko obowiązków jako sekretarz, tylko jesteś też marketingowcem,sprzątaczką, a w trudnych sytuacjach psychologiem(usunięte przez administratora)Jeżeli chcesz wiećej info na temat pracy pisz. Ja osobiście odradzam, całę szczeście już nie pracuje w tej instutucji i wkońc zarabiam godnie do swoich umiejętności u innego pracodawcy.

@były pracownik

Czy mogłabym prosić o szczegóły? W przyszłym tygodniu idę tam na rozmowę

@Iga

Zarobki ustalane są indywidualnie. Oferujemy stałe godziny pracy, do dyspozycji pracownika są wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.

Kandydat Nowy wpis
@były pracownik

Witam, tez chętnie dowiem się więcej. Zostałam zaproszona na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej, nie wiem czy w ogóle się przygotowywać. Tez zdziwiło mnie na rozmowie, że sekretarka w miedzy czasie ma jeździć po wioskach obrzeżnych miasta i roznosić ulotki. W dodatku własnym samochodem. Za paliwo zapłacą, a części eksploatacyjne już nikogo nie obchodzą. Rekruterka lekko zdziwiona, że „sekretarka” jest dla mnie stricte pracą biurową przy papierach, komputerze i telefonie.

Nowy wpis

@Kandydat

Dzień dobry, zapraszamy na drugi etap rozmowy, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W każdym oddziale jeden z pracowników jest odpowiedzialny za marketing, a drugi pracownik sekretariatu bardziej za sprawy biurowe. Rozumiemy, że nie każdemu muszą odpowiadać zaproponowane warunki, ale po rozmowie rekrutacyjnej przyszły kandydat, wie z jakich obowiązków będzie się wywiązywał oraz jakich warunków pracy może się spodziewać.

Xxxx Nowy wpis
@Kandydat

Jak nie mam prawka to pewnie na drugi etap nie zaproszą. Czyli nie sekretarka tylko "powsi noga"

Ticzer

Jestem nauczycielem :) dzień dobry :) za stawkę którą zaproponowali , mam zamiar wstawić coś na rzutnik do przepisywania i dać wszystkim chętnym po trójce na koniec. Mniej niż połowa średniej stawki. Może to pozwoli wam spojrzeć na nich inaczej...

@Ticzer

Proszę Cię o więcej informacji na temat pracy w Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek. Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Stałość zatrudnienia jest bardzo ważna i osoby, które są planują tam aplikować, z pewnością będą wdzięczne za taką wskazówkę.

@Ticzer

Szanowny Panie, stawki ustalane są indywidualnie, zależnie od doświadczenia oraz nauczanego przedmiotu.

Uczeń

A ja tam byłam na zajęciach i mi się podobało. Wykładowca profesjonalny, odpowiedział na moje pytania I wątpliwości. Fakt, że plan był dość późno ale za to miałam dodatkowo kilka godzin wolnego z czego się cieszę. Pani Dyrektor ponoć jest nowa , więc chyba mogła czegoś nie wiedzieć. Trochę zrozumienia. Ja polecam Szkole przynajmniej po 1 zjeździe wrażenia są dobre.

Były pracownik całe szczęście

Ludzie o jakim wy socjalu mówicie :D (usunięte przez administratora) Oprócz pełnienia obowiązków sekretarza szkoły jesteś sprzątaczką, marketingowcem i jeszcze roznosisz ulotki i pomagasz znaleźć wykładowców, którzy jak słyszą warunki to nie chcą uczyć ( i wcale się nie dziwie). W szkołach Pascal jest strasznie niski poziom nauczania, więc nie polecam.(usunięte przez administratora)jak nie żyjesz Pascalem i nie poświęcasz mu całego swojego życia i wolnych weekendów,aby reklamować szkolę, to nie praca dla Ciebie. (usunięte przez administratora)

Leszek
@Były pracownik całe szczęście

Rzeczywiście pensja jest na poziomie najniższej krajowej? Z tego, co napisałeś, wychodzi, że pracownik ma bardzo odpowiedzialne zajęcie (skoro jest zobowiązany poszukiwać nawet wykładowców), więc ciekawi mnie, czy rzeczywiście zarobki są na takim poziomie.

ciekawa

we Włocławku? Pytam, bo chce podjac prace w jednym ich oddziale

Iza

A czy firma oferuje jakiś socjal dla swoich pracowników ?

Mam wrażenie, że są tu pomieszane opinie o różnych oddziałach. Może ktoś opisać pracę i warunki konkretnie we Włocławku?

Joanna

@Doinformowany a jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy poza podstawową pensją Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek oferuje jakieś premie uznaniowe lub inne dodatki dla pracowników? Czy jest możliwość rozwoju w firmie i awansu? Wszystkie konkrety z pierwszej ręki będą nieocenione dla osób, które poszukują pracy.

Joanna

A czy ktoś może opowiedzieć, jak wyglądają warunki zatrudnienia w Europejskim Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek? Jest tu wiele opinii osób, które kształcą się w tym miejscu, jednak na forum są również osoby, które są zainteresowane głównie konkretami związanymi z zatrudnieniem w tym miejscu. Jaką umowę podpisuje się z firmą na start?

Zainteresowana
@Joanna

Czy ktoś ma jakieś wiadomości na ten temat?

Doinformowany
@Zainteresowana

W Pascalu jest po prostu normalnie. Nie to co w innych sieciówkach (przerobiłem dwie). Kasa na czas i taka sama jak u innych, za to klimat lepszy :) nie ma korpo zasad i jest "rodzinnie". Polecam

Arnika

ja byłam chyba we wszystkich szkołach we Włocławku bo muszę gdzieś chodzić bo mam rente i Pascal we Włocławku wymiata. Najlepsze warunki i naprawde za darmo

Arnika

Ale w Pascalu jest za darmo :) to poco idziesz do nova skoro tam trzaba płacić

Zuza

To jest forum dla pracowników szkoda, że nie piszą jak się pracuje.

nikola

Jestem słuchaczką na kierunku technik usług kosmetycznych we Włocławku i dotychczas byłam zadowolona ze szkoły Pascal. Pani (usunięte przez administratora)bardzo dobrze przekazuje wiedzę i ma bardzo profesjonalne przygotowanie pedagogiczne a zajęcia w pracowni są na prawdę przyjemnością. Niestety nie można tego powiedzieć o osobie która prowadzi zajęcia z anatomii. Pani (usunięte przez administratora)zachowuje się bardzo zniechęcająco i nieprofesjonalnie do swoich słuchaczy. To co najbardziej pamiętam z zajęć to jej fochy i zmienne nastroje i wręcz niemiłe odzywanie się do słuchaczy. Na zebraniu organizacyjnym pamiętam jak Pani Dyrektor powiedziała ,że kierunek jest bardzo przyjemny( tu jak najbardziej się zgadzam) i kadra nauczycielska jest bardzo przyjazna( no i tu niestety pojawia się pewne ale...) Pani od anatomii posiada bardzo obszerną wiedzę i to nie podlega jakiejkolwiek dyskusji , która niestety nie idzie w parze z przygotowaniem pedagogicznym. Czuję się bardzo rozczarowana i większość moich koleżanek z roku też, nawet odechciewa mi się chodzić do niej na zajęcia, gdyż jestem traktowana jak większość dziewczyn jak małolaty ze szkoły podstawowej, choć jesteśmy dorosłymi kobietami z rodzinami i pomimo wielu obowiązków domowych i pracy podjęłyśmy / podjęłam wyzwanie by zapisać się na ten kierunek dla mojej własnej przyjemności a ta przyjemność staję się niechęcią. Ta osoba faworyzuje osoby z grupy, które już u tej Pani się uczyły, osoby które przychodzą na zajęcia mają zaliczone sprawdziany tylko dlatego że przyszły i wpisały się na listę. Sama się wpisałam i zaliczyłam chociaż nic nie umiałam i nadal myślę, że to bardzo niesprawiedliwe. No i te zwracanie uwagi komuś na zajęciach przy wszystkich słuchaczach, gorzej niż w podstawówce!! Moja opinia wyraża tylko moje niezadowolenie na takie sytuacje. Polecam tą szkołę i ten kierunek zdecydowanie ze względu na tą kadrę dzięki której nie zrezygnowałam jeszcze bo ten jeden Nauczyciel to mniejszość na szczęście

coma

ja to w ogóle nie rozumiem ludzi którzy moga uczyć się w darmowych szkołach policealnych, dostają od takiej placówki tyle udogodnień jak np. aplikacje mobilne a później nie chodzą na zajęcia, nie przykładają się nauki i oczerniają firmę w internetach... szok...

Słuchacz

Wiesz Aniu, jestem bardzo zdziwiona twoją opinią na temat kadry pedagogicznej w Ostródzie. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że taką opinię mogła tylko wystawić osoba,która nie chodzi na zajęcia, ale chcę zaliczyć semestr. Jestem słuchaczem w tej placówce i uważam,że moja opinia jest obiektywna, gdyż wynika z własnego doświadczenia: jestem bardzo miło zaskoczona poziomem nauczania, kompetencji wykładowców i podejściem do słuchaczy. Jedyny problem jest niestety z "górą". Moim zdaniem nie doceniają obecnej kadry i nie idą na jakość tylko na ilość...

jelonek pomidorek

a wiecie kochani czy nie potrzebują teraz kogoś do jakieś działu związanego z marketingiem albo promocją? bardzo by mi zależało bo właśnie jestem po uniwerku z marketingu promocji i zalezy mi żeby jakieś zatrudnienie w swojej braNŻY zacząć. mam szanse na jakieś zatrudnienie u nich?

lucy

Być może i mają szeroką ofertę edukacyjną ale niestety nie wszystkie osoby tam pracujące są osobami odpowiednimi do wykonywania zawodu pedagoga, ponieważ w pedagogice nie liczy się tylko samo wykształcenie wyższe ale również podejście do uczniów i nie powinno być sytuacji wywyższania się i uważania się za kogoś lepszego a tam niestety tak jest.

lucy

zdecydowanie nie polecam, pracują tam ludzie z którymi absolutnie nie można nawiązać żadnej konkretnej komunikacji, noszą się jakby byli lepsi od innych, gdyby byli tacy inteligentni potrafiliby przekazać człowiekowi prostą informacje jasno i klarownie. Również nie polecam ani szkoły ani pracy

nulko

Nie polecam ani pracy ani szkoły...długo by pisać....tam się bawi w szkole od strony dydaktyki po zajęcia...

belfer

Szukają nowych nauczycieli bo poszerzyli ofertę o nowe kierunki medyczne ale w większości bazują na swoich "starych" wypróbowanych nauczycielach. Pracowałem jeden semestr w Pascalu przed wyprowadzką do innego miasta i miło wspominam współpracę tylko są bardzo skrupulatni jeżeli chodzi o dokumentację dydaktyczną i czasami bywa to uciążliwe dla nauczycieli.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek - Włocławek

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek?

Kandydaci do pracy w Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek