Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek

Włocławek

Opinie o Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek

NaRcyzka

No ja za sprawą promocyjnego czesnego na masażyście w Nova też się zapiszę. Podejde tam, wypytam, przeczytam umowę i jak będzie ok to się zapisuję. ^^

Natalie

Ja robiłam kierunek Technik usług Kosmetycznych w Nova a teraz od września zaczynam Wizaż też w Nova :) Polecam.

Anton

Tak, Nova jest spoko

Se_We_Ryn

Ja również zmieniłem szkołę na Nova bo w tej poprzedniej patologia po prostu. W Novej poziom na pewno wyższy i zachowania uczniów na jakimkolwiek poziomie. Widać że wiekszość słuchaczy chce się jednak uczyć i nie przeszkadza w zajęciach innym tak jak w poprzedniej placówce. Także Nova w Gdyni polecam!!

Pilarns

Tak, tak Nova w Gdyni jest naprawdę spoko!

Norbi

Ja tam też polecam NOVA. Nie wiem jak inni ale Gdynia jest spoko, trzyma poziom :)

Damsonnnn

Ja się przepisałem z Pascala do Novy, od razu odczułem różnicę. Więcej praktyk co najmniej o połowę i lepszy przepływ informacji. Wcześniej jak sie sam nie zainteresowalem to nic nie wiedzialem a w Nova Panie ze wszystkim dzwonią, piszą sms albo maila i człowiek przynajmniej wie na czym stoi

Parasolkanadeszcz

Polecam Nova w Gdyni, fajna kadra nauczycielska, dużo praktyki, wiedza na wysokim poziomie :)

NatkaPietruszki

Ja równiez borykam się z problemem wyboru szkoły Policealnej. Chodzi mi po głowie ta NOVA w Gdyni. Moja znajoma się tam uczy i zachwala ale z drugej strony chciałabym dobrze wybrać więc pytam jeszcze was co myślicie?

Endriu1992

W nova ce mają bardzo dużo praktyk. Z tego jestem najbardziej zadowolony . Polecam

PawełSz

Ja się przepisałem do Nova w Gdyni i w końcu jestem usatysfakcjonowany poziomem kształcenia. Nauczyciele widać, że są praktykami a nie wyuczonymi formułek snobami. Bez obaw zapisujcie się do Nova CE.

Pueblo

Ja uczyłem się w Centrum Edukacyjne NOVA i teraz znów się tam zapisałem tylko na inny kierunek. Nauka jest darmowa, nauczyciele spoko. Czego chcieć więcej.

Kubik

Zgadzam się z przedmówcą,jestem absolwentem:)

olo

jeśli szukacie szkoły policealnej to tylko nova!

coma

ja to w ogóle nie rozumiem ludzi którzy moga uczyć się w darmowych szkołach policealnych, dostają od takiej placówki tyle udogodnień jak np. aplikacje mobilne a później nie chodzą na zajęcia, nie przykładają się nauki i oczerniają firmę w internetach... szok...

Słuchacz

Wiesz Aniu, jestem bardzo zdziwiona twoją opinią na temat kadry pedagogicznej w Ostródzie. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że taką opinię mogła tylko wystawić osoba,która nie chodzi na zajęcia, ale chcę zaliczyć semestr. Jestem słuchaczem w tej placówce i uważam,że moja opinia jest obiektywna, gdyż wynika z własnego doświadczenia: jestem bardzo miło zaskoczona poziomem nauczania, kompetencji wykładowców i podejściem do słuchaczy. Jedyny problem jest niestety z "górą". Moim zdaniem nie doceniają obecnej kadry i nie idą na jakość tylko na ilość...

ania123

Bardzo nie polecam , mówię tu o placówce w Ostródzie , bardzo nie mili nauczyciele , aroganccy , powodujący stres i napięcie , nie polecam

jelonek pomidorek

a wiecie kochani czy nie potrzebują teraz kogoś do jakieś działu związanego z marketingiem albo promocją? bardzo by mi zależało bo właśnie jestem po uniwerku z marketingu promocji i zalezy mi żeby jakieś zatrudnienie w swojej braNŻY zacząć. mam szanse na jakieś zatrudnienie u nich?

lucy

Być może i mają szeroką ofertę edukacyjną ale niestety nie wszystkie osoby tam pracujące są osobami odpowiednimi do wykonywania zawodu pedagoga, ponieważ w pedagogice nie liczy się tylko samo wykształcenie wyższe ale również podejście do uczniów i nie powinno być sytuacji wywyższania się i uważania się za kogoś lepszego a tam niestety tak jest.

lucy

zdecydowanie nie polecam, pracują tam ludzie z którymi absolutnie nie można nawiązać żadnej konkretnej komunikacji, noszą się jakby byli lepsi od innych, gdyby byli tacy inteligentni potrafiliby przekazać człowiekowi prostą informacje jasno i klarownie. Również nie polecam ani szkoły ani pracy

nulko

Nie polecam ani pracy ani szkoły...długo by pisać....tam się bawi w szkole od strony dydaktyki po zajęcia...

belfer

Szukają nowych nauczycieli bo poszerzyli ofertę o nowe kierunki medyczne ale w większości bazują na swoich "starych" wypróbowanych nauczycielach. Pracowałem jeden semestr w Pascalu przed wyprowadzką do innego miasta i miło wspominam współpracę tylko są bardzo skrupulatni jeżeli chodzi o dokumentację dydaktyczną i czasami bywa to uciążliwe dla nauczycieli.

Żaczek

hahahha ale nieprofesjonalna kryptoreklama śmiesznego pracownika Żaka

tomek

Fajna szkoła no i co najważniejsze nauczyciele są spoko

Włocławianka

Obiecują praktyki, a później zero praktyk.

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Kształcenia Pascal-Włocławek