Apteka Dr Max

Apteka Dr Max
1 4

Opinie o Apteka Dr Max

Maria

@KM a jeśli się znajdzie błąd w umowie, to czy jest on na niej nanoszony? Mimo wszystko trzeba pamiętać, aby wszystkie wynegocjowane warunki zatrudnienia zostały spisane i podpisane zarówno przez pracodawcę, jak i pracownika. Jak to wygląda w przypadku Apteka Dr Max?

A.K

Witam, Ostrzegam przed jakimkolwiek zainteresowaniem ofertą pracy!!! To nie Dr Max -Sieć Aptek (owszem praca się tam odbywa) lecz BRL CENTER POLSKA Sp.z o.o., ul. Krzemieniecka 60A 54-613 Wrocław . Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą tzw " na czarno " to odpowiednie miejsce. Szkoda bo oferują umowę o pracę/ zlecenie. Podjęłam pracę w Aptece we Włocławku w listopadzie bez badań lekarskich i umowy tylko na oświadczeniu do zlecenia. Wynagrodzenie otrzymałam ale dopiero po mojej interwencji ( Sąd Pracy). Wszystkich zainteresowanych pracą zachęcam najpierw do przeczytania wielu opinii np. na http://www.dia.com.pl/forum_thread/2915/ Z poważaniem A.K

KM
@A.K 01.01.2017 18:40

Brzmi znajomo.. O umowę trzeba sie awanturować, w końcu przychodzi z karteczką żeby podpisać z taka a taka datą. (I najczesciej z błedami albo kasa nie ta) Czyli w papierach wszystko gra. A jak tu składac skargi jak sie własnie zaczyna pracę?

Zostaw opinię o Apteka Dr Max - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Dr Max