IDOM INŻYNIERIA ARCHITEKTURA I DORADZTWO SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

IDOM INŻYNIERIA ARCHITEKTURA I DORADZTWO SP. Z O.O.
6 1 6 1

Opinie o IDOM INŻYNIERIA ARCHITEKTURA I DORADZTWO SP. Z O.O.

Barbara

@warszawiak_86, z tego co wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi to, co jakiś czas pracy w IDOM jest wzrost wynagrodzenia. Jest to motywujące dla pracowników. O jakich uprawnieniach napisałeś? Zachęcam również inne osoby do udzielania się na forum oraz wpisywania postów na temat warunków pracy oraz aktualnych rekrutacji.

admin

Jesteś zainteresowany pracą w firmie IDOM INŻYNIERIA ARCHITEKTURA I DORADZTWO SP. Z O.O.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

bond
@admin 15.07.2015 07:58

Na jakie zarobki może liczyć w IDOM asystent projektanta?

warszawiak_86
@bond 10.11.2016 17:26

3000 na reke na poczatek (okres probny 3 miechy), potem 3600 na rok, a potem 4200. Wiecej ciezko było asystentowi uzyskać. Dopiero jak zrobiłem uprawnienia to dostałem aneks do umowy i podwyżkę do 5000 na reke. Zmieniłem prace jak dowiedziałem się, ze konkurencja daje duzo wiecej projektantom . . .

Barbara

Zachęcam do podzielenia się informacjami na temat tego jak obecnie wygląda sytuacja IDOM INŻYNIERIA ARCHITEKTURA I DORADZTWO. Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o lokalizację firmy? Dobrze by było również jakbyście napisali, czy firma prowadzi obecnie rekrutacje oraz w jaki sposób ona przebiega. Ważną kwestią jest również atmosfera panująca w pracy, dlatego takimi informacjami też warto by było się podzielić na forum. Będą one bardzo przydatne dla osób, które chcą złożyć swoje CV.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o IDOM INŻYNIERIA ARCHITEKTURA I DORADZTWO SP. Z O.O. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDOM INŻYNIERIA ARCHITEKTURA I DORADZTWO SP. Z O.O.