Opinie o Klinika Okulistyczna Wrocław (Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. Z O.O.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak często można ubiegać się o podwyżkę w Klinika Okulistyczna Wrocław (Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. Z O.O.)?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o. na część etatu?

. Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

tak, jest

Dominika

Nie przesadzałabym z tym że ludzie wytrzymują tam rok. Są tacy którzy pracują tam wiele lat i tacy którzy sami dokonują wyboru o odejściu. Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i nie widziałam żeby ktoś był tam przypięty do biurka. Chcesz to idziesz dalej. Nie chcesz to pracujesz. Pozdrawiam.

Ktoś
@Dominika

W dziale księgowym/ kadrowym co chwilę wymieniają się osoby. I nie są to zwolnienia, a panie same rezygnują ( prócz głównej). Ledwo przyzwyczaję się, a już jest nowa ( średnio 6 mies do ok 1rok). Reszta działów tak jakoś normalnie.

Gosia
@Ktoś

Ktoś - to co piszesz jest kompletną nieprawdą. Pracownicy w dziale księgowości/kadr pracują po kilka-kilkanaście lat. Nawet po odejściu jest z nimi kontakt. Nie wiem dlaczego piszesz takie słowa chcąc wprowadzić innych w błąd ale to pewnie dlatego nie masz odwagi się podpisać ;)

Joanna Nowy wpis
Były pracownik
@Gosia

Witam. Pracowałam w tej firmie i przykro to stwierdzić ale nie polecam nikomu. Nie wiem jak jest w innych działach się w administracji jest fatalnie. Nie mam kontaktu z tym pracodawcą i nie chcę nawet mieć. Najgorszy czas pracy w mojej kilkunastoletniej karierze zawodowej. Pracodawco: pracownicy to ludzie, powinni być dla Ciebie wartością samą w sobie i największym atutem. Nieposzanowani i jeszcze źle potraktowani szybko odejdą i niestety nie przyniosą dobrej dobrej reklamy. Wartoby było się wreszcie nad tym zastanowić bo miasto Wrocław wbrew pozorom wcale nie jest duże. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w mądrym zarządzaniu personelem.

Zosia

Zastanawiam się czy w firmie jest duża rotacja pracowników ?

Ktoś
@Zosia

Tak, szczególnie finanse i rejestracja

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Sprawiedliwy

Ktoś kto chce zatrudnić się w tej firmie, przysięgam, że będzie żałował. Czy w administracji praca czy rejestracja/pielęgniarki. Ludzie do maks roku wytrzymują i zwalniają się. Podwyżka, obiacana/ustalona z przełożonym nie następuje, wiecznie jakiś argument na nie. Oczywiście w 90% blokuje to dyrektorka, która dawno powinno opuścić tę firmę. Rozmowa z nią to jak grochem o ścianę.

Ktoś Ważny

W tej firmie jak strzelasz z ucha do Pani Prezes to masz dobrze, nie musisz nic robić. Kablujesz = co miesiąc masz premie. Praca idealna! Dział finansów się sypie, w ostatnim roku przewinęło się kilkanaście osób przez niego. Oczywiście Prezes i Dyr. Fin nie widzą problemu, choć problem jest z jedną z osób. Każdy kumaty się domyśli z kim.... Nie polecam tam pracy, każda inna jest lepsza. Ale dobre wieści też są! Bo niedługo będzie nowa prezes! Napisał to pracownik który już jest tam dłuuuugo (może 3 a może 5 a może 10 lat.), więc coś wiem o tym spektrum.

Justyna
@Ktoś Ważny

Czemu ludzie rezygnują z pracy w dziale finansów Spektrum? Chodzi o układy? Czy jeszcze o coś innego?

Marta

Jestem 3 mce po zabiegu okulistycznym laserem Femtolasik. Moja wada byla -6.0 Dioptri + Atygmatyzm. Nie przypuszczałam, że tak pięknie i gładko wszystko pójdzie. Już dobrze widziałam w dniu zabiegu. Dzień po było jeszcze lepiej :) Pierwsze 2 tyg miałam - 0.25 po 1mcu jest rewelacyjnie, widzę nawet najmniejsze literki!!! Poza tym co dla mnie ważne, nic a nic nie bolało. Po zabiegu nie było żadnych skutków ubocznych. Żadnych dolegliwości w oczach. Dodam, że nawet zwolnienia nie wzięłam i na 3 dzień od zbiegu poszłam do pracy a monitor komputera nie stanowił przeszkody :) Jestem zachwycona z opieki Pana dr Poznańskiego. Polecam z czystym sercem!!! Marta

1
Pszczółka Maja

Rozmawiać to tam nie ma z kim, nie ważne z jakim problemem idziesz zawsze zrobią tak żeby to była Twoja wina. Siebie zawsze wybielą. Nie raz też się słyszało „damy jej 200zł. brutto niech się cieszy a obowiązków dowalimy 3 razy tyle”. Ludzie siedzą po godzinach, a jak już chcą wybrać to wielki problem, o zapłacie nie wspominając. Szkoda tylko swojego zdrowia i nerwów dla tej firmy. W przeciągu ostatniego roku kilku wieloletnich pracowników się zwolniło. Na rejestracji ciągła rotacja, w dziale księgowym i kadrowo-płacowym również nie za ciekawie – to chyba o czymś świadczy.

1
Bartłomiej Krawczyk
@Pszczółka Maja

To prawda, że odeszło kilku pracowników, ale pracownicy powzięli decyzje o dalszym rozwoju osobistym. Te osoby dalej pozostają w kontakcie z nami, gdyby było im tak źle jak to jest tu opisywane tego kontaktu by nie utrzymywali. Pozdrawiam

ENA
@Pszczółka Maja

@Pszczółka Maja ma 100% rację! To co wyprawia się w tej firmie to istna zgroza! Tak naprawdę można by napisać książkę o tym jak są traktowani pracownicy zarówno nowi jaki i z wieloletnim stażem. To co się obiecuje na rozmowach rekrutacyjnych totalnie odbiega od tego jak to wygląda w realu. Wynagrodzenia dla nowych pracowników 3200 brutto w tym dodatek za odpowiedzialność materialną. Natomiast rzekome premie są przyznawane tylko ulubieńcom. Niestety takie są realia pracy w Spektrum. Od razu uprzedzę wszystkich hejterów, że nie jestem sfrustrowaną osobą, która jak to ktoś opisał „Tak chciałoby się nic nie robić a zarobić i najlepiej czyimś kosztem”. Ten portal właśnie po to został stworzony, żeby można było wyrazić swoją opinie na temat pracodawcy na podstawie swoich doświadczeń. Niestety jak widać wiele osób nie rozumie tego pojęcia i bezpodstawnie atakuje osoby, które się tu wypowiadają. A wszystkie osoby, które to robią chcą tylko przestrzec innych, żeby nie popełniali ich błędów. Ponieważ prawda jest tak że praca w tym miejscu jest ogromnym BŁEDEM!

Gosia

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Zdobywam doświadczenie, które pozostanie mi na zawsze jako cenne i przydatne do wykorzystania w dalszej pracy. Wynagrodzenie i obowiązki są takie jakie uzgodniliśmy na rozmowie rekrutacyjnej. Nadgodziny jeśli są to zawsze do odbioru lub płacone. Fajna atmosfera oraz zespół to też ważny dla mnie element w pracy. W stosunku do poprzedniego pracodawcy tu dobrze mi się pracuje - jak wszędzie tak i tam i tu czasami bywały trudniejsze dni, jednak w poprzedniej pracy bywało ich znacznie więcej. Ja osobiście pozytywnie oceniam pracę w SPEKTRUM i polecam.

4
JA

Bardzo dobry pracownik nie musi się podlizywać a wszytko to co powyżej to jedno wielkie kłamstwo sfrustrowanej osoby... Radzę odwiedzić specjalistę. Czujesz się bezkarnie i ciekawe czy jest ci z tym lepiej ? A mi sie tu rewelacyjnie pracuje nadgodzny płacone , premie nagrody , wystarczy dobrze pracować . Tak chciałoby się nic nie robic a zrobic i najlepiej czyimś kosztem.

1
anonim

(usunięte przez administratora)

Bartłomiej Krawczyk

Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i od dłuższego czasu współpracuję Panią Danusią. Po pierwsze trzeba mieć trochę odwagi by się umieć ujawnić z imienia i nazwiska. Po drugie Główna Księgowa jest osobą kompetentną i wymagającą i na pewno jest osobą która ma pojęcie o wszystkim. Po trzecie na pewno nie można powiedzieć że nie szanuje ludzi. Pozdrawiam

Ruda

Masz rację! Kumate osoby domyśla się czemu ludzie masowo zwalniają się z tej firmy. A pisanie pozytywnych opinii nic tu nie zmieni, bo na rozmowie obiecują Ci złote góry, a potem spotykasz się z przykrą rzeczywistością. Niestety miałam okazję współpracować z D. Krótko bo krótko ale nie polecam nikomu pracy w dziale księgowości. Pracownika traktują jak smiecia. A obgadywanie to podstawa w tej firmie, jest to zachowanie bardzo dziecinne. Do tego wyzwanie pracowników którzy się zwalniają od (usunięte przez administratora)

1
ANNA
@Bartłomiej Krawczyk

Wazelinka widzę idzie ostro. Dobrze, że nie wiesz co o Tobie mówią hahaha.

Dominika

Jestem wieloletnim pracownikiem Ośrodka a w dziale księgowości pracuję od roku. Nie zgadzam się z opinią KtosiaSamosia ;) Nie słyszałam aby obecna Główna Księgowa darła się na pracowników. To, że ludzie zwalniają się z Działu Księgowości to raczej ich własny wybór podnoszenia kwalifikacji a nie przyczyna "darcia". Pozdrawiam wszystkich czytających moją opinię.

Jakub

Jako klinika -żadnych rewelacji, chodziłem tam z ojcem i były długie kolejki. Jako potencjalny Pracodawca - szczerze odradzam - pracowało tam kilka znajomych mi osób, wszystkie uciekły do innych firm. Pieniądze marne, wyzysk, praca po godzinach bo brakuje kadry ,nigdy nie wiesz kiedy ściągną Cię do pracy. Ale najgorsza jest atmosfera. Ludzie tworzą taki klimat,że odechciewa się pracować. Całe szczęście, że nie miałem tej przyjemności bycia ich pracownikiem, bo Ci co odeszli boją się tu nawet coś napisać. Pozdrawiam

Bartosz

Czy macie jakiś powód, że przestaliście aktywizować się na forum?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sławomir
@Bartosz

Chciałbym o to samo zapytać. Chętnie dowiedziałbym się jakie obecnie firma proponuje warunki zatrudnienia. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/spektrum-sp-z-o-o,19948 znalazłem ofertę pracy dla specjalisty do spraw księgowości. Czy ktoś będzie aplikował?

Ana

Mialam zabieg usunięcia zacmy na nfz. Jestem bardzo niezadowolona. Żałuje bardzo, że sie zgodzilam. Bylam niedoinformowana, mimo moich pytań, na temat soczewki którą bede miala wszczepioną. Kontrola po zabiegu to porazka. Moje uwagi w ogóle nie byly brane pod uwagę. Wiadomo na nfz czlowiek jest rzeczą. Nie polecam. Teraz poprawki będę robić w innej klinice i oczywiście płacić

Olga

Jakieś nowiny dla nowych chętnych do pracy? Szkoda, że przestaliście pisać!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewelina
@Olga

Jaka atmosfera pracy i jakie warunki w Klinice Spektrum ? Olgo - były jakieś wpisy na forum ? Pozdrawiam forumowiczów

Marlena
@Olga

Szkoda zachodu nad taka pracą

Pacent

Tam chyba wszystko jest marne, co prawda kadra medyczna jest ok ale dla pacjentów to żenada, wizyta bardzo droga, przychodzisz na konkretną godzine i siedzisz zawsze dwie godziny na korytarzu z 20 inni pacjentami umowionymi na ta sama godzine, fabryka kasy i tylko tyle

1
J23
@Pacent

Do specjalistow najwyzszej klady sie czeka... to nie jest tasma na akord...

Xxx
@Pacent

W Ostrowie są prawie 3 godzinne opóźnienia. Pani w rejestracji to niezbyt mila osoba.

Andrzej
@Olga

Masz może informacje o aktualnych rekrutacjach? Ja znalazłem na stronie firmy http://www.spektrum.wroc.pl/o-nas/96,praca.html ogłoszenie na stanowisko optometrysty. Pracodawca oferuje współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat i pracę w przyjaznej atmosferze z młodym dynamicznym zespołem. Co myślisz o tej ofercie rekrutacyjnej?

malinowyogrodel
@Pacent

Dla każdego a przynajmniej większości z nas czas jest bardzo ważny jeśli pożytecznie spędzony. Czas to pieniądz niektórzy mówią. Chciałabym Podzielić się z wami moim doświadczeniem. Otwórz kiedyś byłam w prywatnej klinice w Warszawie gdzie po dojechaniu na miejsce musiałam czekać ponad godzinę na wizytę zarachowana opóźnienia. Nie byłam zadowolona. Ale wychodząc dostałam formularz w którym mogłam opisać i ocenić wizytę w klinice. I tak zrobiłam. Byłam zadowolona z obsługi dodałam jednak iż czas oczekiwania był bardzo długi. Skontaktowali się ze mną i przeprosili za zaistniała sytuacje i z mojej opini wyciągną wnioski. Ja uważam ze czas pożytecznie spędzony jest bardzo cenny. Ale musimy pamiętać ze niewiadomo dlaczego często na cis długo czekamy. Może akurat któryś z lekarzy musiał wracać do domu bo zachorowało dziecko. Może pani w recepcji rozstała się z mężem a może złamała paznokcia i poprostu ma zły dzień. Wiadomo nie powinno przenosić się życia prywatnego do pracy ale często jest to trudne. Dlatego ja zawsze staram się pozytywnie oceniać sytuacje nawet jeśli coś poszło nie tak jak myślałam. Miłego dnia.

1
Magda
@Olga

Znów szukają do kadr i płac . Samodzielne stanowisko . Czy warto rekrutować skoro co kilka miesięcy zmienia się pracownik ? Pozdrawiam

Była pacjentka

Zdecydowanie nie polecam!!!!!! Każda operacja w tym bardzo drogie prywatne są opóźnione o kilka godzin, lekarze przychodzą spóźnieni o pół dnia, a w recepcji panie nie czuja się zobowiązane do udzielenia jakiekolwiek informacji, nie rozumiejąc chyba jakie są zadania izby przyjęć:((( dla mnie to miejsce jest reliktem niekompetencji i arogancji a człowieka traktuje się tu skandalicznie nieuprzejmie, nigdy więcej moja noga tu nie postanie i odradzam każdemu kto uważa ze szacunek wobec innych jest ważny...

1
Ihor Kozak
 Rekomendacja

Serdecznie polecam miłą Panie doktor Marie Muzyke . Robiła mi zabieg na zaćme , odrazu na drugi dzień odczułem różnice w lepszą strone . Teraz wiedze świat innymi oczyma. Dziękuję bardzo , zostałem zadowolony

Prawda

Zapomniano jeszcze dodać nierówne traktowanie pod względem wynagrodzenia. Pracownicy nowo przyjęci mają takie samo wynagrodzenie jak pracownicy pracujący po 10 lat w firmie. Bo nowych trzeba kupić zeby ktoś zechciał pracować (usunięte przez administratora). A dla starych pracowników podwyżek czy premii nie ma sami usłyszeli "zapomnijcie o podwyżkach ". Dlatego niedocenieni pracownicy po wielu latach (usunięte przez administratora) pracy odeszli.

1
Staff

Widzę że śmietanka towarzyska zza szarych drzwi napisała swoje pozytywne opinie na temat pracy w Spektrum,które całkowicie odbiegają od rzeczywistości.Firma rodzinna,przyjazna atmosfera,awanse dobre płace dla pracowitych Bzdura !!!(usunięte przez administratora),brak szacunku do pracownika ,praca ponad ludzkie siły ,na zgłaszane problemy jest reakcja,, jak ci nie pasuje możesz się zwolnić" przyjdzie następny naiwny i machina wyzysku się kręci.Szkoda że firma z rzekomymi tradycjami nie potrafi docenić pracowników, dzięki którym zarabia duże pieniądze.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii