Opinie o Medinet Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medinet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Medinet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medinet Sp. z o.o. w Wrocław

Gabriela

Z tego co widzę operacje w centrum wykonywane są planowo do tego mają dużo pacjentów. Potwierdza więc to niedawne stwierdzenie, że serio pracują tutaj sami fachowcy. Padła jednak uwaga co do budynku, który powinien zostać wyremontowany. Było to dwa lata temu. Czy do teraz wzięli się może za jego odnowienie?

Laura
@Gabriela

Odnowiane są powoli pomieszczenia ale to trudne kiedy musi pracować bo tyle jest pacjentów. Plany są dość ambitne

Gabriela Nowy wpis
@Laura

I do dziś jak się sprawy wobec tego mają? Oprócz renowacji jest też perspektywa a inwestycję w nowszy sprzęt?

On Nowy wpis
@Laura

Modernizacja polega na leczeniu syfa pudrem, remont po łebkach, mycie fug i płytek bo szkoda kasy na nowe, stare umyte i tak odpadną, brak systemów bezpieczeństwa, od tego się zaczyna niestety nie tu... Personel głośno mówi na papierosie jak jest,.. Inspektor nadzoru oraz strażak powinien mieć tam sporo pracy by to miejsce mogło nazywać się bezpiecznym...

Nikt Nowy wpis

Nie polecam brania udziału w procesie rekrutacyjnym w tym szpitalu. Początkowo rekrutująca mnie osoba była bardzo zadowolona, że się zgłosiłam, wszystko wspaniale, po rozmowie nic się nie zmieniło. Kiedy jednak zgodnie z prośbą wysłałam wiadomość z potwierdzeniem, że jestem wciąż zainteresowana zatrudnieniem - zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Zamiast wprost, w jednej wiadomości odpisać kiedy przyjść po niezbędne papiery do lekarza medycyny pracy, kiedy będzie szkolenie BHP itd - pani rekruterka zaczęła to wszystko przeciągać, zwlekać, odpowiadać nie na temat, aż wreszcie nastała całkowita cisza. Kiedy po kilku, kilkunastu dniach próbowałam się skontaktować i wyjaśnić sytuację - nadal zero odzewu. Czy renomowany szpital naprawdę powinien zachowywać się w sposób tak nieprofesjonalny, a przede wszystkim - pozbawiony zwykłej ludzkiej przyzwoitości? Było to wszystko dla mnie bardzo przykre.

GL Nowy wpis
@Nikt

A ja szybko przeszłam proces zatrudnienie i podoba mi się brak dystansu i życzliwość pracowników. Fajne miejsce.

aleksandra

Firma z tradycjami i wizją przyszłosci , ludzie fachowcy i odważni, sprzet nowy budynek do remontu , standardy wysokie . Praca nie dla każdego , kto pracuje moze sie czuć wyrożniony nalezy do elity

Czy centrum normalnie działa ?

Magda
@Adam

Tak operacje są planowo wykonywane, pacjentów jest dużo.

Firma Medinet Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Gosia

Praca wymagająca dla ambitnych .Sprzęt jest Ok, chyba najnowszy w Polsce tor wizyjny 3D zakupili 2 lata temu. Stosunki partnerskie, kameralna atmosfera. Jak dla mnie fajne miejsce do pracy i wiele się można nauczyć.

Ja akurta jestem bardzo zadowolony. Codziennie inne wyzwania, jak nie potrafisz sobie z czymś poradzić zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Pracuję tu od 4 lat i nigdy nie narzekałem na zarobki. Pracuję z 2 znajomych, którzy zaciekawieni umowili się na rozmowę kwalifikacyjna. Poza tym, dostaje ubezpieczenie grupowe do tego karta multisport i pakiet socjalny. Super atmosfera! Polecam

Warunki pracy i atmosfera fatalne. Generalnie zamordyzm w stosunku do pracowników. Zdecydowanie nie polecam chyba, że ktoś ma zapędy sado-macho.

Damian

Wspominałeś o tym, że atmosfera w pracy nie do końca Ci odpowiadała. Czy jako pracownik możesz mi powiedzieć na jaką stawkę godzinową może liczyć nowa osoba w firmie oraz czy są tu dostępne szkolenia dla pracowników? Daj znać, liczę że powiesz coś na ten temat.

Olek

Mogłbyś powiedzieć, dlaczego tak źle oceniasz pracodawce? Rozmawialem z 2 osobami i słyszalem tylko pozytywne opinie?

Nikczemny

Mam nadzieję, ze jest tutaj jakaś fajna praca w Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET? Zastanawiam się od dłuższego czasu czy warto tutaj pracować i generalnie jestem prawie pewny, że to jest dobry pomysł, a jak Wy sądzicie, pracuje tutaj ktoś i się podieli?

jeż

marny sprzęt bo stary z odzysku

janek

zgadzam się ,(usunięte przez administratora) ludzi tam pracujących,ci na stołkach mają się super,

lossso

odradzam(usunięte przez administratora)za marne pieniądze, kiepski sprzęt, za to ludzie mili

Zostaw merytoryczną opinię o Medinet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Medinet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medinet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Medinet Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kamieńskiego 73A
    51-124 Wrocław