Hilfemed Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hilfemed Sp. z o.o.

Teresa Orchynskaya

Wyrażam wdzięczność i wdzięczność wszystkim pracownikom agencji Hilfe med za profesjonalne i odpowiedzialne podejście .Koordynatorowi Darii szczególne podziękowania .Pozdrawiam i pozdrawiam we wspólnej pracy!

Zadowolona

Czytelna umowa. Dobre zarobki. Zgodność zlecenia z rzeczywistym stanem na miejscu. Organizacja bez zastrzeżeń. Moją koordynatorką jest pani Ewa, która w razie potrzeby doradzi, pomoże. Polecam

Stanisława
Klient

Bardzo polecam współpracę z Hilfmed, pracują tutaj bardzo empatyczni ludzie, którzy zawsze są chętni do pomocy i pomagają wybrać najbardziej pasujące zlecenie dla Mnie. W razie pytań zawsze mogę bezproblemowo się z nimi skontaktować, a wynagrodzenie jakie proponują za zlecenia są naprawdę dobre!

Anna

Bardzo miłe koordynatorki, szczególnie pani Daria. Polecam współprace z hilfemed

opiekunka Nowy wpis
Klient

Trafiłam na zlecenie z tej fimry na FBi początkowo trochę obawiałam się jak będzie wyglądała współpraca. Szybko okazało się, że wszytko przebiega bardzo sprawnie. Bradzo miła Pani opowiedziała mi wszystko o zleceniu sprawdziła język i dopilnowała wszystkich formalności. Co prawa za pierwszy przejazd do Niemiec musiałam zapłacić sama, ale bez problemu zwrócili mi to z pierwszą wypłatą. Polecam tą firmę.

wiesia Nowy wpis

Firma bardzo pomocna. Zlecenie na które niedawno pojechałam okazało się totalną klapą. Rodzina była roszczeniowa i z podejściem do mnie jak do służącej. czepiali się o każdy szczeguł i kazali mi robić rzeczy których nie było w umowie np. zajmować się ich wnukami szorować dwa razy dziennie szyby czy zastawe stołową. Prubowałam z nimi rozmawiać ale nic to nie dało więc zadzwoniłam do mojej koordynatorki pani Ewy która bardzo się tym przejęła i ściągnęła mnie do polski. jeśli zastanawiacie się z jaką firmą pojechać to polecam z tą bo w razie sytuacji awaryjnych reagują i nie mają wywalone w los opiekunki na kiepiskim zleceniu.

Paula

Opinia z perspektywy byłego pracownika biurowego - bardzo polecam prace w Hilfemed. To nie tylko dobre miejsce do rozwoju, ale też zbiorowisko świetnych ludzi, dzięki którym biuro zamienia się w drugi dom. Możecie liczyć na luźną atmosferę i dużo wsparcia ze strony kierowniczki i koleżanek z zespołu. Nikt się nie wywyższa, każdego traktuje się jednakowo, a zespół działa razem - nie ma rywalizacji. Dodatkowo nowy pracownik ma czas na naukę, nikt nie wywiera na nim presji. Są też benefity pracownicze: w całości opłacony przez firmę Multisport, smoothie środy, pizza co jakiś czas, integracje, premie uznaniowe - może to brzmi trochę jak korpo, ale zdecydowanie nim nie jest. Firma dba o rozwój pracowników, wykupuje im kursy i organizuje szkolenia. Biuro jest w fajnej lokalizacji, można dojechać bezpośrednio nawet z drugiego końca Wrocławia (wiem z doświadczenia), blisko Dworca Głównego. Po ponad rocznej pracy w tej firmie ciężko mi znaleźć minusy. Podsumowując: wysyłajcie CV, Hilfemed jest super, a w czwartki Daria czyta wszystkim horoskopy, więc możecie się dowiedzieć co czeka Was w przyszłości :D Będę bardzo tęsknić za tym miejsce, a szczególnie za ludźmi

Kazimierz
@Paula

A jak często firma organizuje szkolenia dla pracowników ;)?

@Kazimierz

Oprócz wstępnego przeszkolenia nowego pracownika, które trwa około 2 tygodnie, organizujemy szkolenia kilka razy do roku. :)

@Hilfemed Sp. z o.o.

A dotyczą one stricte umiejętności potrzebnych do wykonywania obowiązków czy są też szkolenia z zakresu komunikacji / kreatywności itp?

@Halina

Każdego dnia staramy się rozwijać u naszych pracowników kompetencje miękkie takie jak kreatywność, komunikatywność czy umiejętność pracy w zespole. Szkolenia, które organizujemy, dotyczą głównie zagadnień związanych z danym stanowiskiem, czyli np. odpowiedniej komunikacji z klientem.

aha
@Paula

to z jakiego powodu odeszla pani po roku tak swietnej pracy?

Magdalena Nowy wpis
@Hilfemed Sp. z o.o.

A co w sytuacji, w której pracownik chciałby się nadprogramowo szkolić? Czy wasza firma daje takie możliwości?

Nowy wpis

@Magdalena

Jeśli szkolenie jest związane z danym stanowiskiem, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych pracowników. :)

Krystyna

Mam 6 lat doświadczenia w opiece w Niemczech i sprawdziłam wcześniej kilka agencji pracy, ale dopiero z Hilfemed jestem zadowolona. Kontakt z koordynatorką bez zarzutu, wszystkie formalności sprawnie i szybko, pieniądze na czas. No i sztele sprawdzone. Polecam.

Lena
Kandydat

Kto opłaca podróż w obie strony? Firma? Wynagrodzenie przelewają terminowo w euro???

@Lena

Firma oplaca podroż, wynagrodzenie niby do 10 ale ja dostaje wczesniej

witam
@Halina

no wlasnie o co chodzi w tej firmie z tym, ze na pierwszy wyjazd mam wylozyc ze swojej kieszeni a oni mi zwroca bo"jeszcze sie nie znamy"?dlaczego mam ponosic koszty skoro jeszcze nie zarobilam z nimi? uczciwa firma na wyjazd daje zaliczke, akurat tyle ile wynosi koszt biletu!

@Lena

Dzień dobry :) Jeśli opiekunka wyjeżdża z nami pierwszy raz, to sama opłaca przejazd w jedną stronę - po zakończeniu zlecenia zwracamy ten koszt wraz z pierwszą wypłatą :) Podczas kolejnych zleceń opłacamy już transport z góry. Jest to dla nas zabezpieczenie w razie gdyby opiekunka nie wsiadła do busa lub w ostatniej chwili zrezygnowała ze zlecenia. Pozdrawiam.

nie pozdrawiam
@Hilfemed Sp. z o.o.

co za tlumaczenie pokretne, jak u politykow, haha. "na wypadek gdyby nie wsiadla do busa" - za niezrealizowany kurs firma przewozowa nie pobiera oplat, rezerwacja nic nie kosztuje:) firma, ogarnijcie sie!

@nie pozdrawiam

Firma przewozowa pobiera opłaty zawsze - miejsce trzeba rezerwować i opłacić z wyprzedzeniem, przewoźnika nie interesuje, czy ktoś wsiadł do busa. Jeśli firmy nie pobierałyby opłat, to byłyby stratne rezerwując miejsce dla osoby, która w ostatniej chwili rezygnuje, ponieważ jej miejsce mógłby zająć ktoś inny. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy koszt transportu jest zwracany wraz z pierwszą wypłatą.

Małgośka
@Hilfemed Sp. z o.o.

Szkoda bo już miałam do was napisać o pracę,ja przez to rozumiem że jak wpuścicie mnie na minę to nie dość że nie zarobię to jeszcze będę musiała w sumie z waszej winy (bo miny są wasze a nie nasze) ponosić koszty powrotu,tzn.że firma nie poczuwa się do odpowiedzialności za pracownika którego zatrudnia pierwszy raz,no cóż konkurencja jest tak ogromna że obejdę się smakiem bez waszej firmy :)

@Małgośka

Jeśli chodzi o sytuacje, kiedy zlecenie jest niezgodne z opisem to zawsze staramy się znaleźć nowe zlecenie lub ściągamy opiekunkę do domu - na nasz koszt + oddajemy jej oczywiście pieniądze za przejazd w jedną stronę, który wcześniej pokryła. Warto mieć na uwadze dwie strony medalu - kilka razy mieliśmy takie sytuacje, że opiekunki nie wsiadały do busa, przez co traciliśmy pieniądze i nikt nam ich nie oddawał. My działamy uczciwie i dbamy o to, aby opiekunki były zadowolone, są one pod opieką naszych koordynatorek. Ale tak jak Pani wspomniała, rynek jest duży, każdy może sobie wybrać taką firmę, która najbardziej mu odpowiada :) Pozdrawiam

Zacna
@Małgośka

Madrze napisane. Zgadzam sie z tym

Hilfemed Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Koordynator HR. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Ok
@Administrator

Czy to jest oferta pracy do biura?

Małgorzata
@Ok

Nie jestem pewna, ale czy HR z reguły nie robią w biurze? No chyba, że jest opcja roboty w terenie, ale nie wiem czy tutaj to praktykują. I tak ogólnie to jako klient się tym interesujesz?

@Ok

Dzień dobry, oferta dotyczy pracy w biurze. :)

Aktualność
My też angażujemy się w pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Nasza koordynatorka Ola zorganizowała zbiórkę dla rodziny, która niedawno przekroczyła polską granicę
Zastanawiasz się, co ty możesz zrobić?

• Sprawdź zbiórki w swojej okolicy – jest ich bardzo dużo. Dary zbierane są między innymi w szkołach, galeriach handlowych, lokalnych punktach aktywności osiedlowych itp. We Wrocławiu znajdziecie taki punkt na przykład na Dworcu Głównym, w Czasoprzestrzeni oraz w galerii Wroclavia. Pamiętajcie jednak, aby przed przyniesieniem rzeczy sprawdzić, co aktualnie jest najbardziej potrzebne – wiele miejsc nie przyjmuje już np. ubrań i żywności z krótkim terminem przydatności. Możecie też zgłosić się do wolontariatu przy segregowaniu darów.

• Oddaj krew! W wielu punktach Krwiodawstwa można teraz oddać krew, która zostanie przetransportowana na Ukrainę, dla osób, które ucierpiały w wyniku wojny.

• Dwa razy sprawdzaj informacje. Jesteśmy ostatnio atakowani przez fałszywe informacje – warto korzystać tylko ze sprawdzonych źródeł i nie szerzyć dezinformacji. Przykładowo: od wczoraj w sieci krąży informacja o tym, że na granicy polsko-ukraińskiej zauważono większą niż zawsze ilość kradzieży i napaści – Polska Policja oficjalnie potwierdziła, że nie otrzymała takich zgłoszeń. Nie dajmy się podzielić i okażmy jak najwięcej pomocy.

• Możesz też przekazać środki finansowe na różnego rodzaju zbiórki. Pamiętaj jednak, aby korzystać tylko z tych sprawdzonych – na przykład na stronie siepomaga.pl

•  Nadal szukane są osoby, które mogą zapewnić tymczasowe zakwaterowanie dla uchodźców/zorganizować transport rzeczy na granice polsko-ukraińską.

„Jeżeli w życiu powiodło Ci się bardziej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot.”

Hilfemed Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. IT. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Optymistka

Bardzo rzetelna firma. Koordynatorki bardzo pomocne. W szczególności Pani Ewa jest pomocną, życzliwą i wspierającą Koordynatorką. Kiedy nie może odebrać telefonu, zawsze oddzwania i służy pomocą. To bardzo cieszy. Wypłaty często przed czasem. Brawa dla Pracowników tej firmy za ich profesjonalną pracę. Polecam tę firmę.

nie polecam
Kandydat

Bardzo nieprofesjonalna rozmowa o prace, podczas mojej odpowiedzi na pytania szef patrzy na zegarek u reki, brak jakichkolwiek wypowiedzi na temat stanowiska, na koniec "czy mam jakieś pytania"

Teresa Orchynskaya

@Teresa Orchynskaya

Dziękujemy za współpracę i opinię :) Pozdrawiamy!

Jak dużo osób pracuje w Hilfemed Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, na ten moment zatrudniamy około 150 opiekunek :)

Aktualność
Święta to idealny czas na pomaganie i robienie dobrych uczynków , dlatego zorganizowaliśmy w naszej firmie zbiórkę darów dla potrzebujących kotków z Fundacji Koci Zakątek :)
Zachęcamy wszystkich do wspierania lokalnych inicjatyw i organizacji prozwierzęcych. W okresie zimowym jest to niezwykle ważne :)
Zadowolona

Klient

Naprawdę rzetelna agencja, bardzo pomagają na każdym kroku współpracy, nawet jeśli jest się początkującym w tej branży zawsze można liczyć na sensowną poradę. Zwracają za koszta dojazdu do miejsca pracy i co ważniejsze mają naprawdę wiele ciekawych sprawdzonych ofert pracy.

no nie wiem
@Halina

czy to taka dobra firma: wypelnilam formularz na stronie - zero zainteresowania, wyslalam maila bo moze formularz nieaktywny - dalej nic. Tyle maja opiekunek? firm tez nie brakuje:)

Stanisława
Klient

Wiecie, czy Hilfemed Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Magda

Współpracę z tą agencją oceniam 10/10! Oferują bardzo dużo ciekawych zleceń na terenie całych Niemiec, zwracają koszty dojazdów, pomagają w załatwieniu wszelkich formalności, a stawka za wykonaną pracę jest naprawdę dobra. Już wiem, że zostanę z Nimi na dłużej!

Dorota

Bardzo dobrze współpracuje mi się z Hilfemed! Zjeżdżam do domu tak jak mi pasuje, kiedy chce wrócić raz na pół roku, albo po miesiącu nie ma z tym problemu. Cały czas służą swoim wsparciem w trakcie pracy, a stawki za zlecenia są naprawdę fajne.

Renata

Hilfemed poszukuje opiekunek do pracy w Niemczech. Możecie opowiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia oferowanych przez firmę osobom na tym stanowisku? Jak często można liczyć na spędzeniu weekendu w domu z rodziną? Czy zjazdy są np. raz w miesiącu, czy rzadziej?

Roman
@Renata

umowa zlecenie i odprowadzaja skladki u mnie od najnizszej ale mowili ze jest tez opcja odprowadzania od sredniej krajaowj . wyjazd na minimym miesiac ale mozna nawet na pol roku . wynagrodzenie fajne u mnie 1650 euro za miesiac

Karolina
@Roman

Hej, co do tych wyjazdów, to jak często zdarzają się takie miesięczne zlecenia w Hilfemedzie? Skoro też mowa o wyjazdach to jak obecnie wygląda ich organizacja? Chodzi mi o pandemię i różne restrykcje. Trzeba mieć szczepienie lub zrobiony test?

Roman
@Karolina

chyba czesto dla mnie szybko znalezli . organizacja ok wszystko normalnie ja musialem zrobic test zamowili mi do domu i zaplacili ale teraz chyba nie trzeba . jak bylem to w niemczech duzo obostrzen mieli to maseczki wszedzie ale przed wyjazdem tylko test . co do szczepienia nie wiem bo nie jestem

Zostaw merytoryczną opinię o Hilfemed Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hilfemed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilfemed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilfemed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Hilfemed Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Hilfemed Sp. z o.o., to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hilfemed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hilfemed Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hilfemed Sp. z o.o.