Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
Ania - 2011-02-28 17:40:04 odpowiedz | cytuj
Szukam osoby -kobiety która wybiera sie do UK na stałe,bylam tam 3 lata wrócilam i teraz jade już na stałe,ale nie mam z kim,zainteresowanych wyjazdem ze mna w marcu prosze o kon. anna_r@onet.eu ,jestem z Wrocławia
zdjecie uzytkownika
Ania - 2011-02-28 17:41:37 odpowiedz | cytuj
Szukam osoby -kobiety która wybiera sie do UK na stałe,bylam tam 3 lata wrócilam i teraz jade już na stałe,ale nie mam z kim,zainteresowanych wyjazdem ze mna w marcu prosze o kon. anna_r@onet.eu ,jestem z Wrocławia
zdjecie uzytkownika
Ania - 2011-02-28 17:42:02 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-28 17:43:43 odpowiedz | cytuj
Sraczkę masz,czy się zapowietrzyłaś??
zdjecie uzytkownika
Ania - 2011-02-28 17:44:34 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
Ania - 2011-02-28 17:45:43 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
Ania - 2011-02-28 17:46:18 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
english-man - 2011-03-12 19:14:32 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich.

Mam 19 lat (1992) i mieszkam w pobliżu Kielc. Szukam 2-3 chłopaków chętnych na wyjazd do Anglii. Chciałbym tam wyjechać w okolicach czerwca tego roku. Lokalizacja docelowa na razie nie określona (choć wolałbym nie wylądować w Londynie, ze względu na ceny utrzymania). Jeśli masz jakąś propozycję co do miejsca konkretnego miejsca, świetnie. Jeśli nie, ustalimy wspólnie.

Co do długości pobytu, marzy mi się wyjazd na dłużej niż wakacje. Nie wiem dokładnie na ile, myślę że tak naprawdę życie pokaże ile chciałbym tam zostać. Szukam chłopaków, ze względu na czysto praktyczne aspekty życia wspólnie: porównywalny czas siedzenia w łazience czy porównywalne granice akceptacji syfu w mieszkaniu ;). Liczę też na przyjaźń, a chyba wspólne zmagania na emigracji, podobne cele i problemy z tym związane jednoczą :)

Piszę już teraz, bo nie chciałbym wszystkich szczegółów ustalać na szybcika. Kwestie związane z mieszkaniem i pracą będą do obgadania. Nie chcę jechać sam, choćby dlatego, że bałbym się samodzielnej wyprawy za granicę. Wiadomo, w kilkoro zawsze raźniej i taniej;) No a poza tym do czerwca jest sporo czasu na poznanie się. Co tu dużo gadać, nie z każdym wytrzymam i nie każdy wytrzyma za mną, unikniemy niespodzianki, którą byłby wyjazd z osobami poznanymi na dzień przed wyjazdem ;)

Jeśli chodzi o mnie, jestem kulturalnym, pozytywnie usposobionym człowiekiem. Myślę, że również wystarczająco odpowiedzialnym. Moje oczekiwania co do wyjazdu są takie(kolejność przypadkowa): praca i wiążący się z nią zarobek; nawiązywanie kontaktów i zawieranie przyjaźni; próba życia na własną rękę i co za tym idzie nabranie większej odpowiedzialności, niezależności; zwiększenie aktywności życiowej (poszukiwanie zainteresowań, ich rozwijanie, ale też zwykłe lecz również ważne pierdoły typu puby, kino, wycieczki :); podszlifowanie języka. Oczekuję, że trafię na osoby, tak samo jak ja chcące cos zmienić w swoim życiu, nie bojące się zaryzykować i wyjechać. Jeśli jesteś kolesiem, który chce wyjechać na dwa miechy, obijać się i obłowić w kasę po pachy, to się raczej nie dogadamy ;). Wiem, że nawet jeśli nam się nie uda i wrócimy z płaczem, w co nie wierzę ;), to osobiście nie będę tego żałował, bo będę miał świadomość, że zaryzykowałem, a smak życie podobno poznaję się właśnie ryzykując :)

Proszę o kontakt osoby w tym samym wieku co ja i tak samo zdeterminowane i zdecydowane.
Kontakt GG 18871722

Pzdr;)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-18 22:26:49 odpowiedz | cytuj
Hej,jestes ciagle zainteresowana.Bylem juz kilka lat w Angli i chce wyjechac znowu.Moj mail snowball21@wp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-18 22:41:37 odpowiedz | cytuj
Czy jest jakas naprawde zdecydowana osoba ktora ma juz dosc tego zycia w tym kraju i chce wyjechac do Angli nawet w tej chwili.Bylem juz wczesniej w Anglii i brakuje mi tamtego zycia.Chcialbym znalezc kogos poniewaz wiadomo razem razniej.Mam wiele kontaktow tam wiec jesli jest ktos kto mysli o tym powaznie to piszcie na snowball21@wp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-19 00:09:23 odpowiedz | cytuj
Ania - 2011-02-28 17:40:04

DZIEWCZYNO CZEGO TY PRAGNIESZ SKORO BYLAS TAM 3 LATA TO CZMU WROCILAS JESTES ZA MLODA LUB NIE DOROSLAS DO ZYCIOWYCH DECYZJI
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-30 18:36:43 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-29 09:28:28

Piszecie bardzo ladnie i skladnie ukladacie zdania ,no ale jesli ktos pisze ze studiuje i pyta sie zkad jestes??????? to chyba juz daje do zrozumienia pisze sie skad jestes?chociaz tutaj pokarzcie ze jestescie polakami i swoj jezyk znacie jak w pismie tak i w mowie pozdrawiam Malgosia

Jezzzzuuuu.....jaka t�pa....innych chce poprawiac a sama wali byki POKARZCIE heheheh.......
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-30 18:53:45 odpowiedz | cytuj
Witam.

Poszukuje chetnych na wyjazd do pracy w Holandii. Niestety moi niedoszli towarzysze zmienili kierunek wyprawy na UK i zostalem sam. Nie musze chyba dodawac ze razem razniej ;] Dlatego tez poszukuje innych ludzi chcacych wyjechac.

Chcialbym jechac jak najszybciej - jakos po majowce, ewentualnie do konca maja. Nie mysle tu o pracy sezonowej, raczej o dluzszym wyjezdzie. Mam zamiar zaczac od agencji, aby nie jechac w ciemno, troche tam porobic i rozeznac sie w sytuacji. Po skonczeniu konraktu (zwykle 6 miesiecy) chcialbym poszukac czegos na wlasna reke (posrednik nie zarabia na naszych oplatach za mieszkanie i nie zabiera nic z naszych pensji).

Na koniec moze troche o sobie - mam 23 lata, jestem z WLKP i przede wszystkich poszukuje ludzi z tego regionu. Jesli Twoje plany choc czesciowo pokrywaja sie z moimi, nie boj sie odezwac. Moj nr GG 34906418 Chwilowo nie mam stalego dostepu do I-netu, takze moge odp. z malym opoznieniem. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-30 22:10:02 odpowiedz | cytuj
Londyn jak najszybciej do wspoldzielenia pokoju w akademiku i ewentualnego szukania pracy.Osobe ktora ma pieniadze na wyjazd.

mam 26 lat z okolic wawy 34547626
zdjecie uzytkownika
abc - 2011-03-31 22:10:18 odpowiedz | cytuj
Witam!
Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy za granice, wyjazd jak najszybciej nawet i koniec kwietnia, mysle o Holandii, jestem ze slaska, mam 26 lat, szukam dziewczyny w podobnym wieku, niebojacej sie żadnej pracy, niewymagającej, odważnej i przede wszystkim na której można liczyc w każdej sytuacji:)Myśle o dłuższym wyjezdzie min. pół roku. Moje gg 731616 (czesto niewidoczna)
zdjecie uzytkownika
do Ani - 2011-04-02 07:37:06 odpowiedz | cytuj
Leć szybko do kibla,bo sraczka się ciągnie za tobą!!!!!
zdjecie uzytkownika
szukajacy - 2011-04-14 10:21:22 odpowiedz | cytuj
( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-14 10:25:24 odpowiedz | cytuj
( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-15 18:32:48 odpowiedz | cytuj
znajdz se taka ze slownikiem ortograficznym
zdjecie uzytkownika
Krystian - 2011-04-27 13:41:27 odpowiedz | cytuj
jesli chcesz moge jechac z toba
zdjecie uzytkownika
Beata - 2011-04-28 19:12:13 odpowiedz | cytuj
Cześć mam 22 lata bardzo chcę wyjechać do Londynu np od września, w tym roku kończę licencjat. Szukam osóbki sympatycznej, porządnej, na której można polegać. Chcę nauczyć się angielskiego, troszkę zarobić, zwiedzić itp. Mój nr 510 353 063. Jakby co to odezwij się, razem raźniej ;)
zdjecie uzytkownika
Z5taka - 2011-04-29 09:11:41 odpowiedz | cytuj
Hej! Ja mam troche kasy, znam jezyk,wyzszej,estem bystra ALE....mam 50 lat.I co z tego,ze wielkie checi do pracy....A moze ktos wybierze sie ze mną??
zdjecie uzytkownika
Serafin - 2011-05-09 11:41:56 odpowiedz | cytuj
Czesc mam na imie Tomek mam 21 lat i rowniez bardzo chetnie wyjade z kims z tego kraju. moje gg 3920308 tel 517864260
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-17 21:46:58 odpowiedz | cytuj
Uwazajcie na ta Anglie troche.Jestem tutaj juz kilka lat,jezyk nie stanowi zadnego problemu dla mnie,a z praca jest nie najlepiej.Pracuje przez najlepsze angielskie agencje pracy a i one nie moga zagwarantowac pracy na dluzszy okres.Takze nawet znajac jezyk angielski nie jest latwo dostac prace w Anglii.Jesli ktos nie wierzy to sie przekona wczesniej czy pozniej.Zycze powodzenia ale jednak nie jest teraz tak latwo dostac jakakalwiek prace w Angli.Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-18 17:32:08 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie . Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy za granica . Czy jestes w stanie załatwic prace dla mnie czy jest to wyjazd w ciemno ?Prosiłbym o szczegółowe informacje dotyczace tego wyjazdu . Podam moj nr tel oraz nr gg516840661 nr.gg34846145
zdjecie uzytkownika
Bartekk19scie - 2011-06-02 20:33:48 odpowiedz | cytuj
Cześć
Mam na imię Bartek mam 19 lat. Od jakiegoś czasu przymierzam się do wyjazdu za granicę. Niestety nieznam języka. Szukam osób które chca wyjechać na stałe. Kierunek nie ma znaczenia. Chce zarobić i wyrwać się z tej patologi. Jestes zainteresowany/a napisz bartek2zam@vp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-03 00:29:26 odpowiedz | cytuj
Witaj 50-cio latko i co wyjechalas juz moze,czy jeszcze jestes?odezwij sie...............
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-03 15:54:19 odpowiedz | cytuj
Juz pracuje! Jestem w przepieknej miejscowosci! Nie zalamujcie sie-szukajcie!Pozdrawiam -50 latka
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-12 12:04:43 odpowiedz | cytuj
Cześć, mam na imię Rafał i poszukuje osób chętnych do wyjazdu zagranicę. Niestety nikt z moich znajomych nie chce jechać zagranicę dlatego z chęcią bym z kimś pojechał. Płeć oczywiście nie ma znaczenia. Jeśli chodzi o kierunek wyjazdu to najlepiej Holandia, również może być Hiszpania, Belgia, Niemcy. Do Anglii nie chciałbym jechać dlatego, że jak wiadomo nie najlepiej tam jest z pracą a także ze znalezieniem mieszkania. Na początek można by było popracować przez pośrednika (3 miesiące) a potem poszukać czegoś na własną rękę. Szukam osób konkretnych, zdecydowanych, porządnych i uczciwych z dobrym nastawieniem, a także osób które byłyby zdecydowane osiedlić się na stałe w tym kraju. Wiadomo jadąc z kimś będzie nam raźniej niż jadąc samemu:) Co do pracy tak jak już wspominałem wcześniej najlepszym krajem byłaby Holandia. Sądzę że na początek można by było popracować przy ogrodnictwie, z tego co ponoć wyczytałem z internetu to przy takich pracach ogrodniczych znajomość języka nie jest tak bardzo ważna. Więc taka praca na początek dla podszkolenia języka byłaby w sam raz. A potem można by poszukać czegoś lepszego:) Mój język angielski nie jest oszołamiający ale potrafiłbym się porozumieć:)
Jeśli chodzi o oferty pracy to mam namiar na pewnego pośrednika, który mógłby nam znaleźć pracę w Holandii. No chyba, że ktoś będzie miał również jakąś oferte:)
Więc jeśli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt:
gadu gadu: 24117650
e-mail: clive8@wp.pl

Pozdrawiam i liczę na odzew:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-12 22:58:39 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich,
Byłam u jednej wróżki, która przepowiedziała mi datę mojej śmierci co też trochę mnie rozśmieszyło, ale coś mnie tchnęło i postanowiłam się udać do innej wróżki. Druga wróżka również przepowiedziała mi śmierć podając tą samą datę co pierwsza wróżka. Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, znalazłam w internecie stronę w której można zrobić test na przepowiedzenie długości życia. Spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-18 10:32:22 odpowiedz | cytuj
Cześć, mam na imię Rafał i poszukuje osób chętnych do wyjazdu zagranicę. Niestety nikt z moich znajomych nie chce jechać zagranicę dlatego z chęcią bym z kimś pojechał. Płeć oczywiście nie ma znaczenia. Jeśli chodzi o kierunek wyjazdu to najlepiej Holandia, również może być Hiszpania, Belgia, Niemcy. Do Anglii nie chciałbym jechać dlatego, że jak wiadomo nie najlepiej tam jest z pracą a także ze znalezieniem mieszkania. Na początek można by było popracować przez pośrednika (3 miesiące) a potem poszukać czegoś na własną rękę. Szukam osób konkretnych, zdecydowanych, porządnych i uczciwych z dobrym nastawieniem, a także osób które byłyby zdecydowane osiedlić się na stałe w tym kraju. Wiadomo jadąc z kimś będzie nam raźniej niż jadąc samemu:) Co do pracy tak jak już wspominałem wcześniej najlepszym krajem byłaby Holandia. Sądzę że na początek można by było popracować przy ogrodnictwie, z tego co ponoć wyczytałem z internetu to przy takich pracach ogrodniczych znajomość języka nie jest tak bardzo ważna. Więc taka praca na początek dla podszkolenia języka byłaby w sam raz. A potem można by poszukać czegoś lepszego:) Mój język angielski nie jest oszołamiający ale potrafiłbym się porozumieć:)
Jeśli chodzi o oferty pracy to mam namiar na pewnego pośrednika, który mógłby nam znaleźć pracę w Holandii. No chyba, że ktoś będzie miał również jakąś oferte:)
Więc jeśli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt:
gadu gadu: 24117650
e-mail: clive8@wp.pl

Pozdrawiam i liczę na odzew:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-22 09:40:09 odpowiedz | cytuj
Witam jestem Piotr 25 poszukuję towarzyszki z niemieckim do wyjazdu do Szwajcarii lub z angielskim do Norwegii w okresie jesieni .Na miejscu będziemy szukać pracy .więcej na ten temat podczas kontaktu 512508510 pozdrawiam :)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-16 09:00:33 odpowiedz | cytuj
szukam osób (najchętniej małżeństwa) na wspólny wyjazd do Szkocji i wspólne wynajęcie mieszkania. Zawsze to taniej i raźniej
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-16 09:34:00 odpowiedz | cytuj
Do Szwecji tak,ale nie do Szkocji
zdjecie uzytkownika
Do Rafała - 2011-10-16 09:35:55 odpowiedz | cytuj
Nie radził bym Ci jechać bez załatwionej pracy,no chyba,że masz dużo kasy na hotele...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-16 10:41:53 odpowiedz | cytuj
mieszkałam w Szkocji więc tak zupełnie w ciemno to ja nie jadę. Wiem gdzie uderzyć aby coś znaleźć. Głównie chodzi mi o znalezienie współlokatora
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-16 15:30:16 odpowiedz | cytuj
Szkocja,to jest tam,gdzie bez przerwy pada i piździ???
zdjecie uzytkownika
lays - 2011-10-17 10:56:46 odpowiedz | cytuj
Szukam jakiesj spokojne, normalnej Dziewczyny, do wyjzdu do pracy do Holandii, jak najszybciej, mam samochód i namiary na biura, juz byłam kilka razy , teraz szukam towarzyszki, bo sama nie bardzo chce jechac moj mail lays2@vp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-17 14:31:52 odpowiedz | cytuj
Hej,
Mam na imię Justyna. Planuję razem z chłopakiem wyjazd do UK na początku roku 2012 (styczeń - marzec). Szukamy pary/ osób, które chciałyby razem z nami wyjechać i szukać wspólnie pracy i mieszkania. Jesteśmy z Lublina, mamy po 26 lat. Angielski na poziomie komunikatywnym. Wyjazd traktujemy jako wyjazd na stałe. Chętne osoby na wyjazd proszę o kontakt.
Kontakt gg. 2410011.
email: 1985kobietka@gmail.com
zdjecie uzytkownika
czarna - 2011-11-01 18:04:18 odpowiedz | cytuj
szukam kogos do wyjazdu za granice, najlepiej Londyn. bylam juz dwa razy w anglii. piszcie an.czarna@vp.pl
zdjecie uzytkownika
tomo - 2011-11-03 22:58:43 odpowiedz | cytuj
Witam. Mam na imię Tomek. Jestem z woj. śląskiego. Mam 21 lat i planuję wyjazd do Anglii. Wyjazd do miasta Witham ponieważ mieszka tam od dwóch lat dobry znajomy i na początku by nam pomógł. Szukam partnera lub partnerki (najlepiej w wieku zbliżonym do mojego) która chciałaby wynająć ze mną mieszkanie (dwa pokoje, łazienka, kuchnia) które przed wylotem załatwiłby znajomy. Koszt takiego wynajęcia na miesiąc to około 200 funtów (na głowę), zarobki w granicy 220-280 funtów tygodniowo. Czekam na maile: mr_shatan@o2.pl
zdjecie uzytkownika
Mateusz9 - 2011-11-15 17:28:37 odpowiedz | cytuj
Witam mam na imie Mateusz mam 19 lat i szukam kogos kto w kazdej chwili wyjedzie ze mna gdzies zagranice poniewaz mam problem finansowy i potrzebuje zarobic pieniadze. (szukam osob ktore maja juz jakies oferty i szukaja osoby towarzyszacej) moje gg to 38088431
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-15 18:54:02 odpowiedz | cytuj
witaj ewa i jak udało ci sie wyjechac masz jakąs oferte pracy bo ja tez bym chciała wyjechac pozrawiam
zdjecie uzytkownika
K77 - 2011-11-16 17:43:15 odpowiedz | cytuj
hej koleżanka zalatwiła mi pracę w holadnii przy recyklingu[komputery,telefony itp].Potrzebuje osoby ktora zna angielski dośc dobrze.W ramach tego oferuje pracę .Firma zwie sie Omptima,wszelkie informacje prześle na maila.Michal.
Jak cos dalsza rozmowę mogę prowadzic mailowo:szarku9@tlen.pl
zdjecie uzytkownika
- 2011-12-27 22:09:25 odpowiedz | cytuj
Witam
Mam na imie Arek i szukam kogos chetnego na wyjazd do Anglii
w poszukiwaniu pracy gg 32637091
zdjecie uzytkownika
ona26 - 2012-01-07 15:14:29 odpowiedz | cytuj
hej ja tez szukam jakiejs dziewczyny do wyjazdu do holandi w marcu,gdyz z kims zawsze inaczej zainteresowane dziewczyny prosze pisac na moj email magda336@onet.pl
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-16 12:15:06 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-16 09:00:33

szukam osób (najchętniej małżeństwa) na wspólny wyjazd do Szkocji i wspólne wynajęcie mieszkania. Zawsze to taniej i raźniej
Jestem za Szkocją:-) pisz na skype- migotka1114
zdjecie uzytkownika
piotr - 2012-02-20 10:31:34 odpowiedz | cytuj
- 2012-01-16 12:15:06

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-16 09:00:33

Jestem za Szkocją:-) pisz na skype- migotka1114
Witajcie jestem Piotr 26 lat szukam dziewczyny z j. angielskim do wspólnego wyjazdy do Norwegii Szwajcarii lub Danii w miesiącach letnich w celu poszukiwania pracy .Uważam ze ryzyko jest małe ,a można wiele zyskać .Nie mam ochoty do końca życia harować za najniższa krajową w kraju ,a ty ? kto nie ryzykuje ten nie zbiera :P pozdrawiam .
zdjecie uzytkownika
Kwiatek - 2012-02-22 19:34:34 odpowiedz | cytuj
A może szukasz chłopaka i dziewczyny z językiem angielskim?
zdjecie uzytkownika
konwalijkaRz-ów - 2012-02-25 22:39:00 odpowiedz | cytuj
a skąd jesteś Piotrek?Nie chcesz jechać wcześniej, tylko dopiero w lecie?
x
Konkurs fryzjerski