Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
- 2014-07-13 00:17:32 odpowiedz | cytuj
.. - 2014-06-03 11:13:35

Jeżeli ktoś nie siedzi w tej branży, to nie ma pojęcia na czym może polegać zwyczajna, jakby się wydawało praca biurowa. Wiele dziewczyn zostało oszukanych i odchodziły szybciej niż zaczęły pracować, bo jak tłumaczył szef, niby jedna zaszła w ciążę, druga wyjechała, trzecia jeszcze coś i tak w kółko. Prawda jest jednak taka, że ogłoszenia na to stanowisko, pojawiają się średnio raz na miesiąc, więc warto byłoby się zastanowić czym jest to spowodowane :)
-tam są następujące palanty: p;al wiśnia w poznaniu pal szos i mega pal we wrocku czyli -Szostok i Michasi a reszta to -no com en t!!!! czyli zobaczymy się kiedyś choć dla niektórych to morze być ostatni raz...
zdjecie uzytkownika
- 2014-07-19 21:08:43 odpowiedz | cytuj
Michas? -twój Mentor Szymoneczek is death? uuuuuuuuu -wypal i wciągnij z Maksiem -tylko coś w miarę czystego w tejże intencji... ha haha -I jak ci teraz?? -możne wróć do boksu człowieku -chętnie zapłacimy z tych łatwo i przyjemnie zarobionych pieniążków za twój małpi występ -i popatrzymy na spektakl... -bo w końcu za coś się płaci -co nie chłopku roztropku?
zdjecie uzytkownika
wts - 2014-08-09 22:38:26 odpowiedz | cytuj
Przybliz proszę,bo aż mnie zaintrygowales heh
zdjecie uzytkownika
- 2014-08-10 15:17:35 odpowiedz | cytuj
Termos - 2013-07-17 16:39:47

Jak ja bym cie mial na treningu, to tez bym cie pewnie wyslał do domu.
A co ty, bawiłes sie w 100 pytan do?
Ciesz sie, że dali ci az 10zł. Ludzie, ale z was tumany, nie sluchajcie takich gamoni jak ten koles, jak sie da zarobić, to czemu nie isc w teren.
A jak juz jestescie na szkoleniu, to spedzcie ten dzien do końca a nie pożałujecie. M(usunięte przez administratora) Także, ludziska, brrr, przestrzegam przed sluchaniem takich ofiar życiowych, co mamusia dzwoni do firm i umawia syneczkow na rozmowe o prace. Pozdrawiam Serdecznie (usunięte przez administratora)
termos stary twoj wywod ale nie potrzebnie sie madrzysz To bylo zwyczajne oszustwo ,nabijanie w butelke,Nie obczerniaj kolegi bo ma racje oszusci.ty wez ta robote i lataj po wsiach,Zycie sklada sie z uczciwych ludzi poza wyjatkami takimi jak ty.
zdjecie uzytkownika
- 2014-08-10 15:29:00 odpowiedz | cytuj
a gdzie podzial sie termos .Juz nie dyskutuje .Boisz sie czlowieku ,nikt cie nie poparl wiec mund zu.-sehr gut
zdjecie uzytkownika
asystentmenagerajuice - 2014-08-16 22:46:22 odpowiedz | cytuj
Dobra wszyscy dobrze wiemy,że Szymon co by nie było ma talent i zaparcie do pracy,po za tym naprawdę prowadzić biuro 7-8 lat to sztuka,z tego co pamiętam bez zmiany menagera(bo im na łeb padało przez hajs i dragi) nikt tyle nie prowadził biura,ogólnie moim zdaniem Szymon jest spoko człowiekiem,znałem go prawie 2 lata i złego słowa nie mogę powiedzieć.Kolejny szacunek za to że w tym wieku chlopaczyna z prowincji(Szczecinek) jest milionerem,co jest pewne.

Co do sposobu sprzedaży i dzieci to inna bajka,ale poczytajcie sobie na temat słynnych fundacij,wiecie ile procent idzie na faktyczny cel? Od 5 do 10.

Druga sprawa ze jak mamy wybierać mniejsze zło to były Wigor jest/był najmniejszym złem pośród innych firm juicemanskich,bo brał 20zł jednorazowo,dawał płytę i amen,a co powiedzieć o:

-REMES Pościel/garnki od 3800zł,większość klientów starsi ludzie.
-CYFRA+ Umowa na kilk lat po 150zł co miesiąc,a mówią że po 30
-NETIA. Podobnie jak Cyfra....

Mógł bym tak długo wymieniać.

Nie JUICEUJE już dobre "pare" lat,wyrażam swoją subjektywna opinie,nie twierdzę że praca PETARDA,ale trafiłem tam będąc naprawdę w kiepskiej sytuacji,nie było co jeść w domu itp...a codzienne wypłaty mi pomogły,więc co by nie było,swoją rolę Szymon spelnil swoje zadanie jako pracodawca i dał mi godnie zarobić.....fakt faktem ciężką praca,ale na wesoło....i 150-200 zł dziennie było wtedy dla mnie nie do wiary.

Opowiedzialem co mogłem z tego co wiem,reszta zostanie u mnie w głowie :-) .....

A teraz niech ktoś opowie ,jak tam przez wszystkich lubiany Michaś ;-) sobie radzi,bo wiem że po wspinaczce po głowach kumpli/przyjaciół,pomijając wszelkie możliwe wartości i zasady,zostając menagerem,na 500płyt które miał sprzedać tego dnia połowę kupił sam heh,oszukujac ciagle Szymona,dostał biuro w Warszawie wozac się Audi TT które dostał od rodziców :-) (wcześniej twierdził że to babskie auto i w życiu by nim nie jeździł....Ale to też pomijam hah..)

W Warszawce szło dobrze,bo miasto duże,fajne dzielnice,duża rotacj
a osób na szkolenia,bo 1 na 10 zostanie,potem pieniądz oraz zludne poczucie sukcesu i władzy całkiem Miskowi porylo baniak w czym napewno pomogły dwie rzeczy....kokaina i wodka

Ale co dalej?Jak tam po przeniesieniu biura do prawie rodzinnego Wrocławia,rodzice w nie daleko polozonym Głogowie pewnie nie byli zbyt uradowani że Misiu będzie,swirowac na terenie gdzie mieszkają znajomi,współpracownicy itp...

Opowiadajcie jak tam teraz Michał S. ,biuro na tunelowej dalej istnieje? Jak tak, to jest chociaż 5 osób?Czy sam nadal nagina w teren? hehe (za czasów DS MAX I BEMARU,to był mega wstyd,że menago nadal lata z baczkiem i rekla....Przypominam że minęło już 5 lat od kiedy Michaś został menagerem,po tym czasie Szymon już miał na koncie 6 żer,rodzinę,Zone,wspaniała córeczkę kupę ziomali,szacunek u bliskich i nie tylko.....Michał też to ma,ale tylko w swojej głowie hah...

POZDRO DLA WSZYSTKICH,KONTYNUJEMY DALEJ TELENOWELE,BO STARA GWARDIA LUBI TO CZYTAĆ I ZAPEWNE ZAGLĄDA TU OD CZASU DO CZASU W SPORYM GRONIE :-)

RAZ DWA...RAZ DWA TRZY... NOSOROZCE TO MY!!!!! Juice!!!!!!
zdjecie uzytkownika
ktojestza - 2014-08-17 10:22:28 odpowiedz | cytuj
Ja juicuje dalej -nie ważne jakim człowiekiem jest manager -chodzi o to czy ma klucz na rozwój swojego biznesu. -jedno biuro nigdy nie wyciśnie tego co może sieć biu,r która sama się napędza ku górze (nakrętka na wyniki, zjazdy, wypady itd.) -z tym że do juicowania potrzebni są (tak się składa) młodzi ludzie (a właściwie duża ich ilość) -z Polski jak wiadomo wyfrunęło ostatnio ok 2 000 000 młodego ludzkiego kapitału -a to od czasu gdy otwarto granice na Europe -i wtedy czasy BEMARU i tym podobnych zaczęły gasnąć (pomimo że menagerowie wciąż robili swoje bardzo dobrze) -bo z liczbami w biznesie nikt nie wygra (więcej=więcej mało=mało) Ale mam zakusy wyj...bać gdzieś gdzie w chwili obecnej jest taka sama zwyżka młodych jak była w Polsce za czasów BEMARU i gdzieś gdzie w tej chwili jest takie samo bezrobocie jak wtedy w Polsce -co wy na to?
zdjecie uzytkownika
- 2014-08-17 14:28:36 odpowiedz | cytuj
ktojestza - 2014-08-17 10:22:28

Ja juicuje dalej -nie ważne jakim człowiekiem jest manager -chodzi o to czy ma klucz na rozwój swojego biznesu. -jedno biuro nigdy nie wyciśnie tego co może sieć biu,r która sama się napędza ku górze (nakrętka na wyniki, zjazdy, wypady itd.) -z tym że do juicowania potrzebni są (tak się składa) młodzi ludzie (a właściwie duża ich ilość) -z Polski jak wiadomo wyfrunęło ostatnio ok 2 000 000 młodego ludzkiego kapitału -a to od czasu gdy otwarto granice na Europe -i wtedy czasy BEMARU i tym podobnych zaczęły gasnąć (pomimo że menagerowie wciąż robili swoje bardzo dobrze) -bo z liczbami w biznesie nikt nie wygra (więcej=więcej mało=mało) Ale mam zakusy wyj...bać gdzieś gdzie w chwili obecnej jest taka sama zwyżka młodych jak była w Polsce za czasów BEMARU i gdzieś gdzie w tej chwili jest takie samo bezrobocie jak wtedy w Polsce -co wy na to?
Tego co było za czasów BEMARU już się powtórzyć nie da... Bo te czasy stworzyli mieszkańcy Polski -którzy wyzwolili się po komunie gdzie niczego nie było w sklepach, gdzie był wyż demograficzny i wielka ilość młodych z którymi nie było co zrobić -bo Państwo Polskie po takich drastycznych zmianach samo się nie mogło ogarnąć (a to było gdzieś po 1991r.) -nagle można było zakładać własną firmę a wtedy do Polski przyjechała korpo DS MAX ponieważ wywęszyła na tych zmianach niepowtarzalny biznes.
W najlepszych czasach (1995 - 2004) menagiem był Waldek i kilku następców, a Szymony, Maksymy i Michały -to już końcówka.
Dlatego bezwzględna EKONOMIA zmusiła Michcia
(który pewnie w narkotycznym upojeniu nasłuchał się od Waldków, Szymonów i Maksymów - opowieści jaka to BIG kasa jest w juicowaniu w Polsce -bo zresztą kilka lat temu była!) do tego -aby kręcił się w pobliżu mamusinego cycusia we Wrocku koło Głogowa -a ta sama EKONOMIA zmusiła Maksia aby trzymał się w pobliżu kogoś kto pochodzi z dzianej rodziny -czyli Michcia.
I tak sobie trwają przy życiu te 2 chopoki - dopóty nie skoczą sobie wzajemnie do gardeł -co jest nieuniknione.
Najgłupsze jest to że to niczyja wina -tylko następstwo faktu, że Polska się starzeje i do tego młodzi emigrują wciąż. WIĘC jeśli ktoś ma chęć i odwagę do wjazdu (Włochy, Hiszpania) i zrobienia tam MEGA AKCJI (a klasy w szkołach średnich są tam przepełnione -a bezrobocie duże...) -TO NIECH TYLKO DA NA TYM BEZSENSOWNYM FORUM ZNAĆ -a szczegóły się dopracuje. POZDRO i JUICE!!!
zdjecie uzytkownika
Marinero - 2014-08-20 21:31:32 odpowiedz | cytuj
Hmmm na piersze trzeba zasluzyc na drugie wystarczy byc tak takim bezrobotnym ktory z braku perspektyw na lebsze jutro potrafi tylko tu cos napisac bo napewno list motywacyjny czy samo cv tak bogate nie jest no co bogactwem nazwac? Szkola podstawowa brak doswiadczenia czy wstyt sie przyznac pracy szukam bo mama z domu wygania ma dosc cpania picia i wyciagania jej z portwela!!! Kurcze miala byc stowa dziennie ale za darmo juz mialem plany co za to kupie ale impreza bedzie ale o pracy i wysilku sie nie mysli!!! Takim leniwym palantom proponuje prace na ochronie jakies ciche osiedle strzezone budka wlasne biurko nawet tv czasem jest jakies 600 godz miesiecznie i nawet tez z roboty kasa bedzie a po 62 roku rzycia to moze wam sie uda dojsc o wlasnych silach ale do kibla! Ci co maja jakis cel i chca cos osiagnac maja szanse w takiej firmie cos osisiagnac a napewno nauczyc!!!!
zdjecie uzytkownika
ktoto - 2014-08-21 21:08:03 odpowiedz | cytuj
Marinero - 2014-08-20 21:31:32

Hmmm na piersze trzeba zasluzyc na drugie wystarczy byc tak takim bezrobotnym ktory z braku perspektyw na lebsze jutro potrafi tylko tu cos napisac bo napewno list motywacyjny czy samo cv tak bogate nie jest no co bogactwem nazwac? Szkola podstawowa brak doswiadczenia czy wstyt sie przyznac pracy szukam bo mama z domu wygania ma dosc cpania picia i wyciagania jej z portwela!!! Kurcze miala byc stowa dziennie ale za darmo juz mialem plany co za to kupie ale impreza bedzie ale o pracy i wysilku sie nie mysli!!! Takim leniwym palantom proponuje prace na ochronie jakies ciche osiedle strzezone budka wlasne biurko nawet tv czasem jest jakies 600 godz miesiecznie i nawet tez z roboty kasa bedzie a po 62 roku rzycia to moze wam sie uda dojsc o wlasnych silach ale do kibla! Ci co maja jakis cel i chca cos osiagnac maja szanse w takiej firmie cos osisiagnac a napewno nauczyc!!!!
Marinero? -jeśli to ty w rzeczy samej -to udowodnij to odpowiadając na pytanie: gdzie kupiłeś suczkę amstafkę -którą kiedyś miałeś mieszkając w Ząbkach?
zdjecie uzytkownika
meg8463 - 2014-08-22 13:56:15 odpowiedz | cytuj
Jaka praca w fundacjach jest płatna? to Wolontariat.. też jestem wolantariuszem w Fundacji i robię to za darmo ale nikt nie sprzedaje niczego bo na tym nie polega pomoc .... właśnie przed chwilą był u mnie jakiś facet i chciał sprzedac mi płytę, twierdził że ze sprzedarzy przkazywane są pieniądze. Nawet nie umiał określić na co i nie wiedział czy jest stona internetowa oraz konto...jak można tak ludzi oszukiwać ... ludzie chca pomagać ale skoro zamiast na cel dla biednych ludzi ktos sie bogaci... a ci którzy to robią to tylko dla kasy i własnego egoizmu...powodzenia w takich akcjach naciagaczy .... jeżeli chce sie pomagać to z głową i mądrze... Polecam Szlachetną Paczkę tam wiadomo na jaki cel jest przekazywana pomoc i pieniądze...
zdjecie uzytkownika
- 2014-08-26 21:27:11 odpowiedz | cytuj
w całym juicowaniu świata -największym nieporozumieniem i pomyłką i tak był Szymon Wiśniewski (poddał się już chłopina gdyż wypadł mu cyc z buzi -czyli wsparcie finansowe i merytoryczne swoich 2-óch bliskich kuzynów -którzy go powiedzmy szczerze i tak niepotrzebnie pchali na managerski stołek). Oprócz jedynej dobrej cechy -czyli wytrzymałości chłop ten -ani nie wziął się w juicowaniu z ogłoszenia jak wszyscy juicemani na całym świecie, ani się nie rozwinął, ani dorobił (bo na kredytach to i tak każdy może jechać bez końca) ani nawet nie pragnął tak na prawdę bogactwa -tak jak każdy samorodny biznesmen -po prostu robił po prostu coś nieudolnie -z tym że długodystansowo. -babę zakosił po zazdrości innemu lepszemu od siebie trenerowi w momencie gdy się dziewczyna na prawdę rozwijała (a pewnie by go przerosła bo latał jak kundel za nią i pożyczał od niej pieniądze pomimo ze codziennie przez 3 lata miał po trzy dziewczyny na treningu) -gdy chodził w teren -przyznał ze przyjechał do kuzyna do biura gdyż dowiedział się ze ma Audi TT -a gdy sam był managerem to kupił sobie rzęcha i dziwił się że nic się rusza w interesie -po prostu koleś był nieprzeciętnie wytrzymały -TO TERAZ NIECH WYTRZYMALE KLEPIE BIDĘ HA HA HA BO MIAŁ (I MA I JEGO DZIECI TEŻ) -NAWYK BIDY -i jak ktoś chce to potwierdzić to niech się dowie co ta palancina teraz porabia..
zdjecie uzytkownika
DobryDuch - 2014-09-08 16:54:17 odpowiedz | cytuj
Szkoda Krzysiu Borawski, że nie masz dość odwagi żeby się podpisać pod swoimi przemyśleniami! Może wstyd ci, że siedzisz w kanale jak Norek z serialu "Miodowe lata", a może nie chcesz żeby ktoś się dowiedział dlaczego Szymon którego tak nienawidzisz cię zwolnił? Może po prostu jesteś słaby? Łatwo się oczernia w internecie i tworzy niesamowite historie. Niestety prawda jest taka, że Krzyś Borawski czyli Haski okazał się niewiernym kundlem, który ugryzł rękę która go karmiła. Sprzedawał lewe płyty więc zrobił wypad!!! Teraz boli go to,że jego sny o karierze menagera się nie spełniły. Niestety Krzysztofie Haski Borawski jesteś w kanale a nie w juiceowaniu i tak już zostanie bo sam na to zapracowałeś... Pozdrawiam starą gwardię :), a w szczególności Witalija Szatałowa. Jak tam TRAMAL, dalej napadasz na apteki czy podrabiasz recepty???
zdjecie uzytkownika
inny krzysztof - 2014-09-08 23:14:34 odpowiedz | cytuj
Nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje, ale Pan (usunięte przez administratora) wraz z żoną prowadzącą biuro nieruchomości pod tym samym adresem (usunięte przez administratora) naraził nas na poważne straty. Co najgorsze nie dotrzymując danego słowa.
Historię opisał Dziennik Zachodni:
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
następne pokolenie - 2014-09-13 22:18:13 odpowiedz | cytuj
DobryDuch - 2014-09-08 16:54:17

Szkoda Krzysiu Borawski, że nie masz dość odwagi żeby się podpisać pod swoimi przemyśleniami! Może wstyd ci, że siedzisz w kanale jak Norek z serialu "Miodowe lata", a może nie chcesz żeby ktoś się dowiedział dlaczego Szymon którego tak nienawidzisz cię zwolnił? Może po prostu jesteś słaby? Łatwo się oczernia w internecie i tworzy niesamowite historie. Niestety prawda jest taka, że Krzyś Borawski czyli Haski okazał się niewiernym kundlem, który ugryzł rękę która go karmiła. Sprzedawał lewe płyty więc zrobił wypad!!! Teraz boli go to,że jego sny o karierze menagera się nie spełniły. Niestety Krzysztofie Haski Borawski jesteś w kanale a nie w juiceowaniu i tak już zostanie bo sam na to zapracowałeś... Pozdrawiam starą gwardię :), a w szczególności Witalija Szatałowa. Jak tam TRAMAL, dalej napadasz na apteki czy podrabiasz recepty???
Dobry Duch.... -tak cię mamusia nazwała czy jak? Zdradź sekret -podaj PESEL, adres.. hi hi -bo NIKT tu nie ukrywa -że się ukrywa! oprócz ciebie oczywiście... asie odwagi... -z pewnością wpadniemy na kawę i ciasto .. jakby co to podaj dalej następujące linki - (nie wnikaj w NIC -to tak sobie -ku pokrzepieniu juicemańskich duchów -jeśli jesteś tym kim myślimy -to pamiętaj -że nie patrz na tych co nie ma w Grze -bo taka Gra -jednemu zabierze -drugiemu da..) ha ha
https://www.youtube.com/watch?v=wmpWuvrJd2I
https://www.youtube.com/watch?v=-J3VUtI2270
https://www.youtube.com/watch?v=b5T_XPrUs0U
zdjecie uzytkownika
Ania - 2014-10-01 23:56:22 odpowiedz | cytuj
Praca ciężka, ale płacą solidnie.
zdjecie uzytkownika
asysta - 2014-10-06 22:51:44 odpowiedz | cytuj
ojj zagląda zagląda ;)
zdjecie uzytkownika
BOJAN - 2014-10-08 00:51:46 odpowiedz | cytuj
Sam Michał się nie podpisujesz, a do Haskiego sapiesz.Jak zawsze hipokryzja aż się sypie z butów razem ze słomą.
x