Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1399 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-20 15:30:27 odpowiedz | cytuj
Hej literat a gdzie byles ze tak klniesz na nich
zdjecie uzytkownika
Literat - 2010-02-20 19:26:37 odpowiedz | cytuj
Hej ja byłem w straelen.Przetwórnia owocowo-warzywna.Pamietajcie ze dostaniecie jakies nedzne 5 euro na godzine a te wylegi wrocławskie maja na robolach drugie tyle bez roboty.Poza tym spózniaja sie z wypłata i to nawet po 2 tygodnie.Jak ludzie zrobia szum to dopiero płaca.Oni wasze pieniadze trzymaja na koncie bo im procenty rosna.Nie dajcie sie wciagnac eurokontaktowi.Obiecuja złote góry a tu kicha.POZDRAWIAM LITERAT.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-27 23:01:13 odpowiedz | cytuj
ale prymityw !!!
zdjecie uzytkownika
kocio. - 2010-03-12 20:57:35 odpowiedz | cytuj
Hej Świecie mowi KOCIO he he he.Gorące pozdrowionka dla starej ekipy.Anety Magdy Marcina Wieśka i Marka.Powodzenia i Wesołych Świąt.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-20 00:37:49 odpowiedz | cytuj
hej ja tez bylam w Holandii i przychodza mi do dzis pisma ,ze mam zaplacic 245euro za jakies koszty sadowe itd wczesniej przychodzily mi pisma z finanzamtu itd...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-20 00:37:51 odpowiedz | cytuj
hej ja tez bylam w Holandii i przychodza mi do dzis pisma ,ze mam zaplacic 245euro za jakies koszty sadowe itd wczesniej przychodzily mi pisma z finanzamtu itd...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-23 07:46:29 odpowiedz | cytuj
masz racje bo oni już nic i niczego si nieboją a słyszałeś co teraz tam si wyrabia T ereska codziennie pijana bieże jakieś leki a potem wisi na belce w salonie i tańczy stara hyba jeszcze otym niewie ciekawe co zrobi jej mąż jak si otym dowie hyba jutro do niego zadzwonie albo dziś jak wruce z pracy biedny boluś hyba si załamie ciekaw jestem czy stara wie żeAnetk.co tydzień przyprowadza na hotel innego faceta i barabara pa
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-24 07:24:48 odpowiedz | cytuj
oni robią nawet tak jak raz byłeś to dalej jesteś unih zarejestrowany to jedno wielkie oszustwo znajoma teraz dostała też do zapłaty600euro hociasz nie pracuje tam już od roku wczoraj z nią gadałem muwiła że pujdzie z tym do sądu
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-25 08:35:21 odpowiedz | cytuj
ja też tylko na to czekm ciekawe czy te dwie ze stralem cokolwiek dostały tz, Anet i Teres kapusie ih hyba nie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-25 08:35:24 odpowiedz | cytuj
ja też tylko na to czekm ciekawe czy te dwie ze stralem cokolwiek dostały tz, Anet i Teres kapusie ih hyba nie
zdjecie uzytkownika
misiu - 2010-03-25 12:22:11 odpowiedz | cytuj
napewno nie bo kto by im donosil i kablowal one dwie to do wora i utopic i napewno by juz bylo lepiej na hotrlu same piją i sie puszczają a na innyh donoszą niemasz pojcia jak tu teraz jest niema ciebie juz tu od dawna to nic niewiesz co si tu dzieje stara tez nic hyba niewie narka
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-02 20:18:57 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś wie jak ma na imię "szanowny prawnik" mąż A. Lipińskiej?
Czy oni przypadkiem nie otworzyli podobnej firmy w Lesznie?
zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-04-06 08:25:30 odpowiedz | cytuj
Pan Lech
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-18 19:34:32 odpowiedz | cytuj
siedze i czytam waszych wypowiedzi o tej firmie i wlos mi sie jezy na glowie. Mój mąż wplacil juz zaliczkę na wyjazd do niemiec pod koniec maja ale teraz powaznie się zastanawiamy czy warto jechac. w umowie jest napisane ze to będą truskawki wiśnie i jabłka. wyjazd na 4 miesiące.a może ktoś z was też dostał podobną propozycję pracy.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-06 10:51:03 odpowiedz | cytuj
ktoś - 2010-03-26 13:38:47

nigdy to nie byla uczciwa firma dzis mamy koniec marca a my jeszcze niemamy wyplaty tlumacza sie tym ze Kaska czyli szefowa nie zrobila przelewu potwierali nam konta i poco aby mila pa..Dorotka nie musiala jezdzic do stralem i sie denerwowac na ludziska ktuzy ciagle nazekaja a my niemamy zaco zyc i to sie nazywa uczciwoś.hyba niepozdrawiam

żwczywiście pan. Dorotka z Eurokontaktu we Wrocławiu jest naprawdę miła że się za przeproszeniem żygać chce
zdjecie uzytkownika
Marysia - 2010-05-06 14:57:41 odpowiedz | cytuj
Witam!
czy jedzie ktos z Eurokontaktu na zbiory gruszek do Wloch???na okres sierpien wrzesien???
a jeśli ktoś był to prosze o jakąś informacje jak tam jest z góry dziekuje:)
moje gg 19079524
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-06 21:43:23 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-12 08:37:14 odpowiedz | cytuj
proboszcz - 2010-05-10 13:34:25

Nie polecam tam pracy.Wyzyskiwacze i banda wariatów. A na kasie chrobok to patrzeć nie moge.Wstrętna baba puszcza się z niemcem i chodzi jak kaczka.Materialistka.Każe sobie płacić krocie za tą przedwojenną bude.

ludzie!!przeciez firma nie zawsze wie co do konca wychodzi z firma zagraniczna,jak byście informolwali tak np.eurokontakt,że u danego pracodawcy jest zle to oni tez by reagowali,a wy tylko nazekacie nie ,i nic nie robicie,łatwo jest napisac ze zle sie dzieje i już ,załatwione niech inni myśląco chcą,a to tak nie jest,raz miałam przy[padek ,ze firma zle mi policzyła wypłatę,akurat zjeżdżałam do ploski,zgłosiłam to do eurokontaktu i zaiterniowali ,wypłatę dostałam normalną,ja pracuję w holandii,jestem zadowolona,i wiem że co narzekaja,to sa ci co nie chce im sie robic,I NIE MÓWCIE ,ŻE EUROKONTAKT BIERZE PIENIADZE ZA POSREDNICTWO PRACY BO TO WIELKA BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!J NIE PŁACIŁAM NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-12 08:37:33 odpowiedz | cytuj
proboszcz - 2010-05-10 13:34:25

Nie polecam tam pracy.Wyzyskiwacze i banda wariatów. A na kasie chrobok to patrzeć nie moge.Wstrętna baba puszcza się z niemcem i chodzi jak kaczka.Materialistka.Każe sobie płacić krocie za tą przedwojenną bude.

ludzie!!przeciez firma nie zawsze wie co do konca wychodzi z firma zagraniczna,jak byście informolwali tak np.eurokontakt,że u danego pracodawcy jest zle to oni tez by reagowali,a wy tylko nazekacie nie ,i nic nie robicie,łatwo jest napisac ze zle sie dzieje i już ,załatwione niech inni myśląco chcą,a to tak nie jest,raz miałam przy[padek ,ze firma zle mi policzyła wypłatę,akurat zjeżdżałam do ploski,zgłosiłam to do eurokontaktu i zaiterniowali ,wypłatę dostałam normalną,ja pracuję w holandii,jestem zadowolona,i wiem że co narzekaja,to sa ci co nie chce im sie robic,I NIE MÓWCIE ,ŻE EUROKONTAKT BIERZE PIENIADZE ZA POSREDNICTWO PRACY BO TO WIELKA BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!J NIE PŁACIŁAM NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-05-14 07:43:20 odpowiedz | cytuj
ww. to wpis sponsorowany!!!!
zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-05-14 07:45:01 odpowiedz | cytuj
i takie "teksty" sponsorowane piszą ludzie, którzy bardzo mało wiedzą, albo nie wiedzą nic....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-19 12:55:09 odpowiedz | cytuj
Witam mam zapytanie czy ktos wyjezdza z tej firmy na zbior pieczarek do niemiec lub czy ktos juz mial stycznosc z taka praca tam?? jesli tak to prosze mi cos napisac w tym tenacie pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
gosc - 2010-05-20 00:53:04 odpowiedz | cytuj
bzdura,czytam czytam i sie troche dziwie bo klnac mi sie nie chce, bo o czym to świadczy. Byłam na kwiatach było krótko szlag zdarza się ale kase dostałam szkoda ze jak ktoś czeka to pisze ale jak juz dostanie to sie zamyka bez sensu. wogóle czytając to wszystko to widac kto odwiedza to forum nie gniewajcie ale same chyba te "buraczki" na których juz nie mogliśmy nie tylko patrzec ale też koło nich żyć. Możecie mnie zjeść ale zarobiłam i wróciłam i przeżyłam. a na tym forum jestem pierwszy i ostatni raz bo mi ogólnie szkoda czasu na czytanie "wypocin " ludzi którzy zostali wywaleni z pracy bo mieli inne przyjemnosc niż praca szkoda słów
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-23 14:49:27 odpowiedz | cytuj
to nie zadne bzdury to jest prawda co eurokontakt robi z ludzmi zarabiaja na nas ogromne pieniadze a nic nie oplacajac ani ubezpieczenia mam jasny dowut bo dostalam dokumety a na dodatek hodzi o rozliczenie to mamy duzo do zaplaty do gerlic ja z tym ide jutro do prokuratury niedam sie naciagnac wiecej gdy sie donih teraz dzwoni to nigdy niema ani doroty ani pani prezes agnieszki teraz zostala droga sadowa pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-25 20:42:56 odpowiedz | cytuj
witam! wyjezdzam z tej firmy w czerwcu br. miejscowosc to Zaidin czy ktos sie wybiera? prosze o kontakt gg21294182

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1399 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-05-26 13:22:32 odpowiedz | cytuj
Tak, trzeba z tą sprawą iść jak najszybciej do prokuratury, jak prawem wzywa się kogoś do zapłaty, jeżeli dana osoba nie wyjedżała w tym okresie do pracy za granicę. Ja myślę, że jeszcze nie jedna taka historia ujrzy światło dzienne, jeśli myśli się tylko o tym, jak zarobić szybką kasę, to jakim trzeba być człowiekiem!
zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-05-27 12:37:47 odpowiedz | cytuj
pali im się teraz w tyłkach, oj pali ....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-02 08:14:16 odpowiedz | cytuj
Nie ma rzeczy niemożliwych. Mnie też ścigał finanzamt Goerlitz o podatki za dwa lata. Wczoraj na mój adres Luftpostem przyszło pismo podatki wyzerowane. Ale stało się to dopiero po zgłoszeniu sprawy w prokuraturze. Niezależnie od tego zawiadomienie z Policji o wszczęciu postępowania w sprawie podejrzenia o posłużeniu się moimi danymi osobowymi.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-07 12:22:51 odpowiedz | cytuj
mam od nich propozycje wyjazdu do niemiec na 14.06.2010. ktos jeszcze tam jedzie.do Cosving czy tylko ja.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-07 12:22:52 odpowiedz | cytuj
mam od nich propozycje wyjazdu do niemiec na 14.06.2010. ktos jeszcze tam jedzie.do Cosving czy tylko ja.
zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-06-09 11:58:25 odpowiedz | cytuj
lepiej nie korzystaj z ich usług, bo wykorzystają Twoje dane osobowe, i też będziesz musiał płacić wirtualne podatki....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-09 14:12:49 odpowiedz | cytuj
niech jedzie, właściciele potrzebują kasy bo meblują dom nad polskim morzem.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-10 00:11:05 odpowiedz | cytuj
Nie kłam facet - to nie prokuratura wyzerowała niemiecki podatek. Jesteś żałosny i nie masz o niczym zielonego pojęcia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-10 00:23:01 odpowiedz | cytuj
Ty Giero - tryskasz elokwencją, ale powiem Ci niewiele wiesz oni zarabiaja na tobie tysiąc razy a może i 100 tysiecy -- ha,ha,ha.....Żenujące głupoty. Nie moge uwierzyć że człowiek dorosły można być tak prymitywnym w sposobie myślenia i tak nieuczciwym. wyjeżdżałem z nimi i nieraz było trudno, nie mogę jednak powiedzieć że mnie oszukano, czy też zawarto fałszywą umowę. Skoro czujesz się oszukiwany po co jedziesz - świadczy to tylko o twoim prymitywiźmie i głupocie. Pracownicy tej Firmy pracują tak jak i ty aby zarobić na swoje utrzymanie i nie maja obowiązku tobie i tobie podobnym "tyłka podcierać" - pozdro.
zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-06-10 07:51:02 odpowiedz | cytuj
zwłaszcza Pani "Prezes" pracuje jak zwykli ludzie, oj tak cieżko pracuje... biedna, woli siedzieć w robocie, niż zajmować się własnymi małymi dziećmi - pazerność!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-13 17:29:12 odpowiedz | cytuj
lala - ty naucz się czytać - z kojarzeniem jak widze tez masz klopot.
O wyzerowaniu podatku po doniesieniu do prokuratury pisal widoczny nie polaczony z profilem 02.06.10 godz. 8:14 czytaj więc dokładnie zanim palniesz bzdurę, chyba że lubisz sie ośmieszać.
zdjecie uzytkownika
kokot - 2010-06-14 11:01:44 odpowiedz | cytuj
Widocznie nie jesteś na bieżąco cytowany wpis dotyczył: osoba złożyła doniesienie do prokuratury, i to nie prokuratura wyzerowała te podatki - tylko podjęła działania, po których nagle odezwały się zakłady niemieckie, z głębokim "bólem" przepraszały i prosiły, aby jednak wycofać swoje zeznania. Niestety nikt nie ma zamiaru tego robić, wiec efekt był taki, że przyszło pismo z Niemiec o wyzerowaniu podatków. Jeśli ktoś nie jest w temacie, to po co się wypowiada!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-14 11:06:22 odpowiedz | cytuj
z tego co mi wiadomo policja już zajmuje się tą firmą... poczekamy jakie będę efekty... jeśli ktoś coś będzie wiedział, niech pisze!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-14 13:05:43 odpowiedz | cytuj
to jak meblują dom nad morzem, to ciekawe kiedy zaczną go wynajmować turystom, bo przeciez ten dom musi na siebie zarobić!!!
zdjecie uzytkownika
Tomas - 2010-06-28 22:00:07 odpowiedz | cytuj
Witam.Mam w środe jechac z eurukontaktu do Niemiec na wózki widłowe prosze o wiecej informacji może ktoś tam był oddzwonie prosze puscic strzałke 694906224.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-13 08:23:23 odpowiedz | cytuj
witam, mam podobny problem z podatkiem z Gerlitz! Na mOj adres przyszedł rachunek na 900 euro do zapłaty! może ktoś poradzi co mam z tym zrobić?! czy prokuratura coć pomoże, czy zostawić to i zapomnieć? proszę o pomoc.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-17 12:51:59 odpowiedz | cytuj
Maella - 2009-07-27 23:30:15

Właśnie Maella jest w Hiszpanii . Przeczytaj sobie wcześniejsze wypowiedzi. Miłej pracy z Euro kontaktem

ja bylam w maelli rok temu i stwierdzam ze bylo bardzo fajnie zarobilam sporo kasy i sie nawet zakochalam super
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-17 12:58:55 odpowiedz | cytuj
Magda - 2008-12-20 23:31:29

OSTRZEŻENIE!!!
Nie polecam tej firmy!Wiem o niej więcej niż ktokolwiek bo miałam wielką NIEPRZYJEMNOSC pracowania w niej!To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie!Jedno wielkie oszustwo!I nie ma na nich rady, nawet prokurator się poddał!Jeśli liczycie na odzyskanie pieniędzy, to zapomnijcie pani
laska cco ty wogole piszesz zastanow sie ja jezdzilam z eurokontaktu i zawsze wracalam zadowolona trzeba chciec pracowac to po pierwsze a wy wszyscy myslicie ze jedzieci na wakacje nie moge was sluchac jestesnie zalosni
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-19 11:27:00 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-07-17 12:58:55

Magda - 2008-12-20 23:31:29

OSTRZEŻENIE!!!
Nie polecam tej firmy!Wiem o niej więcej niż ktokolwiek bo miałam wielką NIEPRZYJEMNOSC pracowania w niej!To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie!Jedno wielkie oszustwo!I nie ma na nich rady, nawet prokurator się poddał!Jeśli liczycie na odzyskanie pieniędzy, to zapomnijcie pani
laska cco ty wogole piszesz zastanow sie ja jezdzilam z eurokontaktu i zawsze wracalam zadowolona trzeba chciec pracowac to po pierwsze a wy wszyscy myslicie ze jedzieci na wakacje nie moge was sluchac jestesnie zalosni

ja jezdze co roku na truskawki ale nie z eurokontaktu i nigdy nieplacilam zadnych pieniedzy posrednikowi co to jest dorabiajom na was ludzie niedawajcie sie oni majom placone od niemieckich firm
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-19 11:33:08 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-07-14 07:11:30

Natychmiast idż z tym do prokuratury! Sprawa jest ścigana z urzędu, więc nic nie płacisz. Finanzamt nie odpuści. Też tak miałem. Miesiąc po zgłoszeniu w prokuraturze miałem telefon od Balduin Pfnur &Partner z pretensjami dlaczego zgłosiłem sprawę w prokuraturze i pytaniem czy nie mógłbym tego odktęcić. Kazałem my się wypchać. Za jakieś dwa tygodnie dostałem list z Goerlitz. Podatki były już wyzerowane, czyli jak mniemam zapłacone. Oczywiście firma chyba musiała uregulować to czego nie zrobiła po zakończeniu pracy. Nie wolno tej sprawy zostawić. Ja miałem co chwila wezwania do zapłaty. Teraz błogi spokój. Radzę idż, zgłoś sprawę w prokuraturze. Tym wyzyskiwaczom trzeba się w końcu postawić. Powodzenia

nie dawjcie sie wykorzystac to wasze zarobione ciezko pieniadze a eurokontakt niech sie wali dlaczego oni pobierajom jakies pieniadze od ludzi ja jezdze od dawna na truskawki i nigdy nikomu nie placilam nawet 1 grosza
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-28 12:04:10 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś był na zbiorach gruszek we Włoszech jak tam jest warunki mieszkaniowe co zabrać jak praca jadę 6 sierpnia Proszę o odpis kogoś kto tam był jadę do Societa Agricola
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-04 09:27:51 odpowiedz | cytuj
czytajac wasze wypowiedzi normalnie płakać sie chce, jak mozecie kogoś tak obrazac!!!!! postawcie sie na mijescu tych ludzi co o nich tak piszecie???? wy wszyscy co tam pracowaliście robiliscie to samo tylko widzicie innych a nie siebie ja jakos tam normalnie pracowałam i nie narzekałam tylko jak kotos jedzie z nastawieniem na to, że kasa sama bedzie wpływac na konto to jest w dużym blędzie!!!! a warunki mieszkaniowe co wy chcecie ???? jak wszędzie a może i lepiej wiem bo jeździłam już troche to mam porówanie no ale wy pewnie w domu macie takie luksusy ze hoho!!!!normalnie pozazdrościc. a co do Pani Katarzyny to też mam swoje zdanie dobra zorganiziowana babka jak chcecie zaliczke dostajecie chceicie zjechac do domu z dnia na dzien zjeżdzacie !!!! o co wy macie pretensje, przez was nic innego nie przemawia jak zadrość sami nie macie to dlaczego inny ma byc szczęśliwy nie. jestem w szoku jak Polak Polakowi potrafi uprzykżyc życie zamiast się jednoczyć zza granica to wy bzdury wypisujecie ja osobiście ani do eurokonatkt ani do firmy w starelen nie mam zastrzeżeń a jak wam sie nie podoba to zmiencie sobie pośrednika i tyle a nie swoje żale tutaj wypisujecie bo pewnie za pijaństwo albo nic nie robienie was zwolnili.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-04 12:50:40 odpowiedz | cytuj
Ile Ci obiecali za te pochwalne peany na ich cześć??? Była już taka jedna, która bez wazeliny im właziła. Tłumaczyła to tym, że za rok też chce jechać i musi żyć z nimi w zgodzie. Już nie jeżdzi.....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-04 15:17:09 odpowiedz | cytuj
o jakich ty pieniadzach mówisz??? z ta firma nie mam juz kontaktu od ok dwóch lat. co to zabronione jest pozytywnie wypowiedzieć sie na temat miejsca w którym sie pracówało czy jak ???? ja wspominam ją ok i tyle a jak ci jacys ludzie nie pasuja to to olej ich i tyle. Po co to odrazu wypisywac na tak niskim poziomie komentarze nie potraficie siebie nawzajem uszanować.Myślisz że nie wiem jak było na hotelu ??? wiem bardzo dobrze wiem co sie działo, ale nikt nie ma odwagi przyznac sie do tego że uczestniczył w tym wszystkim. w sumie to nie zależy mi weszłam bo słyszałam ze tak sie wypisuje na temat eurokontaktu i i hotelu w straelen. Powiem tak jeżeli ktoś naprawde jedzie żeby zarobic to dostosuje sie do każdych warunków z każdymi się dogada i tyle pozdrawiam wszystkich
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-05 13:57:30 odpowiedz | cytuj
czasami zdarzają się teksty sponsorowane ;)
alert