Trans.eu Group S.A

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Cześć!

Świetnie, że interesujesz się naszą firmą! Jeżeli jesteś pracownikiem Trans.eu Group S.A., bądź kiedyś z nami współpracowałeś, zachęcamy do podzielenia się opinią na temat pracy u nas. Będzie nam miło dowiedzieć się czegoś o sobie. 

Twój feedback jest dla nas bardzo ważny, pozwoli nam się rozwijać i udoskonalać. Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby Twoja informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora. Możesz też wysłać swoją opinię na emaila: opinie@trans.eu. Nie pozostawimy jej bez odpowiedzi.

Jeżeli jesteś pierwszy raz u nas to zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą - część informacji znajdziesz w zakładkach po lewej stronie, warto również zerknąć na nasze social media facebook oraz instagram :)

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie - aplikuj! Wszystkie nasze ogłoszenia o pracę znajdziesz na https://joinus.trans.eu/

Pozostańmy w kontakcie.

PS Na zdjęciach możesz zobaczyć nasze biuro.


Trans.eu Group S.A