Lissta Kancelaria Podatkowa

Wrocław

Opinie o Lissta Kancelaria Podatkowa

Paweł

Nie polecam jako pracodawcy. Część wypłaty płacą na rachunek bankowy, część "pod stołem". Atmosfera bardzo słaba . Mi osobiście "Pani Kierownik" zabroniła pomagać chociaż byłem dopiero pierwszy tydzień w pracy i wiadomo jak to jest nie ogarnia się wszystkiego od razu. Poziom jaki reprezentują sobą i swoją wiedzą bardzo slaby.

Ktoś
użytkownik zarejestrowany

Jeśli ktoś szuka informacji o tej kancelarii, to znalazłem, czym konkretnie się zajmują i w jakim zakresie: księgowości, doradztwa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, weryfikacji ksiąg podatkowych i tak dalej. Mają dość ciekawą ofertę i wyglądają na bardzo profesjonalne biuro podatkowe.

iks

Nie polecam...kadra zmienia się co chwilę zresztą widać po ogłoszeniach,siedzenie po godzinach bo nie da się tego wszystkiego przerobić, jedyny plus pensja na czas!

nowy

Witam, kancelaria jak każda inna co prawda bałagan, zaległości i praca nie do przerobienia... Wymiana kadry standardowo i w sposób używany przez małych przedsiębiorców. Atmosfera średnia ale warunki ok. Nie polecam. pozdrawiam

???

Jakiś czas temu było ich ogłoszenie na jednym z portali pracy. Chcąc wysłać CV (kilka razy) na adres mailowy widniejący na ich stronie internetowej okazało się to niemożliwe. Cała wysłana wiadomość wracała. W ogłoszeniu było co prawda napisane, że aplikować za pośrednictwem portalu, ale nie każdy jest zalogowany na wszystkich portalach pracy, a powody mogą być różne. Np. to , że w CV przekazuje się swoje dane osobowe, które mogą być wykorzystane niezgodnie z prawem ( o czym się słyszy nie raz). Dane z CV są przetwarzane przez portal i potencjalnego pracodawcę, czyli 2 razy większa liczbę osób ( nie do końca wiadomo jakich) niż wtedy gdy trafia ono bezpośrednio do potencjalnego pracodawcy. Dlatego nie do końca rozumiem takie praktyki.

Zostaw opinię o Lissta Kancelaria Podatkowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lissta Kancelaria Podatkowa