Domino Biuro Nieruchomości Jan Bielawski

Wrocław

Opinie o Domino Biuro Nieruchomości Jan Bielawski

Adam Bednarz

Jako sprzedający mieszkanie, zamieściłem ogłoszenie w mediach. Oprócz kilkunastu firm/pośredników, również zgłosiła się do mnie firma Pana Jana. Podczas pierwszej rozmowy nie miałem wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistą. Cenne wskazówki „zaowocowały”, w ciągu dwóch tygodni znalazł się klient. Szczegółowy opis nieruchomości, zdjęcia w ogłoszeniach dokładnie odzwierciedlały to co mam do zaoferowania, potencjalny klient był o wszystkim poinformowany, nie było mowy o rozczarowaniu. Sprawy notarialne, dokumentów, zaświadczeń niezbędnych do sfinalizowania transakcji itp. to tylko formalność, większość spraw zorganizował Pana Jan. Codzienne obowiązki ograniczały mnie do załatwienia takich spraw, dlatego tego typu pomoc ze strony Pana Jana była dla mnie satysfakcjonująca. Zabezpieczenie interesu obu stron, miła atmosfera, jaka panowała przez cały okres transakcji to kolejne atuty. Serdecznie Panu dziękuję za współpracę, w przyszłości nie będę miał wątpliwości, do kogo sięgną w pierwszej kolejności. (usunięte przez administratora)

Bozena kroczak

Jeśli zależy ci na szybkiej sprzedaży i dobrej jakości obsługi to polecam biuro nieruchomości BHU "DOMINO" prowadzone przez pana Jan Bielawskiego sprzedał nasze mieszkanie w miesiąc chociaż nie wierzyłam, że tak szybko się uda. Specjalizują się w sprzedaży mieszkań zadłużonych dlatego go wybrałam. A polecił mi P. Jana Komornik który prowadził moją sprawę. Miałam Spore długi w spółdzielni mieszkaniowej oraz niespłacony kredyt. Choroba w rodzinie do tego nas doprowadziła. Mieszkanie było trzy pokojowe Pan Jan spłacił moje wszelkie długi i zaproponował nam mieszkanie małe dwupokojowe. Posiada swój transport i zajął się całą przeprowadzkę. Serdecznie go polecam. Bożena Kroczak

Krzysztof konieczny

Również polecam Biuro Pana(usunięte przez administratora) W ciągu miesiąca udało się znaleźć kupca na dom, formalności załatwione szybko i sprawnie. Sprawdziłem ich najpierw w internecie, gdzie przeważają pozytywne opinie, zgłosiłem się i każdemu mogę polecić! (usunięte przez administratora) Tel do pana (usunięte przez administratora)

Polecam

Witam, kupywałem przez biuro Domino mieszkanie, bardzo miłe wspominam szefa pana Jana, wyszukał mi bardzo ciekawa ofertę za rosądną cenę, po zakupie zleciłem panu Janowi remont całego mieszkania. Polecam fachowców pana Jana którzy robili remont, bardzo żetelni ludzi Pana Jana polecili mi znajomi którzy też kupili mieszkanie przez niego. Zaskoczyło nas bardzo staranne wykończenie poszczególnych prać. Serdecznie polecam. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Domino Biuro Nieruchomości Jan Bielawski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino Biuro Nieruchomości Jan Bielawski