Opinie o pitax.pl - PITax.pl Łatwe podatki sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o. w Wrocław

Piotr Nowy wpis

Jestem amatorem internetu ale nie miałem żadnych trudności z rozliczeniem PITU polecam wszystkim.

@Piotr

Super, prosimy pamiętać, że PITax.pl podpowiada ulgi podatkowe, a nasz zespół pomocy jest dostępny w trzech kanałach komunikacji - mailowo, telefonicznie i na czacie - z żywymi ludźmi :)

ANDRZEJ

Dziekuję ,polecam ,bardzo pozytywnie ,łatwo ,zrozumiale

@ANDRZEJ

Świetnie, że PITax.pl pomógł kolejnej osobie, witamy w gronie zadowolonych użytkowników - pozdrawiamy!

emerytka

Dzień dobry mój pesel "mówi" wszystko.. jeżeli mam tyle lat i korzystam od 4 lat z Waszego programu tzn ,że jest bardzo przystępny i daję radę. jestem Wam wdzięczna ,że taki program opracowaliście i mogę z niego korzystać . Najważniejsze,żę rozliczam się ze skarbówką nie wychodząc z domu. Bardzo , bardzo dziękuję. Helena

@emerytka

Pani Heleno, miło nam, że pomogliśmy. PITax.pl to nie tylko system do rozliczeń, ale też portal podatkowy, a ostatnio także kanał na (usunięte przez administratora) Zachęcamy do dalszego polecania i zapraszamy z kolejną deklaracją. Serdecznie pozdrawiamy!

@

Dziekuję ,polecam ,bardzo pozytywnie ,łatwo ,zrozumiale

@@

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy też na nasz portal podatkowy PITax.pl oraz kanał na YouTube.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Jerzy

Bardzo dobry program, czytelny i łatwy w obsłudze. Bardzo szybko można wykonać PIT. Polecam innym. Pozdrawiam

@Jerzy

Bardzo nam miło, że w gronie naszych użytkowników znalazła się kolejna zadowolona osoba - dziękujemy!

waga

Dzień dobry, obliczajac pit sasiadce podalam{w rubryce L dotyczacej info uzupelniajacej w poz 151} email moj zamiast sasiadki i jej prawidlowy nr telefonu. czy to moze miec wplyw na zwrot ktorego oczekuje z us

PITax.pl Łatwe podatki

Dzień Dobry, Dziękujemy za kontakt. Co do zasady nie ma problemu i nie ma to wpływu na zwrot podatku, ale dla bezpieczeństwa można zadzwonić do US i poinformować o takiej pomyłce. Proszę zauważyć, że portal, z którego się Pani z nami skontaktowała dotyczy ofert pracy. Następnym razem zachęcamy do kontaktu z działem pomocy, ponieważ ten portal z z zasady jest przeznaczony do omawiania innej tematyki. Pozdrawiamy

et

witam mam na swoim komputerze program pitax , jestem z niego bardzo zadowolona, czy rozliczajac pit znajomym musze wysylac rowniez upowaznienia do us

@et

Dzień Dobry, Nie ma takiej potrzeby. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy - pomoc@pitax.pl lub 534 30 50 40. Pozdrawiamy :)

Bunio

Podglądają rozliczenia podatkowe. Przysłali do mnie maila z informacjami które mogli pobrać jedynie z zeznanie podatkowego.Na szczęście nie wprowadzałem prawdziwych danych.

@Bunio

Banio. w emailach informacyjnych nie ma informacji z zeznania podatkowego, chyba że wprost zaznaczyłeś opcję "wyślij do mnie kopię zeznania", nikt też nie podgląda Twoich rozliczeń podatkowych. Prosimy więc nie przelewać swoich nieuzasadnionych obaw na innych. Jeśli jesteś zainteresowany procedurami przetwarzania danych osobowych, zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją na stronie www.pitax.pl/dokumenty

Jurek

Bardzo dziwne to forum - niby o pracy, a można przeczytać sporo ocen samego systemu i to wydaje mi się niezbyt obiektywnych. Ja jestem bardzo zadowolony z Pitaxa, a korzystam od lat. Po raz pierwszy trafiłem z polecenia i sprawdziłem też wiele dobrych opinii w Google i na facebooku, które są po prostu wyśmienite, czego nie widać w tym miejscu. Korzystałem z wielu programów i bez wątpienia mogę powiedzieć, że ten jest najbardziej przyjazny dla użytkownika.

@Jurek

Dzień dobry, Niezmiernie miło jest nam móc usłyszeć miłe słowa odnoszące się do naszej pracy wkładanej w projekt. Mamy szczególną nadzieję na ewentualne sugestie co moglibyśmy usprawnić, by nasz produkt cieszył się jeszcze większym uznaniem.

zawiedziony
@Jurek

Może jednak warto wspomnieć o samym portalu ? Właśnie zrobiłem rozliczenie. Dochody wpisałem ok, zgadzają sie z tym co w US tyle, że US chce ode mnie 760 zł, a PITAX podliczył , że jestem dłużny US ponad 6tys' Domniemam, że program pracuje na starych stawkach podatkowych, nie uwzględnia kwoty wolnej od podatku po nowemu oraz próg podatkowy jest liczony od 85tys . Zakładając jak powyżej, rozliczenie by się zgadzało. Szkoda tylko, że tyle swoich danych musiałem podać bezsensownie.

@zawiedziony

Szanowny zawiedziony. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy pod adresem pomoc@pitax.pl lub nr tel. 534 30 50 40 - wtedy specjaliści będą mogli pomóc w wyjaśnieniu Pana rozliczenia. System oczywiście uwzględnia zmiany Polskiego Ładu, w tym kwotę wolną od podatku.

Czy Pitax (PITax.pl Łatwe podatki sp. z o.o.) udziela może pożyczek pracowniczych? Na jakie ewentualne dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

PITax.pl Łatwe podatki

Miło nam, że nasza oferta rekrutacyjna wzbudza zainteresowanie. Zachęcamy do aplikowania do PITax.pl Łatwe podatki w czasie aktywnych rekrutacji. Na niektóre stanowiska można aplikować cały czas, wszelkie informacje znajdują się na naszej stronie https://www.pitax.pl/o-firmie/zapraszamy-do-wspolpracy/. Jeśli chodzi o sposób wynagrodzenia, jest zależny m.in. od stanowiska, rodzaju umowy czy umiejętności i doświadczenia kandydata. Wszystkie szczegóły są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Bogdan

Pitax naliczył mi ulgę która zakwestionował US. Próbowałem nawiązać kontakt z pitaxem poprzez e-mail , nie dostałem odpowiedzi. Brak możliwości kontaktu telefonicznego . Taki ograniczoną możliwość kontaktu uważam za skandaliczną

@Bogdan

Dziękujemy za wiadomość. PITax.pl jest systemem rozliczeniowym podpowiadającym użytkownikowi o wszystkich dostępnych ulgach i odliczeniach, jednak to od podatnika zależy indywidualna ocena jego sytuacji, w oparciu o którą może przysługiwać dana preferencja podatkowa. Nie identyfikujemy Pańskiej wiadomości na naszej skrzynce odbiorczej, a na wszystkie próby kontaktu mailowego reagujemy w ciągu 24h. Nasza infolinia działa natomiast w określonych na stronie internetowej godzinach.. Należy dodać, że Urząd Skarbowy może zakwestionować ulgę ujętą przez podatnika w PIT z różnych przyczyn jak np. brak odpowiedniej dokumentacji itp. Jeżeli potrzebuje Pan jakiejkolwiek pomocy w zakresie działania systemu, zachęcamy do kontaktu. Jeśli coś okazało się niejasne, to chętnie podpowiemy, jak funkcjonuje system i jakie umożliwia rozwiązania.

PITax.pl Łatwe podatki

Dziękujemy za zainteresowanie PITax.pl Łatwe podatki. Jeśli jest Pan / Pani zainteresowany współpracą z nami, zachęcamy do aplikowania w czasie aktywnych procesów rekrutacji. Po przesłaniu aplikacji, jeśli spełnia ona określone w ogłoszeniu wymogi, kontaktuje się z Panią / Panem rekruter i umawia na rozmowę, w czasie której można doprecyzować wszelkie szczegóły.

Barbara

ja osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim pitaxa wszystko bardzo jasno napisane

@Barbara

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy :)

JOLKA

brak możliwości skorygowania przygotowanego i zapisanego PIT - nie wysłanego jeszcze do US PESELE dzieci trzeba do ulgi wpisywać ręcznie mimo, że na początku wprowadza się do formularza dzieci

@JOLKA

@JOLKA w przypadku trudności z korzystaniem z aplikacji zapraszamy do kontaktu z infolinią. Oczywiście ma Pani możliwość skorygowania przygotowanego PIT-u tak długa aż nie dokona Pani jednej z czynności: 1) skutecznie wyśle do urzędu, 2) wybierze Pani opcję "wydrukuj, samodzielnie zaniosę do urzędu" - w obu tych przypadkach edycja PITu jest blokowana, aby miała Pani 100% pewności, że PIT po wysłaniu do urzędu nie został zmieniony i dokument, do którego będzie Pani mogła wracać w PITax.pl przez następne 5 lat jest dokładnie tym dokumentem, który złożyła Pani w urzędzie.

ala

Jestem niesamowicie wkurzona. Dwa razy wypełnilam PIT na stronie PITax.pl i na koncu jest na sztywno ustawiona organizacja , jak rowniez bezczelnie napisane , ze kiedy się wejdzie na pitax.pl, bedzie mozna wybrac organizację. Jweszcze raz wypelnialam za siebie i meza i okazuje się, że to nieprawda, znowu ta sama organizacja. No i po kilku latach korzystania porzucam tą chrzanioną stronę

@ala

Pani Alo, dziękujemy za opinię, przykro nam, że jest negatywna. Chciałbym jednak wytłumaczyć, co mogło być przyczyną napotkanych przez Panią trudności. System dystrybuowany jest w kilku tysiącach wersji. Ponad 1000 organizacji pozarządowych umieszcza odnośniki do niego na swoich stronach internetowych oraz w reklamach, w tym w reklamach Google. My też prowadzimy kampanie promocyjne na rzecz ponad 1000 organizacji w katalogu PITax.pl dla OPP. Jeśli Trafiła Pani do PITax.pl w tym roku z takiego linka - numer KRS mógł zostać zapamiętany w Pani przeglądarce nawet na kilka dni. W takim przypadku przed rozpoczęciem rozliczenia zawsze jest prezentowana informacja o braku możliwości zmiany numeru KRS. Wciąż istnieje jednak kilka sposobów na zmianę przypisanego numeru KRS - np. w stopce strony głównej lub po prostu przez wejście na pitax.pl/0000000000 - gdzie w miejsce dziesięciu zer trzeba wstawić numer KRS organizacji, którą chce Pani wesprzeć. Zapraszamy do dzielenia się opiniami w Google i na Facebooku. Ten serwis przeznaczony jest dla kandydatów do pracy :-) Pozdrawiamy! Zespół Pomocy PITax.pl

NICK

Wyrazista, obiektywna.

@ala

Korzystam już trzy lata i kiedy wyskakuje wybrana organizacja jest opcja wybrania własnej i możliwość zmiany

Etera
@ala

Zgadzam się. Oraz wysyłają spam co drugi dzień, mimo to że usunęłam swoje konto z ich strony.

@Etera

Jeśli pomimo usunięcia konta wciąż otrzymuje Pani od nas wiadomości, prosimy o kontakt z naszą pomocą pod numerem telefonu 534 30 50 40 lub za pośrednictwem adresu e-mail: pomoc@pitax.pl.

Marzena
@Etera

Ale to przecież można do nich wysłać wiadomość, że nie wyrażasz zgody na dalsze wysyłanie wiadomości. Widocznie mają jakiś błąd czy coś.

@Marzena

Preferencje dotyczące informacji, jakie klient życzy sobie od nas otrzymywać można ustawić w aplikacji - w Koncie podatnika.

Iza
@PITax.pl Łatwe podatki

No i wszystko jasne. A te ustawienia są takie intuicyjne, że każdy ogarnie jak to dobrze zrobić?

Patrycja
@ala

Nie prawda. Można zaznaczyć żadne z powyższych i w kolejnym kroku wpisać własny KRS.

anula

Nie polecam tej strony do wypełniania PIT ponieważ nie ma opcji wydrukowania sobie wypełnionego zgłoszenia tylko od razu wysyłka. Próba kontaktu na podane w KONTAKT danych wywołuje Delivery Status Failur , nie ma takich adresów! Zawiodłam się bo napracowałam z wprowadzaniem a wydruku nie można zrobić tylko od razu wysłać do US

@anula

Pani Anulo, przykro nam, że nieudało się Pani z nami skontaktować. Uprzejmie proszę o kierowanie pytań na adres pomoc@pitax.pl - ten adres jest szeroko rozpowszechniony w stopce na każdej stronie serwisu. Natomiast jeśli napotkała Pani gdzieś informację o innym adresie, który jak Pani pisze nie przyjmuje poczty - bardzo prosimy o przesłanie informacji o lokalizacji tej informacji, abyśmy mogli ją skorygować. Na chwilę obecną nie jesteśmy świadomi aby na naszych stronach był opublikowany błędny adres do kontaktu.

Jestem zachwycony aplikacją PITax.pl, komfortowa, łatwa w obsłudze, godna polecenia. Szybko i bezproblemowo mogłem złożyć deklarację. Dziękuję za dobry program

Roxy

Potwierdzam. Od trzech lat rozliczam się z PITax.pl. Program intuicyjny. Możliwość wyboru OPP. Wystarczy się przyjrzeć stronie z 1% - jest przycisk ZMIEŃ. Zawsze udaje mi się wskazać "swoją " OPP. Bardzo szybki zwrot nadpłaty. W zeszłym roku otrzymałam już po 4. dniach. W tym roku też liczę na to. Rozliczyłam się dwa dni temu, więc spokojnie czekam. Wszystkim polecam. Fajny program. :)

On

Program nie daje możliwości rozliczenia Pitu ZG z różnych krajów, tylko z jednego. Co w moim przypadku go dyskwalifikuje..

Gabriela
@On

no a gdzieś była inna informacja podana? Wprowadzili Cię w błąd czy coś?

@On

Szanowny/Szanowna On, PITax.pl to usługa wspierająca ponad milion podatników w wypełnianiu rocznych zeznań podatkowych. System skupia się na rzetelnym informowaniu podatników o możliwościach odliczenia ulg podatkowych, tak aby mogli zapłacić możliwie niski podatek. PITax.pl pozwala również na rozliczenie przychodów z zagranicy - przy czym rzeczywiście obsługujemy jest przychód z jednego kraju poza Polską. Przypadki, w których przychód pochodzi z wielu krajów wymagają uwzględnienia bardzo dużej ilości dodatkowych czynników zależnych od indywidualnej sytuacji podatnika, kombinacji krajów, w tym analizy dokumentów źródłowych. Z uwagi na marginalne zainteresowanie taką usługą, w której specjalizują się duże korporacje podatkowe, nie zdecydowaliśmy się jej świadczyć, natomiast pojedyncze osoby zainteresowane rozliczeniem przychodów łączonych z wielu krajów kierujemy do sprawdzonych przez nas, najlepszych w kraju doradców podatkowych. Zwracamy uwagę, że usługa takiego rozliczenia ze względu na swoją złożoność i często niepowtarzalność to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Zapraszamy do kontaktu z działem pomocy abyśmy mogli pomóc i pokierować Pana/Panią do sprawdzonego doradcy podatkowego. Z pozdrowieniami, Zespół PITax.pl Łatwe podatki

@On

Szanowny On, PITax.pl to usługa wspierająca ponad milion podatników w wypełnianiu rocznych zeznań podatkowych. System skupia się na rzetelnym informowaniu podatników o możliwościach odliczenia ulg podatkowych tak, aby mogli zapłacić możliwie niski podatek. PITax.pl pozwala również na rozliczenie przychodów z zagranicy – przy czym rzeczywiście obsługiwany jest przychód tylko z jednego kraju poza Polską. Przypadki, w których przychód pochodzi z wielu krajów, wymagają uwzględnienia bardzo dużej ilości dodatkowych czynników zależnych od indywidualnej sytuacji podatnika, kombinacji krajów, w tym analizy dokumentów źródłowych. Z uwagi na marginalne zainteresowanie taką usługą, w której specjalizują się duże korporacje podatkowe, nie zdecydowaliśmy się jej świadczyć, natomiast pojedyncze osoby zainteresowane rozliczeniem przychodów łączonych z wielu krajów kierujemy do sprawdzonych przez nas, najlepszych w kraju doradców podatkowych. Zwracamy uwagę, że usługa takiego rozliczenia ze względu na swoją złożoność i niepowtarzalność to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Pozdrawiamy, Zespół Pomocy PITax.pl

Wanda

Firma akutalnie szuka marketing menagera, jestem ciekawa czy jakiś pracownik może mi powiedziec jak wygląda proces rekrutacyjny? :)

Justyna

Jestem zadowolona choc czasam wystepuja byki jak w przypadku pitu 28 gdzie powiina byc usunieta rubryczka dotyczaca wplaty podatku w grudniu za grudzien gdzie system dolicza to do rozliczanego roku ,us za kazdym razem przesyla mi korekte bo ich system tego nie przyjmuje i musza robic korekte z urzedu warto to poprawic.

Barbara
@Justyna

A zgłaszałaś już to im tak dosadnie i bezpośrednio? Może więcej razy trzeba "pomolestować" to to ogarną? Bo podejrzewam, że nie tylko Tobie się to zdarza, a faktycznie z tego co piszesz to utrudnia niestety temat.

@Barbara

Szanowne Panie, dziękujemy za otwarte podzielenie się wątpliwościami dotyczącymi rozliczenia w naszym programie. Uwagi naszych użytkowniczek i użytkowników zawsze są dla nas cenne. W tym konkretnym przypadku obawiamy się jednak, że jest to przede wszystkim kwestia nieporozumienia. W systemie rozliczeniowym nie ma błędu, jednak domyślamy się, z czego mogą wynikać Pań wątpliwości. Niekiedy zdarza się podatnikom przeoczyć kluczową informację w miejscu, o którym Pani Justyna wspomniała – otóż prosimy tam o podanie kwoty podatku NALEŻNEGO. Rubryka podatku za grudzień dotyczy podatku należnego i jest jak najbardziej prawidłowa. Z kolei podatek ZAPŁACONY należy wpisać w części „Zaliczki zapłacone od stycznia do listopada”. Poniżej wprost i wyraźnie pytamy tylko o ZALICZKĘ GRUDNIOWĄ. W rezultacie rozliczenie PIT-28 w PITax.pl przygotowane zostaje w jak najbardziej regularny i poprawny sposób. Pozdrawiamy, Zespół Pomocy PITax.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o.?

Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o.
  • Liskego 3 lok. 11
    50-345 Wrocław
  • NIP: 8982201430 REGON: 21965221 KRS: 0000433926

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pitax.Pl Łatwe Podatki Sp. z o.o.