Trans.eu Group S.A

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trans.eu Group S.A

Kamil

Nowy trans to tragedia. Zarząd ma klientów w 4 literach. Strach pomyśleć jak mają przewalone pracownicy.

4
Małgoś

Nie polecam. Nowa giełda totalna porażka a najgorsze samo zachowanie firmy. Wymuszanie na własnych klientach nowej wersjii programu która znacząco utrudniła wszystkim pracę. Mają monopol i wykorzystują sytuację. Dramat po Polsku.

4
Elu

Tragedia

3
Tajemniczy wielbiciel Transa

(usunięte przez administratora). Nowa wersja to kwintesencja nieudaczności i niewiedzy osób zarządzających produktem. Szkoda bo wersja 3 bardzo pozytywnie zmieniła polską branżę transportową. Czas na nowych innowatorów z USA. Uberze witaj na polskim rynku, gdzie nawet konkurencja ci się podkłada... serio szkoda Transa.

3
ramzes67

Mnie interesuje najwięcej tonaż a na nowym transie narzucacie mi żebym najpierw patrzył na miejscowości są zapisane "TŁUSTYM DRUKIEM", których i tak nie widzę , muszę wejść w ofertę żeby przeczytać pełen zapis. (usunięte przez administratora) Za dużo CHAOSU na tej nowej stronie giełdy, UTRUDNIANIE ŻYCIA innym.

5
ramzes67

W nowej wersji Transa jest za dużo zbędnych zapisów na jednej stronie. Jest MAŁO CZYTELNA. Ekran monitora mamy ograniczony a nakładli na nim tyle zapisów jakie tylko możliwe, interesują cię w danym momencie czy też nie masz na to patrzeć i rozpraszają wzrok, chcą zaklepać co najważniejsze dla nas musimy się motać w tym całym bałaganie, nie wiemy co szybko kliknąć. Coś ma być ŁATWO DOSTĘPNE , jasne i czytelne to nie można zasypywać innymi rzeczami.

3
spedytor

Współpraca z nimi to jest jedna wielka masakra. Żadna nowa wersja tej mafii nie pomoże. Niestety, póki są monopolistą, poza tym, że psioczymy nic więcej nie można.

5
Kuba

Nie dla nowej wersji trans! Przeglądarkowa wersja to niewypał! Na starym transie jest 100 ofert na nowym o połowe mniej. (usunięte przez administratora)

2
Sztryms1976

Juz gorszej wersji giełdy być nie moze Szkoda gadać rezygnujemy z tego badziewia

3
DARIUSZ

Nie polecam transa. To co dobre zastepuja badziewiem na którym nawet ladunkow nie ma tyle co na starym. Ludzie proszą o pozostanie przystarej wersji nie szanują klientów. Chca zmieniać niech zmieniaja ale jak dopracuja w 100% A nie że sezon ciezki w transporcie to jeszcze dobijac przewoźników i spedycje. Nie polecam nowej wersji

3
Krzysztof Bladoszewski

NIE polecam nowego transa nie nie nie ulepszacie coś co wychodzi neistety ale na gorsze... NIE POLECAM

3
Goferek

Dno..totalne dno, co wersja transa to była gorsza a teraz to już przegieli. Zero konstruktywnej rozmowy; rozmowa z pracownikami na poziomie przedszkola- nie i już.

2
M.D

Witam Nie polecam , cos strasznego. Nie wiem jak można zepsuć cos dobrego w taki sposób. (usunięte przez administratora)na szczęście inne firmy tego typu szybko przejmują inicjatywę i bardzo sie ciesza z porażki trans.eu.

4
Ja

Nowa wersja to dramat nie da się na tym pracować. A najlepsze jest to że nie słuchają swoich klientów dzięki którym mają pracę.

3
Adam

Nowa wersja Transa to jakaś porażka... A tak fajnie się korzystało ze starej aplikacji...

3
Użytkownik transa

Wystarczyło posłuchać użytkowników. Niestety sam przyznaję, iż ta cała nowa platforma to bardzo kiepski produkt. Jako osoba mająca styczność z komputerami od ponad 15 lat, testując różne platformy, programy, aplikacje, uważam że zrobiliście Państwo z transa skok, bez oceny czy się uda i jaki będzie tego skutek. Teraz robicie dobrą minę do złej gry, usuwacie komentarze, nawet tutaj flagujecie opinie. Prawda w oczy kole

5
Ikt

Nowy Trans totalna porażka, nie wyskakują okienka kiedy ktoś pisze, nie pokazuje poprzednich rozmów, kiedy pytasz o ofertę, nie ma ceny ofery, trzeba w nią wejść, i wiele innych mankamentów, zostawcie stary Trans!!!!!

3
Blażka

Pracuje na nowym Transie od tygodnia i niestety nie mogę doszukać się plusów. Strona jest całkowicie nieczytelna często się zawiesza, a w dodatku pracuję się na niej znacznie wolniej.

3
Użytkownik platformy Trans

Dramat co wyprawiają! Wolna amerykanka i 100 metrów mułu. Traktują nas- klientów jak króliki doświadczalne, a my za to płacimy gruby hajs. Nowa platforma to totalny bubel, na którym nie da się pracować. Nikogo nie obchodzą nasze sprzeciwy. Ma być tak, jak oni chcą i basta! Niepochlebne opinie kasują, a zapewne kupują sobie pozytywne, bo jeszcze nie spotkałem człowieka zadowolonego z nowej wersji Transa.(usunięte przez administratora)

3
anonim

(usunięte przez administratora)

Wicky68

Tak jak przepisy dla kierowców ciężarówek wymyśla ktoś. kto nigdy nie jeździł tak samo teraz wymyślił ktoś,kto na tym nie pracuje.

2

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A?

    Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A?

    Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A
Przejdź do nowych opinii