Db Energy Sp. z o.o.

Adres: Al. Armii Krajowej 45, 50-541 Wrocław

NIP: 8942995375 KRS: 0000355823

Db Energy Sp. z o.o.

Opinie o Db Energy Sp. z o.o.

Wiesz coś na temat firmy DB Energy Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Db Energy Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Db Energy Sp. z o.o.