Opinie o Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Agnieszka Nowy wpis

Zdziwiła mnie negatywna opinia na temat tego Pracodawcy. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że Pracodawca ten dba o swoich pracowników, docenia ich pracę i ich za nią bardzo dobrze wynagradza. Co istotne, każdy kto wykazuje się zaangażowaniem i uczciwością mógł liczyć na elastyczność ze strony Pracodawcy, co przekładało się na szacunek i wzajemne zaufanie.

@Pracownik Nowy wpis

Praca w firmie SWP jest wymagająca, bo taka jest branża. Każdy pracownik jest rozliczany z wyników swojej pracy indywidualnie. Wypłata jest zawsze w terminie. Nadgodziny są dobrowolne i jak chcesz to pracujesz dodatkowo, za co masz ekstra płacone. Nikt na nikim nie wywiera tej presji. Pracownik sam wybiera na ile i czy w ogóle chce się dodatkowo angażować i rozwijać zawodowo. Jest to sprawa indywidualna. Jeśli chcesz coś więcej osiągnąć to dajesz z siebie więcej , jeśli nie to kończysz pracę po 8 godzinach. Pracują tu też kobiety w ciąży i młode matki. Z tego co wiem, to cenią sobie elastyczność szefa w kwestiach możliwości wyjść do lekarza, czy też pracy hybrydowej. W każdej trudnej sytuacji pracownik może porozmawiać z szefem, który zawsze znajdzie czas dla pracownika i jest otwarty na problemy swoich pracowników. Co ważne firma dba o swoich pracowników organizując szkolenia, wyjścia integracyjne, czy też Wigilię firmową. Najlepszym dowodem na dobrą atmosferę w pracy jest mała rotacja zespołu. Jeśli więc ktoś szuka firmy, gdzie są możliwości rozwoju, dobra atmosfera i pozytywne podejście do pracownika to polecam wybrać firmę SWP.

Firma Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko projektant. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi. Jeśli się pracuje i najlepiej robi nadgodziny jest ok. Płaca również. Jeśli się choruje, bądź nie daj Boże zachodzi w ciążę zaczyna się cyrk nie z tej ziemi. Zastraszanie, kombinacje, brak wypłat należnych pieniędzy, (usunięte przez administratora) i machlojki, o których można by film nakręcić. Dla mnie doświadczenie w tej firmie jest traumą do końca życia. Firma jeżeli już to dla osób samotnych, które najlepiej jak poświęca jej cały swój wolny czas.

ZAc

co rozumiesz przez płaca ok?

Całkowicie się nie zgadzam z powyższą opinią. Pracodawca uczciwie traktuje wszystkich pracowników i dba o ich dobre samopoczucie. Świadczy o tym bardzo mała rotacja zespołu. Ani choroba, ani ciąża nie mają wpływu na traktowanie przez szefa. Możliwa jest praca zdalna, wyjście w trakcie pracy w celu załatwienia swoich spraw, jeżeli jest taka potrzeba. Z szefem można się dogadać bez żadnego problemu. Jak każdy ma gorszy i lepszy dzień. Zapewniona jest opieka medyczna dla każdego, na osłodę ciężkich momentów w branży czasem są batoniki i pizza. Wiadome jest, że trzeba ciężko pracować, ale to już urok naszej branży. Myślę, że pensje to wynagradzają w porównaniu z innymi biurami, gdzie pracują moi znajomi.

Paulina Nowy wpis

Nie wiem skąd ta opinia od powyższej anonimowej osoby. Pracuje w firmie od ok. 4 lat. Podejście szefa jest bardzo życiowe. Kobiety w ciąży nie mają żadnych problemów ani z wypłatami ani z wolnym żeby pójść do lekarza. Nikt nikogo nie zastrasza to na pewno. Chcesz pracować to pracujesz chyba logiczne. Jeśli się choruje to też normalnie idzie się na L4 żeby wyzdrowieć. Od 4 lat wypłata pieniędzy zawsze w terminie, a znam firmy które naprawdę nie wypłacają pieniędzy pracownikom.. A co do nadgodzin, jasne są. Chcesz zostać zostajesz za co są ekwiwalenty. Polecam tą firmę każdej osobie która chce się rozwijać, poszerzać swoje kwalifikację i wiedzę. Spokojnie można mieć swoje życie i pracować, więc nie za bardzo wiem skąd ten komentarz ale chyba lekka przesada:D

Pracownik Nowy wpis

Nie zgodzę się z pierwszą opinią. Oczywiście, że jak się chce pracować w firmie i być szanowanym, trzeba dać też coś od siebie. Jednak jeśli się postara, zostaje to docenione. Chodzi zarówno o płacę, jak i rozwój i możliwości. Jeśli ktoś pracuje sumiennie i robi to dobrze, to tak samo jest traktowany – nawet w przypadku chorób/ciąż itp. Jest duża doza zaufania, elastyczność, możliwość home office – dopóki się tego nie nadużywa. Dodatkowo na plus na pewno rodzinna atmosfera, imprezy integracyjne, wigilie, szkolenia, opieka medyczna, batoniki, pizza w biurze od czasu do czasu. Jeśli komuś nie odpowiada praca lub branża, po prostu powinien znaleźć sobie swoje miejsce, które spełnia jego oczekiwania.

Firma Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k. szukała nowego pracownika na stanowisko Projektant / Projektantka konstrukcji budowlanych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Jak tutaj z warunkami zatrudnienia. Na ile moge liczyć jako asystent projektanta z 5,5 letnim doswiadczeniem w allplan i revit?

Zostaw merytoryczną opinię o Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Sybilski, Wesoły and Partners Construction Sp. z o.o. Sp. k.