Opinie o Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Gość Nowy wpis

Niech komuś do głowy nie przyjdzie żeby pracować tu na magazynie. Bardzo duża rotacja pracowników. Nie polecam !

Czym w Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Riko1234567 Nowy wpis

Pracowałem kiedyś w tej firmie to totalne (usunięte przez administratora) szczególnie kierownik regionalny z Śląska Pan M.

Mokk

Czyżby zmiana na górze? Ogłoszenie się pojawiło na Naczelnego. Jakieś informacje o powodach?

Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Niepolecam

gość

Osoba prowadząca rekrutację tj. szefowa prowadząca ten biznes w PL mega nieprofesjonalna. Brak kompetencji, odpowiedzialności i przedmiotowe traktowanie pracowników to prawdopodobnie misja wizja tej organizacji.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.?

WACEK

Np. Czy planujesz mieć dzieci w najbliższym czasie ( pytanie do kobiet )

Wacław

@NICK Dlaczego taką masz opinię o pracy w firmie? Warto podać podstawy chyba, że to konkurencja?

Miro

Jak ktoś chce oczernić firme to każdy pretekst jest dobry?

Ricky
@Miro

Miro może dodasz coś ciekawego od siebie? Jeśli masz pozytywne odczucia z pracy w Ferdinandzie to podziel się ze wszystkimi. Pomożesz potencjalnym kandydatom. Słuchamy uważnie :)

Małgorzata
@Ricky

Czy znasz firmę Ferdinand Gross Polska? Jeżeli tak, to podziel się również swoim doświadczeniem z nią związanym. Wszystkie merytoryczne wypowiedzi są ważne na forum, dlatego zachęcam Ciebie do dalszej aktywności na nim. Może na początek zechcesz powiedzieć, czy każda nowo zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę na dłuższy okres czasu już od pierwszych dni pracy?

Małgorzata

@Chętna do pracy, jeśli potrzebujesz kontaktu do firmy to na stronie internetowej Ferdinand Gross Polska znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Dla ułatwienia dodaję link: https://www.schrauben-gross.com/pl/przedsiebiorstwo/kontakt.html Twój wpis został dodany jakiś czas temu, więc może już wzięłaś udział w rekrutacji do firmy? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się jej wynikami oraz przebiegiem.

Chętna do pracy

Jak można i czy jest jakiś mail, na który można aplikowaćbw sprawie pracy na produkcję?

Tomba

Byłem w październiku na rozmowie w Ferdinandzie w sprawie pracy - PH. Rozmowa z p. Krysią. :) Moje wrażenia - bardzo niekorzystne. Nieprofesjonalne podejście firmy do rozmówcy, zwodzenie, do dzisiaj brak jakiegokolwiek decyzji co do wyników rekrutacji. Opowiadanie o jakiś gruszkach na wierzbie, wychwalanie p. Janusza z Wielkopolski (chyba pupilek szefostwa), zero konkretów - jakieś ogólniki. Warunki finansowe - przez pierwszy rok jesteś na stałej pensji (nie wiadomo jakiej bo za cholerę nie chcą Ci tego powiedzieć), dopiero potem możesz negocjować prowizję, samochód Skoda Roomster. Dziękuję za taką rekrutację p. Krysiu, życzę powodzenia w szukaniu jelenia na stanowisko handlowe, bo z tego co zdążyłem wywnioskować szukacie akwizytora za 1500/2000 zł a nie profesjonalnego i doświadczonego handlowca.

Wariat
@Tomba

Tomba ty to jesteś gość prawdę piszesz jak na spowiedzi

Tomba
@Wariat

Czy na spowiedzi to nie wiem, ale przekazałem relację jak mogłem najlepiej, czyli tak jak to wyglądało w mojej opinii wówczas - czyli prawie rok temu. Jak jest teraz - nie wiem, ale z całą pewnością nie zamierzam do nich aplikować. Już pal sześć te warunki finansowe , chodzi o pewne zasady i sposób traktowania doświadczonych handlowców.

grad

to poczekacie, bo u nich to chyba ukryta rekrutacja :)

Ropniak

Popieram Ministranta znajdźcie sobie inne zajęcie. A ty kaziu zmień podejście :)))

Ministrant

Ludzi omijajcie firmę Ferdinand Gross szerokim łukiem. Nie polecam nikomu

Diesel OSZCZĘDNOSCI PO 3,70ZŁ

Mirek stuknij się w czoło. I przeczytaj tekst ze zrozumieniem. Jak firma może bazować na takim ograniczeniu

Cham ON

Co za korzyść z dobrego wina w beczce pełnej pleśni.

Szalom Alejhem

Będziesz za słodki – połkną cię, będziesz za gorzki – wyplują. Kiedy (usunięte przez administratora) nie ma okazji do kradzieży, skazany jest na uczciwość. Twój przyjaciel ma przyjaciela, przyjaciel twego przyjaciela też ma przyjaciela, pamiętaj, bądź dyskretny.

robot

Firma w moim odczuciu jest w porządku. Pracuję już kilka lat. Atmosfera fajna. W temacie zarobków wiele zależy od przedstawiciela i regionu. Jedni przedstawiciele handlowi mają niezłą kasę, ale nie więcej niż dwie średnie krajowe. Pozostali wyrabiają średnią. Na magazynie trochę gorzej, czytaj niżej, ale to inny charakter pracy i inne oczekiwania ze strony pracodawcy, więc niższa płaca. Podsumowując: warto tam pracować, szczególnie jako przedstawiciel. Jednak jeżeli planujesz kombinować, to wyjdzie, prędzej czy później, a wtedy wylecisz. Co do oceny kadry kierowniczej, to zawsze będą negatywne opinie, bo jak komuś nie chce się pracować, niech nie oczekuje zrozumienia, bo wyleci. Dodam jeszcze, że jedyną rzetelną opinię wydał Jacek, który pracował kilka lat. Pozostali to hejt.

Robocop
@robot

robot nie li (usunięte przez administratora) cwelisz donosisz kradniesz rope i piszesz takie bzdury. Jeden kierownik kradnie ropę w biały dzień z mordy mu wali ON a drugi to (usunięte przez administratora) więc co wy k...a za bzdury piszecie o tym Bagnie. Nie liżcie (usunięte przez administratora) bo i tak nic tym nie osiągniecie.

Helmut

ty pająk ogarnij lepiej pajęczynę i nie filozofuj złączne dla budowlanej chyba ci się firmy pomyliły a starać to się można w nieskończoność...

seba

POZDRO JACKU :)

Jacek
@seba

Cześć Seba, odezwij się kiedyś:) Rafał ma ze mną kontakt.

Seba
@Jacek

wiem, wezmę od niego numer

Zostaw merytoryczną opinię o Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.

Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.