Opinie o Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii w Wrocław

Ruda wiewiórka

Niestety, opinie opublikowane kilka lat wcześniej nadal są aktualne... Żadnych zmian na lepsze w organizacji, mimo zmiany dyrekcji. Niespotykana chyba nigdzie rotacja pracowników, wynikająca z kiepskich warunków pracy, depresyjność i niepewność zatrudnienia, brak szacunku, fatalne zarządzanie. Inicjatywa i myślenie u pracowników są niemile widziane. Dużo by gadać - doskonały wręcz wzorzec jak nie należy zarządzać przedsiębiorstwem.

#@#
@Ruda wiewiórka

Zmiany są i jest ich dużo. Niestety wszystkie na gorsze...

Dno i wodorosty

Miałam przyjemność(sarkazm) pracować w tym toksycznym miejscu. Niestety nie polecam nikomu związania się z instytutem. Łysy potrafii tylko zastraszać i zachowuje się jak pies gończy spuszczony ze smyczy, kłamliwej, fałszywej cesarzowej tego przytyłku. Miałam tu wiele nieprzyjemnych sytuacji, przenosiny z działu do działu, cesarzowa zapewniła mnie, że jak nie pójdzie mi w drugim dziale to furtka powrotu do poprzedniego zawsze otwarta, finalnie dostałam wypowiedzenie umowy bez przyczyny, niepisanym powodem tego był brak osoby, która mogłaby mnie szkolić. A szefowa administracji, kolejna kłamczucha z końskim uzębieniem i fałszem wystającym spomiędzy tych paskudnych zębów.

Anonimek
@Anonimowy

Przytyk jest tu tylko po to, by nie powiązać konkretnych spraw z konkretną pracownicą, chodzi o anonimowość. Natomiast co do zarządzania, jak już Pan/Pani tak zacięcie broni kadry zarządzającej, nie polega na siedzieniu na (usunięte przez administratora) i oczekiwaniu rezultatów, bycie szefem to zobowiązanie do poprowadzenia pracowników, a nie czekaniu aż się samo zrobi, a potem ewentualnie się do....ć że coś wygląda nie tak, jak księżniczka miała w głowie. Również panują tam zachowania typu, "jestem dyrkiem, więc nie muszę wiedzieć co się tu dzieje, jest cicho jest dobrze", dyrektorów trzeba informować o tym, że się robi zadanie, które sami zlecili. A jak wychodzi przyps, to umywają Rączki od tego, że dostałeś takie zadanie i zaczyna się szukanie kozła. Rotacja pracowników jest największym potwierdzeniem atmosfery panującej w tym miejscu. Tak częsta zmiana stanowisk i to kierowniczych, nie świadczy dobrze o tym miejscu. Organizacja 10-tek tysiecy spotkań miedzydzialowych, by finalnie i tak nic nie ustalić, a jedynie marnować czas pracowników. Dyrektorzy interesujacy sie tylko tym czy bedą miec odpowiedniej wielkosci telewizorek w swoim gabinecie, zaznaczę z pieniędzy publicznych!!! A z reguły wiem, że takie komentarze jak ten, są pisane przez starych wyjadaczy portu, którzy doraźnie bronią swoich upasionych tyłków.

Co jaki czas w Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii można ubiegać się o podwyżkę?

Zakład zamknięty

Nawet jak popracujesz kolejne dwa lata to nie łudź się na jakąś zmianę czy podwyżkę

Dno i wodorosty Nowy wpis

Anonimowy Nowy wpis
@Dno i wodorosty

Widać że musiała się Pani poczuć bardzo skrzywdzona po otrzymaniu wypowiedzenia. Choć wiele można zarzucić tej firmie to jednak Łysa głowa czy Krzywe zęby nie mają nic wspólnego ze sposobem zarządzania, a są jedynie przytykiem sfrustrowanego byłego pracownika. Chyba że zwolniono Panią za Krzywe nogi… wtedy Pani komentarz nabiera sensu.

Anonimek Nowy wpis
@Anonimowy

Ruda wiewiórka

#@# Nowy wpis
@Ruda wiewiórka

Zmiany są i jest ich dużo. Niestety wszystkie na gorsze...

Co wchodzi w socjal Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii?

Dofinansowania: wakacyjne, świąteczne i do karty sportowej. Ich wysokość zależna jest od wysokości zarobków.

###
@Marek

Marku precyzyjniej. Czy może dokładniejsze informacje są już wstydem? Dofinansowanie Swiateczne to 100 zł w ciagu roku. A karta sportowa to Medicover ktorej prawie nigdzie nie honorują.

:D
@###

Ale Marek napisał prawdę ;) Dofinansowanie świąteczne i na wakacje jest uzależnione od wysokości zarobków z podziałem na ilość osób w gospodarstwie. Najwidoczniej zarabiasz tyle, że masz 100 zł. Przykro mi. Takie są kryteria przyznawania. Ja otrzymałam 1000 zł, najwidoczniej masz większą wypłatę niż ja :D

Dofinansowanie...
@:D

Aby otrzymać 1000 zł dofinansowania świątecznego trzeba mieć dochód poniżej najniższej krajowej. Wiec albo Port płaci Ci tak marnie i za to pracujesz, albo w domu bieda. Albo jedno i drugie. W każdym tym przypadku współczujemy.

portowa

Lepsze pytanie - kiedy będą "trzynastki" jak wszędzie w podobnych jednostkach? I w pozostałych Instytutach Łukasiewicz.

portowa2
@portowa

W innych instytutach Sieci naprawdę dostają "trzynastki"? Miło słyszeć, że inni mają lepiej... W porcie są niby "nagrody dla pracowników" co roku, tylko że kierownicy bardzo niechętnie składają o nie wnioski... Ciekawe jakie nagrody otrzymują ci wszyscy dyrektorzy od działów o dziwnych nazwach...

@portowa2

Naprawdę. Przecież to całkowicie normalne we wszystkich innych placówkach / jednostkach sfery budżetowej.

Niestety... jak się sami nie będziemy prosić o coś tak oczywistą rzecz jak "podwyżka" to nigdy jej nie zobaczymy :(

Zakład zamknięty

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Marzena

Dzień dobry, prosiłabym o opinię na temat oferty praktyk w ośrodku. Mam także alternatywne opcje do wyboru, więc liczyłabym na szczere zdanie czy warto. Jak w rzeczywistości wygląda ich przebieg i czy faktycznie można się nauczyć wielu wartościowych rzeczy? I co z atmosferą?

Ala
@Marzena

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo to zależy do jakiej grupy trafisz i czy przydzielony Ci opiekun będzie miał ochotę się Tobą zajmować. Na to nie ma reguły.

Vpnl

Na jakie zarobki mozna liczyć na stanowisku specjalista ds prawnych?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii?

3 umowy : 3 miesiące, rok, a potem do 33 miesięcy na czas określony, maksymalny okres umożliwiony przez prawo pracy zatrudnienia pracownika ma umowę na czas określony.

Jakie warunki pracy są w Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Nauczyciel?

bp

A od kiedy tam nauczyciele pracują? Nigdy nie było ekstra dojazdów dla pracowników - auto albo pkp. Stołówki nie ma, ale bistro polecam :)

Emilia

Kiedy ostatnio Łukasiewicz prowadził rekrutacje? Jakieś plany na następne? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat, liczę na to, że Gowork poratuje.

Szalona
@Emilia

https://www.port.org.pl/pl/oferty-pracy/ Niektóre decyzje trzeba przemyśleć dwa razy albo i trzy – może czasem więcej razy.

...
@Emilia

Nicki

Warto zapoznać się z dotychczasowymi opiniam na temat tego pracodawcy, dostępnymi w tym linku: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,793992

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii - Wrocław

• Jak się pracuje w Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Sieć Badawcza Łukasiewicz Port Polski Ośrodek Rozwoju Technologii