Wrocław

Opinie o RST Software Masters

ikS

@ikS 2 tygodnie temu
Zastanawia mnie ...średnia wieku, albo nawet górna granica wieku programistów c++ :-) ...pokusicie się o odpowiedź?...

Hej! Nie mamy ani górnej, ani dolnej granicy wieku dla żadnego stanowiska. Wiek nie ma dla nas znaczenia, liczą się umiejętności. Pozdrowienia :)

użytkownik zarejestrowany

@5 lat minęło jak jeden dzieńmożna powiedzieć, że dość długo znasz firmę i nadal w niej pracujesz. Czy udało Ci się awansować na jakieś wyższe stanowisko? Właśnie szukają Developera PHP. W ofercie zaznaczyli, że gwarantują stabilną formę zatrudnienia - Umowę o pracę lub B2B, możliwość rozwoju - oferują szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, jak i konferencje branżowe. Czy myśli ktoś nad przyjęciem się do RST Software Masters?

anonek

proces rekrutacyjny to jest kpina w tej firmie

tan
@anonek 19.08.2017, 01:53
proces rekrutacyjny to jest kpina w tej firmie

Czemu tak uważasz

użytkownik zarejestrowany

@5 lat minęło jak jeden dzień dziękuję za Twoją opinię! Bardzo pomocna. A na jakim stanowisku pracujesz?

5 lat minęło jak jeden dzień

Heja pracuje już w RST 5 lat, znałem firmę jak dopiero raczkowała do teraz jak staje się graczem na rynku IT. Jedno jest pewne, jak jesteś pasjonatem, lubisz wyzwania nie boisz się zmian to jest miejsce dla Ciebie. Wiem, że można zarobić lepiej w innych typowo zagranicznych korporacjach gdzie projekt ma pierwszeństwo przed człowiekiem. Tutaj jest odwrotnie, projekty i ich powodzenie jest mega istotne, ale ważniejsi są ludzie. Zarząd sam to podkreśla, że jest w stanie zagwarantować średnią na rynku ale nie maxa. Więc dla poszukiwaczy złota to nie jest miejsce. Zwolnienia jeżeli już to są na prośbę osoby zwalnianej, a naprawdę w przeciągu tych 5 lat na palcach jednej dłoni mogą podliczyć osoby które zostały zwolnione bo po prostu nie pasowały do naszej kultury organizacyjnej. Pewnie dla nie których szokujące, ale dla RST ważniejsze są kompetencje miękkie (aby móc się zwyczajnie dogadać) niż techniczne aspekty, których można się wyuczyć. PS. 5 lat minęło bo po prostu nie ma nudy zobaczymy jak będzie dalej.

użytkownik zarejestrowany

Jakie macie zdanie na temat RST Software Masters? ;)

użytkownik zarejestrowany

W ciągu ostatniego roku na naszym profilu pojawiło się sporo opinii na nasz temat. Wszystkie głosy, zarówno pochlebne i jak i krytyczne, są dla nas ważne. Do niektórych uwag chcielibyśmy się oficjalnie odnieść. Żeby było łatwiej czytać, w podpunktach: - w RST pracownicy zatrudniani są w oparciu o umowę o pracę lub na B2B. Nie zatrudniamy developerów/testerów na umowę zlecenie. Mówimy to zawsze wprost na rozmowach kwalifikacyjnych. Każdy nowy pracownik otrzymuje najpierw umowę próbną na trzy miesiące, a później - jeśli i firma, i pracownik są zadowoleni ze współpracy - umowa zostaje przedłużona - wynagrodzenia ustalane są indywidualnie na podstawie umiejętności i stanowiska. Kandydat zawsze otrzymuje od nas ofertę wraz z wykazem dodatkowych świadczeń oraz informacjami o premiach, płatnościach za nadgodziny itp. Podchodzimy do tematu bardzo transparentnie - pracownicy otrzymują od nas zawsze sprzęt dobrej jakości i licencje na potrzebny soft. Bardzo często sami wybierają sprzęt i oprogramowanie, na jakich chcą pracować. Nie ma sytuacji, w której komuś brakuje np. RAMu, dbamy o to, by pracowało się sprawnie. Jeśli pracownik potrzebuje dodatkowego softu, to może zgłosić zapotrzebowanie i jego prośba jest realizowana w miarę możliwości. Chcemy też zaznaczyć, że brane pod uwagę są nie tylko osobiste preferencje, ale również plany projektowe całego zespołu i m.in. na tej podstawie kupujemy soft i sprzęt - w RST pracują ludzie otwarci i zawsze można szczerze porozmawiać ze współpracownikiem. Zapewniamy w ramach pracy szkolenia z komunikacji i kompetencji miękkich oraz wyjścia zespołowe, które są dobrą okazją do wymiany różnych uwag - za wdrożenie organizacyjno-HRowe, techniczne i zespołowe nowego pracownika odpowiada zawsze wyznaczona osoba z zespołu oraz osoba z HR. Jeśli nowy pracownik czuje jednak, że jego wiedza nie jest kompletna, to zespoły są zawsze otwarte i pomocne - nasza firma ma płaską strukturę, a zespoły są samoorganizujące się. To oznacza, że każdy sam musi zaplanować sobie pracę tak, aby zdążyć z zadaniami, nad nikim nie stoją dyrektorzy ani kierownicy. Rozumiemy, że nie wszystkim odpowiada taki charakter pracy, na pewno są osoby, które wolą mieć jasno wytyczone zadania. Nie jesteśmy korporacją i działamy w oparciu o nieco inne standardy - dajemy na pewno więcej swobody, ale wiąże się to z dużo większą samodyscypliną i odpowiedzialnością - oferujemy pracownikom śniadania w formie szwedzkiego stołu w przestrzeni zwanej Meethubem. W tym miejscu można również napić się kawy i porozmawiać z innymi. Nie wyliczamy, ile kto zjadł, wręcz przeciwnie :) atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, cenią ją również pracownicy - w tym roku wprowadziliśmy w firmie rozwiązanie SAFe, czyli Scaled Agile Framework, które ma usprawnić naszą pracę. Stosujemy w codziennej pracy metodologie zwinne, każdy zespół ma swojego Scrum Mastera. Rozwijamy się cały czas w tym kierunku i testujemy najlepsze dla firmy rozwiązania - RST Software Masters ma oddziały w dwóch miastach: we Wrocławiu i w Świdnicy. Przy ogłoszeniach o pracę zawsze zaznaczamy, do którego z nich aktualnie poszukujemy specjalistów. Zdarza się, że szukamy jednocześnie do obu oddziałów, zdarzają się też migracje, które jednak zawsze są konsultowane z pracownikiem. Nie mamy oddziałów w żadnym innym mieście. Ważne jest też, że w skład naszej grupy wchodzi spółka RST-IT, jest to jednak osobna spółka, która odpowiada za inny segment technologii i klientów oraz ma osobną siedzibę - całe piętro w naszym biurze we Wrocławiu zostało zaaranżowane na wspólną przestrzeń, zwaną Meethubem. Jemy tu wspólnie śniadania, odbywają się tu spotkania zespołowe i jest pokój rozrywki. I wbrew pozorom pracownicy z niego chętnie korzystają ;) uważamy, że czasem lepiej oderwać się od pracy na kwadrans i pograć w piłkarzyki, niż bezczynnie siedzieć przy biurku. Work-life balance jest dla nas ważny i o ile ktoś nie spędza pół dnia przy Play Station w ramach pracy, to wszystko jest w porządku - na naszych rozmowach kwalifikacyjnych nie ma 5-godzinnych testów! Kandydaci na niektóre stanowiska otrzymują zadanie do wykonania, ale krótkie. Zadanie ma na celu pokazać, czy dana osoba potrafi szybko znaleźć rozwiązanie problemu, w jaki sposób podchodzi do zadań i czy jest gotowa uczyć się nowych rzeczy. Weryfikacja tych umiejętności nie zajmuje długo - jesteśmy dość wymagającą firmą i zatrudniamy zwykle osoby z doświadczeniem. Nie znaczy to jednak, że zamykamy się na osoby mniej doświadczone w pracy. Najważniejsza dla nas jest chęć uczenia się i otwartość - pracujemy w zespołach, w których wszyscy są równi i trzeba umieć ze sobą współpracować. Zwracamy uwagę na umiejętności twarde oraz miękkie Każdy, kto chciałby się przekonać, jak się u nas pracuje, może wpaść do nas na kawę - zapraszamy :) pogadamy, po

@RST Software Masters 08.02.2017, 15:54

Ucięło nam końcówkę wypowiedzi, zatem dopiszemy: Każdy, kto chciałby się przekonać, jak się u nas pracuje, może wpaść do nas na kawę - zapraszamy :) pogadamy, pokażemy biuro, opowiemy o pracy. W Meethubie zawsze można porozmawiać niezobowiązująco z pracownikami. To na pewno dużo daje potencjalnym kandydatom. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy jesteśmy odpowiednią firmą dla Ciebie, to po prostu przyjdź i sprawdź. Pozdrowienia!

poolo
użytkownik zarejestrowany

No ale to jakiego rodzaju jest zawierana umowa z pracownikami? Chętnie bym się załapał, bo na pewno warunk ipracy są w porządku, bo przecież dorzucają jakieś premie czy inne socjale do warunków pracy, zwłaszcza, że wypłata jest całiem niezła. Pozdrawiam

zzzzzzzzzzzzzzzzzz
@poolo 11.10.2016, 11:34

Skąd wiesz że warunki są w porządku i że dorzucają premie i socjale i że wypłata jest niezła ???? (a wcale tak nie jest) wiesz takie szczegóły a pytasz się o rodzaj umowy.... ??? Pracujesz tam już cwaniaczku.

P

Witam! Mam pytanie, czy firma bierze na staż osoby, które chciałyby się doszkolić przy innych doświadczonych programistach? Programuję w JAVIE (+kilka technologii), kończę właśnie jeden większy projekt, a drugi jest ukończony tylko wymaga drobnych zmian. Zaczynam studia na PWr (Informatyka). Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, P.

zenek

A jakie są widełki w tej firmie? Czy np osoby na stanowisku sekretarki zarabiają 1500zł? A np. programisci 5000zł?

MobileDev

Szczerze polecam tą firmę. Bardzo fajne warunki pracy, wszyscy są mili i pomocni. Przełożeni bardzo zaangażowani w rozwój pracownika. Atmosfera bardzo koleżeńska bez względu na zajmowane stanowisko. Organizowanych jest wiele ciekawych eventów. Widać, że firma dba o zdrowie i samopoczucie pracownika. Nie ma problemów z wypłatami ani urlopami. Dodam, że super śniadania ułatwił mi przejście na zdrowszy tryb życia.

Nickt

Zastanawia mnie czy wypłata jest w terminie i którego. Do tego czy pracodawca lub pracownicy są skłonni do pomocy przy wdrażaniu nowozatrudnionej osoby w zagadnienia? Czy dostając sprzęt po zatrudnieniu można na nim postawić linuxa czy trzeba mieć windowsa? Czy samodzielnie decydujemy o tym co mamy zainstalowane, czy też jest to z góry podyktowane przez dział adminów? Jaka jest atmosfra? Czy ludzie szkoląc nowych mają na uwadze to, że ta osoba ma im pomagać czy jest to odwalenie zadania bo ma się ciekawsze sprawy i niech nie truje duppy? Raczej na takich portalach nie ma za bardzo co liczyć na opinie osób które tam pracują ale kto wie...

jo
@Nickt 08.08.2016, 20:55

Ja tam pracowałam do niedawna więc mogę coś pomóc. Wypłata jest zawsze między poczatkiem miesiąca a 10 - to jest deadline. Z wdrożeniem jest dobrze - dużo uwagi na to poświęcają. Atmosfera jest bardzo dobra, chociaż wiadomo, można trafić na czyjść zły dzień. Ale to sporadycznie - zwykle jak ktoś ma ci w czymś pomóc to dlatego że sam chce więc się przykłada. Generalnie jak jesteś nowy to szybko poczujesz się jak u siebie. Nie wymagają żebyś wymiatał po tygodniu ale ma być widać, żę się starasz. Z tym szkoleniem nowych to jest też tak że nikt nie będzie za tobą łaził na siłę i pilnował czy zaliczyłeś po kolei jakieś podpunkty na liście wdrożeniowej. Jak czegoś nie wiesz to pytasz i zawsze będą chętni do tego żeby ci pomóc. Chyba większość ma linuxy i można instalować to co jest potrzebne. Wiadomo, że jakichś lewych gier nie można ale nie ma jakichś blokad odgórnych itp A z rotacją jest dobrze - jest dużo rekrutacji bo jest dużo nowych projektów, a jak ktoś odchodzi to dlatego żę się przeprowadza za żoną (albo mężem :-) ), albo to jego pierwsza firma i pracuje w niej od kilku lat więc szuka czegoś nowego i przygód gdzie indziej.

Roberto

Ogólnie polecam

crew

Na rozmowie kwalifikacyjnej radzę być bardzo konkretnym i dokładnie wypytać o warunki pracy, zarobki, miejsce pracy itd z najdrobniejszymi szczegółami. Jak już otrzymacie ofertę to nie bierzcie jak przysłowiowa ryba tylko dokładnie wynegocjujcie i ustalcie korzystne warunki współpracy. Bo potem może się okazać że rzeczywistość jest inna niż ta pięknie opisywana podczas rozmów. Polecam być konkretnym bez wchodzenia w jakieś głupie dyskusje z prowadzącymi te rozmowy kwalifikacyjne bo to są specyficzni ludzie, dość krnąbrni w negocjacjach.

gość
@crew 04.07.2016, 23:38

Miejsce pracy itd z najdrobniejszymi szczegółami? Tzn chodzi ci o miasto, ulicę, piętro, czy czy biurko jest przy oknie? Doprecyzuj, bo nie rozumiem o czym dokładnie piszesz

AG

"Dosyć stare" - ja bym powiedział "dosyć STAŁE" ;-) Firma się rozrasta to szukają na podobne stanowiska - na stronce jest wszystko najbardziej aktualne http://rst.com.pl/ Najwięcej szukają do PHP, C++ i Javy

ON

Wielki plus za atmosferę

OMG

Co za beznadziejny portal - nic tylko hejt, żale i żadnych wiarygodnych informacji o żadnej firmie nie mogę znaleźć :-/

Krzysiujarzyna

Szczecin? Bez żadnego doświadczenia? W kazdym ogłoszeniu widziałem wymagane doświadczenie. I Szczecin - nie - jak już to Świdnica.

starbucks

Chyba pracownik RST czytać ze zrozumieniem nie potrafi.

dafaq?

To jest firma IT - z transportem i logistyką mają tyle wspólnego co producent oprogramowania do sprzedaży ciuchów z modą damską... ;-P

GallAnonim

Firma jest wymagająca, o czym możemy przekonać sie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Nie ma tak, ze przyjmują ludzi z ulicy, na pewno pomaga to przy pracy jak już się tam dostaniesz, nie pracujesz z leniami, ale z ludźmi którzy potrafią i można się dużo nauczyć. Jest wdrożony scrum i to na wysokim poziomie, przez to można nauczyć się zwinnego zarządzania i prowadzeniami projektami. Z minusów jakie są na pewno to, że jest jedne projekt. Są zespoły faktycznie, które realizują różne projekty, jednak jak trafisz, do jednego zespołu, to on realizuje tylko ten projekt i go rozwija, nie trafia się nic innego. Obejście tego "problemu" jest takie, że można migrować pomiędzy zespołami. Jak chcesz robić coś innego idziesz do innego zespołu i realizujesz inny projekt. Z plusów jakie oferuje firma, to śniadania, ale czy to coś bez dla czego decyduje się na tę firmę? Nie. Jednak parcie firmy, na to by pracownicy wspólnie siedli i mieli aktywator do komunikacji i wyjścia zza biurek i nawet pogadania wspólnie podczas tego śniadania świadczy tylko o tym, że firmie zależy na atmosferze w pracy i integracji pracowników, co jest niebywale plusem w środowisku IT. Jak dla mnie bardzo rekomenduję tę firmę i gorąco polecam.

rabotjuh

RST to super firma, polecam. Wszystkie wypowiedzi negatywne to hate i konkurencja.

qwerty

+ elastyczne podejście + dużo się dzieje więc jest ciekawie + fajne biuro + SCRUM na dobrym poziomie + płaska struktura - nie ma się 5 teamleaderów, 3 kierowników i 10 juniorprojectmanagerów ;-) + autentycznie dobre relacje z przełożonymi i prezesem - trzeba umieć samodzielnie wygospodarować czas na pracę w gąszczu spotkań - sporo czasu na spotkaniach (zwykle zasadnych ale niektórzy tego nie lubią) Jedna z fajniejszych firm w jakich pracowałem więc polecam.

uchachany

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i 5 godzinny test kompetencyjny. Na początku myślałem że źle usłyszałem. Chyba poproszę o namiary na dealera zaopatrującego pracowników HR, którzy takie cudo wymyślili ;) A tak na poważnie, to jaka firma daje zadanie rekrutacyjne na 5 godzin? Zazwyczaj się przychodzi z portfolio, które się omawia + rozwiązanie jakiegoś zadania na miejscu - wszystko razem max 2 h. I tak potem to wychodzi w praniu. Nie powiem, to zaproszenie do zmarnowania 5 godzin z życia mnie rozbawiło :)

asdf
@deef 20.12.2015, 20:58
Byłoby godne politowania, gdyby HR robił taką rekrutację - sęk w tym, że w tej firmie NIE MA 5 godzinnych testów. Na żadne stan...

To co twierdzisz że on kłamie i HRy nic nie mówiły od tym 5 godzinnym teście ?

deef
@asdf 22.12.2015, 21:50
To co twierdzisz że on kłamie i HRy nic nie mówiły od tym 5 godzinnym teście ?

Nie twierdzę, że kłamie - bo to już zawiera jakąś złą intencję. Myślę, że czegoś nie zrozumiał, albo pisze o innej firmie - przez pomyłkę tu.

labtec
@edi 09.12.2015, 07:17
co do stref odpoczynku, to obecnie praktycznie każda firma je ma, tylko w ilu z nich pracownicy mają czas aby z tychże stref ko...

To taka wymówka żeby mniej płacić. Niestety jest wyż demograficzny na rynku pracy, jest więcej chętnych niż pracy i mamy rynek pracodawców, mogą robić praktycznie co im się podoba. Więc wymyślają między innymi takie rzeczy. Sytuacja się zmieni za kilka lat.

loop
@labtec 13.12.2015, 19:30

Więcej chętnych niż pracy!? Błagam -chyba w fabrykach... W IT jest zupełnie odwrotnie i dlatego pracodawcy kombinują jak się wyróżnić i dlatego "co do stref odpoczynku, to obecnie praktycznie każda firma je ma" jasne, że ma ale to dodatkowo - bo jak przede wszystkim solidnie nie zapłaci to dla stref rozrywki itp nikt sensowny nie będzie chciał w niej pracować.

m4

Niektóre informacje podawane w ofertach pracy są nieprawdziwe. Szukają kogoś na stanowisko w jednym mieście a potem na rozmowie okazuje się że tak naprawdę to szukają do innego miasta oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów. Co całkowicie zmienia sens oferty. Jednocześnie firma chwali się podczas rozmowy jakie to wartości wyznaje co już na początku mija się z prawdą. Sama forma przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej - karykaturalna, najgorsza na jakiej byłem. Firma wspiera jakieś akcje charytatywne, ale to jest robione w celu autoreklamy i poprawy wizerunku.

Tomek

Firma pod przykrywką autozajebistości i luźnej atmosfery skrywa niespotykane wręcz pokłady badziewia i bylejakości. Większość pracowników ma długi staż pracy i jest przyzwyczajona do pracy niskiej jakości za duże pieniądze. Odniosłem wrażenie, że większość tam pracuje tylko z powodów finansowych, bo są za słabi aby przejść do innej firmy. Wchodząc do firmy trzeba przygotować się na mnóstwo niemiłych niespodzianek: - zupełne nietrzymanie się ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej (HR mówi jedno, CTO mówi drugie, Scrum master projektu mówi co innego, a Prezes mówi na spotkaniach jeszcze coś innego), - dużo obiecują na rozmowie, ale w praktyce okazuje się to nieprawdą, - użeranie się z adminami, wsparciem etc (walka o licencje na soft, sprzęt etc), - sprzęt do pracy jest po prostu słaby, - kłótnie na forum o sprzęt np. o kości ram do serwera za 100 zł co było niesamowicie żenujące, - użeranie się z CTO który udaje że problemów nie ma/nie widzi ich i ogólnie sprawia wrażenie jak by zupełnie nie wiedział co się w firmie dzieje, - prezes podobnie jak CTO, nie ma pojęcia co robią jego ludzie i co się w firmie dzieje, - chamstwo współpracowników i wrogie nastawienie (wypytywanie o orientację seksualną nowych pracowników, zostawianie pracowników samych sobie zamiast ich wdrażać, złośliwości, bardzo dużo plotek utrudniających normalną pracę), - trzymanie ludzi na siłę (wielu ludzi po prostu powinno już dawno zostać zwolnionych bo nie wypełniają swoich obowiązków, ale dalej są trzymani w firmie, przez co zatruwają życie innym), - będąc na okresie próbnym raz w tygodniu słyszałem teksty o tym, że nie każdemu przedłużają okres próbny. Informacja ta była przypominana w najmniej do tego odpowiednich sytuacjach. Odbierałem to jako groźby, co nie było miłe i nie zachęciło mnie do zostania w firmie. - ciągłe powtarzanie tekstów o "Złotej Klatce" (po miesiącu już nie mogłem tego słuchać), - mnóstwo spotkań, mnóstwo pustosłowia, niesamowicie duża inercja firmy i zespołów (aby coś ruszyć wymaga to naprawdę dużej siły przebicia i energii, a finalnie i tak jest to blokowane), - firma wydaje mnóstwo kasy na rzeczy z których nie korzysta np. Sonar który leży sobie nieużywany, - firma oferuje śniadania, podczas których nie raz słyszałem wyliczanie kto ile zjadł, co jest przejawem totalnego chamstwa, - firma ukrywa swoje problemy zamiast rozwiązywać je, przez co szafa już im się nie domyka, - niby firma jest agile, ale ten cały agile to jest jedna wielka karykatura metodologii zwinnych. - na koniec usłyszałem od HR, że złożenie wypowiedzenia przeze mnie jest paleniem za sobą mostów, co po solidnej porcji chamstwa jaką mi zaserwowano w firmie, niespecjalnie już mnie ruszyło. Podsumowując - omijać firmę szerokim łukiem, no chyba że lubisz pracować w bałaganie i atmosferze bylejakości, chamstwo po tobie ścieka jak woda po kaczce, a o rozwoju i praca przy nowych technologiach nie są twoim priorytetem. Na plus trzeba zaliczyć, że dobrze płacą i nie żałują kasy na wyjścia/eventy + śniadania w firmie.

qwrty
@Adam 25.01.2016, 12:58
Pracuję w tej firmie dość długo i: - "próg wejścia" do firmy jest na prawdę wysoki. Zatrudniani "na stałe"...

Co ty gadasz. Ci co się dostaną to są najlepsi z najlepszych ? Najlepsi zarabiają po 10k na rękę czy ktokolwiek w tej firmie tam tyle ma oprócz prezesa? Wątpię.

zxcz
@qwrty 29.01.2016, 21:07

Nie kumam - gdzie tam jest napisane, że najlepsi z najlepszych? Ja tam widzę tylko "najlepsi" - z logiki zdania wynika tylko, że najlepsi z tych, którzy byli na rekrutacji. Poza tym najlepsi z najlepszych, to zarabiają 10k ale euro. I za te 10k euro kupują ich Ci co płacą w euro, a nie wiem czy ktokolwiek we Wro płaci jakiemukolwiek programiście 10k euro. Nie sądzę.

JR

Z wynagrodzeniami normalnie, ja tam jestem zadowolony - w paru firmach już pracowałem i w tej co prawda nie rzucali we mnie pieniędzmi żeby mnie kupić ale nie narzekam.

pytający

Skoro zapewniają jak piszesz niby taki super "socjal" cokolwiek to znaczy to możliwe że nadrabiają tym słabe płace. Jak w RST z wynagrodzeniami ?

JR

Spoko firma - fajny socjal, ekstra biuro i mega śniadania dają codziennie. Tylko trudno było się dostać.

lays max

Serio tak robią ? Bo robią wrażenie firmy która stawia na dobrą integrację. Chociaż wiadomo że pozory mogą mylić.

Zainteresowany

Wiadomo chociaż jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku Infrastructure Administrator ?

ktosław

Prawda jest taka, że firma woli zatrudnić niedoświadczonego za 2.2n na umowę zlecenie, który traktuje firmę przejściowo odchodząc po 2 miesiącach, niż kogoś doświadczonego na dłużej. Nie wiew tylko po co każą pisać testy jak i tak wiedzą, że nie zatrudnią.

Zostaw opinię o RST Software Masters - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RST Software Masters