Opinie o Total Fitness Hanna Fidusiewicz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Total Fitness Hanna Fidusiewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Total Fitness Hanna Fidusiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Fitness Hanna Fidusiewicz w Warszawa

Były pracownik/recepcja

Jedna wielka rywalizacja o to kto sprzeda więcej umów w danym miesiącu. Firma jest nastawiona tylko na pozyskaniu nowego klienta, którego zgarniesz sobie z ulicy, czy od kogoś a potem wydzwaniasz jak na s... kiedy przyjdzie do klubu i podpisze umowę. Od 6 do 12 jesteś sam na recepcji i musisz sobie radzić z problemami, które powinien rozwiązać manager...musisz informować osoby, żeby przyszły w godzinach pracy managera. Wiec tak naprawdę robisz to co do ciebie nie należy, tak jak raport stanu magazynu na koniec miesiąca i wiele innych co tam manager sobie wymyśli, że trzeba zrobić. W świata czy nowy rok siłownia jest otwarta czyli ktoś siedzi za te same pieniądze w dniu gdzie jest naprawdę mały ruch i mało się dzieje bo to w końcu święta... Masakra ...Potrafi być jakaś rotacja osób bo tak .... pracujesz sobie np. na Gocławiu a nagle wysyłają cię na Ochotę tłumacząc się tym, że jest za dużo osób a chcą żebyś pozostał/a w firmie a tam akurat jest brakuje ludzi. Managerów też rotują, podczas mojej rocznej pracy miałam styczności z trzema managerami a każdy z nich miał inny system wiec trzeba się dostosować. Jedyny plus jest taki, że pracownicy mogą korzystać z siłowni za darmo. W skrócie cyrk na kółkach.

Iga

@iza a premie ?

Zainteresowana

Jak czytam opinie to jestem przerażona. Chciałabym podjąć prace ponieważ mam tam bardzo blisko,czy coś się zmieniło? Jest lepiej?

Ja12

Szczerze i z całego serca NIE POLECAM pracy w Total Fitness. Nie dość, że stawka jest najniższa chyba z możliwych, grafik jest układany od czapy mimo, że daje się wcześniej propozycje i dyspozycyjność. Nie chcą dawać umowy o prace, tylko ciągną pracowników na zleceniu, żeby aby tylko więcej za nich nie zapłacić. Jeśli wspominasz o jakiejkolwiek podwyżce to karzą Ci więcej pracować "taka twoja premia i podwyżka". Menager przychodzi do pracy z miną "srającego kota" aż się odechciewa na sam widok. (usunięte przez administratora) masakryczny, siedzisz na recepcji a pod nogami masz porozrywane kable a jak Pani sprzątaczka wyciera podłogę mokrą szmatą, to boisz się wrócić na stanowisko pracy, a w dodatku jesteś jeszcze czasami wyzywany od dziwek, (usunięte przez administratora) i innych, bo coś im się nie spodobało zamiast wyjaśnić, porozmawiać i pokazać jakie jest rozwiązanie sprawy- przecież nie każdy jest pępkiem świata jak MENAGO w Total Fitness. To tak w wielkim skrócie :)))

@Ja12

To, co piszesz nie mieści mi się w głowie. Czy osobiście miałaś sytuację, ze manager odzywał się do Ciebie w wulgarny sposób? Jak to rozwiązałaś?

JA12
@Andrzej

Stwierdziłam, że odejdę od tej firmy a kwestię wyzywania zostawię, chociaż wiem, że teraz bym postąpiła inaczej...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Total Fitness Hanna Fidusiewicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Ona123

Ja też zrezygnowałam.Niska stawka za dyżury i personalne,aktualnie pracuję w klubie gdzie zarabiam więcej.Total fitness - Dobry klub dla osob ktore dopiero zaczynają,są młodzi i chcą gdzieś złapać doswiadczenie.

Trener

Praca w Total Fitness jako trener jest dobra dla kogoś kto dopiero rozpoczyna pracę w tej branży. Jest szansa się nauczyć wielu rzeczy, firma daje możliwość darmowych szkoleń sprzedażowych i sportowych (informacje o szkoleniach dają niestety na kilka dni przed, ale jak nie masz życia rodzinnego i innych weekendowych planów to można chodzić na wszystkie szkolenia jakie proponują). Byłam na wielu, jako trener z kilkuletnim doświadczeniem, większość z nich oceniam na poziom początkujący, ale są całkiem przyzwoite. Firma daje Ci także bazę potencjalnych klientów na treningi personalne. Jeśli się trochę postarasz masz na prawdę niezłe możliwości i okazję do pozyskiwania klientów. Plusy: - Elastyczny grafik. Sam ustalasz czas swojej pracy - możliwość częstych bezpłatnych szkoleń - pomoc w pozyskiwaniu klientów (baza danych) - możliwość pracy na własnej działalności lub umowie zlecenie/ o dzieło Minusy: - bardzo mało płatne dyżury, których musisz odbyć kilka w miesiącu) - Na dyżurze trzeba prowadzić zajęcia grupowe (za stawkę niższą niż ma recepcjonista, która siedzi pół dnia na fb) - Najniższe stawki za PT jakie w życiu miałam (zależne od obrotu i wielkości sprzedanych pakietów) - częste spotkania 1 na 1 z master trenerem, spotkania trenerów które zaburzają dzienny plan dnia. Ciężko jest to wszystko pogodzić z inną pracą - Bardzo dużo papierowej roboty (plany treningowe, każdy odbyty trening wprawadzony do systemu i na papier, zestawienia miesięczne i inne które zarzyczy sobie szefostwo. "Do jutra do 12 proszę wysłać...") Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu trenigów i masz już swoją bazę klientów to lepiej znajdź inny klub gdzie będziesz odprowadzać ryczałt i nic innego nie będzie Cię obchodzić. Ja zrezygnowałam po pół roku,

Zostaw merytoryczną opinię o Total Fitness Hanna Fidusiewicz - Warszawa

• Jak się pracuje w Total Fitness Hanna Fidusiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Total Fitness Hanna Fidusiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Total Fitness Hanna Fidusiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Total Fitness Hanna Fidusiewicz
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Miła 8 lok. 3
    00-174 Warszawa