Opinie o Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.?

ex-pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Tak, są organizowane ale to zależy od jednostki/komórki wewnątrz agencji. A do jakiego konkretnie biura aplikujesz? Jak to Biura Usług Finansowych to szczerze odradzam z całego serca. Naprawdę opuść sobie.

Wiecie czy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zz Nowy wpis
@Pytanie

Tak, udostępnia

Marta

Czy agencja faktycznie rozwija umiejętności pracowników ?

Zz Nowy wpis
@Marta

jest dużo szkoleń, poszerzających wiedzę i rozwijających kompetencję jednak zależy w jakim dziale

generator

Czekałem 50 minut na spóźnioną rozmowę kw. Zadano mi tylko kilka pytań. Odrzucono moją kandydaturę bez żadnych testów, pomimo, że takie miały być. Brak feedbacku dlaczego kandydatura została odrzucona. Nie polecam.

jarzabek
@generator

pewnie kandydat był narzucony do wybrania, a reszta to teatrzyk odegrany przez rekruterów. Tak jest w firmach rządzonych prze z polityków

Kandydatka
Kandydat
@generator

Dokładnie. U mnie i u mojej znajomej ( obie aplikowałyśmy na stanowisko ) Identyczny scenariusz : spóźnienie na rozmowę, brak przełożonej która również miała brać udział w rozmowie, bardzo nieprzyjemna atmosfera/sztywna/ czuło się wyższość od Pani A ( nie wiem z jakiego powodu naprawdę praca w takiej instytucji to nie jest wygranie życia :) i oczywiście brak informacji zwrotnej - a takowy miał być :)

Specjalista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

po amatorsku, najpierw 20 minut czekania, potem miejsce w ciasnym pokoiku. Osoby prowadzące spotkanie sprawiały wrażenie asystentów działaczy partyjnych a nie profesjonalistów. Wyglądało to na tak zwaną ustawkę.

Pytania

Prowadzący nie wiedział za bardzo o co pytac , dlatego po paru słowach o mnie , głównie prowadzący mówił o tym jaka to wielka agencja.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

?

@Nick a czy szkolenia są też dokumentowane ?

Dawid

Czy firma zatrudnia również studentów? Zaciekawiła mnie Twoja informacja w zakresie szkoleń i benefitów, które oferują, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy będąc studentem, są jakiekolwiek szanse na to, aby dostać się do pracy w tej firmie.

roa

a jak ma się to do koronawirusa? ARP jest właścicielem wielu firm produkujących i nie widać w tych filmach jakiś działań przeciwko koronie - wirusowi. jak wszyscy bedą chorzy to ciekawe kto będzie pracował...

Marek

Cześć mogę prosić o kontakt jakiś do Pana

Rafał

to jest jakas porazka , zadawali mi tylko pytania czego nie umiem i ostatecznie nie zdecydowali sie na mnie , masakra jakas

utko
@Rafał

Skoro zadawali takie pytania, to pewnie na tym o co pytali im zależało

Wiesz coś na temat firmy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.. w Warszawie czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowy Świat 6/12
    00-400 Warszawa
  • NIP: 5260300204 REGON: 6746410 KRS: 0000037957
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.