Opinie o Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. w Gdynia

Witam, ja akurat jestem poczatkujący w finansach i tak przeglądałem okoliczne oferty. okazało się, że na stronie Zarząd ma dostępna ofertę dla Wiceprezesa ds. Finansów i Zarządzania Aktywami. Niestety już uwzględniając samo doświadczenie trochę mam go za mało by się starać o prace. a co z asystentami, czy są brani pod uwagę?

KO Nowy wpis

Zdecydowanie NIE polecam tej firmy. Panuje tam straszne kolesiostwo, starsi pracownicy trzymają się stołków nawet jak mogą przejść na dobrze płatną emeryturę. Jeśli jesteś zatrudniony z zewnątrz to traktują cię jak pionka, a jak masz znajomości i układy to można szybko awansować nawet na dyrektora działu. Spółka skarbu państwa zobowiązuje do tego, aby zatrudniać po rodzinie czy znajomych. Praca biurowa jak z poprzedniej epoki, (usunięte przez administratora) i obgadywabie poza plecami.

Czy pracownicy w Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. dogadują się między sobą?

Nikt Nowy wpis

Mniejszość sie dogaduje Większość nie pracuje Siedzi na fb i robi zdjęcia zamiast pracować, a i jeszcze gorzej bywa. Do tego ironia i pogardliwość wobec innych. Pod lupe radze wziąć główny inspektorat wterynaryjny, a szczególnie nowych pracowników zatrudnionych w minionym roku.

Nikt

A skargi na pracowników?

Joanna Nowy wpis
@Nikt

Skargi? Czemu miałyby być jakieś skargi na pracowników?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. na stanowisko Specjalista ds. Hydrotechnicznych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.

Witam, Mam pytanie do Bery , czy w dziale ZTR trzeba pracować w sztywno od 7 do 15, czy są możliwości przyjść na 9 do , aby np rano coś załatwić , i odrobić te dwie godziny w innym terminie ? Jak wyglądają warunki do pracy w biurze w dziale ZTR ?

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nie widać zbyt wielu info o przedsiębiorcy Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. w mieście Gdynia, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

Ala

Ja oceniam pracę w ZMPG SA pozytywnie. Chociaż niestety, bardzo liczą się znajomości. Osoby na tych samych stanowiskach mają różne wynagrodzenia- zaleznie od "pleców". Wielu pracowników przychodzi z polecenia znanej w Gdyni pani radnej.

Y
@Ala

Albo Hoho posła, co ma biuro na Starowiejskiej :)

Bery

Pracowałem w ZMPG jako inspektor nadzoru branży elektrycznej. Nie polecam pracy jako inspektor w Dziale Realizacji - ZTR. W firmie pracują osoby z polecenia oraz bez pleców. Osoby z polecenia szybko awansują i są zdecydowanie mniej obciążeni pracą. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie na stanowisku inspektora nadzoru w Dziale Realizacji (ZTR). Możesz liczyć się z tym że zostaniesz wykorzystany i zarzucony pracą. Będziesz pisał odpowiedzi na pisma, z których treścią nie będziesz się zgadzał jako inspektor swojej branży. Treść będzie zgodna z poleceniem osób, dla których treść tych pism będzie korzystna(osoby te mogą pracować w innych działach i nie muszą być akurat inspektorami budowlanymi). Obsługą inwestycji zajmuje się zespół, który jest tworzony na potrzeby tej inwestycji. Zespół ma swojego koordynatora - kierownika projektu który jest inspektorem branży wiodącej (drogowa lub konstrukcja). Są wśród nich kierownicy projektów, którzy mają układy z kierownictwem oraz dostają dodatkowe wynagrodzenia od znajomych wykonawców za ułatwianie prowadzenia budowy( np korzystna dla wykonawcy zamiana materiałów budowlanych na tańsze, we wszystkich branżach - również w twojej ). Jeżeli trafisz do takiego zespołu niewiele będzie od Ciebie zależało, będziesz podejmował decyzje wbrew swojej wiedzy i doświadczeniu. Inspektorzy elektryczni oraz sanitarni są zdecydowanie gorzej traktowani a nawet w pogardliwy sposób w stosunku do inspektorów drogowych i konstrukcyjno-budowlanych. Dyrektorka ( kobieta mściwa, wściekła i nawiedzona na punkcie pism i rzekomych błędów stylistycznych w tych pismach ) oraz kierownik ( zwany jej ogonkiem) są albo drogowcami albo konstruktorami i raczej pogardliwie odnoszą się do branży sanitarnej i elektrycznej. Dyrektorka jest chyba najbardziej negatywną postacią i nadaje taki chamski sznyt dla całego Działu Obsługi Inwestycji (ZTR).

Emilia

Przeczytałam sobie starsze opinie na temat zatrudnienia w zarządzie Morskiego Portu i zauważyłam, że niektóre są negatywne, szczególnie, jeśli chodzi o traktowanie pracowników. Mimo wszystko są to starsze wpisy, więc chciałabym prosić o jakieś aktualne informacje. Jak to wygląda teraz? Napiszcie, jeśli macie doświadczenia z pracą w firmie, bardzo proszę.

japa

Firma z zewnątrz fajna.(usunięte przez administratora) Mentalność lat 90-tych, dużo ludzi nie do końca normalnych (pracują tam po 20, 30 lat i świata poza ZMPG nie widzą). Ponadto aktualny prezes AM - (usunięte przez administratora) i buc jakich mało. Mobbing to mało powiedziane. Ale że z nadania PISowskiego to myśli że wszystko mu wolno. I niestety wykorzystuje to na każdym kroku. Na dzień dzisiejszy odradzam, na pewno póki się władza nie zmieni.

Dariusz
@japa

Czy Twoja opinia potwierdza się również teraz? Od Twojego wpisu zmieniło się coś może w temacie rzekomego mobbingu? To bardzo poważne oskarżenie względem pracodawcy, więc może napiszesz mi coś więcej na ten temat? Bardzo prosto jest pomylić pojęcia, więc mam nadzieję, że tam takie rzeczy rzeczywiście nie są stosowane? Pozdrawiam.

Czarek

Szkoda, że mało poważnie traktowane jest to forum. Firma godna polecenia dla ludzi którym chce się pracować.

nie i jeszcze raz nie

Ostatnio jest ogłoszenie na "Specjalista ds. Systemów Sieciowych". Odradzam, pracowałem tam i akurat człowiek który pracował ze mną w dziale sieci i został tam nadal jest nie zrówoważony psychicznie. Dlatego tam już nie pracuję.To że go trzymają tam nadal to kuriozum. Odchodzi się zawsze z dwóch powodów z powodu kiepskiego wynagrodzenia lub fatalnej atmosfery.ja odszedłem z tego drugiego powodu.

Grzegorz

Bardzo dobra kondycja firmy pozwala mieć nadzieję, że perspektywy pracy w tym miejscu są bardzo dobre!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.?

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Rotterdamska 9
    81-337 Gdynia

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.