Opinie o Szpital Morski Im.Pck w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Morski Im.Pck. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szpital Morski Im.Pck o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Morski Im.Pck w Gdynia

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Szpital Morski Im.Pck?

Werka
@marcinek

Czy do dziś można potwierdzić, że takie warunki panują w szpitalu jak te opisane wyżej? Co z tymi procedurami, kto jest odpowiedzialny za jak sporządzenie oraz wdrożenie? Z jakich przyczyn wciąż się to nie dzieje? Praca za małe wynagrodzenie? Tzn jakie tak konkretniej?

Bee

Praca idealna jeśli - chcesz być szantażowany, zastraszany i codziennie upokarzany, a przy okazji mało zarabiać. Mocno widoczny podział na klasę zarządzającą, zawsze mającą rację i wydzierającą się na innych, a plebs, który ciągle popełnia błędy oraz jest niekompetentny i głupi. Nie ma tam konstruktywnej rozmowy, zarządzający zmieniają zdanie jak chorągiewka. Nikt o zdrowych zmysłach nie zagrzeje tam długo miejsca. Po prostu się nie da. Czas spędzony tam uważam za stracony, nie dość, że odbiło się to na moim zdrowiu psychicznym, jak i fizycznym, to niczego się nie można tam nauczyć. Mam wrażenie, że szpital zatrzymał się na latach 90’ i nie chce ruszyć dalej.

Ela Nowy wpis
@Bee

Przykre, że miałaś takie doświadczenia. Jednak uważam, że nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. Pracuję w "Szpitalach Pomorskich" już trzy lata i nie doświadczyłam takiego traktowania, jakie opisujesz. Musiałaś kiepsko trafić.

Roxa Nowy wpis

dzień dobry. zainteresowała mnie oferta pracy dla Magistra Farmacji do Apteki Szpitalnej. Interesuje mnie kwestia zarobków, ponieważ doświadczenie zostało wskazane jako atut. Czy wpłynie ono znacząco na zarobki?

Czy w Szpital Morski Im.Pck pracuje się na open space?

Basia Nowy wpis

Biorąc pod uwagę, że nikt nie mówi po angielsku, mogą nie umiec odpowiedzieć na te pytania. Pracuje się w ciasnych pomieszczeniach, brudnych, zakurzonych, zasypanych dokumentami, bo o rodo czytali tylko w internecie.

Ile zarabia specjalista ?

@Ania

Specjalista… ale od czego? Na stronie szpitala widziałem ofertę pracy dla kogoś ds. jakości. Ostatnio tez nikogo do IT nie szukali a byłem wstępne pracą zainteresowany, myślicie, że od kolejnego roku ktoś będzie potrzebny na dziale? i przede wszystkim czy wystąpiły już jakieś podwyżki?

N.
@Ania

Zarobki oscylują w zakresie najniższej krajowej.

@N.

To oscylowanie wokół poziomu minimalnej względem zarobków specjalisty ile może wynieść? Zastanawiam się co się składa na wynagrodzenie i na których stanowiskach zarabia się w punkt minimalna, są takie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szpital Morski Im.Pck? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
B.

Najgorsze miejsce pracy, nie polecam. Jeśli nie masz na piśmie obietnic złożonych podczas rozmowy o pracę, to nic takiego się nie wydarzy. (usunięte przez administratora) zastraszanie, bezpłatna praca po godzinach. Szkoda, że nie pomyślałam, że rozmowa o pracę przekładana kilkukrotnie to zły znak, Pani rekrutująca zapominająca się połączyć.

Lila

Faktycznie tak często szukają kogoś na płace? A dużo osób w nich pracuje? jakie jeszcze działy teraz funkcjonują w szpitalu w kontekście biurowym? Osoba bez doświadczenia mogłaby zostać przyjęta?

Ala

Czy warto składać cv do działu płac? Jaka panuje atmosfera? Dlaczego tak często poszukują pracowników do tego działu?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Szpital Morski Im.Pck? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wera

Witam Pracowalam 3 miesiace jako pielegniarka w szpitalu miejskim ( ortopedia) Dramatyczne warunki socjalne .praca ponas ludzkie sily( 8-11 zabiegow dziennie) pacjent odbierany od razu z sali operacyjnej ( bez wybudzeniowki )brak opiekunek co powoduje .ze idziemy do łozek z pielegnacja .Atmosfera w pracy koszmarna .wykorzystywanie nowych do najciezszych prac .Pielegniarki z dlugim stazem ( wulgarne .przeklinajace ) Sami Wszyscy! Rezygnuja .Szpital istnieje dzieki Ukrainkom bo Polki nie gidza sie na taka tyranie… Nigdy wiecej .Pozdrawiam

@Wera

A chciałam dopytać o atmosferę… a wśród nowych osób jaka jest? z opisu wynika, że pracuje teraz sporo osób spoza polski? Czy występują jakiekolwiek problemy z komunikacją? I jak bardzo ze względu na staż mogą być zróżnicowane wynagrodzenia?

Emma

Witam, czy w szpitalu występuje jakaś rotacja? Zauważyłam pytanie odnośnie powodów odejść. Nie widziałam w ostatnim czasie wypowiedzi dotyczących pracy pielęgniarek. może ktoś do nich szerzej się odnieść? jakie są zarobki? ta opinia dotycząca dobrej atmosfery dotyczy wszystkich stanowisk?

minecraftbremu

Praca na bloku operacyjnym jest wspaniała, przemiła kadra, super oddziałowa. Blok serdecznie polecam!

IT swirek

Rekrutacja na stanowisko informatyka, wynagrodzenie 3600 brutto XD SZKODA CZASU NA TE ROZMOWY, JESZCZE 15 zł za parking zapłaciłem, żenada

Lenka
@IT swirek

3,600? A za jaki zakres obowiązków? centralnie podane zostało to samo co napisane w Twojej ofercie? I pociągniesz temat tej kasy? To jest tak startowo a potem występuje perspektywa na podwyżkę? Co informatycy w szpitalu docelowo robią?

Raczej nie. W tej pracy niczego się nie dowiesz

Wiktoria

co dowiedzenie się ma do czynnego spędzania czasu wolnego z innymi ludźmi? jaka atmosfera jest obecnie wobec tego? i co ze szkoleniami pracowniczymi, faktycznie ich nie ma?

marcinek
@Wiktoria

Faktycznie nie ma. Nie ma wdrożenia do pracy, brak jasnych komunikatów, brak jasnych procedur, niskie zarobki i jeden wielki chaos. Praca za bardzo bardzo niskie wynagrodzenia

Werka
@marcinek

Czy w Szpital Morski Im.Pck zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Na stażu

Pracując na stażu trzy miesiące zaproponowali kolejne trzy miesiące stażu, bo są urlopy.

Mieczysław
@Na stażu

A ten staż był płatny? Inna sprawa, że trochę słabo po zakończonym 3 miesięcznym stażu proponować kolejny staż...

NAWROT

Z TEGO CO WIEM PRACA W TYM SZPITALU JEST BARDZO CIEZKA Z BARDZO CHORYMI LUDZMI BARDZO ZLE OCENIA SIE DBALOSC O PRACOWNIKA ZE STRONY DEREKCJI SALOWE I OSOBY SPRZATAJACE NADAL CZEKAJA NA WYPLATY ZA COVIT 19 JAK WIADOMO SZPITALE POMORSKIE NIEMAJA DOBREJ RENOMY JAK WIADOMO OBECNY PAN MINISTER ZDROWIA OBIECAL NIEMEDYCZNEMU PERSONELOWI Z COVIT 19 ZA CIEZKA PRACE I RYZYKO UTRATY ZDROWIA JEDNORAZOWE WYPLATY 5 TYSIECY ZLOTY ORAZ PODWYZKI PLACOWE OD LIPCA SZPITALE POMORSKIE szpital MORSKI W GDYNI POWINIEN MIEC DYREKTORA A NIE JAKOS ELITE KTORA NIEDBA O PRACOWNIKOW PIENIADZE SZPITAL OTRZYMAL DLA PRACOWNIKOW ZA PRACE ZA COVIT 19 DLACZEGO PRACOWNICY ICH NIE OTRZYMALI ?

Małgoś
@NAWROT

A można jeszcze raz, tylko po polsku?

Wiktoria
@Małgoś

A której części nie rozumiesz? Bo widzę, że wspomina o tym, że praca tu podobno była bardzo ciężka, że dyrekcja nie dbała o salowe i ludzi od sprzątania, które wciąż czekały na swoje wypłaty. I ogólnie narzekanie na dyrekcję, bo minister obiecał jakieś podwyżki a z tego co zrozumiałam ludzie ich tu nie otrzymali. Uff... Prawda to?

Retor

Wszystko panie ministrze zostało zamiecione pod dywan pana panie ministrze Niedzielski dyrekcja tego szpItala ma gdzieś Tak samo jak Państwowa Inspekcje Pracy w tym szpitalu salowe traktowane są jak śmieci szczegolenie te które pracowały na oddziale Covit19 a o podwyżkach płacowych od lipca nikt nic niewie w dyrekcji takich ludzi ma się za nic jak salowe nawet wody dla nich niema w okresie letnim

@Retor

Nie ma takiej opcji zeby dostac podwyzke, bo to jest najnizszy stanowisko, poza tym maja nawet wysluga lat. Co do wody, wine lezy po stronie kierownika DUCZ, nic sobie nie zalatwia. Teraz malo mnie to obchodzi opinie o salowych,poniewaz sa nieuczciwe, niekompentatne, stosuja przemocy (usunięte przez administratora) potrafia byc okrutne wobec chorych psychicznie

Ola

Mąż leży na hematologii w bardzo złym stanie,poprosil o pomoc bo nie jest w stanie się nawet przekręcić dostał w odpowiedzi że nie będzie słuchać jego próśb"Innym razem prosił o pomoc by go podnieść w odpowiedzi otrzymał że nie będzie dźwigała bo jest kobietą,innym razem usłyszał że nie ma czasu.Czy to jest normalne by pielęgniarka tak postępowała wobec chorego pacjenta??Jeśli nie ma powołania pielęgniarki to co tam robi??Za karę tam jest?Nie zostawię tego tak złoże skargę.

Pielęgniarka

Witam Pracuję na kontrakcie.Nie polecam.Atmosfera pracy niemiła, ganienie na forum publicznym to norma,pracuje od września 2021 pochwały jeszcze nie usłyszałam. Piszę tą opinię bo dziś zostałam potraktowana "per noga"przez panie w biurze.zanioslam swoje miesięczne rozliczenie:najpierw Pani,która siedzi na parterze w kancelarii poleciła mi je zanieść do działu kadr na 1 piętro.Jednak tam dostałam reprymendę żeby zanieść dokumenty spowrotem na dół co też zrobiłam. A na parterze Pani wyraźnie rozloszczona dyskutowała ze mną po raz drugi.Obsluga biura jest tragiczna.Pytanie: po co wprowadzać pracowników w błąd i gdzie jakieś podstawowe umiejętności komunikacji? Zwykla pielegniarka na oddziale jest mila dla pacjentów a tu takie traktowanie...żenada i wstyd.. Wrzuciłam ostatecznie dokumenty do skrzynki przy wejściu bo co było robić... Do Prezesa Szpitala pytanie:czy wie jakich ma pracowników administracji?Panią z obsługi na parterze nie pozdrawiam

Klos

Nie polecam nikomu tego szpItala obecnie remonty chałasy to nie klimat dla ciężko chorych ludzi kurz pył i żadnej kontroli z zewnątrz to skandal salowe na covid oddziałach ciężko pracują bez dodatku do pensji pracują w kombinezonach wykonują pracę za 2 etaty na umowach o pracę a ludzie z Ukrainy pracują po 300godzin miesięcznie i to ma być szpital?Gdzie w chorego ładuje się różne specyfiki bez kontroli zimne posiłki to renoma a do tego brak odwiedzin rodzin ludzie też mogą odwiedzać i ubrać się w kombinezon i maseczkę Polacy czy wam zabrakło rozumu dlaczego pozwalaćie na takie traktowanie?

Koszmar. WYZYSK CZŁOWIEKA ! Na niektórych oddziałach panuje mobbing . Główna pani dyr do spraw pielęgniarstwa (p. G) traktuje pracownika jak śmiecia. Myśli, że ludzie nie potrafią logicznie myśleć, do tego straszna z niej kłamczucha. Ludzie pracują tam po kilka miesięcy i uciekają. NIE POLECAM.

@były pracownik

Zgadzam się , koszmar !!!!!!!!!!!! Nie miła atmosfera,brak empatii do ludzi ;Szok

Anka

W jaki sposób szpital sobie radzi w czasie kwarantanny

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Morski Im.Pck - Gdynia

• Jak się pracuje w Szpital Morski Im.Pck?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Morski Im.Pck tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Morski Im.Pck?

Szpital Morski Im.Pck
  • Powstania Styczniowego 1