SMT-Ship Management Transport ltd

Sopot

Opinie o SMT-Ship Management Transport ltd

Piotr

Pracuje w firmie od trzech lat plywalem na starych statkach jak i na nowych i zawsze trafialem na super zaloge i mam nadzieje ze bedzie tak caly czas podmiany terminowe zarobki bardzo dobre . Na statku zawsze jest co robic no ale jedzie sie do pracy ;) pozdrawiam i zachecam Piotr Motorzysta

radek
@Piotr 20.07.2017 11:43

Piotrek czy przyjmują tam teraz motorzystów z doświadczeniem ?

marecki

witam.jakie zarobki są w tej firmie o/s, ab

marian

Pracuję w SMT od kilku lat. Nie wiem jak było wcześniej ale obecnie na statkach zero alkoholu. Pracy dużo, sporo awarii ale w końcu do pracy jedziemy. Można zarobić, jest praca cały czas. Donosiciele i lizusy są wszędzie - nie tylko wśród marynarzy. Uważam, że nei jest źle choć nie mam porównania

AXE

Jestem w SMT od Grudnia 2013 na statku operujacym w europie.Nie jest to duzy statek 5300 DWT. Musze powiedziec,ze z zadna powyzszych opini nie moge sie zgodzic.Wymagania i przepisy sa wszedzie,obojetnie jaka firma.Statek nie jest mlody to i wiadomo,ze zawsze cos jest do roboty. Wiekszosc prac tycg glownych robi stocznia.W razie jakiejs powaznej awari zjawia sie natychmiast serwis. W wiekszosci przypadkow zawsze dosylali dodatkowo fitera maszynowego do pomocy przy jakis remontach.Co ciekawe,na naszym statku rowniez pijanstwa nie uswiadczysz.Jak na obecne czasy na rynku rowniez i pensja jest na poziomie.Jade kolejny raz .Co do duzych statkow w SMT nie bede sie wypowiadal,nie bylem i nie znam.Moja opinia jest na podstawie tylko jednego statku.Kontaktu z biurem. Pozdrawiam wszystkich .

Specyficzna firma . Donosicielstwo niszczy tych którzy czują statek i morze ! Zero uznania przez przełożonych dla osób kompetentnych . Byłem na Dove Arrow i Rhein . Z perspektywy czasu sądzę że smt nie umywa się do innych firm , to wyjątkowo zła firma ! Plywalem później na Ro Ro w norweskiej firmie to kontrast jak czarne do bialego ! Fausz i lizusostwo , debilizm , pozowanie na fachowców zyskuje w oczach przełożonych takich jak Bojko czy ciężki przypadek psychiatryczny bosman Piwko . Ten ostatni to ma szczęście że nie poddano go badaniom psychiatrycznym !!! Wspomnę o kolejnym bosmanie , nie pamiętam nazwiska ponieważ idiotów nie trzba pamiętać . Mieszkał gdzieś w rejonie Wrocławia a ciuchy z kraju na kontrakt przywozili mu inni również z niestabilnym stanie emocjonalnym !!!

hipik

WUKA54, jak uczciwie pracujesz to nie mają powodu by donosic, taka jest prawda. Jak przestrzegasz BHP to jestes bezpieczny, ale ludzie są leniwi i czasem idą na skróty, nie ma co o to winić firmę. Pozdrawiam.

WUKA54

Nie polecam . Koterie , donosicielstwo , intrygi ; To na porządku dziennym. Statki eksploatowane to pływające stocznie . Strach się bać...Oczywiście można trafić znacznie gorzej. Wiem , że zdarzały się w firmie wypadki i to śmiertelne . Kierownictwo aroganckie , chociaż trzeba przyznać , że kompetencje ma niezłe. Żeby zarządzać flotą starych truposzy i ( często ) zapijaczonych marynarzy nie można sobie pozwolić na dobre serce i maniery. Był okres w historii firmy ( przed rokiem 2000 ) , kiedy przyjmowano do pracy każdego kto trzymał pion i ...mocz. Jak jest teraz ? Nie wiem , ale chyba rotacja jest dosyć duża . W sprawie bezpieczeństwa pracy ... Najważniejsze , że wszystko "gra" na papierze , w raportach . Statki opisane i oplakatowane "do bólu " . Wszędzie 'SAFETY FIRST". Koń by się uśmiał. Jedyną zaletą firmy jest to , że jak będziecie mieli szczęście nie zginąć podczas kontraktu to zdołacie zarobić parę dolarów . Aha , jeszcze jedno ... Im dłuższy kontrakt podpiszecie , tym wyższą stawkę otrzymacie . Na statku zwykle panuje mobing . Pamiętajcie , że zawsze znajdzie się donosiciel ( najczęściej paru) który opowie po powrocie FLEET MANAGEROWI , KTO , Z KIM , KIEDY I ILE WYPIŁ , kto komu co powiedział na temat firmy i jej kierownictwa itd. Zdarzali się w przeszłości tacy , którzy rejestrowali wspólne imprezy na taśmach magnetowidowych , a później odtwarzali w obecności zaprzyjaźnionych osób z managementu. Reasumując : Jeżeli Wam zdrowie i życie miłe to sobie odpuśćcie tego armatora.

Paolo

Statki SMT to pływający złom... Jeśli dodać do tego niekompetentną dyrekcję z tym bufonowatym i chamowatym Naczelnym, to lepiej przejść na kuroniówkę niż pracować w tej gangsterskiej firmie.

Bosun

Szykuj Mamo Trumnę - to opinia o tej firmie

Zostaw opinię o SMT-Ship Management Transport ltd - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMT-Ship Management Transport ltd