Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kamil Lackowski

Pracownik firmy - Szef Produkcji

18.12.2023 03:12

Czym zajmuje się Państwa firma?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” sp. z o.o. zajmuje się budową, eksploatacją i utrzymaniem ruchu: sieci i urządzeń energetycznych, stacji transformatorowych, linii kablowych SN i NN, sieci ciepłowniczych, kotłowni, węzłów ciepłowniczych, sieci kanalizacyjnych, sanitarnych i burzowych z urządzeniami podczyszczającymi, sieci wodociągowych z uzbrojeniem, ujęcia wody pitnej oraz studni głębinowych. Pracownicy Spółki pełnią całodobowe dyżury przy obsłudze: stacji elektroenergetycznych, stacji uzdatniania wody, węzłów cieplnych i kotłowni. Świadczymy również usługi pogotowia awaryjnego na sieciach zewnętrznych Portu Gdynia i miasta Gdynia. Zajmujemy się wydawaniem wody na jednostki pływające, cumujące przy nabrzeżach portowych oraz odbiorem ścieków.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Firma powstała 01.01.1997 roku w wyniku restrukturyzacji Portu. Połączono wtedy dwa wydziały portowe — wydział wodno-kanalizacyjny i wydział elektryczny.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe ?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Głównym kontrahentem Przedsiębiorstwa Portowego „Sieć” sp. z o.o. jest Zarząd Morskiego Portu Gdynia, dla którego prowadzimy wszystkie wyżej wymienione usługi. Ponadto usługi asenizacyjne oraz prace z użyciem sprzętu do hydrodynamicznego udrażniania ciągów kanalizacji deszczowej wykonujemy dla lokalnych spółek i firm zlokalizowanych na terenie portu i miasta Gdynia.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Nasza struktura składa się z pionów: Szefa Produkcji, Szefa Utrzymania Ruchu, Księgowości oraz Administracji. Na chwilę obecną zatrudniamy 102 pracowników. Najliczniejszym działem jest Dział Produkcji, który zatrudnia pracowników na stanowiskach: elektromonterów, monterów instalacji, urządzeń wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz pracowników budowlanych. Szefowi Produkcji podlegają również dyżurni odpowiedzialni za utrzymanie ciągłości pracy Portu, w tym: automatycy, ciepłownicy, elektrycy, wydawcy wody na statki oraz dyżurni na sieciach kanalizacyjnych. W Dziale Utrzymania Ruchu zatrudnieni są: operatorzy sprzętu, handlowcy, magazynier oraz narzędziowiec.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Planujemy zatrudnienie większej liczby elektryków i hydraulików, tak by w pełni zaspokoić nasze potrzeby związane z działalnością i rozwojem firmy. Chcemy zwiększyć liczbę zatrudnionych przez nas pracowników do około 120, tak by móc obsługiwać więcej zleceń z zewnątrz.

Na jakie stanowiska najczęściej poszukują Państwo pracowników?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Najczęściej rekrutujemy pracowników na stanowisko montera instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych. Do zadań takiej osoby należy montaż rurociągów wodociągowych oraz sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Jakie wymagania mają Państwo w stosunku do kandydatów na to stanowisko?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Poszukujemy osób z wykształceniem zawodowym o profilu monter sieci sanitarnych. Cenimy sobie: doświadczenie w branży, samodzielność w realizacji zleconych zadań, znajomość nowoczesnych technik montażowych i umiejętność pracy w zespole. U kandydatów mile widziane jest także prawo jazdy kategorii B.

Co oferują Państwo osobom zatrudnionym na tym stanowisku?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Pracownikom oferujemy: możliwość przyuczenia do zawodu, stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pracę stacjonarną na terenie portu i miasta Gdynia, czas pracy w godzinach 7.00-15.00, możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, odzież ochronną, pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie (premie kwartalne, nagrodę roczną).

Na jakie jeszcze stanowiska prowadzą Państwo rekrutację?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Oferujemy pracę dla elektromonterów instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Osoby podejmujące się tej pracy są odpowiedzialne za naprawę i konserwowanie rozdzielnic oraz urządzeń elektrycznych. Do ich zadań należy także wykonywanie: nowych instalacji elektroenergetycznych w pomieszczeniach oraz rozdzielnicach, nowych instalacji elektroenergetycznych, bieżących napraw kabli oraz instalacji elektroenergetycznych. Monterzy zajmują się także eksploatacją oraz bieżącą naprawą oświetlenia ulicznego.

Czego oczekują Państwo od pracowników na tym stanowisku?

Kamil Lackowskiikona wywiad

U pracowników cenimy sobie przede wszystkim posiadanie zdolności manualnych oraz umiejętność obsługi elektronarzędzi. Poszukujemy osób posiadających "świadectwo kwalifikacyjne" E grupa 1 do 1kV lub 15 kV. Mile widziane jest także doświadczenie w wykonywaniu głowic/muf elektroenergetycznych, doświadczenie w naprawie oświetlenia ulicznego, prawo jazdy kat. B., brak przeciwwskazań pracy na wysokości.

Czy jest jeszcze jakieś stanowisko, na które poszukują Państwo pracowników?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Zapewniamy także pracę dla operatorów sprzętów. Do obowiązków takich osób należy: obsługa pojazdów specjalistycznych lub sprzętu budowlanego, utrzymanie sprawności eksploatacyjnej sieci i przepompowni kanalizacyjnych oraz obsługa samochodów specjalistycznych.

Czego wymagają Państwo od pracowników na tym stanowisku?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Poszukujemy osób, które potrafią pracować w zespole, posiadają prawo jazdy kat. C lub C + E oraz posiadają uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki.

Co oferują Państwo pracownikom zatrudnionym na tym stanowisku?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Zapewniamy stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy: pracę stacjonarną na terenie Portu Gdynia i miasta Gdynia, czas pracy w godzinach 7-15, odzież ochronną, atrakcyjne wynagrodzenie (premie kwartalne, nagrodę roczną), pakiet socjalny, pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, a także miłą atmosferę.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Po otrzymaniu CV zapraszamy wybrane osoby na rozmowę kwalifikacyjną z Kierownikami Działów. Jeżeli kandydat przyjmie zaproponowane warunki, to dalszym procesem rekrutacji zajmuje się Dział Kadr.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Pierwszego dnia zatrudnienia pracownik przechodzi szkolenia BHP i PPOŻ. Otrzymuje także sorty odzieżowe oraz szafkę pracowniczą. Jest zapoznawany przez kierownika z pozostałymi członkami brygady.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Po trzymiesięcznym okresie próbnym pracownik ma możliwość uzupełnienia i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Kamil Lackowskiikona wywiad

Nasze plany rozwojowe wiążą się z pozyskaniem nowych kontrahentów zewnętrznych. To zaś łączy się z poszukiwaniem przez firmę większej liczby specjalistów.Administrator Nowy wpis

W mieście Gdynia poszukiwano kandydatów do pracy jako Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

KLIENT Nowy wpis
Inne

Z kontaktów służbowych znam kilka osób z kadry technicznej. Zawsze w pełni zaangażowani, pomocni. Pracują od wielu lat i awansują. Zatem chyba tak strasznie nie jest. Jako firma współpracująca mogę w pełni polecić. A w kwesti zatrudnienia, jako miejsce zdobycia doświadczenia na pewno też.

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Joanna Nowy wpis
Inne

To po roku nic się nie zmieniło?. nie planują nic więcej podnieść niż o te 100 zł brutto, jak co roku? Czy może w tym roku jakaś nadzieja na lepsze jest? :-)

Były pracownik
Były pracownik

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Od listopada pracuję w innej firmie jako magazynier na start dostałem o 500 zeta więcej 4200 brutto. Porównać nie ma do czego. Obiecują cuda i nic więcej praca ciężka i brudna acha o 7 już pracujesz a o 15 drzwi to szatni otwierają. W czasie pracy masz aniołów strurzy którzy nic innego nie robią no może to że wymadrzaja się a ciebie mają za nic. Pracownicy się przyjmują do pracy a za chwilę porzucają tą pracę. Poprostu już nie przychodzą no mają dość. Ponoć najgorsze są zimy i praca na dworzu ale jak jest nie wiem bo w zimę jeszcze nie pracowałem ale tak mówią pracownicy tej firmy. Nie polecam ponieważ szkoda czasu i zdrowia. W Gdyni, Sopocie i Gdańsku znajdziecie lepsze warunki płacy pracy i atmosfery pracowniczej. Wiem bo mam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Dyżurny na sieci wodociągowej. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Gregori
Były pracownik

Na początku kierownik obiecał złote góry jednak dyrektor to splaszczyl a właściwie deltę stworzył. Ponad 4000 brutto i premia kwartalna jakieś bony na każde święta opieka medyczna, dobra atmosfera, szkolenia, posiłki regeneracyjne nawiasem prawie nikt ich nie brał, woda gdy pracujesz w upale na słońcu ograniczona itd. Z tego to tylko to pierwsze ponad 4 koła brutto ale musisz pracować w nadgodziny bo inaczej jesteś złym pracownikiem oczywiście dyscyplina jak z książek o obozach koncentracyjnych kamery i kierownicy z aparatami nie wspomnę że ci kierownicy to totalne nicponie nic niewiedza poza tym by pilnować przy pracy gdzieś z zawinkla. Czy polecam nie ostatnio kilko pracowników porzuciło pracę z dnia na dzień a dyrektor proponuję podwyżkę 100 złoty jak zobaczy na biurku wypowiedzenie prędzej kasy nie ma bo fima pod kreską. Spółka kierowana jest przez ludzi z jednej jedynej partii. To pomyślcie teraz to jak ma być dobrze

Zegarek
Były pracownik

No niestety firmy słaba, bardzo słaba. Wynogrodzenie trochę wyższe od minimalnego, premia kwartalna może raz w roku wypłacona. Co miesiąc firma wykazuje straty po kilkaset tysięcy, a zarząd tej firmy pan i pani w ciągłej podróży i delegacjach z nowymi Toyotami hybryda echhh ktoś mi mówił, że tak źle to nawet za komunynie byo. Atmosfera też słaba, kierownictwo szpieguje zamiast jakieś roboty ogarnąć. Organizacja pracy śmiechu warta. Niczego tu się nie nauczysz, po 9 miesiącach nie wytrzymałem papa

Aybara
Były pracownik

Pracowałem ponad rok jako pomocnik montera wod-kan. Zatrudniany byłem z myślą o spawaniu, ale usłyszałem, że 'sprawdzą mnie w różnych brygadach' w efekcie zostałem w wod-kan. Trochę o faktach: -wynagrodzenie na czas -zapewniają odzież roboczą, niestety z kiepskich materiałów. Barwnik w ubraniach uczulił mnie. Dopiero po kilku praniach w 90 stopniach dało się to nosić bez wiecznej wysypki. Ubrania przysługują raz na 6 miesięcy. Były na czas, nie opóźniano ani nie utrudniano wydawania. -co kwartal dostawało się 2-3 male (na 4 prania) proszki do prania, pastę bhp, mydło i krem nivea (standardowy niebieski). -w okresie zimowym przysługiwał ciepły posiłek dostarczany przez pracodawcę -praca 7-15, praktycznie brak możliwości nadgodzin (chociaz byly obiecane przy zatrudnianiu) , albo udzielane tylko 'pupilkom' Minusy: -atmosfera w pracy głównie na zasadzie 'każdy pod każdym dołki kopie' -poczatkowo obiecano mi złote góry. Posada spawacza, która nigdy nie doszła do skutku mimo odpowiednich uprawnień i umiejętności. -wynagordzenie marne w stosunku do wykonywanej pracy w porownaniu do innych firm -mimo obiecanych mi dużych podwyżek po okresie probnym udało się uzyskać tylko 100zl brutto bo covid, bo brak zleceń, bo firma dopiero się rozpędza po pandemii mimo, że nawet przez chwilę nie było przestoju w pracy. Ale nowe samochody prezesi mają (w czasie pandemii oczywiscie) Obiecano mi, ze przy nastepnej umowie bedzie to minimum 300zl podwyzki. - kiedy podpisywalem nastepna umowe oczywiście 300zl nie zobaczyłem, bylo to wynegocjowane przeze mnie kolejne, niestety, 100zl brutto. -o brygadzie nie będę się rozwodził, ale nie jest to szczyt marzeń i rozwoju.

Logolas
Były pracownik

Pracowałem jakiś czas w tej w firmie. Na początku obiecują złote góry ale na tym się kończy. Podwyżka w tej firmie to tylko podwyższa ci obowiązki nic więcej gdyby nie związki to nie było by nawet 1zl do przodu zawsze coś tam w roku wywaliczyli ale i tak mało jak na obecne ceny towarów. Poczytałem trochę opinii o tej firmie tutaj i pytania o nią. A wiedz tak pracodawca nie zapewnia dodtkowej opieki medycznej bo było takie zapytanie. Co do pracy w pandemii niby była ale tylko dla pracownika by noc nie mógł dostać rękawiczki i maski wydzielane na sztuki bo przecież ci jedna wystarczy ale szkoda słów jeśli ktoś zachorował lub miał wynik pozytywny a miał kontak że wszystkimi nikt nie szedł na kwarantannę ogólnie żenada jeśli chodzi o tą pseudo czy niepseudo pandemie. To może trochę o placach teraz jeśli chodzi o moje zdanie to za niskie stawki fakt staży mają tam lepiej jesteś młody niby masz wyższa stawkę ale i tak jest różnica według wyliczeń na umowie miale nie spełnia 4 tys. Wiedz dla pracownika z dobra wiedzą i umiejętnościami to za mało. Co do kierownictwa to nie wszyscy są źli i podli lecz zgodzę się że wypowiedzią kolegów że jeśli się na ciebie uwzieli szukali w dziury w całym i o byle co się wtedy czepiają. Padło też pytanie o ilość godzin jedni pracowali od 7 do 15 dyżurni od 7 do 19 i od 19 do 7. Ludzie w tej firmie czyli załoga zależy gdzie jedni by cię sprzedali za 1 zł a inni do rany przyłóż. Wrócimy do tematu może nie kierownictwa ale brygadzistow tez nie wszyscy ale jak w życiu jeden siedzi nic nie robi a drugi będzie robił wiedz powiedzmy tak brygada elektryków tam jest teraz spokój prawie młoda załoga wiedz sobie radzą co do brygady tak zwanej wod kan to sorry ale traktują cie jak parobka masz (usunięte przez administratora) wielki klan samozwańczych pseudo brygadzistow jeden wielki klan mafijny albo jesteś z nimi albo jesteś traktowany jak śmieć raz tu raz tam umiesz coś to masz pracować na 4 bo reszta nawet z auta nie wysiądzie bo przecież jest z klanu i może. Dlatego ta brygadę najbardziej omijajcie bo są fałszywi i obłudni i mają się za najlepszych. Teraz może trochę o głównym panie prezesie niby jest ale o dobrych pracowników nie umie zadbać nawet pomysłu nie ma jak ich zatrzymać przedemna odeszło jeszcze 2 ludzi byłem 3 i moim skromnym zdaniem omijajcie ta firmę bo jeśli chcesz pracować i mieć z tego kasę na utrzymanie to na pewno źle trafiłeś bo chyba że potrzeby masz że 3.5 tys na umowie ci starczy to idź pracuj nie wiem czy psychika twoja wytrzyma moja nie wytrzymała i pracuje gdzie indziej i jest dużo lepiej i nawet można powiedzieć rewelacyjnie wstaje do pracy z uśmiechem a nie z ponura miną jak bym na skazanie miał iść. Ps pozdrawiamy klan z Przodkowa teraz może w końcu zaczną pracować normalnie

Normalny
Były pracownik

Waldek na prezydenta a łysa do cyrku i tyle w temacie.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.?

Wodociąg
Były pracownik
@Pytanie

Jedna od godziny 7 rano do....... Zależy od kierownika a gdy nie możesz zostać to jesteś słabym pracownikiem płacą trochę więcej niż minimalnie i jest coraz gorzej. Starzy pracownicy mają dobrze bo dostają do pensji wysługę nawet 2000 tysiące ale nowych to nie dotyczy pracują bez dodatków. Gdyby nie jakieś tam związki to w ogóle było by brak szacunku dla osób po skargach kierownictwo trochę wyluzowało. Ogólnie szkoda czasu. Pracuję już w innej firmie i mam dużo lepiej.

1
Natalia
Inne
@Wodociąg

Wow, no to faktycznie Ci starsi stażem pracownicy mają dobrze w Przedsiębiorstwie Portowym Sieć. A jak ma się rzecz z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Czy pracodawca je zapewnia? Bardzo mnie to ciekawi.

Joanna
Inne

Wiecie jak zmieniły sie warunki pracy w tej firmie na przestrzeni ostatnich lat? Szczególnie chodzi mi o sytuacje na świecie związaną z COVID. Czy firma dobrze sobie radzi i nadal zatrudnia nowych pracowników, czy raczej była zmuszona do redukcji etatów? Z góry dziękuje za informację.

Ewelina
Inne

Jak w 2021 roku wyglądają warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Portowe Sieć? Czy pandemia miała jakiś wpływ na firmę oraz jej pracowników? Dajcie znać bo w ostatnim czasie mało można tutaj na forum uzyskać informacji o pracy w niej.

Nie polecam
Były pracownik
@Ewelina

Odpowiedzi pozytywne to pisze kierownik no i taki poziom myślenia jak odpowiedź masz pracować jako wszystko ekektryk kierowca zaopatrzeniowiec magazynier brak czasu na śniadanie 10 minut pod presją i w kamerach jak palisz fajkę robią zdjęcia i ciach jeszcze jedno zaczynasz przed 7 a kończysz po 15 wymagania bardzo duże a płaca śmieszna 3 miesiące wystarczyły a teraz pracuje w innej firmie i na dzień dobry 1000 złoty mam więcej i lżejsza czyściejsza praca w sieci płacą za 8 godzin 3500 brutto

Edward
Były pracownik

Bardzo słabe zarobki pracowników fizycznych prezes i kierownictwo bujają w obłokach oferując niskie stawki jak na trójmiasto żenada wstyd dla Portu Gdynia

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Sieć Przedsiębiorstwo Portowe Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

były pracownik
@admin

Szkoda CZASU NA TĄ FIRMĘ BANDA WYZYSKIWACZY .PREZES TO ŚĘP Z PISu

elektryczny
@admin

Witam, pracuję w firmie sieć od roku i mam ponad 4000 brutto, gdybym miał 5000,- tez bym się nie pogniewał. Obserwuję młode wilki zatrudniane w firmie, które nie potrafią trzymać łopaty/szpadla, ale aspiracje maja grubo powyżej robotnika wykwalifikowanego. Poziom menadżerski też nie jest genialny, ale to juz urok socjalimu PIS- owskiego... podr. elektryczny

Michał
Inne
@elektryczny

Twoja początkowa stawka wynagrodzenia wygląda całkiem obiecująco. Wiesz może, czy w momencie, gdybyś nabierał doświadczenia zawodowego oraz stażu pracy może wzrosnąć również Twoja pensja?

ściema
Pracownik
@elektryczny

hehe ponad 4000 brutto

Hejgen
Inne

Firma to dobry pracodawca ale pod warunkiem, że ma do czynienia z dobrym pracownikiem, ja polecam pracę.

Arek
@Hejgen

Totalna bzdura wpisy kierowników powyżej jest ich więcej niż pracowników sami specjaliści brygadziści inspektorzy a do roboty jeden i 3 nad nim stoi o 7 na robocie w deszczu czy nie śniadanie 10 minut i wypad o 15 otwierają szatnię kopać sprzątać bez wyjątków płaca słaba sam robisz uprawnienia wymagania oooooo a w każdym magazynie zarobisz więcej jako magazynier nie polecam kierownictwo jest bezszczelne

Arek
@Hejgen

Bzdura wpis kierownika lub jego brata albo żony wszyscy pracują na kierowniczych stanowisjach partyjnie

alibaba
@Hejgen

Czy jest możliwość nadgodzin??

op
 Pytanie

cześć. jaka stawka na stanowisko operatora koparko-ładowarki? i na jakich sprzętach sie jeździ /

Kamil
@op

15.50

Filip

Pracuje, z początku czytając opinie byłem nastawiony sceptycznie. Realia wyglądają jednak bardzo obiecująco i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pracuję już jakiś czas i wiadomo jak chcesz poleżeć to nie licz na wypłatę, idziesz do pracy a nie na plażę. Ludzie jak to ludzie jeden jest ok a inny nie, nie jestem zupą pomidorową by mnie wszyscy lubili. Z czystym sumieniem polecam.

Elektryk kablowa

Oczekiwania bardzo duże z strony kierownictwa a płaca poniżej twych uzgodnień za wszystko jesteś odpowiedzialny i obciążony musisz przygotować front robót zakupić materiały jak za dużo to bardzo źle uprawnienia i zdrowie wymagane bo praca w porcie i na dworzu głównie nabrzeża, zimą 0 stopni a czujesz się jakbyś był w mroźnej krainie latem pot leci bo ciągle na słońcu i tak po 8 lub 12 godzin. Z nadgodzinami sonoty niedziele nie mialem netto nawet 3 tysięcy na rękę. Praca pod obserwacją kamery i kierownicy z aparatami robiący zdjęcia jak pracujesz to jest ok jak palisz papierosa robią fotkę i obcinka pensji. Nie polecem atmosfera stresująca w tej firmie szkoda zdrowia. Firmy Sieć NIE polecam. Może dka młodych jest ok. Wyrobić uprawnienia i szukać lepszej pracy. Pracuję w nowej innej firmie w magazynie jako magazynier obecnie więcej j zarabiam bez nadgodzin i weekendy mam teraz wolne.

Elektryk

Pracowałem tam pół roku przez pierwsze 3 ,miesiące kopanie kucie układanie ciężkich kabli w trudnym terenie w porcie . W deszcz wiatr upał praca ciągle na dworze . Wypłata moja to 2200 zł . Po trzech miesiącach pseudo awans podwyżka 100 zł i praca przy naprawianiu starych lamp konserwację elektrycznej rozpadających się portowych budynkach pomiary automatyka wymagania spore do tego kierowca magazynier murarz tynkarz akrobata. Przez pół roku przewinęło się 9 elektryków . Część sama odeszła część oni zwolnili za słabo kopali . Razem zemną zwolniły się jeszcze dwie osoby. Nie polecam firmy. Omijać szerokim łukiem

elektryk-pomiar
@Elektryk

pewnie byłeś dobrym pracownikiem i mądrowałeś się na warsztacie gdzie ty nie pracowałeś oraz co ty nie potrafisz wydaje mi sie że 220 +100 podwyzki i tak za duzo dla takiego głąba być ekektrykiem to wielkie słowo taki jak ty to jest każdy Kowalski

3

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elektryk
@elektryk-pomiar

A ty to pewnie jakiś (usunięte przez administratora) co więcej zarabia za kapowanie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia
Inne
@elektryk-pomiar

Zapoznaj się z regulaminem forum. Nie wolno tutaj obrażać innych osób. Portal nie jest miejscem na tego typu uwagi. Jeśli wiesz coś o pracy w Przedsiębiorstwie Portowym Sieć, przedstaw proszę swoje zdanie. Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Czy niezbędne jest wykształcenie kierunkowe? Twoje wskazówki mogą pomóc osobom, które poszukują pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
POOLAK
@Elektryk

UCIEKAĆ BYLE SZYBKO(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kamo
@elektryk-pomiar

Odpowiedział kierownik elektryków no i taki poziom myślenia jak odpowiedź.

Natalia
Inne
@Kamo

Niestety nie wszyscy użytkownicy forum są chętni do dodawania rzetelnych, zawierających argumenty wypowiedzi odnośnie pracodawcy Przedsiębiorstwa Portowego Sieć. Firma ta ma wiele pozytywnych referencji za świadczone przez siebie prace. Podejrzewam, że przedkłada sie to też na godne warunki zatrudnienia. Czy ktokolwiek tu na forum, kto zatrudniony jest w tej firmie może napisać coś na temat zarobków w tej firmie?

Pomiary
@Natalia

Najniższe zarobki w okolicy, a wymagania, jak do toalety idziesz to musisz się w czasie wyrobić bo ci zdjęcie zrobią i nagrana. Szkoda benzyny i czasu na tą firmę omijajcie i dalej.

Pracownik siec
@Natalia

Płaca słaba oczekiwania wielkie, praca na dworzu, mususx umieć zrobić wszystko, jak każą to pracujesz w nadgodzinach a przy okaxji obcinają godziny bo kamerach nagrali cię jak 10 minut wyszedłem wcześniej brudna praca kopamie rowów układanie kabli naprawa gniazd nabrzezowych, kierownicy to mlode wilki jak ktoś już wspomniał są od pilnowania i donoszenia a pilnowania i kontraktów robót na zewnątrz portu żadnych prac nie wykonują brak kompetencji nadzorczych i zarzadczych oraz bardxo drodzy inne firmy wykonują te dame uslugi za niższe stawki przy tym płacą wyższe pensje pracownikom. Gdyby nie starzy pracownicy doświadczeni mający po ok 60 lat firmy nie ma. Tych pracowników żal bo nikt ich nie docenia a to kapital tej firmy. Nie polecam wszędzie płacą więcej nawet nne spółki portowe.

Gogol
Inne

Czy firma prowadzi może rekrutacje? Jak przebiega i czy warto starać się?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii