Opinie o Surge Cloud Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Surge Cloud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Surge Cloud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Surge Cloud Sp. z o.o. w Poznań

Czy w Surge Cloud Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czytomozliwe Nowy wpis

odnioslem wrazenie, że jest to startup obliczony na istnienie tak długo jak wyplacają dofinansowania do startupów, żeby skonsumować granty póki dają.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Surge Cloud Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

M. Nowy wpis

odradzam podejmowania pracy w firmie surge cloud. brak stabilności, od zmiany zarządu jest tylko gorzej. wiele jest obiecywane inwestorom, ale nic z tego nie istnieje. zmieniłem pracę i to była najlepsza decyzja.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Surge Cloud Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko backend developer. Firma niepoważna, pomijając sam proces rekrutacji który jest mydleniem oczu. Zespół kilkuosobowy, zbyt mały by realizować jakikolwiek większy projekt. Każdy doświadczony specjalista wyczuje od razu, że tak nie zbudujesz produktu, ale zarząd widocznie nie zdaje sobie z tego sprawy. Przed rekrutacją przymknąłem oko na opinie, ale teraz wiem, że musi być w nich dużo prawdy.

Uwaga! Firma w kolejnym poważnym kryzysie, zwolniono większość pracowników łącznie z dwoma prezesami a część sama uciekła widząc co się dzieje. Zdarzały się 2 tygodniowe opóźnienia w wypłatach. Z tego co wiem nie są odprowadzane składki na ZUS. Firma ma poważne długi. Spółką również zainteresowała się prokuratura o czym świadczy korespondencja listowna. Ogólnie równia pochyła.

doswiadczonypracownik
@pracownik

po ekipie zarzadzajacych trudno spodziewac sie bylo czegos innego

Do pracownik
@pracownik

To chyba dobrze, że zwolnili Prezesa, który kiepsko zarządzał firmą, że nie płacił pracownikom na czas i składek ZUS nie płacił.

doswiadczonypracownik
@Do pracownik

Przecież ci zarządzający powinni mieć sądowy zakaz prowadzenia działałności gospodarczej. Jeden z nich zajmuje się startupami od ponad dekady i za co się weźmie to potem jest jak jest.

Dawid

Taki spokój zapanował na wątku, czy to znaczy , że jest dobrze? Mam zamiar aplikować i szukam aktualnych opinii.

Surge Cloud
@Dawid

Cześć Dawid, na chwilę obecną nie mamy aktywnych rekrutacji.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Surge Cloud Sp. z o.o.?

Agata

Cześć! W każdej rekrutacji następuje selekcja nadesłanych CV zgodnie z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu oraz przy niektórych stanowiskach również na podstawie wykonania zadania. Kolejnym krokiem jest zaproszenie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne do siedziby firmy lub w aktualnej sytuacji na rozmowy online. Dobrą praktyką jest aby kandydaci, którzy wybierają się na rozmowę do nas mieli wiedzę jak działa nasz sklep i jeśli jeszcze nie byli, poszli doświadczyć zakupów w Take&GO.

przestali placic

UoP ma 8 dni opoznienia wyplat FV nie placa od stycznia

Standard
@przestali placic

Przecież to standard w tej firmie nigdy nie płaca na czas i wieczna walka o pieniądze!

hehe

Powiem jedno, tak się tworzy firmę jak zabierają się za to dzieci na wymyślonych pięknie uformowanych stanowiskach. 10 osób na krzyż a wszyscy są managerami, można? można :D

Aaaa

Jakiś czas temu zaczął pracę project manager. W firmie nareszcie zaczęło być dobrze.

niestety
@Aaaa

potem go awansowali, było jeszcze lepiej, a potem zwolnili ot-tak, i znowu jest dezorganizacja

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Surge Cloud Sp. z o.o.?

Niekumaty

Mozesz doprecyzowac pytanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Surge Cloud Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Surge Cloud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Surge Cloud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Surge Cloud Sp. z o.o.?

Surge Cloud Sp. z o.o.
  • Seweryna Mielżyńskiego 16 lok. 4